Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εννοείται και ειναι πολύ καλά. Διπλασιαστηκε ολοκαθαρα!  Πότε ξαναεχετε επαναληπτική?

      Μόνο 1 σε όλες ή σε περιπτώσεις υψηλού κινδύνου?  

      Την Τετάρτη άσε και δεν της βρίσκουν και φλέβες κάθε φορά την έχουν μια ώρα. Απλά έχω άγχος γιατί το βλέπω λίγο για βλαστοκυστη και βασικά φοβάμαι γιατί έχω την αμοιβαία μετάθεση στον καρυότυπο μην δείχνει κάτι αυτό με την χοριακη εύχομαι πραγματικά όλοι να τα  καταφέρουμε 

help plz!!!


Recommended Posts

με το καλο κοριτσια να κανετε τα μωρακια σας !

τωρα ειδα οτι εισαι εγκυος sidimire ,αντε να κανεις την αυχενικη να δεις και τι ειναι το μωρακι.περιμενω να μαθω τα νεα σου.

marianna με το καλο να περασει ο καιρος και να παρεις αγκαλια τον γιο σου.

φιλακια πολλα και να προσεχετε


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 182
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

με το καλο κοριτσια να κανετε τα μωρακια σας !

τωρα ειδα οτι εισαι εγκυος sidimire ,αντε να κανεις την αυχενικη να δεις και τι ειναι το μωρακι.περιμενω να μαθω τα νεα σου.

marianna με το καλο να περασει ο καιρος και να παρεις αγκαλια τον γιο σου.

φιλακια πολλα και να προσεχετε

να σαι καλα κοπελα μου.το φυλο ακομα δεν το μαθαμε.πεισμωσε το μικρουλι και δεν γυρναει.στις 5 δεκεμβρη εχω ραντεβου για β επιπεδου.ελπιζω εκει να μας εμφανιστει.

sidimire επειδη ηταν ο μικροτερος επερνε οτι παιχνιδι περισσευε απο τα μεγαλυτερα και ηταν σχεδον ολα σπασμενα.γι'αυτο του εμεινε αποθημενο να παρει ενα καινουργιο παιχνιδι του καημενου.αφου να φανταστεις χθες ξεθαψε ενα playstation που ειχε και αρχισε να παιζει μεσα στο μεσημερι.σαν μικρο παιδι εκανε.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

τωρα στη β επιπεδου θα τα καταφερει ο γιατρος να δειτε και το φυλο.αντε να μας πεις τα νεα !!φιλακια πολλα σε ολες κοριτσια.καλημερα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

o kaimenoylhs.otan ua genni8ei to paidaki toy 8a ksaplwnei sto patwma k ua paizei mazi tou.pantos pixnidia paizei k o dikos mou kai 8elei kai wii na parei k egw fwnazw!!!!to mwraki moy mia xara shmera,megalwse poly,htan k o mpampas toy mazi k pali bombardise th giatro me erwthseis.fylo den mas eipe k emas,sths 25 dekembriou 8a ksanapame k logika 8a mas to pei.ante na kaneis k esy b epipedou giati m eskase k emena re filenada!!


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα στην αυχενικη μου ειχε πει οτι 90% ηταν κοριτσι και μου ειπε τελικα σιγουρα στην αμνιο.εσεις θα μαθετε στην β επιπεδου,δεν πειραζει λιγη ακομα υπομονη κοριτσια.φιλακια πολλα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χριστουγεννιατικα θα πας καλε?τελειο δωρακι!!!!!

την β επιπεδου εν τω μεταξυ θα μου την κανει ενας αλλος που ειναι πιστοποιημενος αλλα ειναι πολυ μουτρο.στην αυχενικη με εσκασε μεχρι να μου πει οτι το παιδι ειναι καλα.

εμεις κοντα στις γιορτες ειπαμε να παρουμε κανενα κουβερτακι για το μπεμπε.θελω κατι μωρουδιακο στο σπιτι θα σκασω.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια παρτε κατι ουδετερο σε χρωμα μονο για να το ευχαριστηθειτε.ελπιζω παντως να μαθετε στον επομενο υπερηχο.ειναι μια αγωνια και αυτη.εγω ηθελα να ειναι καλα και μετα να ειναι κοριτσι μια και ειχα ηδη δυο γιους.ευτυχως μου εκανε το χατηρι και βγηκε μια τσαουσα.ολους στα δαχτυλα τους παιζει.οτι θελει κανει.αχ!κακομαθημενο μου το εχουν κανει το μωρακι μου.ασε που ολα τα πηρα ροζ και κοκκινα .στο νοσοκομειο μου την ελεγαν οι νοσοκομες φραουλοπαιδο.φανταστειτε κοριτσια ολα ροζ της τα ειχα,και κοκκινα.μεχρι τωρα ελαχιστα αλλα χρωματα της εχω.φιλακια κοριτσια


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια παρτε κατι ουδετερο σε χρωμα μονο για να το ευχαριστηθειτε.ελπιζω παντως να μαθετε στον επομενο υπερηχο.ειναι μια αγωνια και αυτη.εγω ηθελα να ειναι καλα και μετα να ειναι κοριτσι μια και ειχα ηδη δυο γιους.ευτυχως μου εκανε το χατηρι και βγηκε μια τσαουσα.ολους στα δαχτυλα τους παιζει.οτι θελει κανει.αχ!κακομαθημενο μου το εχουν κανει το μωρακι μου.ασε που ολα τα πηρα ροζ και κοκκινα .στο νοσοκομειο μου την ελεγαν οι νοσοκομες φραουλοπαιδο.φανταστειτε κοριτσια ολα ροζ της τα ειχα,και κοκκινα.μεχρι τωρα ελαχιστα αλλα χρωματα της εχω.φιλακια κοριτσια

πολυ ωραιο το φραουλοπαιδο!!!χαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω θα τον ρωτησω κι αν θελει ας απαντησει.ετσι κι αλλιως παω που παω για υπερηχο στα νεφρα σε εξωτερικο γιατρο θα του πω να κοιταξει και το μπεμπακι.το καταλαβαινω σχεδον καθε μερα τωρα.εχω ξετρελαθει!!!!!!


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ti teleia???k egw 8elw!!!emeis peirame ta apotelesmata papp a kai einai teleia!!!hsuxasa k apo auto!!!na pw thn alh8eia egw eimai ligo tou roz k mple para toy kitrinou k tou prasinou!!8a kanw ypomonh opws k na exei!!

μπραβο μαναρι μου!!!τελειες οι εξετασουλες.θα το καταλαβεις,ειναι φοβερο.εγω πεθαινω στα γελια οταν κουνιεται.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

ase filenada,shmera phga ika gia mia genikh aimatos.m peire aima mia les k me esfaze.mou dinei kai to vambaki sto xeri blepw kai ta aimata k phga na pe8anw!!!proth fora pa8enw tetio pragma.udrosa,ta eida ola aspra,phga na lupo8umisw,hr8e enas giatros me ksaplwse mou sikowse ta podia.ase rezili egina.akoma xalia eimai,anakateuomai.milame me arwsthse h atimh!!den epa8a to prwto trimino tetia k ta pa8enw twra,eleos!!


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλε εχει πορτοκαλι ,μπεζ ,ζαχαρι,και πολλα αλλα πολυχρωμα που μπαινουν και σε κοριτσακι και σε αγορακι.το πρασινο και το κιτρινο δεν μου αρεσουν και μενα πολυ.ασε που το κιτρινο στο νοσοκομειο εδω δεν το βαζω γιατι δεν μπορουν να δουν αν εχει ικτερο το μωρο.πιο καλα να περιμενετε να μαθετε ετσι ωστε να παρετε αυτα που πρεπει.

τι ηταν και αυτο που επαθες.το εχω και εγω με το αιμα.ετσι και δω ασπριζω αμεσως και μια φορα ειχα λιποθυμησει κιολας.σιγα το ρεζιλικι ..τιποτα δεν ηταν .βλακας αυτη που σε ταλαιπωρησε.μην το θυμασαι τωρα,κοιτα να ηρεμησεις .μπραβο για τα αποτελεσματα του τεστ.τελεια ολα sidimire.

marianna αφου θα πας αν μπορει ας το δει.μπορει να σου κανει το χατηρι το μωρο και να δεις τι ειναι.γιατι κανεις υπερηχο στα νεφρα?ο γιατρος σε στελνει?

φιλακια κοριτσια και να προσεχετε


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

ase olh mera ex8es emeto,afou bhke mesa h koilitsa pou eixa kanei!!egw eixa iktero otan genni8ika(asxeto)!!!alh8eia giata yperuxo sta nefra??egw eixa mia fora petra sta nefra,ase o 8anatos euxomai na mhn to pa8ei kaneis,lene oti einai o xeiroteros ponos(to lew giati akomh den gennisa)!!


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...