Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

ειδατε διαφορα οσες δεν εχετε 2ο παιδακι να αλωνιζει στο σπιτι? κοιμαστε κ ξυπνατε οτι ωρα θελετε..... απολαυστε το!

καλα αν δε δουλευετε κι ολας δε το συζητω....

Πες τα !! πες τα!!!! Που να κοιμηθώ όταν έχω τον Κωσταντή και μου φωνάζει στις 7 ξενύχτωσε μαμα κοιτα!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΤΟ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΥΠΝΟΣ, ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ, ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ Η ΑΛΛΑΓΗ ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΑΝΗΣ!

ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟ ΦΥΛΟ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕ... ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΤΟΥ ΛΕΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΚΑΤΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ, ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ?

ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ, ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΙ ΕΙΔΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ!

ΓΚΡΡΡ!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ, ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΑΓΟΡΙ, ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙ Κ ΟΤΙ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΧΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ...

ΑΑΑΧ! ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ...

ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΤΟ ΨΑΛΙΔΙ Κ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ! ΧΑΧΑΧΑ!

ΑΣΤΕΙΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΚΕΦΤΩ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ...


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΥΠΝΟΣ, ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ, ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ Η ΑΛΛΑΓΗ ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΑΝΗΣ!

ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟ ΦΥΛΟ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕ... ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΤΟΥ ΛΕΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΚΑΤΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ, ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ?

ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ, ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΙ ΕΙΔΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ!

ΓΚΡΡΡ!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ, ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΑΓΟΡΙ, ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙ Κ ΟΤΙ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΧΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ...

ΑΑΑΧ! ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ...

ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΤΟ ΨΑΛΙΔΙ Κ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ! ΧΑΧΑΧΑ!

ΑΣΤΕΙΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΚΕΦΤΩ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ...

Μπράβο!!!!! Αντε παει και αυτό το άγχος!!! Πολλοι γιατροι δεν λενε το φύλο μεχρι να σιγουρευτουν στη β επιπεδου. Εμας μας είπε ότι δεν φαίνεται το γεννητικό όργανο απλά βλεπουν ένα κοκκαλάκι . Μας εξήγησε πως είναι αλλά δεν το θυμαμαι. Οπως και να χει είναι νωρίς ακομα για αγορές. Καλύτερα να αποφύγεις τέτοιου είδους πειράματα!!!χαχαχαχα

Συνήθως λενε οτι οι εγκυμονουσες όταν έιναι πιο γλυκές στην όψη εχουν αγοράκι και όταν έιναι πιο αγριες λενε κοριτσι. Λενε όμως ......

Σιγουρα θα είναι ευτυχισμενος ο άντρας σου. Καθε φύλο εχει τη χάρη του! Τα αγοράκια είναι πιο ντροπαλα πιο αθωα. Τα κοριτσάκια απο την άλλη είναι πιο τσαχπινικα


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπραβο τουλιπακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οτι και αν ελεγαν για φυλο τωρα δεν ειναι σιγουρο..... εξαλλου νωρις ειναι για αγορες...... εεεχουμε καιρο.........

καλα αμα καθισουμε να αναλυσουμε τι λενε οτι αν εισαι ετσι ειναι κοριτσι κλπ κλπ κλπ δε θα τελειωσουμε ποτε!!!! ασε που ο ενας λεει ετσι κ ο αλλος το αντιθετο ωστε ολο κ καποιος θα πεσει μεσα χαχαχαχαχα

εγω εχω αυριο βραδυ αυχενικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πες τα !! πες τα!!!! Που να κοιμηθώ όταν έχω τον Κωσταντή και μου φωνάζει στις 7 ξενύχτωσε μαμα κοιτα!!!

Συμφωνώ ότι είναι μεγάλη πολυτέλεια να ξυπνάς ότι ώρα θέλεις, αλλά από την άλλη τι πιο όμορφο από το να μεγαλώνεις ένα παιδάκι κι ας σε ξυπνάει ότι ώρα θέλει!!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΥΠΝΟΣ, ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ, ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ Η ΑΛΛΑΓΗ ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΑΝΗΣ!

ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟ ΦΥΛΟ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕ... ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΤΟΥ ΛΕΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΚΑΤΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ, ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ?

ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ, ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΙ ΕΙΔΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ!

ΓΚΡΡΡ!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ, ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΑΓΟΡΙ, ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙ Κ ΟΤΙ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΧΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ...

ΑΑΑΧ! ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ...

ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΤΟ ΨΑΛΙΔΙ Κ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ! ΧΑΧΑΧΑ!

ΑΣΤΕΙΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΚΕΦΤΩ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ...

Μπράβο τουλιπάκι!!!Να χαίρεσαι που είναι καλά το νινάκι σου και το φύλο θα το δείτε σύντομα, μην ανησυχείς!:tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο τουλιπακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οτι και αν ελεγαν για φυλο τωρα δεν ειναι σιγουρο..... εξαλλου νωρις ειναι για αγορες...... εεεχουμε καιρο.........

καλα αμα καθισουμε να αναλυσουμε τι λενε οτι αν εισαι ετσι ειναι κοριτσι κλπ κλπ κλπ δε θα τελειωσουμε ποτε!!!! ασε που ο ενας λεει ετσι κ ο αλλος το αντιθετο ωστε ολο κ καποιος θα πεσει μεσα χαχαχαχαχα

εγω εχω αυριο βραδυ αυχενικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά αποτελέσματα να έχεις κοριτσάκι!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι δεν έχω πολύ ευχάριστα νέα να σας πω, όλο προβλήματα είμαι ρε γμτ...μια το ένα, μια το άλλο...χθες έκανα ένα σωρό εξετάσεις μεταξύ των οποίων και γενική ούρων και καλλιέργεια κολπικών υγρών..η γενική ούρων βγήκε σήμερα και μου είπε η μικροβιολόγος ότι μάλλον έχω ουρολοίμωξη και πρέπει να κάνουμε καλλιέργεια ούρων..Το κολπικό θα βγει την Παρασκευή και πρέπει να κάνω υπομονή γιατί μπορεί να υπάρχουν και εκεί μικρόβια..Α και η γιατρός μου λείπει στο εξωτερικό και θα έρθει την άλλη εβδομάδα, ούτε τηλ.δεν μπορώ να την πάρω.Έχει τύχει σε καμία ουρολοίμωξη ή άλλη μόλυνση στην εγκυμοσύνη???Λέτε να πάθει τίποτα το μωράκι μου?Νομίζω πως θα χρειαστεί να πάρω αντιβίωση..και δεν ήθελα να πάρω ούτε ντεπόν να φανταστείτε!:-(


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!Νεραιδουλα οι περισσοτερες εγκυες εχουμε μικροβια στην ευαισθητη περιοχη κ καποιες ουρολοιμωξη,οποτε μην αγχωνεσαι καθολου!αντιβιωση θα παρω κ εγω την επομενη εβδομαδα για 3μερες κ θα παιρνω(λογω ιστορικου με ουρεοπλασμα κτλ) καθε μηνα για 3μερες...θα κανουμε οτι μπορουμε καλυτερο για τα μωρακια μας κ ετσι το καλοκαιρι θα τα εχουμε στην αγκαλια μας!!!!

φιλακια πολλαααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΕΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΕΙΣ, ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ, ΕΑΝ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ, ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ...

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=20915 ΔΙΑΒΑΣΕ Κ ΕΔΩ!

ΙΡΙΔΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ!!!

ΠΕΝΥ ΟΝΤΩΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΒΑΣΗ...

ΑΠΛΑ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΑ, ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ, ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ...

ΠΑΝΤΩΣ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΟ ΘΡΙΝΤΙ ΕΝΟΙΩΣΑ ΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια απλά ανησυχώ γιατί διάβασα ότι αν έχεις κολπίτιδα υπάρχει μεγάλος κίνδυνος για αποβολή :rolleyes::rolleyes: Αύριο θα πάω για καλλιέργεια ούρων και θα συλλέξω το δείγμα με συγκεκριμένες οδηγίες της μικροβιολόγου, έτσι ώστε να αποκλείσουμε τους μικροοργανισμούς από τον κόλπο και να εξετάσουμε μόνο τα ούρα..αυτό που φοβάμαι περισσότερο τελικά δεν είναι τα φάρμακα αλλά η καθυστέρηση μέχρι να βγουν όλες οι εξετάσεις, την Παρασκευή δηλαδή, για να δώ τί είναι τελικά αυτό το μικρόβιο.Ελπίζω να μην πάθει τίποτα το μικρό μέχρι τότε.:rolleyes:

Καλημέρα σε όλες!!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!Νεραιδουλα οι περισσοτερες εγκυες εχουμε μικροβια στην ευαισθητη περιοχη κ καποιες ουρολοιμωξη,οποτε μην αγχωνεσαι καθολου!αντιβιωση θα παρω κ εγω την επομενη εβδομαδα για 3μερες κ θα παιρνω(λογω ιστορικου με ουρεοπλασμα κτλ) καθε μηνα για 3μερες...θα κανουμε οτι μπορουμε καλυτερο για τα μωρακια μας κ ετσι το καλοκαιρι θα τα εχουμε στην αγκαλια μας!!!!

φιλακια πολλαααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!

Φυσικά και θα κάνουμε το καλύτερο..τελικά κατάλαβα ότι όσο πιο πολύ προσέχεις τόσο πιο εύκολα την πατάς :!::!: Είμαι τρελή με την καθαριότητα:tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι δεν έχω πολύ ευχάριστα νέα να σας πω, όλο προβλήματα είμαι ρε γμτ...μια το ένα, μια το άλλο...χθες έκανα ένα σωρό εξετάσεις μεταξύ των οποίων και γενική ούρων και καλλιέργεια κολπικών υγρών..η γενική ούρων βγήκε σήμερα και μου είπε η μικροβιολόγος ότι μάλλον έχω ουρολοίμωξη και πρέπει να κάνουμε καλλιέργεια ούρων..Το κολπικό θα βγει την Παρασκευή και πρέπει να κάνω υπομονή γιατί μπορεί να υπάρχουν και εκεί μικρόβια..Α και η γιατρός μου λείπει στο εξωτερικό και θα έρθει την άλλη εβδομάδα, ούτε τηλ.δεν μπορώ να την πάρω.Έχει τύχει σε καμία ουρολοίμωξη ή άλλη μόλυνση στην εγκυμοσύνη???Λέτε να πάθει τίποτα το μωράκι μου?Νομίζω πως θα χρειαστεί να πάρω αντιβίωση..και δεν ήθελα να πάρω ούτε ντεπόν να φανταστείτε!:-(

Μην ανησυχείς. Και εμενα ο κολπικος και σε αυτή την εγκυμοσύνη και την προηγουμενη μου βρήκε μυκητες. Ε και λοιπόν? Θα μου δώσουν αγωγή πριν γεννησω. Οταν θα σταματήσεις να αγχώνεσαι και θα είσαι χαλαρή θα δεις δεν θα τυχαίνει τπτ. Το έχω παρατηρήσει εγώ με τον εαυτό μου . Οταν φοβάμαι για κατι συμβαίνουν όλα! Λες και τα προκαλώ και μονο με την σκεψη!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...