Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      λοιπόν κορίτσια να σας κάνω ενημέρωση! σήμερα μπήκα 33 , εχω λίγα πονάκια αλλά μάλλον είναι έντερο! ο γιατρός είπε δευτέρα θα μ σταματήσει τον όρο και αν παω καλα και σταματήσουν οι συσπασεισ θα με στείλει σπίτι να πάρω όσες μέρες με κρατήσει! αν την δευτέρα χωρίς όρο δεν τα παω καλα και αρχίσω πάλι πανηγύρια θα πάμε σε τοκετό! είπε δεν θέλει να πάρω άλλο τοκολυτικο! άρα 33+3 περίπου θα γεννάω , να ναι καλα το μωράκι; λογικά θα είναι κοντά στα 2100! εκανα κ άλλο σετ κορτζιονες προχθές 

      Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου! Το βάρος είναι κατά προσέγγιση... αλλαμοπως και να εχει αν χρειαστεί να μείνει στη μονάδα θα είναι για πολύ λίγο!

      Η μπουμπου από τα δίδυμα που γεννήθηκε 2 κιλά ακριβώς έμεινε μόνο μια εβδομάδα στην απλή παρακολούθηση!

      Εύχομαι βέβαια να κρατήσεις λίγο ακόμη γιατί όπως και να έχει ο χρόνος στη μήτρα ειναι αναντικαταστατος!!!

παγωτομηχανη bosch, ηλεκτρικη βουρτσα μαλλιων, μαρτυρικα και πολλα άλλα!


Recommended Posts

παγωτομηχανη http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=10 ... pathfinder

μου την εκαναν δωρο αλλα δεν τη χρησιμοποιησα ποτε γιατι... μαλλον χρειαζεται μιξερ που πουλιεται ξεχωριστα. ισως κ οχι, βασικα δεν το εψαξα πολυ, οποιος ξερει ας μας πει.

το ριχταρι ειναι καινουριο

88419510492336453316_thumb.jpg

το χαλι χρησιμοποιημενο σε καλη κατασταση

95641105028422602921_thumb.jpg

συσκευη ηλεκτρολυσης (αποτριχωσης) της babyliss αυτή της φωτογραφίας

81771589519479028456_thumb.jpg

εχει χρησιμοποιηθει ελαχιστα γιατι δεν προλαβαινω.. εχει patches που εφαρμοζονται στο σωμα κ συνδεονται με τη συσκευη που δινει ρευμα.

οποια θελει πληροφοριες να με ρωτησει!

την ειχα αγορασει περιοιυ 150 ευρω αν θυμαμαι καλα

ηλεκτρικη βουρτσα μαλλιων

http://www.smartkit.gr/oikiakos-exoplis ... -2040.html

ειναι αχρησιμοποιητη αλλα χωρις το κουτι

Επίσης προσφέρω διαμονή σε 2άρι στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, δίπλα στα μουσεία, Πανεπιστήμια, διεθνη Έκθεση κλπ Ιδανικό για επαγγελματίες που θα επισκεφθούν τη Διεθνή Έκθεση, απέχει απ' αυτήν λιγότερο από 5 λεπτά με τα πόδια, επίσης δίπλα στα μουσεία κ τα περισσότερα αξιοθέατα της θεσ.κης.

Διαφορα ρουχακια για να κανετε δωρο σε κοριτσακι απο 6μηνων εως 2ετων. Εννοειται με τα καρτελακια τους αλλα χωρις καρτα αλλαγης. Ειναι πολλα γι' αυτο καλυτερα να μου πειτε τι σας ενδιαφερει να βγαλω φωτογραφια ή να κανονισουμε να τα δειτε απο κοντα.

επισης εχω 80 περιπου μαρτυρικα σε μπεζ χρωμα για αγορι ειτε κοριτσακι. θα αναρτησω φωτο μολις μπορεσω.

ολα βρισκονται θεσσαλονικη. πεστε μου τι σας ενδιαφερει να συζητησουμε τιμες.

Επίσης ανταλλαζω με:

αρτοπαρασκευαστη ή μπλέντερ ή μηχανή παρασκευής ζυμαρικών, είδη οικιακής χρησης, τρόφιμα,

φιλοξενία σε παραθαλάσσιο εξοχικό,

φακούς επαφής +υγρο, καρτες καρτοκινητού, πάνες

υπηρεσιες κομμωτικης-αισθητικης, συντηρηση-επισκευη κλιματιστικου, επιδιορθωση ρουχων...

αλλα ακουω κ αλλες προτασεις.

Επίσης ανταλλασσω πολλα μαζι απο τα παραπανω πραγματα με τροχοσπιτο ή ξυλινο σπιτακι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ακομη μπομπονιερες 50 κομματια περιπου απο τουλι χρωματος ιβουαρ, δεμενη με κορδελακια λιλα και ροζ σε σχημα ''μαντηλι'', με 5 κουφετα χατζηγιαννακη η καθεμια.

καταλληλες για γαμο ή βαφτιση κοριτσιου.

αν χρειαστουν κι αλλες, μπορω να σας παραπεμψω στο καταστημα που μου τις εφτιαξε ή να φτιαξω εγω

37629780568545782101_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...