Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια καλημερα σας!και καλη κυριακη να εχουμε.εμαθα τα ευχαριστα!

μαρια να σου ζησουν,να τα χαιρεσαι και απο δω και περα παντα διπλες να ειναι οι χαρες στη ζωη σου!ωραιο κυριακατικο ξεκινημα.

φιλακια σε ολες!


Παναγίτσα μου Τσαμπίκα και Πανορμίτη σας ευχαριστώ!

Γιοκα μας,καλως ορισες στην ζωη μας ,λατρεια μας!!!:D:D

4TSMp3.png?R0gWxqoz

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας και σας εύχομαι και εγώ να χαίρεστε τα παιδάκια σας οι μανούλες, καλή λευτεριά για τις εγκυούλες και γρήγορα γρήγορα με ένα σποράκι στην κοιλίτσα οι υπόλοιπες, αλλά γρήγορα πάρτε θέσεις γιατί η λίστα με τις εγκυούλες δεν είναι πολύ μεγάλη, δεν θέλουμε να μείνει άδεια!!!!!!!

Οι κόρες μου, μου έχουν πάρει το μυαλό. Χθες γυρίσαμε σπίτι και το πρώτο βράδυ ήταν εφιαλτικό, η μια ήταν πολύ ήσυχη, ρολόι, μαμ, κακά και ύπνο. Η μικρή μας ξετίναξε, από τις 11 το βράδυ μέχρι τις 6:30 το πρωί τσίριζε. Σήμερα είναι και οι δύο πολύ καλές, το βράδυ σκέφτομαι και τρομοκρατούμε, ευτυχώς βοηθάει πολύ ο άντρας μου και κάτι γίνεται!

Σας φιλώ όλες!!!! Η ευτυχία μας ήρθε διπλή, και στα δικά σας κορίτσια μου!!!


HvAnp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια,

γυρισατε σπίτι μαράκι? καλο σαραντισμο τωρα!!!

ευτυχως δεν ξυπναει η μια την αλλη να λες, δεν πειραζει θα βρουν το προγραμμα τους σιγα σιγα, εμενα εστρωσε στον μηνα


eNortjKzUjK0NDc1NVeyBlwwFcYC3w,,12.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια,

γυρισατε σπίτι μαράκι? καλο σαραντισμο τωρα!!!

ευτυχως δεν ξυπναει η μια την αλλη να λες, δεν πειραζει θα βρουν το προγραμμα τους σιγα σιγα, εμενα εστρωσε στον μηνα

Καλημέρα, γυρίσαμε στο σπίτι το Σάββατο, χθες μόλις έκλαιγε η μια, έκλαιγε και η άλλη μετά, τουλάχιστον ήταν μέχρι τις 5, μετά κοιμηθήκαμε ένα τρίωρο! Πάνω στον μήνα ε? Κάτι είναι και αυτό!!!! Εσείς τώρα είστε μια χαρά δηλαδή!!


HvAnp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου ζήσουν τα μωρά Μαράκι... Καλό σαραντισμό και καλή ανατροφή...

Θα βάλω μου φαίνεται τη μάνα μου να διαβάσει τι περνάτε οι δυδιμομανούλες να τις περάσουν οι ορέξεις που κάνει για δύδιμα και τρίδυμα...

Μέχρι τώρα δεν κατάλαβα πως πέρασε 1 βδομάδα... Άλλη 1 έμεινε για να μάθουμε αν τελικά πέτυχε... Ευτυχώς τη Δευτέρα που θα πάω για χοριακή θα περιμένω να γράψω και φάρμακα για παππού, θεία και μάνα θείας οπότε μέχρι να τελειώσω θα έχουν βγει και τα αποτελέσματα...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια μου,

δυστυχώς δεν έχω ευχάριστα είδα λιγο καφε εχθές το βραδι, το οποιο συνεχίστηκε το πρωι πήγα και εκανα χοριακη, ευτυχως βγήκε γρήγορα και το αποτέλεσμα αρνητικο!!!!

παρολου που για να πω την αλήθεια λίγο το περήμενα οταν ομως το ακουσα στεναχωρίθηκα αλλά μετα απο λίγο ήρθαν και πάλι η θετικες σκέψεις ότι θα συνεχίσουμε με αυτα που έχουμε στην καταψυξη,από το φθηνοπορο τωρα πια γιατι έχω και έναν πολύποδα να αφαιρέσω!!!!

δεν θα το βάλουμε κάτω που θα πάει θα το πετύχουμε!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]όλα γίνονται για κάπιο λόγο..........

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Ourania, καλά αποτελέσματα να έχεις περιμένουμε νέα σου!

mina-ni ότι και να σου πω τώρα ξέρω πως είναι. Εννοείται ότι δεν το βάζουμε κάτω, αποφάσισες να αφαιρέσεις τον πολύποδα τώρα σύντομα?


HvAnp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!

μαρακι στο μηνα εστρωσε η μικρη , μπηκε σε ενα προγραμμα καθως σταματησα να την βαζω στο στηθος αλλα το βγαζω με θηλαστρο και της το δινω γιατι κουραζοταν να θηλαζει και δεν χορταινε το καημενο ετσι εκλαιγε ολη τη ωρα....τωρα τρωει καθε 3 με 4 ωρες, μενει ξυπνια αρκετα και θελει παιχνιδακια!!!

εσυ πως τα πας με το θηλασμο που εχεις δύο?

mina -ni κριμα βρε κοριτσι για το αρνητικο αποτελεσμα, μπράβο σου ομως για τον τροπο που το αντιμετωπιζεις, περνα καλα το καλοκαιρι σου και συνεχιζεις.

ουρανια περιμενουμε απο σενα τα ευχαριστα:tongue:

υπομονη το μισο περασε


eNortjKzUjK0NDc1NVeyBlwwFcYC3w,,12.png
Link to comment
Share on other sites

Hello Κόρες!!!

Συγχαρητήρια στο Μαράκι για την διπλή ευτυχία.να σας ζήσουν και να είναι πάντα γερές και δυνατές!!!

Μινα μου υπομονή βγάλει τον άτομο τον πολυ πόδια και τα εμβρυακια σου σε περιμένουν!!!

Τα νέα μας είναι πως διακοπαρουμε στην Λευκάδα μαμά,μπαμπάς ,γιωργακης καιιιιι ένα μικρό εμβρυακι στην κοιλιά!!!! Τα καταφέραμε κόρες με το ένα και μοναδικό καλό ωαριο που μου είχαν πάρει τον Μάιο .το βγάλαμε απο την κατάψυξη γιατί όλα τα αλλά που μου παίρναμε ήταν άδεια,το γονιμοποίηση με και το μετά φέραμε και στις 30/7 11μρερς μετά την μεταφορά θετική χοριακη!!!

Τώρα χαλαρά με τις οδηγίες της γιατρού και 13/8 υπέροχος για να το δούμε!

Σας στέλνω τα φιλία μου σε όλες!!!!!θα επανέλθω με νεότερα κι ελπίζω όλα να πανε καλα....(το άγχος άγχος έτσι;;;)


bKtop2.png8BRwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!!!!

astage συγχαρητήρια κορίτσι!!!!!!!!!!!! Να έχεις μια καλή και καλοστέρειωτη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!! Αντε να έρχονται κι άλλα σποράκια!!!!!! Πολύ χάρηκα μπράβο μπράβο!!!!!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!!!


HvAnp3.png
Link to comment
Share on other sites

astege,συγχαρήρια μπραβό-μπράβο!!!!

ειδες τελικά το τρένο σταμάτησε στον καλύτερο σταθμο;)!!!!!

φιλάκια καλά να περάσετε και να προσέχεις!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]όλα γίνονται για κάπιο λόγο..........

Link to comment
Share on other sites

ασπασούλα μου ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!

τι τελεια νεα ειναι αυτα? μπραβο κοριτσι μου και μην εχεις αγχος ολα θα πανε καλα!!!

με το καλο και οι υπολοιπες ευχομαι, φιλακια σε ολες


eNortjKzUjK0NDc1NVeyBlwwFcYC3w,,12.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...