Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

help plz!!!


Recommended Posts

περασα σημερα απο h&m και ειδα κατι καταπληκτικα ρουχαλακια για μωρακια.

πω πω δεν ηθελα να φυγω,τα κοιταγα με τις ωρες.μεχρι στολες αγιου βασιλη ειχαν μωρε για βρεφη.:P:p:p:p:p:p


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 182
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

περασα σημερα απο h&m και ειδα κατι καταπληκτικα ρουχαλακια για μωρακια.

πω πω δεν ηθελα να φυγω,τα κοιταγα με τις ωρες.μεχρι στολες αγιου βασιλη ειχαν μωρε για βρεφη.:P:p:p:p:p:p

xaaaaaa!!8a ta ntusoume tou xrnou agiobasilakia!!


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites

ειχε ολοκληρο φορμακι κοκκινο με μαυρη ζωνη στη μεση για αγορακια και κοκκινο φορεματακι με ζωνη για τα κοριτσακια.

σαν κουκλακια θα τα κανουμε.

nai!!!ante kai 8a stelnoume fotos!!


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημερα και ελπιζω να ειστε καλα.μου θυμιζουν τα δικα μου ολα αυτα που γραφετε.ειναι ωραια η εγκυμοσυνη ,καταπληκτικη περιοδος !!!!μετα με το μωρο ειναι αλλιως.σε λιγο καιρο θα καταλαβετε τι εννοω!!!!ελπιζω τωρα με τις γιορτες να προσεχετε και να μην κουραζεστε.φιλακια πολλα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ετσι οπως τα λετε ειναι.οσο ειναι μεσα στην κοιλια καλα ειναι ,οταν βγουν τρεχετε και δεν φτανετε.ο μεγαλος βγαινει εξω βολτες,ο μεσαιος ειναι πιο πολυ μεσα στο σπιτι και η μικρη μας κανει οτι θελει.τσαουσα κοριτσια,καλο κοριτσι και ησυχο δεν με εχει τυραννησει απο μωρο που ηταν ,αλλα αμα την πιασει το πεισμα αντε να βρεις ακρη.λιγο υπομονη και θα δειτε τι ωραια που θα ειναι.μπορει να τρεχω αλλα δεν υπαρχει καλυτερο! μακαρι να ηθελε ο αντρας μου να καναμε αλλο ενα ,μετα την παλινδρομη που ειχα τον σεπτεμβρη πολυ θα ηθελα αλλο ενα και ας ειμαι 41.φιλακια πολλα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ετσι οπως τα λετε ειναι.οσο ειναι μεσα στην κοιλια καλα ειναι ,οταν βγουν τρεχετε και δεν φτανετε.ο μεγαλος βγαινει εξω βολτες,ο μεσαιος ειναι πιο πολυ μεσα στο σπιτι και η μικρη μας κανει οτι θελει.τσαουσα κοριτσια,καλο κοριτσι και ησυχο δεν με εχει τυραννησει απο μωρο που ηταν ,αλλα αμα την πιασει το πεισμα αντε να βρεις ακρη.λιγο υπομονη και θα δειτε τι ωραια που θα ειναι.μπορει να τρεχω αλλα δεν υπαρχει καλυτερο! μακαρι να ηθελε ο αντρας μου να καναμε αλλο ενα ,μετα την παλινδρομη που ειχα τον σεπτεμβρη πολυ θα ηθελα αλλο ενα και ας ειμαι 41.φιλακια πολλα

τη μικρη φανταζομαι θα την εχουν στα ωπα ωπα.

αχ αυτα τα κοριτσακια,ειναι μεγαλες καπατσες.ειδικα στην ηλικια της κορης σου πρεπει να ειναι πολυ καταφερτζου.

θα τα πουν τα καλαντα σημερα?


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πηγαν και τα ειπαν με τις παρεες τους.ετρεχα και εγω για τα τελευταια ψωνια.

η μικρη εμαθε να χτυπαει το τριγωνακι και να λεει συνεχεια καλη εσπερα αρχοντες και τα ειπε στις γιαγιαδες και μαζεψε λεφτα που αμεσως μετα φωναζε τζαμπο παμε τωρα!!!!

και φυσικα ο μπαμπας της δεν χαλασε χατηρι στην κοπελαρα του.

φανταστειτε κοριτσια τι θα γινεται μολις μεγαλωσει λιγο ακομα....

να περασετε τελεια χριστουγεννα ολες κοριτσια.φιλακια πολλα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

πηγαν και τα ειπαν με τις παρεες τους.ετρεχα και εγω για τα τελευταια ψωνια.

η μικρη εμαθε να χτυπαει το τριγωνακι και να λεει συνεχεια καλη εσπερα αρχοντες και τα ειπε στις γιαγιαδες και μαζεψε λεφτα που αμεσως μετα φωναζε τζαμπο παμε τωρα!!!!

και φυσικα ο μπαμπας της δεν χαλασε χατηρι στην κοπελαρα του.

φανταστειτε κοριτσια τι θα γινεται μολις μεγαλωσει λιγο ακομα....

να περασετε τελεια χριστουγεννα ολες κοριτσια.φιλακια πολλα

ti teleia!!!euxaristoume,na perasete kai eseis kala!!!


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σε ολες!

οι εγκυουλες συντομα να παρετε τα μωρακια σας αγκαλια ,οσες εχετε παιδια να σας ζησουν και οσες θελετε να τα καταφερετε σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

καλα χριστουγεννα και χρονια πολλα σε ολους!!!!!!!!

soula η μικρη σου ειναι ολα τα λεφτα!!!!!!!τη φανταζομαι να λεει τα καλαντα.μια σταλιτσα η ψυχη μου.

πολλες ευχες κοριτσια και να ειστε ολες καλα!!!!!


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...