Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

ειρηνακι πολυ χαρηκα που αποκαταστηθηκε το προβλημα σου:).ετσι ειναι , αν δεν φωνξεις, απειλησεις, επιμεινεις, δεν εχεις αποτελεσμα-ελλας το μεγαλειο σου!!!:)αυτοι ετσι θα εκαναν στα σπιτια τους???τελοσπαντων τελος καλο, ολα καλα. σημερα, λογω του οτι ειχα φιλοξενουμενους δεν εκανα τιποτα, ξεκουραση:wink:. ααα!!!!ξεχασ-εβαλα ενα πλυντηριο.αυριο ομως που θα φυγουν, εχω δουλειες με φουντες!!!!!μακια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια καλημέρα, δεν μπόρεσα να γράψω τις προηγούμενες μέρες αλλά σας διάβαζα, οπότε δηλώνω παρουσία!! Πίνω το καφεδάκι μου μέχρι να ξυπνήσει η μπέμπα κ να ξεκινήσουμε την μέρα μας:-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα! Κι εγώ πίνω καφεδάκι, ο σύζυγος με τη μικρή πήγανε στην παιδική χαρά! Το μεσημέρι έχουμε 2 φίλους με 2 κοριτσάκια για τραπέζι κινέζικης κουζίνας :-)

Χτες ετοίμασα το βράδυ το κυρίως πιάτο και το πρωί μισοετοίμασα το πρώτο (τσόου μέιν) . Πριν λίγο έστρωσα κρεβάτια και τακτοποίησα κρεβατοκάμαρες και μπάνιο. Τώρα κάνω διάλειμμα για να τακτοποιήσω καθιστικό και να ρίξω μια καθαριότητα και ίσως λίγο σίδερο. Λόγω περικοπών αποφασίσαμε η κοπέλα που έρχεται σπιτι να μην κάνει σίδερο και να της δίνουμε λιγότερα, και το σίδερο να το κάνω εγώ.

Προς μεγάλη μου έκλπηξη, κάθε φορά που γυρίζω σπιτι βρίσκω ότι ο άντρας μου σιδερώνει από λίγο κάθε φορά -μισό πλυντήριο πριν πάει για δουλειά και έτσι σχεδόν ποτέ δεν έχω σίδερο!

:-D:-P


sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σε διαβάζω και σε ξαναδιαβάζω και νομίζω τελικά ότι είμαστε δίδυμες.......

Κορίτσια άντε καλά με τα περιοδικά. Με τις σημειώσεις από το πανεπιστήμιο και ειδικά κάτι καλά (αλλά παλιά πια) άρθρα από σούπερ εργασίες του μεταπτυχιακού μου τι να κάνω;

Λοιπόν εδώ άγγιξες ευαίσθητη χορδή! 'Εχω ακριβώς το ίδιο θεματάκι. Έκανα μεταπτυχιακό και μετά διδακτορικό. Όταν τα τελείωσα είχα ψιλοαπηυδήσει και τα παράτησα χύμα. Πριν 3-4 χρόνια όμως τακτοποίησα τα πράγματα, και πέταξα τις περισσότερες χειρόγραφες σημειώσεις, κρατώντας μόνο βιβλιογραφίες που έδιναν οι καθηγητές. Ορισμένα άρθρα (φωτοτυπίες) τα έδεσα με σπιράλ και τα μικρότερα τα τακτοποίησα σε ντοσιέ. Και πάλι όμως δεν ήμουν ευχαριστημένη, δεν έβρισκα αυτό που ήθελα γρήγορα και εύκολα, όταν είχα ήδη καμια δεκαριά ντοσιέ με άρθρα :!:

Στη συνέχεια λοιπόν έκανα το εξής πρότζεκτ που θυμίζει... βιβλιοθήκη, και μερικοί θα το βρίσκουν τρελό, αλλά εμένα με εξυπηρέτησε πολύ:):

1) έβαλα ένα κωδικό γραμμα για κάθε κατηγορία άρθρων, π.χ. "Α" για αμφορείς, "C" για κεραμική γενικά, "T" για θεωρία αρχαιολόγίας, "Η" για ιστορία.

2) Στο κάθε ντοσιέ είχα μια κατηγορία ή υποκατηγορία (Α1, Α2 κτλ) και έγραψα το αντίστοιχο γράμμα στη ράχη του ντοσιέ.

3) Τοποθέτησα τα άρθα μέσα στα ντοσιέ των κατηγοριών τους αλφαβητικά ανα συγγραφέα.

3) Έξω από το ντοσιέ έγραψα συνοπτικά μόνο επώνυμο συγγραφέα και λέξεις - κλειδιά από τους τίτλους των άρθρων, ώστε με μια ματιά να ξέρω τί έχει μέσα.

Όμως αυτό μου πήρε 2 εβδομάδες, και πρέπει να πω πως στη διάρκεια των 8 χρόνων μεταπτυχιακών 3-4 άρθρα τα είχα διπλοφωτοτυπήσει, έχοντας στην πορεία ξεχάσει ότι τα είχα:tongue:

Τότε δεν είχα παιδί και τα άφηνα απλωμένα μέχρι να γίνει ανασύνταξη!

Τώρα όμως, αυτή η σειρά έχει χαλάσει πολύ, μερικά ντοσιέ χάλασαν και αυτά, και σιγά-σιγά άρχισα να πετάω. Θέλω σε λίγο καιρό (χρειάζεται άδεια από τη δουλειά αυτό) να κάνω νέο ξεκαθάρισμα, να πετάξω άρθρα που δεν έχει νόημα να κρατάω γιατι δεν χρησιμοποιώ στη δουλειά μου πια, και να βάλω τα πράγματα σε νέα σειρά, δεν ξέρω ακόμα ποια θα είναι αυτή. :rolleyes:

Σκέφτομαι τον απόλυτο διαχωρισμό με αλφαβητική σειρά συγγραφέων και όχι ανά κατηγορία, γιατί όταν μερικές κατηγορίες αυξάνονται με νέα άρθρα έχεις πρόβλημα χωρητικότητας στα ντοσιέ, άσε που υπάρχουν και πολλά ανένταχτα που δεν ξέρεις πού να τα βάλεις. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει η εμπειρία μου, πες μου κι εσύ αν έχεις καμια άλλη ιδέα!


sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, εμένα ο σύζυξ δε με αφήνει να πετάξω τπτ, είναι τρελή μαζώχτρα. Έχω κανούρια λευκά είδη (σεντόνια, πετσέτες,...), οικοσκευή, διακοσμητικά δώρα γάμου και επιμένει να κρατά ΚΑΙ τα δικά του που του τα έδωσε η μαμά του.

Το σπίτι μας ΔΕΝ έχει αποθήκη, κ με 2 παιδιά (έχουμε πρόσφατη άφιξη), φανταστείτε τι γίνεται.

Ο ΧΑΜΟΣ.

Δεν αντέχω να σηκώνω κάθε φορά όλα αυτά τα πράγματα για να καθαρίσω, συν τα παιχνίδια...Έχω κ έναν ψυχαναγκασμό, να μετράω τα κομμάτια από τα παιχνίδια κ να τα τακτοποιώ το κάθε ένα στο κουτί του στο τέλος της ημέρας, συν τα παζλ...Αλλιώς δεν είναι παιχνίδια, είναι σκουπίδια (άποψή μου)

Το σπίτι είναι μικρό, δεν αγοράζω πράγματα, αλλά εκεί που χωρούσε του Αγαπούλη, ήρθαν τα δικά μου και...μπούκωσε.

Αχχχ...ντουλάπες υπάρχουν μόνο δύο, συν κάποια αποθηκευτικά έπιπλα που έχουμε πάρει, αλλά δεν αρκούν.

Λύση δεν έχω, τον πόνο μου ήθελα να πω...(Μεγαλύτερο σπίτι μόνο στον ύπνο μου!!!)

Όποια συμβουλή ευπρόσδεκτη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω κ έναν ψυχαναγκασμό, να μετράω τα κομμάτια από τα παιχνίδια κ να τα τακτοποιώ το κάθε ένα στο κουτί του στο τέλος της ημέρας, συν τα παζλ...Αλλιώς δεν είναι παιχνίδια, είναι σκουπίδια (άποψή μου)

Ξαφνικά νιώθω καλύτερα...καθώς το ίδιο κάνω και εγώ κάθε βράδυ λέμε....

τα ξύλινα παζλ πρέπει να είναι συμπληρωμένα...το κάθε παιχνίδι με τα αξεσουάρ του κομπλέ...και στα κουτιά χύμα τα τουβλάκια και κάτι άλλα μικρά... :)

Mία βδομάδα τα άφησα χύμα και αρρώστησα στο τέλος...

Σήμερα έχει...μαγείρεμα...μαγείρεμα...και μαγείρεμα...το βράδυ έρχονται 2 ζευγάρια με 2 παιδάκια...οπότε πρέπει να ικανοποιήσουμε μικρούς και μεγάλους...

Αύριο φεύγει και ο σύζυγος ταξίδι...οπότε θα πάρει σειρά το υπνοδωμάτιο μας για ξεκαθάρισμα...γιουυυυυπιιιιιιι


beSZp2.pngdsR5p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα νοικοκυροκοριτσα. λοιπον και εγω το εχω θεμα με τα παιχνιδια. καθε βραδυ καθομαι και τα τακτοποιω ωστε να ειναι τελεια, γιατι μετα δεν βγαζεις ακρη!!!σημερα ειχε δουλειες η μερα και μαγειρεμα. τις βαλιτσες/σακ βουαγιαζ που τα αποθηκευετε???εχω και σιδερο μπολικο αλλα δεν αντεχω αλλο σημερα. εβαλα μια μασκουλα στο προσωπο μου και θα μπω για μπανακι τωρα. το απογευμα εχω μια επισκεψη. αυριο λεω μολις κοιμηθει η μικρη να φτιαξω τη ντουλαπα της. η κουζινα -νεροχυτης παλι μου μυριζει!!!τι αλλο να ριξω πια???εριξα τουμποφλο, σοδα με ξυδι:confused::confused::confused:.αυτα με τα χεριποιητα αρωματικα ντουλαπας μπορουμε να το ξαναπουμε γιατι δεν το βρισκω??ειχε πει μια κοπελα οτι ψεινει στο φουρνο κανελα με κατι αλλο???αν θυμαμαι καλα...

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα μου..... τι κάνετε???!!!! :P:p

Εγώ εδώ... προσπαθώ! :lol:

Σήμερα με το που σηκώθηκα οργάνωσα στο μυαλό μου το πρόγραμμα της επόμενης εβδομάδας και επειδή έχω τρελή δουλειά (φτου! σκόρδα!!! :lol: ) είπα να ξεκινήσω το σιδέρωμα γιατί με το πρόβλημα που είχα με το νερό, είχα γεμίσει άπλυτα.

Οπότε ξεκίνησα να σιδερώνω, τελείωσα τα πάντα (φυσικά τώρα έχω άλλα 2 πλυντήρια που μόλις μάζεψα και πολλά άπλυτα ακόμη.... :rolleyes: ) οπότε μαζί με το καφεδάκι μας έγινε και το σιδέρωμα.

Μετά πήγαμε στην πεθερά μου για φαγητό και επι της ευκαιρίας έκανα και ένα πεντικιούρ στη θεία του Νίκου, γιατί δεν είχα χρόνο για ραντεβού την επόμενη εβδομάδα που ζήτησε! :rolleyes:

Γυρίσαμε και προσπαθούμε να τελειώσουμε το διάβασμα... ο μικρούλης μου έχει αρκετό... δυστυχώς! :(

Είχα ένα κενό και έβαλα ένα "μικρό" πλυντήριο με τα γάντια / κασκώλ μας, που μας είχαν γίνει απαραίτητο αξεσουάρ με τόσο κρύο τελευταία.

Θα σας γράψω ξεχωριστό μήνυμα για τα κασκώλ, γάντια κλπ... ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα μου..... τι κάνετε???!!!! :P:p

Εγώ εδώ... προσπαθώ! :lol:

Σήμερα με το που σηκώθηκα οργάνωσα στο μυαλό μου το πρόγραμμα της επόμενης εβδομάδας και επειδή έχω τρελή δουλειά (φτου! σκόρδα!!! :lol: ) είπα να ξεκινήσω το σιδέρωμα γιατί με το πρόβλημα που είχα με το νερό, είχα γεμίσει άπλυτα.

Οπότε ξεκίνησα να σιδερώνω, τελείωσα τα πάντα (φυσικά τώρα έχω άλλα 2 πλυντήρια που μόλις μάζεψα και πολλά άπλυτα ακόμη.... :rolleyes: ) οπότε μαζί με το καφεδάκι μας έγινε και το σιδέρωμα.

Με μια ανατροπή είδες, γίνεται αλυσσιδωτή αντίδραση... ευτυχώς ήρθε το νερό κι ας άργησε..

Φτου - φτου για τη δουλειά! Έτσι, να ακούω και για ανθρώπους να έχουνε δουλίτσα!:-)

Περιμένουμε ανακοίονωση για γάντια και σκουφιά, εγώ τα έχω να σέρνονται σε διάφορα συρτάρια, θήκες και τσάντες και θέλουν -και αυτά εκκαθάριση!:rolleyes:


sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Με μια ανατροπή είδες, γίνεται αλυσσιδωτή αντίδραση... ευτυχώς ήρθε το νερό κι ας άργησε..

Φτου - φτου για τη δουλειά! Έτσι, να ακούω και για ανθρώπους να έχουνε δουλίτσα!:-)

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου, ευχαριστώ πολυ! ;) Ευτυχώς, παράπονο δεν έχω. Από δουλίτσα πάω σούπερ. Αλλά όπως μου πε μια πελάτισσα (και πολυ τη σκέφτομαι την κουβέντα της) τίποτα δεν είναι τυχαίο! Ποτέ δεν κάνω "ξεπέτα" σε πελάτισσα, παίρνω όσο χρονο χρειαστεί γιατί κάθε περίπτωση έχει τα "δικά της", ποτέ δεν βάζω περισσότερα ραντεβού από όσα μπορώ να εξυπηρετήσω χωρίς να αργώ και να δρω σε βάρος του χρόνου των πελατών μου, αποστειρώνω ΠΑΝΤΑ και φυσικά πάντα ευχάριστη όπου και αν πάω. Δεν έχει κανείς όρεξη να με βλέπει μουτζούφλο!!! :lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΓΑΝΤΙΑ / ΚΑΣΚΩΛ / ΦΟΥΛΑΡΙΑ / ΚΑΠΕΛΑ

Και εδώ η κεντρική ιδέα, είναι όπως η γενικότερη φιλοσοφία μου:

Μην μαζεύετε πολλά. Κρατήστε οτιδήποτε χρησιμοποιείτε ήδη! Οχι πράγματα που θέλετε κάποια στιγμή στο μέλλον να χρησιμοποιήσετε αλλά που χρησιμοποιείτε ΗΔΗ! ;)

Προσωπικά έχω διαθέσει ένα συρτάρι γι' αυτά. Τα θέλω διπλωμένα, τακτοποιημένα και συγκεντρωμένα.

Στο συρτάρι αυτό έχω χωρίσει νοητά 3 χώρους.

Τον πανω

Τον αριστερά

Τον δεξιά

Στον πάνω έχω τα βραδινά (λεπτά και κυριλέ) φουλάρια, διπλωμένα σε μακρόστενο δίπλωμα.

Στον δεξιά (χώρο) έχω τα κασκώλ και τα φουλάρια ημέρας (διπλωμένα "χοντρά").

Στον αριστερά χώρο, έχω τα καπέλα μου (για το κρύο), διπλωμένα στην μέση και ακριβώς πάνω τους τα γάντια μου.

Καπέλα έχω μόνο 3 και γάντια μόνο 2 ζευγάρια. Ενα μαύρο, που ταιριάζει άριστα με το μπουφάν που φοράω τις καθημερινές και ένα άλλο ζευγάρι σπορ. Τα Χριστούγεννα μου έφεραν δώρο ένα ακόμη ζευγάρι γάντια που αμέσως τα έδωσα στη θεία μου. Δεν υπήρχε λόγος να τα κρατήσω αφού είμαι καλυμμένη! ;)

Στο συρταράκι αυτό βάζω 1 κομματάκι κανέλας και μυρίζει απαλά και διακριτικά. :P

mla_104332_0109_gloves_xl.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

αυτα με τα χεριποιητα αρωματικα ντουλαπας μπορουμε να το ξαναπουμε γιατι δεν το βρισκω??ειχε πει μια κοπελα οτι ψεινει στο φουρνο κανελα με κατι αλλο???αν θυμαμαι καλα...

stafroditi2353, αυτό είναι:

Τα αρωματικά για τις ντουλάπες μας τα φτιάχνω εγώ με ξύλα κανέλας, γαρύφαλλο και κόκκους καφέ. Τα ψήνω ελάχιστα στο φούρνο πάνω σε αλουμινόχαρτο, ώστε να βγάλουν τα αρώματά τους και τα βάζω ανάμεικτα σε πουγκάκια, τα οποία δένω στις ράγες της ντουλάπας. Τέτοια πουγκάκια βάζω και στις θήκες με τα καλοκαιρινά/χειμωνιάτικα ρούχα μας στην αλλαγή της εποχής.

4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα νοικοκυροκοριτσα. λοιπον και εγω

το εχω θεμα με τα παιχνιδια. καθε βραδυ καθομαι και τα τακτοποιω ωστε να ειναι τελεια, γιατι μετα δεν βγαζεις ακρη!!!σημερα ειχε δουλειες η μερα και μαγειρεμα. τις βαλιτσες/σακ βουαγιαζ που τα αποθηκευετε???εχω και σιδερο μπολικο αλλα δεν αντεχω αλλο σημερα. εβαλα μια μασκουλα στο προσωπο μου και θα μπω για μπανακι τωρα. το απογευμα εχω μια επισκεψη. αυριο λεω μολις κοιμηθει η μικρη να φτιαξω τη ντουλαπα της. η κουζινα -νεροχυτης παλι μου μυριζει!!!τι αλλο να ριξω πια???εριξα τουμποφλο, σοδα με ξυδι:confused::confused::confused:.αυτα με τα χεριποιητα αρωματικα ντουλαπας μπορουμε να το ξαναπουμε γιατι δεν το βρισκω??ειχε πει μια κοπελα οτι ψεινει στο φουρνο κανελα με κατι αλλο???αν θυμαμαι καλα...

Kαλημέρα κορίτσια!

Νομίζω πως στις σωληνώσεις σου κάπου λυμνάζει νερό,ίσως γι'αυτο μυρίζει.Ξαναβάλε τουμποφλο αλλα σίγουρα θέλουν καθάρισμα οι σωληνώσεις που είναι στο ντουλάπι του νεροχύτη.Αν συνεχίζει ρώτα κάποιον υδραυλικό,για να το λύσεις το πρόβλημα.

Χαίρομαι πολυ για τη δουλεία σου Ειρήνη μου,φαίνεται τελικά πως ανταμείβεσαι για τους κόπους και τα ρίσκα σου!:D

Εχθες έκανα το πρόγραμμα φαγητού της εβδομάδας κι έτσι σήμερα έχω εξωτερικές δουλειές,σουπερ μαρκετ,μαναβικο,κ.τ.λ και γρήγορα σπίτι για μαγείρεμα!:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αδέλφια μου, αλήτες, πουλιά.... :tongue::tongue: ΚΑΛΗΜΕΡΑ σας και καλή εβδομάδα! ;)

Το ημερολόγιο μια ζαλισμένης, εργαζόμενης μάνας!

Ξύπνησα, ετοιμασα το παιδί, το πήγα σχολείο.

Πέρασα από το σουπερ και αγορασα 2-3 πραγματακια

Απλωσα το νυχτερινο πλυντηριο

Εβαλα ενα με μαλλινα στο "ελαφρυ" προγραμμα και περιμενω να το απλωσω κι αυτο.

Ψευτομαζεψα το σπιτι ωστε να ειναι απολυτα τακτοποιημενο οταν επιστρεψω απο τη δουλεια, να το βρω "χαλαρο".

Φευγω για δουλιτσα σαν τρελη!!! :lol::lol:

Σας γλυκοφιλω ομορφιές μου!!!!!!

Υ.Γ. Σημερα δουλευω ολη μερα... δεν ξερω αν θα μπορεσω να ξαναμπω μεχρι αργα το βραδυ... ίσως και αυριο! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι πολυ για τη δουλεία σου Ειρήνη μου,φαίνεται τελικά πως ανταμείβεσαι για τους κόπους και τα ρίσκα σου!:D

Χρύσα μου,

Σ ευχαριστω για τον καλο σου λογο!!! ΠΟΛΥ! ;);)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...