Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

help plz!!!


Recommended Posts

ουδετερα θα παρω ετσι για αλλαγη.τα ασπρα ρουχαλακια ειναι μουρλια με διαφορα σχεδιακια πανω.

βρε sidimire τι σου εκανε η αλλη?:(.τα ειδες ολα κανονικα?εγω κοιταω παντα αλλου,δεν μπορω εκεινη τη στιγμη.πως και δεν πας σε μικροβιολογικο εξω?εγω βρηκα ενα ωραιο.δεν εχω πονεσει καθολου μεχρι στιγμης και να φανταστεις αυτη που μου παιρνει αιμα ειναι ενισχυμενη αλλα πολυ ελαφροχερα.

πριν 6 χρονια ανακαλυψα τυχαια με υπερηχο οτι το ενα μου νεφρο δεν λειτουργει.συμπτωματα δεν ειχα.εκανα ενα σωρο εξετασεις επιπονες(παναγια μου κανενας να μην τις κανει αυτες τις εξετασεις)χειρουργηθηκα χωρις αποτελεσμα(τζαμπα το μαχαιρι).τωρα που εμεινα εγκυος ο νεφρολογος μου ειπε να κανω καθε μηνα απο εναν υπερηχο να βλεπουμε μηπως το μωρακι ενοχλει καπως το νεφρο που λειτουργει κανονικα.

τελικα μου ειπαν οτι αυτο το προβλημα το ειχα εκ γεννητης αλλα δεν το προσεξε κανενας τοτε.τον προειδοποιησα τον γιατρουλη μου με το που θα γεννησω αμεσως να κοιταξουν τα νεφρα του παιδιου.εχω παρει φοβο!!!!


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 182
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ase olh mera ex8es emeto,afou bhke mesa h koilitsa pou eixa kanei!!egw eixa iktero otan genni8ika(asxeto)!!!alh8eia giata yperuxo sta nefra??egw eixa mia fora petra sta nefra,ase o 8anatos euxomai na mhn to pa8ei kaneis,lene oti einai o xeiroteros ponos(to lew giati akomh den gennisa)!!

κι εγω με το που μπηκα στον τεταρτο εκανα εμετο συνεχεια.δεν ξερω γιατι.τωρα μονο αναγουλες εχω.ποτε θα τελειωσουν αυτα?:mad::-x:-x


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

ase ti kako einai auto???mia xara 3 mhnes kai twra tsoup xalia.ligh koilitsa pou eixa kanei paei kai auth,bhke mesa!!aman me ta nefra,ti einai auto pali??einai dynaton??sou eipan oti uparxei pi8anothta k to mwraki na exei to idio??kai th problhmata dimiourgei??na sou pw oti kapote mikrh pou eimoun eixa anakalipsei oti exw duo splines,alla einai perisia kai den ofelei pou8ena,an 8elei kapoios tou ti dinw!!xixixi


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα κανεις.εμενα μου τις γραφει ο γυναικολογος στο νοσοκομειο.μετα πρεπει να παω στον γυναικολογο του τεβε να μου τις γραψει στο βιβλιαριο και μετα στο μικροβιολογικο με συμμετοχη.ολοκληρη ιστορια!!!!

για το νεφρο τι να σου πω!!!!μεχρι στιγμης δεν μου ειπαν κατι ανησυχητικο.εγω για καλο και για κακο μια εξεταση στο παιδι θα την κανω.συμπτωματα δεν υπαρχουν.ειναι υπουλο το νεφρακι!!!


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


πως πηγαν τα ψωνια μαναρι?την αδειασες την αγορα?εμεις τελικα στολισαμε και αλλαξε ολο το σπιτι.μακαρι να ειχαμε και το μπεμπακι να τα εβλεπε.δεν πειραζει του χρονου.

αχ κι εγω θελω να παω για ψωνια.να τα ξετιναξω ολα βρε παιδι μου να εκτονωθω.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

ase ektono8ika!!!re su kai egw phga sto jumpo gia kati psilopragmata gia to spiti alla den anteksa polu mias kai eixa gurisei prwta olh thn tsimiskh kai telika den phra sxedon tipota xristougenniatiko alla eida stoles agiobasilh se ola ta mege8ei k lew ston diko mou tou xronou 8a paroume!!!


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι ναι μεγαλωνει η μητρα.τα ειχα κι εγω και μου ειπε ο γιατρος οτι απο τετοια θα εχουμε.εμενα με φαγουριζει η κοιλια,εχει αρχισει να μεγαλωνει και τεντωνεται.πηρα μια κρεμα που κανει και για ραγαδες και ανακουφιζομαι καπως.

εμενα να φανταστεις μεχρι και το τετοιο μου με ποναγε μυικα.ολα ειναι επειδη αρχιζει το σωμα να προσαρμοζεται.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...