Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ

1. behappy ---> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

2. trelo kouneli --> ΕΓΚΥΟΣ - 2η προσπάθεια

3. lizaki --> ΕΓΚΥΟΣ - 4η προσπάθεια

4. Skybeam---> ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ - 1η προσπάθεια (φυσικός κύκλος)

5. vasso18183 --> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

30. tina32 --> ΕΓΚΥΟΣ - 3η προσπάθεια

38. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ77--> ΕΓΚΥΟΣ - 2η προσπάθεια

46. ουρανια --> 12/08

Ποσοστό: 7/45

Μόνοι και ο Θεός βοηθός!

  1. vasulini --> ΕΓΚΥΟΣ
  2. Skybeam --> ΕΓΚΥΟΣ
  3. Evangeliapan
  4. ΜΑΡΙa
  5. papaki --> ΕΓΚΥΟΣ
  6. georgia69
  7. Georgkat
  8. tinkerbell!24
  9. alexouli
  10. s_maria
  11. mar1981
  12. mina-ni
  13. Stardustmg
  14. janneta --> ΕΓΚΥΟΣ

ΛΙΣΤΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ

1. maria_v --> 14/12 --> ΕΓΚΥΟΣ- 1η προσπάθεια

4. Λια33 --> 18/02 --> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

6. Deni..29 --> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

8. astage --> ΕΓΚΥΟΣ

Ποσοστό: 4/8

Μανούλες

Τίνα-Κοριτσάκι 20/6/2013.βάρος:2400γρ

Παπάκι -Αγοράκι 22/6/2013. βάρος : 3300γρ

maria_v - Κοριτσάκι

Κοριτσάκι


eNortjKzUjK0NDc1NVeyBlwwFcYC3w,,12.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ

1. behappy ---> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

2. trelo kouneli --> ΕΓΚΥΟΣ - 2η προσπάθεια

3. lizaki --> ΕΓΚΥΟΣ - 4η προσπάθεια

4. Skybeam---> ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ - 1η προσπάθεια (φυσικός κύκλος)

5. vasso18183 --> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

30. tina32 --> ΕΓΚΥΟΣ - 3η προσπάθεια

38. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ77--> ΕΓΚΥΟΣ - 2η προσπάθεια

46. ουρανια --> 12/08

Ποσοστό: 7/45

Μόνοι και ο Θεός βοηθός!

  1. vasulini --> ΕΓΚΥΟΣ
  2. Skybeam --> ΕΓΚΥΟΣ
  3. Evangeliapan
  4. ΜΑΡΙa
  5. papaki --> ΕΓΚΥΟΣ
  6. georgia69
  7. Georgkat
  8. tinkerbell!24
  9. alexouli
  10. s_maria
  11. mar1981
  12. mina-ni
  13. Stardustmg
  14. janneta --> ΕΓΚΥΟΣ

ΛΙΣΤΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ

1. maria_v --> 14/12 --> ΕΓΚΥΟΣ- 1η προσπάθεια

4. Λια33 --> 18/02 --> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

6. Deni..29 --> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

11. astage --> ΕΓΚΥΟΣ

Ποσοστό: 4/11

ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Τίνα-Κοριτσάκι 20/6/2013. βάρος: 2400γρ

Παπάκι -Αγοράκι 22/6/2013. βάρος: 3300γρ

maria_v - Κοριτσάκι Α 31/07/2013. βάρος: 2350γρ

Κοριτσάκι Β 31/07/2013. βάρος: 2260γρ

Αντε να πάρουνε φόρα, όλα τα κορίτσια, μόνο ευχάριστα να έχουμε!!!!


HvAnp3.png
Link to comment
Share on other sites

ασπουλα μου!!!! μπραβοσ ου κοριτσαρα μου μπραβο σου!!! με το καλο ολα καλα να πανε απο εδω κ περα πολυ χαρηκα!!!

τα δικα μου τα νεα ειναι πως για 3 φορα επαθα μαστιτιδα κ παλι πουρετο 39,5 κ γιαυτο χαθηκα κ δεν εμπαινα μεσα καθολου . πηρα αντιβιωση κ τον πειραξε τον μιικρο στην κοιλιτσα μας τον εφερε δισκοιλιοτητα κ οποτε τωρα βγαζω γαλα κ το πεταω κ του δινω ξενο μεχρι κ την τεταρτη που θα περασει η αντιβιωση απο μενα .

σας φιλω ολες!!!!!!!


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορες...

Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας,χθες γυρισαμε απο τις διακοπες και σημερα πρωι πρωι ντοκτορ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ!!!!η γιατρος μου ειναι υπερ ευχαριστημενη με την εξελιξη,ειμαι ακριβως 1 μηνος και μου ειπε οτι κανονικα δεν επρεπε ακομα να αρχισει να χτυπαει η καρδια ομως αυτο το εμβρυακι ειναι πολυ δυνατο!!!Εμ μπηκε σε καταψυξη ως ωαριο,επεζησε την αποψυξη και καταφερε να γονιμοποιηθει να μην τα καταφερει τωρα?αποκλειεται μου ειπε!

Παει ενα αγχος τωρα ειμαι πολυ καλυτερα ψυχολογικα εφυγε ενα πρωτο βαρος.Ξανα ραντεβου σε 15 μερες.

Θελω τοσο πολυ να το πω στον Γιωργακη αλλα ειπαμε να περιμενουμε λιγο ακομα γιατι αρχιζουν και οι εγγραφες στο φροντιστηριο σε λιγο και δεν θελουμε να γινει βουκινο ακομα οσο δεν θα φαινεται.Αλλα τα μικρα ρανταρ του κατι εχουν πιασει...

Φιλουρες!!!!


bKtop2.png8BRwp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορίτσια,

ασπασουλα μου θα τα καταφερει το εμβρυακι σου και σε 8 μηνες θα το εχεις αγκαλιτσα, συμφωνω να μην το πειτε ακομη στον γιωργακη.

παπακι πως πας? περασε ο πυρετος? απο τη προκαλειται η μαστιτιδα?

για την δυσκοιλιοτητα εγω της βαζω χαμομηλι στο γαλα.

ουρανια περιμενουμε νεα!!!!

μαρακι πως πανε οι μικρες?

φιλακια σε ολες


eNortjKzUjK0NDc1NVeyBlwwFcYC3w,,12.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια. Εμένα μου χτύπησε την πόρτα η σιχαμένη την Κυριακή το βράδυ. Οπότε τέλος του μήνα πάω στο γιατρό να κανονίσουμε να περάσω επιτροπή και να μελετήσουμε αν θα δοκιμάσουμε άλλη μια σπέρματεγ. Για να εκτονωθω έχω σηκώσει όλο το σπίτι. Τα σκυλιά μου έχουν πάθει σοκ. Έχουν πιάσει από μια γωνία το κάθε ένα και κοιτάνε την τρελή να τρίβει με μανία. Σας φιλώ και πάω να συνεχίσω.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Είχα ξαναγράψει στο παρελθόν στο παρεάκι σας, τότε ετοιμαζόμουν για την 1η σπερματέγχυση και χρειαζόμουν τα φώτα σας.

Σήμερα, μετά από 2 αποτυχημένες σπερματεγχύσεις με serpafar και pregnyl, είμαστε στην θέση να αναρρωτιόμαστε τι θα κάνουμε από δω και πέρα...

Ο γιατρός μου είπε οτι δεν υπάρχει λόγος να προσπαθήσουμε ξανά με το ίδο πρωτόκολλο...μου ανέφερε κατι για ενέσεις και σπερματέγχυση αλλά θα τα πούμε από κοντά προς τα τέλη του μήνα! Είμαι 38, δεν έχω παιδάκι και θέλω να αποκτήσω το συντομότερο δυνατό.

Ποια είναι η γνώμη σας? Αξίζει να κάνουμε αυτού του είδους την σπερματέγχυση ή είναι χάσιμο χρόνου?

Το σπέρμα μας είναι από μέτριο ως καλό οσων αφορά στην κινητικότητα. Ποιοτικα και ποσοτικά είναι πολύ καλό...

Εύχομαι πραγματικά τα καλύτερα σε όλες σας.

Ουρανία σου εύχομαι η επόμενη προσπάθεια να είναι η τυχερή σου!!!


DdkQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Myrtom εγώ έκανα merional των 75 από την 3 μέρα (συνολικά έκανα 13,5 ενέσεις) και έκανα 3 ωάρια. Η pregnyl είναι σταθερή αξία σε οποίο πρωτοκολο και να κανείς. Αν αντέχεις οικονομικά και ψυχολογικά θα σου έλεγα να δοκιμάσεις μια τελευταία σπέρματεγ. Εγώ λέω να δοκιμάσω άλλη μια φορά μέχρι να περάσω επιτροπή και μετά εξωσωματική. Δεν παίζει χρήμα για ν πληρώνω σπέρματεγ. Πάει 1000 η κάθε προσπάθεια. Σε ποιο γιατρό πας; Και για ότι θες μη διαστάσεις να με ρωτήσεις και με μνμ. Φιλιααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Myrtom εγώ έκανα merional των 75 από την 3 μέρα (συνολικά έκανα 13,5 ενέσεις) και έκανα 3 ωάρια. Η pregnyl είναι σταθερή αξία σε οποίο πρωτοκολο και να κανείς. Αν αντέχεις οικονομικά και ψυχολογικά θα σου έλεγα να δοκιμάσεις μια τελευταία σπέρματεγ. Εγώ λέω να δοκιμάσω άλλη μια φορά μέχρι να περάσω επιτροπή και μετά εξωσωματική. Δεν παίζει χρήμα για ν πληρώνω σπέρματεγ. Πάει 1000 η κάθε προσπάθεια. Σε ποιο γιατρό πας; Και για ότι θες μη διαστάσεις να με ρωτήσεις και με μνμ. Φιλιααααααααα

Ουρανία μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ για την απάντησή σου!!!!

Ο γιατρός μου είπε να μην ξαναπάρω serpafar αλλά να κάνουμε μια προσπάθεια με ενέσεις... Είναι τόσο πολύ ακριβές οι ενέσεις????

Με serpafar+pregnyl μας πήγε περίπου 230 (περιλαμβανομένης της αμοιβής του γιατρού)!

Γιατρός μου είναι ο κυριος Τζιώτης...


DdkQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Οι merional κάνουν 18 ευρώ η μια. Η διαδικασία μας πήγε 500 ( γιατρός και βιολόγος) και κάνα 300 οι επισκέψεις. Διάλεξα ακριβό γιατρό. Αλλά θα δοκιμάσω άλλη μια φορά και μετά εξωσωματική.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας !!!

ασπουλα μου ολα καλα θα πανε !!!! θα το δεις !!!

τινακι εγω του δινω τσαγακι με χαμομιλη αλλα δεν το θελει καθολου πινει λιγο κ μετα το φτυνει εχει πολλυ γελιο. τι κανει η κορη σου?

myrtom αυτες οι σπερμ/χης ειναι μεγαλο ρισκο κ εγω εκανα 2 φορες κ μετα ετοιμαζουν για εξωσωματικη αλλα με προλαβε ο μικρουλης μας.

φιλακια σε ολες!!!!!!1

πεταλουτσα μου χαθηκαμε !!!!! σε φιλω!!!!!

μαρακι τι λενε οι κορες?


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

Οι merional κάνουν 18 ευρώ η μια. Η διαδικασία μας πήγε 500 ( γιατρός και βιολόγος) και κάνα 300 οι επισκέψεις. Διάλεξα ακριβό γιατρό. Αλλά θα δοκιμάσω άλλη μια φορά και μετά εξωσωματική.

Γεια σου Ουρανία μου!!!

Ο δικός μου γιατρός είναι καλούλης και δεν μου παίρνει σχεδόν τίποτα στις επισκέψεις των υπερήχων (είτε τίποτα είτε 20? για να δικαιολογηθεί η επίσκεψη) και 100 μου πήρε στην σπερμ.

Α κάνουν τόσο....άντε να δούμε, μήπως η μέθοδος αυτή βοηθήσει!

Στο εύχομαι κι εσένα κούκλα μου!!!


DdkQp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας !!!

ασπουλα μου ολα καλα θα πανε !!!! θα το δεις !!!

τινακι εγω του δινω τσαγακι με χαμομιλη αλλα δεν το θελει καθολου πινει λιγο κ μετα το φτυνει εχει πολλυ γελιο. τι κανει η κορη σου?

myrtom αυτες οι σπερμ/χης ειναι μεγαλο ρισκο κ εγω εκανα 2 φορες κ μετα ετοιμαζουν για εξωσωματικη αλλα με προλαβε ο μικρουλης μας.

φιλακια σε ολες!!!!!!1

πεταλουτσα μου χαθηκαμε !!!!! σε φιλω!!!!!

μαρακι τι λενε οι κορες?

Μπράβο Μινάκι, να σας ζήσει ο μικρούλης σας!!!

Μακάρι να μας προλάβαινε το μωράκι!


DdkQp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπέρα.σκεφτομαστε κ εμεις να προβουμε στην διαδικασια της σπερματεγχυσης.ειμαι απο θεσσαλονικη κ ψαχνω εναν καλο γιατρο γι αυτο το λογο.μπορει να βοηθησει καμια? σκεφτομουν να παω στον μαμοπουλο..


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας !!! τι κανετε? εχουμε χαθη τελειος!!

μινα εγω θα σε προτινα να πας στο embruolab εχει παρα πολυ καλους γιατρους εκει εγω ξερω τον χρηστο παππα απο εκει ειναι πολυ καλος.


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...