Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

help plz!!!


Recommended Posts

xaxaxaax einai epeidi to exoume axrisimopoihto to tetio pou les kai mallon diamartirete!!ama sou pw oti egw phra bazelini me karuda k bazw.akousa tosa diabasa tosa alla h kolith mou k h 8eia mou m bazelini den kanan kamoia ragada.k auta pou lene exei petreleo,oute 8a perasei sto mwro.den 8elw n akouw alles uperboles,bare8ika.ase pou bazw th bazelini kai mosxomirisei o topos k o antras mou olo me murizei kai me xaideuei!!emena to sth8os me fagourizei k mou eixan skisth h 8hles sthn arxh kanane floudes k meta eskasan telios k phra th fissaln mama nipple kai den egine tipota k meta me th bazelini estrwsan k autes.agorasa k kainourgia soutien giati egina pamela!!alla kilia akomh mia stalia.


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 182
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

xaxaxaax einai epeidi to exoume axrisimopoihto to tetio pou les kai mallon diamartirete!!ama sou pw oti egw phra bazelini me karuda k bazw.akousa tosa diabasa tosa alla h kolith mou k h 8eia mou m bazelini den kanan kamoia ragada.k auta pou lene exei petreleo,oute 8a perasei sto mwro.den 8elw n akouw alles uperboles,bare8ika.ase pou bazw th bazelini kai mosxomirisei o topos k o antras mou olo me murizei kai me xaideuei!!emena to sth8os me fagourizei k mou eixan skisth h 8hles sthn arxh kanane floudes k meta eskasan telios k phra th fissaln mama nipple kai den egine tipota k meta me th bazelini estrwsan k autes.agorasa k kainourgia soutien giati egina pamela!!alla kilia akomh mia stalia.

πω πω αυτο το πραμα με το στηθος!!!!πιο μεγαλο δεν το ειχα ποτε και μου λενε οτι θα μεγαλωσει κι αλλο.που θα φτασει?θα κρεμασει σε λιγο.

εμενα αυτος ο αντρας μου δεν με ακουμπαει βρε παιδι μου.φοβαται λεει.πιανει λιγο την κοιλιτσα να χαιδεψει τη μπουμπου και μετα τσουπ!φευγει.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

ela nte pou 8a ftasei???mono mh ftasei sta gonata meta!!mporei na ntrepete pou ton blepei to bouboukaki,pios kserei ti exoun sto myalo tous oi antres!!!alh8eia ksereis pws 8a th lene h oxi akomh!!

ειπαμε να της δωσουμε το ονομα της μανας μου Αφροδιτη αλλα αυτη δεν θελει.θα την ξαναρωτησουμε κι αν επιμενει αρνητικα μαλλον θα τη βγαλουμε Νεφέλη.μας αρεσει πολυ.

το μπουμπουκακι σας τι κανει?με τη θεραπεια ολα καλα?συνεχιζεις ακομα?


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

ειπαμε να της δωσουμε το ονομα της μανας μου Αφροδιτη αλλα αυτη δεν θελει.θα την ξαναρωτησουμε κι αν επιμενει αρνητικα μαλλον θα τη βγαλουμε Νεφέλη.μας αρεσει πολυ.

το μπουμπουκακι σας τι κανει?με τη θεραπεια ολα καλα?συνεχιζεις ακομα?

kalhmera!!8erapeia telos,eimai ka8arh!!!afrodith einai teleio,maresei para polu!!thn pe8era pws th lene??pws kai th glitwses apo auth???


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalhmera!!8erapeia telos,eimai ka8arh!!!afrodith einai teleio,maresei para polu!!thn pe8era pws th lene??pws kai th glitwses apo auth???

εχει βγει το ονομα της απο τον αδερφο του αντρα μου.ευτυχως!!!Κων/να τη λενε.εμας μας αρεσουν τα περιεργα ονοματα.και της μανας μου μ'αρεσει αλλα δεν θελει να τη βγαλουμε.με το ζορι δε γινεται.θα βαλω τον συζυγο να τη ρωτησει αλλη μια φορα και βλεπουμε.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

εχει βγει το ονομα της απο τον αδερφο του αντρα μου.ευτυχως!!!Κων/να τη λενε.εμας μας αρεσουν τα περιεργα ονοματα.και της μανας μου μ'αρεσει αλλα δεν θελει να τη βγαλουμε.με το ζορι δε γινεται.θα βαλω τον συζυγο να τη ρωτησει αλλη μια φορα και βλεπουμε.

ti kala!!glitonete egw ti 8a kanw mou les??


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

λυσσαρα η πεθερα!!!!!!

χθες εκει που ημουν ξαπλωμενη και χαιδευα την κοιλια καταλαβα τη μπουμπου και στα χερια μου.πρωτη φορα την καταλαβαινω με την αφη.:P:p:p:p:p:p

τι ωραια που ηταν,πολυ χαρηκα.ηρθε και ο συζυγος να την νιωσει αλλα σταματησε η σκατουλα μετα.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γραφτηκα και στα μαθηματα ανωδυνου τοκετου.μετα τις γιορτες θα ειδοποιησουν.

πως περναει ετσι ο καιρος!!!!ερχεται η μπουμπου σιγα σιγα.

με το καλο ολες μας!!!!!!!!!!!!


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

γραφτηκα και στα μαθηματα ανωδυνου τοκετου.μετα τις γιορτες θα ειδοποιησουν.

πως περναει ετσι ο καιρος!!!!ερχεται η μπουμπου σιγα σιγα.

με το καλο ολες μας!!!!!!!!!!!!

xixixi!8a er8ei kai 8a ferei paniko!!trww kai egw klotsitses!apo prox8es to epiasa kai me to xeri kai monimos niw8w drastiriothta sthn koiliitsa!!


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

xixixi!8a er8ei kai 8a ferei paniko!!trww kai egw klotsitses!apo prox8es to epiasa kai me to xeri kai monimos niw8w drastiriothta sthn koiliitsa!!

κι εμενα ολο το σ/κ δεν εκατσε φρονιμη.ειδικα το σαβατο το βραδυ με αφησε αυπνη.δεν ξερω τι την επιασε.κλωτσαγε αυτη παταγα κι εγω στο ιδιο σημειο να δω αν θα αντιδρασει.παιζαμε ολο το βραδυ.:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

κι εμενα ολο το σ/κ δεν εκατσε φρονιμη.ειδικα το σαβατο το βραδυ με αφησε αυπνη.δεν ξερω τι την επιασε.κλωτσαγε αυτη παταγα κι εγω στο ιδιο σημειο να δω αν θα αντιδρασει.παιζαμε ολο το βραδυ.:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

einai tsaxpninoula h mikrh sou,8a xoreuei!!na ths bazeis mousikh!!


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...