Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες τον Ιούλιο 2024


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, Mar122 είπε:

Εμένα στην αρχή νου είχε πει 31/7 και τώρα με έχει 4 μέρες μετά το είχα από τα χαρτιά που μου έδωσε βέβαια δεν μου το είπε ο ίδιος. Απλαβμου έκανε εντύπωση επειδή μου είπε ριναιβκια βδομάδα μεγαλύτερο το μωροβαρα θα έπρεπε να είναι νωρίτερα και η πητ. 

Όντως περίεργο ...ρώτα με την επόμενη που θα πας...εγώ 28 θα πάω ..θα ρωτήσω να μου πει τι γίνεται ..και στο γιο μου βάση περιόδου ημουν 20/7 και στον υπέρηχο Μ έβγαλε 11/7 ...εν τέλη γέννησα 4/7 ..οπότε λογικά με βάση τα υπερηχογραφήματα πάμε...


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 338
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 36 λεπτά , Mommy10875 είπε:

Όντως περίεργο ...ρώτα με την επόμενη που θα πας...εγώ 28 θα πάω ..θα ρωτήσω να μου πει τι γίνεται ..και στο γιο μου βάση περιόδου ημουν 20/7 και στον υπέρηχο Μ έβγαλε 11/7 ...εν τέλη γέννησα 4/7 ..οπότε λογικά με βάση τα υπερηχογραφήματα πάμε...

Ναι ναι θα τον ρωτήσω και εγώ εκεί κοντά με σένα ξανά έχω 29 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , anast. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Το μέλι επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη έτσι; Μου έχει έρθει τρελή επιθυμία να φάω λουκουμάδες με μέλι 🍯...😌

Εγω τρώω κανονικά 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 30/1/2024 at 2:57 ΜΜ, Ναταλια1990 είπε:

Επειδή έχουν περασει χρόνια από τότε που έκανα τα κορίτσια η μεγαλη είναι 9,5 και η μικρη 7 αυτή η εγκυμοσύνη μου φαίνεται σαν πρωτη εγκυμοσύνη)) Ναι ο άντρας μου ήλπιζε και για ένα αγόρι βέβαια, αλλά δεν πειραζει το σημαντικότερο να ναι υγιέστατο το μωράκι οσο για τις τρεις αδερφές τι καλύτερο)) 

Γεια σου!!)) Εμείς κοριτσάκι!)) Με το καλό!!) Το πρωτο σ? 

όχι είναι το δεύτερο..έχω και μια πιτσιρίκα που θα κλείνει τα 5 όταν γεννάω..:)

κορίτσια που έχετε ήδη παιδάκια! ή και οι νέες μανούλες αν το έχετε ψάξει κ έχετε βρει κάτι μπορείτε να μου πείτε κάποιο μάρσιπο εργονομικό που να σας είχε βολέψει; εγώ αυτό που είχα στο πρώτο δεν με είχε βολέψει ιδιαίτερα κ επειδή τώρα αυτό θα είναι το δεύτερο μωράκι μου και θα θέλω σίγουρα ελεύθερα χέρια γιατί έχω και μια τσούπρα να με πολιορκεί , θα ήθελα να το αλλάξω και να πάρω κάτι που να είναι εύκολο στη χρήση του!!

 

ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Newmum19 είπε:

όχι είναι το δεύτερο..έχω και μια πιτσιρίκα που θα κλείνει τα 5 όταν γεννάω..:)

κορίτσια που έχετε ήδη παιδάκια! ή και οι νέες μανούλες αν το έχετε ψάξει κ έχετε βρει κάτι μπορείτε να μου πείτε κάποιο μάρσιπο εργονομικό που να σας είχε βολέψει; εγώ αυτό που είχα στο πρώτο δεν με είχε βολέψει ιδιαίτερα κ επειδή τώρα αυτό θα είναι το δεύτερο μωράκι μου και θα θέλω σίγουρα ελεύθερα χέρια γιατί έχω και μια τσούπρα να με πολιορκεί , θα ήθελα να το αλλάξω και να πάρω κάτι που να είναι εύκολο στη χρήση του!!

 

ευχαριστώ πολύ!!!

Και εγώ αυτό σκεφτόμουν ότι χρειάζομαι μαρσιπο έχω και εγώ μια μπουμπού είναι 5 τώρα και από Σεπτέμβρη ξεκινάει δημοτικό οπότε όπως καταλαβαίνεις θα με χρειάζεται αλλά θα με χρειάζεται λαό λαό μωρό που θα είναι 2 μηνών... 

Link to comment
Share on other sites

On 9/2/2024 at 1:12 ΜΜ, Newmum19 είπε:

όχι είναι το δεύτερο..έχω και μια πιτσιρίκα που θα κλείνει τα 5 όταν γεννάω..:)

κορίτσια που έχετε ήδη παιδάκια! ή και οι νέες μανούλες αν το έχετε ψάξει κ έχετε βρει κάτι μπορείτε να μου πείτε κάποιο μάρσιπο εργονομικό που να σας είχε βολέψει; εγώ αυτό που είχα στο πρώτο δεν με είχε βολέψει ιδιαίτερα κ επειδή τώρα αυτό θα είναι το δεύτερο μωράκι μου και θα θέλω σίγουρα ελεύθερα χέρια γιατί έχω και μια τσούπρα να με πολιορκεί , θα ήθελα να το αλλάξω και να πάρω κάτι που να είναι εύκολο στη χρήση του!!

 

ευχαριστώ πολύ!!!

Καλησπέρα!!! Εμένα στο δευτερο παιδακι μ με βόλεψε πολυ το mei tai, μου έλυσε τα χέρια!) Mei tai της εταιρείας αστεράκι.. 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Mar122 είπε:

Κορίτσια έχετε μάθει το φύλλο για τα μωράκια σας?

Στην αυχενικη μας είχε πει ότι μάλλον κορίτσι, στον επόμενο υπέρηχο είχε κλειστά τα ποδαράκια και δεν φαινόταν τπτ... Ε τώρα περιμένω με ανυπομονησία για να το σιγουρεψουμε αν είναι! Την άλλη Τρίτη έχω γιατρό.. Μετά την Β επιπέδου που εχω στις 7 Μαρτίου θα ξεκινήσω και τα ψώνια!!!)) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 55 λεπτά , Ναταλια1990 είπε:

Στην αυχενικη μας είχε πει ότι μάλλον κορίτσι, στον επόμενο υπέρηχο είχε κλειστά τα ποδαράκια και δεν φαινόταν τπτ... Ε τώρα περιμένω με ανυπομονησία για να το σιγουρεψουμε αν είναι! Την άλλη Τρίτη έχω γιατρό.. Μετά την Β επιπέδου που εχω στις 7 Μαρτίου θα ξεκινήσω και τα ψώνια!!!)) 

Εμάς αγοράκι. Χθες μας έκαναν οι φίλες μου πάρτι για να μάθουμε το φύλλο.  Ευτυχώς εγω από ρούχα δεν θα χρειαστώ πολλά γιατί έχει η ξαδέρφη μου αγοράκι και μου είπε θα μου τα δώσει όλα. Οπότε θα δω πρώτα τι έχει και μετά θα κάνω αγορές 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Mar122 είπε:

Κορίτσια έχετε μάθει το φύλλο για τα μωράκια σας?

Εμείς κοριτσάκι περιμένουμε από ότι μας είπε στον προηγούμενο υπέρηχο πριν 1 μήνα. Τώρα την Παρασκευή έχω πάλι υπέρηχο αν και ήταν σίγουρος ο γιατρός. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 13/2/2024 at 1:41 ΜΜ, Μαρια123 είπε:

Κορίτσια είμαι 17 βδομάδα και έχω κάποιους πόνους δεξιά και αριστερά στις ωοθήκες είναι φυσιολογικό ; Το έχει καμία άλλη ; 

Εγώ δεν έχω τέτοιες ενοχλήσεις! 

Δεν ρωτάς τον γιατρό σου; Δεν πιστεύω ότι είναι κάτι αλλά για να σου φύγει το άγχος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...