Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2024


Recommended Posts

πρίν από 53 λεπτά , Pepi88 είπε:

Καλημέρα!δεν έχουν δικαίωμα να σε διώξουν ίσα ίσα το αντίθετο ξέρω εγώ !!

Τι κάνεις πως είσαι ?εγώ πλέον τις περισσότερες ώρες της ημέρας έχω αναγουλα μόλις τρώω για 10 λεπτά είμαι οκ μετά πάλι τα ίδια ...δεν κάνω εμετό είναι αυτή η μόνιμη αηδία 🥴

Καλημέρα. 

Είμαι ανάμεσα στο πεινάω και στο δεν αντέχω να φάω τίποτα. Ήθελα να φτιάξω καφέ σήμερα (που δε ζω χωρίς καφέ) και το σκεφτόμουν γιατί μού έφερνε αναγουλα.

Με έχει επηρεάσει η σκόνη έξω και χθες είχα τρομερή δυσφορία, από τη μία ήμουν κουρασμένη από την άλλη δεν ήξερα τι μού φταίει.. έχω φουλ νεύρα, με το παραμικρό αρπάζω 

Δεν παραπονιέμαι, όσο τα έχω αυτα ξέρω ότι πάνε όλα καλά.

Ευτυχώς ο σύζυγος βοηθάει πάρα πολύ. Γκρινιάζει λίγο αλλά προθυμοποιείται από μόνος του να βοηθήσει...

Εσύ πώς είσαι;; 

@marpi91 @Ζαχαρωτο εσείς τι κάνετε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 214
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, ΧρυσαΜ είπε:

Καλημέρα. 

Είμαι ανάμεσα στο πεινάω και στο δεν αντέχω να φάω τίποτα. Ήθελα να φτιάξω καφέ σήμερα (που δε ζω χωρίς καφέ) και το σκεφτόμουν γιατί μού έφερνε αναγουλα.

Με έχει επηρεάσει η σκόνη έξω και χθες είχα τρομερή δυσφορία, από τη μία ήμουν κουρασμένη από την άλλη δεν ήξερα τι μού φταίει.. έχω φουλ νεύρα, με το παραμικρό αρπάζω 

Δεν παραπονιέμαι, όσο τα έχω αυτα ξέρω ότι πάνε όλα καλά.

Ευτυχώς ο σύζυγος βοηθάει πάρα πολύ. Γκρινιάζει λίγο αλλά προθυμοποιείται από μόνος του να βοηθήσει...

Εσύ πώς είσαι;; 

@marpi91 @Ζαχαρωτο εσείς τι κάνετε;

Κουράγιο ...μια από τα ίδια με νεύρα αναγουλα κούραση άνευ λόγου και έχω πάλι και τον μικρό άρρωστο 🥴


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Pepi88 είπε:

Κουράγιο ...μια από τα ίδια με νεύρα αναγουλα κούραση άνευ λόγου και έχω πάλι και τον μικρό άρρωστο 🥴

Τι έπαθε;; Εμένα η κόρη μου (είναι η μεσαία μου) ξύπνησε σήμερα περίεργα, πονούσε η κοιλίτσα της, ήπιε λίγο γάλα κι έκανε πολύ εμετό, είχε λίγο δέκατα τύπου 37κ κάτι, αλλά ήθελε να φάει. Έφαγε κανονικά πρωινό, και μετά ξάπλωσε και κοιμήθηκε.... Ακόμα κοιμάται. Λες απλά να τής βγήκε η κούραση; Πάντως να πω την αμαρτία μου τη ζηλεύω, θα ήθελα κι εγώ να το κάνω αυτό να κοιμάμαι, να ξυπνάω και να ξανακοιμαμαι χαχαχχα

Εσείς τι έχετε;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Τι έπαθε;; Εμένα η κόρη μου (είναι η μεσαία μου) ξύπνησε σήμερα περίεργα, πονούσε η κοιλίτσα της, ήπιε λίγο γάλα κι έκανε πολύ εμετό, είχε λίγο δέκατα τύπου 37κ κάτι, αλλά ήθελε να φάει. Έφαγε κανονικά πρωινό, και μετά ξάπλωσε και κοιμήθηκε.... Ακόμα κοιμάται. Λες απλά να τής βγήκε η κούραση; Πάντως να πω την αμαρτία μου τη ζηλεύω, θα ήθελα κι εγώ να το κάνω αυτό να κοιμάμαι, να ξυπνάω και να ξανακοιμαμαι χαχαχχα

Εσείς τι έχετε;;

Μήπως γαστρεντερίτιδα?θα φανεί αν συνεχίσει να κάνει εμετό η διάρροια..εμένα ξύπνησε το βράδυ από τον βήχα μαζί με μυξα όλη νύχτα ήμασταν στο πόδι και του έδωσα το πρωί σιρόπι και ηρέμησε κάπως .. πυρετό δεν έχει ευτυχώς ..τον πήρε ο άντρας μου τώρα πήγαν σούπερ μάρκετ και εγώ ξαπλώνω ...

Επίσης navatac λέγεται αυτο για την αναγουλα ...θα ρωτήσω και εγώ τον γιατρό μου... @Ζαχαρωτο


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Pepi88 είπε:

Μήπως γαστρεντερίτιδα?θα φανεί αν συνεχίσει να κάνει εμετό η διάρροια..εμένα ξύπνησε το βράδυ από τον βήχα μαζί με μυξα όλη νύχτα ήμασταν στο πόδι και του έδωσα το πρωί σιρόπι και ηρέμησε κάπως .. πυρετό δεν έχει ευτυχώς ..τον πήρε ο άντρας μου τώρα πήγαν σούπερ μάρκετ και εγώ ξαπλώνω ...

Επίσης navatac λέγεται αυτο για την αναγουλα ...θα ρωτήσω και εγώ τον γιατρό μου... @Ζαχαρωτο

Φταίει κι αυτή η σκόνη που έχει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 26/3/2024 at 9:48 ΜΜ, Pepi88 είπε:


 

Καλησπέρα κορίτσια.

Εδώ και 4 μέρες ήμουν με τρομερό πονοκέφαλο ήθελα να πέσω κάτω από τον πόνο..

Οι ώρες στην δουλειά μου φαινόντουσαν αιώνας.

Αυτή την μόνιμη αηδία την έχω κ εγώ..

Προσπαθώ με τις ναυτίες να κάνω υπομονή.

Μου είπε ο γιατρός ότι θα προτιμούσε να μην πάρω τίποτα. Μόνο όταν φτάσω στο σημείο του εμετού να πάρω .προσπαθώ να κάνω συχνά γεύματα (αν κ δεν έχω όρεξη) όταν τρώω ηρεμώ.

Σήμερα έκανα τις εξετάσεις αίματος και έκανα κ καλλιέργεια κολπικού υγρού....

Για την χοριακή που διάβασα , δεν έχει σημασία το νούμερο αλλά οι μονάδες κάθε πότε ανεβαίνουν..πχ στην κόρη μου η πρώτη χοριακή την είχα κάνει 29η μέρα του κυκλου και ηταν 41.26 τώρα στην 28η μέρα του κύκλου ήταν 364..

Ενέσεις κάνω και εγώ clexane έχω τον Μάιο αιματολογο ώστε να μου δώσει κ την σωστή αγωγη

  • Μου αρέσει 2

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ζαχαρωτο είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Εδώ και 4 μέρες ήμουν με τρομερό πονοκέφαλο ήθελα να πέσω κάτω από τον πόνο..

Οι ώρες στην δουλειά μου φαινόντουσαν αιώνας.

Αυτή την μόνιμη αηδία την έχω κ εγώ..

Προσπαθώ με τις ναυτίες να κάνω υπομονή.

Μου είπε ο γιατρός ότι θα προτιμούσε να μην πάρω τίποτα. Μόνο όταν φτάσω στο σημείο του εμετού να πάρω .προσπαθώ να κάνω συχνά γεύματα (αν κ δεν έχω όρεξη) όταν τρώω ηρεμώ.

Σήμερα έκανα τις εξετάσεις αίματος και έκανα κ καλλιέργεια κολπικού υγρού....

Για την χοριακή που διάβασα , δεν έχει σημασία το νούμερο αλλά οι μονάδες κάθε πότε ανεβαίνουν..πχ στην κόρη μου η πρώτη χοριακή την είχα κάνει 29η μέρα του κυκλου και ηταν 41.26 τώρα στην 28η μέρα του κύκλου ήταν 364..

Ενέσεις κάνω και εγώ clexane έχω τον Μάιο αιματολογο ώστε να μου δώσει κ την σωστή αγωγη

Πω πω πρέπει κι εγώ να της κάνω κάποτε....

Καλά αποτελέσματα. Για το κεφάλι σου τι έπαιρνες;

Τώρα πώς είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ έχω φοβερή τάση στο στήθος, λες και είμαι έτοιμη να θηλάσω. Νιώθω δλδ και αυτό το μερμηγκιασμα στις θηλές που έλεγες τώρα θα αρχίσει να τρέχει το γάλα.. έχω πολύ βάρος. Επίσης από την αρχή αυτής της εγκυμοσύνης κρυώνω πάρα πολύ, τρέμω όλη μέρα. Αναγουλες δεν έχουν ξεκινήσει ακόμα, είμαι 5+3 σήμερα, πολύ νωρίς ίσως...

Κατά τα άλλα η υπνηλία έχει βαρεσει κόκκινο 😴😴😴😴😴

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ζαχαρωτο είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Εδώ και 4 μέρες ήμουν με τρομερό πονοκέφαλο ήθελα να πέσω κάτω από τον πόνο..

Οι ώρες στην δουλειά μου φαινόντουσαν αιώνας.

Αυτή την μόνιμη αηδία την έχω κ εγώ..

Προσπαθώ με τις ναυτίες να κάνω υπομονή.

Μου είπε ο γιατρός ότι θα προτιμούσε να μην πάρω τίποτα. Μόνο όταν φτάσω στο σημείο του εμετού να πάρω .προσπαθώ να κάνω συχνά γεύματα (αν κ δεν έχω όρεξη) όταν τρώω ηρεμώ.

Σήμερα έκανα τις εξετάσεις αίματος και έκανα κ καλλιέργεια κολπικού υγρού....

Για την χοριακή που διάβασα , δεν έχει σημασία το νούμερο αλλά οι μονάδες κάθε πότε ανεβαίνουν..πχ στην κόρη μου η πρώτη χοριακή την είχα κάνει 29η μέρα του κυκλου και ηταν 41.26 τώρα στην 28η μέρα του κύκλου ήταν 364..

Ενέσεις κάνω και εγώ clexane έχω τον Μάιο αιματολογο ώστε να μου δώσει κ την σωστή αγωγη

Καλά αποτελέσματα με τις αιματολογικές!!

πρίν από 43 λεπτά , marpi91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ έχω φοβερή τάση στο στήθος, λες και είμαι έτοιμη να θηλάσω. Νιώθω δλδ και αυτό το μερμηγκιασμα στις θηλές που έλεγες τώρα θα αρχίσει να τρέχει το γάλα.. έχω πολύ βάρος. Επίσης από την αρχή αυτής της εγκυμοσύνης κρυώνω πάρα πολύ, τρέμω όλη μέρα. Αναγουλες δεν έχουν ξεκινήσει ακόμα, είμαι 5+3 σήμερα, πολύ νωρίς ίσως...

Κατά τα άλλα η υπνηλία έχει βαρεσει κόκκινο 😴😴😴😴😴

Το στήθος λογικό να είναι τουμπανειρος!Εμένα έχει 3 -4 μέρες που ξεκίνησαν οι αναγουλες και σήμερα με χτυπάνε και οι μυρωδιές 🥴 πχ καθάρισα πριν το μπάνιο και η μυρωδιά του καθαριστικού μου φέρνει και άλλη αναγουλα....7w 1d σήμερα ...

  • Μου αρέσει 2

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Πω πω πρέπει κι εγώ να της κάνω κάποτε....

Καλά αποτελέσματα. Για το κεφάλι σου τι έπαιρνες;

Τώρα πώς είσαι;

Δεν ξέρω άμα πιστεύεις στο μάτι , αλλά κάθε μέρα με ξεματιαζαν 4 άτομα κ κοντεύαν να πέσουν κάτω .από ένα συγκεκριμένο άτομο περνάω ένα μικρό μπουλινγκ στην δουλειά γιατί πιστεύει ότι θέλω να της φάω την θέση τώρα. Ούτε καν Εντομεταξυ 

3 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ έχω φοβερή τάση στο στήθος, λες και είμαι έτοιμη να θηλάσω. Νιώθω δλδ και αυτό το μερμηγκιασμα στις θηλές που έλεγες τώρα θα αρχίσει να τρέχει το γάλα.. έχω πολύ βάρος. Επίσης από την αρχή αυτής της εγκυμοσύνης κρυώνω πάρα πολύ, τρέμω όλη μέρα. Αναγουλες δεν έχουν ξεκινήσει ακόμα, είμαι 5+3 σήμερα, πολύ νωρίς ίσως...

Κατά τα άλλα η υπνηλία έχει βαρεσει κόκκινο 😴😴😴😴😴

Εξετάσεις έχεις κάνει? Ο αιματοκρίτης είναι καλός? Εγώ συνήθως όταν κρυώνω έχω χαμηλό αιματοκρίτη. Όσο για το στήθος οι ορμόνες κάνουν παρτυ

2 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Καλά αποτελέσματα με τις αιματολογικές!!

Το στήθος λογικό να είναι τουμπανειρος!Εμένα έχει 3 -4 μέρες που ξεκίνησαν οι αναγουλες και σήμερα με χτυπάνε και οι μυρωδιές 🥴 πχ καθάρισα πριν το μπάνιο και η μυρωδιά του καθαριστικού μου φέρνει και άλλη αναγουλα....7w 1d σήμερα ...

Μην μιλάς για μυρωδιές. Έχω 2 σκυλιά όλα μου βρωμάνε.

  • Μου αρέσει 1

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Ζαχαρωτο ο αιματοκρίτης μου είναι πάντα στα ύψη, ακόμα και σε περίοδο εγκυμοσύνης! Στον γιο μου γέννησα με αιματοκρίτη 40! Δεν έκανα τώρα εξετάσεις, αλλά είχα κάνει το τσεκ απ τον Νοέμβριο στην προηγούμενη με την ατυχή εξέλιξη. Γενικά, έχω χασιμοτο, οπότε το να κρυώνω μου είναι σύνηθες, αλλά τώρα κρυώνω υπερβολικά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Ζαχαρωτο είπε:

Δεν ξέρω άμα πιστεύεις στο μάτι , αλλά κάθε μέρα με ξεματιαζαν 4 άτομα κ κοντεύαν να πέσουν κάτω .από ένα συγκεκριμένο άτομο περνάω ένα μικρό μπουλινγκ στην δουλειά γιατί πιστεύει ότι θέλω να της φάω την θέση τώρα. Ούτε καν Εντομεταξυ 

Εξετάσεις έχεις κάνει? Ο αιματοκρίτης είναι καλός? Εγώ συνήθως όταν κρυώνω έχω χαμηλό αιματοκρίτη. Όσο για το στήθος οι ορμόνες κάνουν παρτυ

Μην μιλάς για μυρωδιές. Έχω 2 σκυλιά όλα μου βρωμάνε.

Εννοείται ότι πιστεύω! Γιατί έτσι ρε φίλε; Δεν είναι εύκολο να το αγνοήσεις φαντάζομαι

12 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Καλά αποτελέσματα με τις αιματολογικές!!

Το στήθος λογικό να είναι τουμπανειρος!Εμένα έχει 3 -4 μέρες που ξεκίνησαν οι αναγουλες και σήμερα με χτυπάνε και οι μυρωδιές 🥴 πχ καθάρισα πριν το μπάνιο και η μυρωδιά του καθαριστικού μου φέρνει και άλλη αναγουλα....7w 1d σήμερα ...

Περνάνε οι εβδομάδες... Εμένα με ενοχλεί πολύ η χλωρίνη. Τι κάνεις για τις αναγουλες; 

13 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ έχω φοβερή τάση στο στήθος, λες και είμαι έτοιμη να θηλάσω. Νιώθω δλδ και αυτό το μερμηγκιασμα στις θηλές που έλεγες τώρα θα αρχίσει να τρέχει το γάλα.. έχω πολύ βάρος. Επίσης από την αρχή αυτής της εγκυμοσύνης κρυώνω πάρα πολύ, τρέμω όλη μέρα. Αναγουλες δεν έχουν ξεκινήσει ακόμα, είμαι 5+3 σήμερα, πολύ νωρίς ίσως...

Κατά τα άλλα η υπνηλία έχει βαρεσει κόκκινο 😴😴😴😴😴

Χαίρομαι που είσαι καλά!!! Την ίδια ακριβώς αίσθηση έχω στο στήθος. Τα χάλια μας έχουμε εν ολίγοις αλλά είναι καλό χαχαχαχ 

Όλη την ώρα αναγουλιαζω, πονάει πολύ το στήθος μου, με ενοχλούν τα πάντα, μια κρυώνω μια ζεσταίνομαι.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κούκλες! Και εγω νομίζω τον Νοβεμπερ θα γεννήσω. Νιωθω πως φεύγουν πολύ γρήγορα οι κοιλιακοί μου αυτή την φορά(είμαι μοντέλο) οπότε νομίζω πως έχω κορίτσι!!!! SO EXCITED

Επίσης ξέρετε καμια καλή κρεμα για ραγάδες;;; Σος

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Sisii είπε:

Καλησπέρα κούκλες! Και εγω νομίζω τον Νοβεμπερ θα γεννήσω. Νιωθω πως φεύγουν πολύ γρήγορα οι κοιλιακοί μου αυτή την φορά(είμαι πλας σαιζ μοντελ), οπότε νομίζω πως έχω κορίτσι!!!! SO EXCITED OMG

Επίσης ξέρετε καμια καλή κρεμα για ραγάδες;;; Σος

Εμενα η χοριακη μου ήταν 456;;; τρελό;;; 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας! 

Πολύ καλή η τιμή σου! Μπράβο! Πάει σφαίρα το νινακιιιιιι! Πόσες μέρες έχεις καθυστέρηση;

Θεωρώ οτι είναι κάπως νωρίς να πεις για φύλο από τώρα.. αλλά αν στο λέει το ένστικτο σου..! Από συμπτώματα πως είσαι; Φαντάζομαι πως θα σταματήσεις να εργάζεσαι τώρα; Ή μπορείς να κάνεις το μοντέλο και σε ενδιαφέρουσα;

Κρέμα δεν ξέρω κάποια πραγματικά αποτελεσματική.. εγώ στον γιο μου έβαζα και λάδια και κρέμες και πάλι έκανα ραγαδες! Άμα είναι να πατσουρέψει το δέρμα... Ό,τι και να βάζεις θα ανοίξει! Χαλάλι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , marpi91 είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας! 

Πολύ καλή η τιμή σου! Μπράβο! Πάει σφαίρα το νινακιιιιιι! Πόσες μέρες έχεις καθυστέρηση;

Θεωρώ οτι είναι κάπως νωρίς να πεις για φύλο από τώρα.. αλλά αν στο λέει το ένστικτο σου..! Από συμπτώματα πως είσαι; Φαντάζομαι πως θα σταματήσεις να εργάζεσαι τώρα; Ή μπορείς να κάνεις το μοντέλο και σε ενδιαφέρουσα;

Κρέμα δεν ξέρω κάποια πραγματικά αποτελεσματική.. εγώ στον γιο μου έβαζα και λάδια και κρέμες και πάλι έκανα ραγαδες! Άμα είναι να πατσουρέψει το δέρμα... Ό,τι και να βάζεις θα ανοίξει! Χαλάλι!

Καλώς σας βρήκα Μαρπι μου! Από συμπτώματα δεν έχω τίποτα είμαι ανάλαφρη σαν πεταλουδιτσα… 

Μαλλον θα κάνω κάποιες δουλειές και έγκυος. Θα δείξει πως θα πάει! Ανάλογα τα κέφια. Έτσι και αλλιώς δεν έχω ανάγκη τα χρήματα, να ναι καλά ο σύζυγος(φαρμακοποιός) :) 
 

Εσείς κορίτσια μου μέχρι ποιον μήνα λετε να εργαστείτε; 


Και εγω στην προηγούμενη εγκυμοσυνη όσες κρέμες εβαλα από φαρμακευτικές δεν βοήθησαν, εκανα κανονικά ραγαδούλες και χρειάστηκαν καμποσεσ συνεδρίες λειζερ για να φύγουν. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...