Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Cafe Ιουλίου 2013


crochetmania

Recommended Posts

Χαιρετώ της κούκλες.

Εχθές πέρασα ζόρικο βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα και πήγαινα τουαλέτα από της 1 μέχρι και της 3 ανά τέταρτο η πλάκα είναι ούτε δεν πήγαινα για σταγόνες αλλά κανονικότατα άσε που ένιωθα στο σκούπισμα ότι θα πιάσω κεφάλι, ευτυχώς το πρωί ξύπνησα αγκαλιά έκανα μπανάκι και πήγα στην δουλειά φρέσκια.

Το μεσημέρι ο μπαμπάς μας μαγείρεψε έφαγα και πήγα να ξεραθώ αλλά τα σκασμένα κάνανε πολύ φασαρία και μου σπάσαν τα νεύρα, το απόγευμα πήγα να τους κατεβάσω για να παίξουν και ξέχασα τα κλειδιά από μέσα ο άντρας μου ειχε δουλειά και δεν μπορούσε να έρθει άμεσα η διάθεσή μου σ@#$α τελικά ένας γείτονας κατάφερε και την άνοιξε.

Περιμένω πως και πως να πάνε για ύπνο να πέσω ξερή στο κρεβάτι.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαιρετώ της κούκλες.

Εχθές πέρασα ζόρικο βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα και πήγαινα τουαλέτα από της 1 μέχρι και της 3 ανά τέταρτο η πλάκα είναι ούτε δεν πήγαινα για σταγόνες αλλά κανονικότατα άσε που ένιωθα στο σκούπισμα ότι θα πιάσω κεφάλι, ευτυχώς το πρωί ξύπνησα αγκαλιά έκανα μπανάκι και πήγα στην δουλειά φρέσκια.

Το μεσημέρι ο μπαμπάς μας μαγείρεψε έφαγα και πήγα να ξεραθώ αλλά τα σκασμένα κάνανε πολύ φασαρία και μου σπάσαν τα νεύρα, το απόγευμα πήγα να τους κατεβάσω για να παίξουν και ξέχασα τα κλειδιά από μέσα ο άντρας μου ειχε δουλειά και δεν μπορούσε να έρθει άμεσα η διάθεσή μου σ@#$α τελικά ένας γείτονας κατάφερε και την άνοιξε.

Περιμένω πως και πως να πάνε για ύπνο να πέσω ξερή στο κρεβάτι.

koritsi m taleporithikes... mhn agxwnese pantws .. edw emeis aferoumaste (xwris na exoume polles polles upoxrewseis) Egw mexri kai fwtia exw valei :P :p :P

esu me tosa paidia kai thn douleia!!!! eisai hrwas !!!


XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Koritsia skeftomai na ftiaxw ena blog gia mamades... na suzitame kai meta ta provlhmata mas kai na linoume kai tis aporeies mas se oti afora ta paidakia mas... den exw vrei onoma akomh ...to skeftomai... tha me stirixete???

Το ρωτάς;


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαιρετώ της κούκλες.

Εχθές πέρασα ζόρικο βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα και πήγαινα τουαλέτα από της 1 μέχρι και της 3 ανά τέταρτο η πλάκα είναι ούτε δεν πήγαινα για σταγόνες αλλά κανονικότατα άσε που ένιωθα στο σκούπισμα ότι θα πιάσω κεφάλι, ευτυχώς το πρωί ξύπνησα αγκαλιά έκανα μπανάκι και πήγα στην δουλειά φρέσκια.

Το μεσημέρι ο μπαμπάς μας μαγείρεψε έφαγα και πήγα να ξεραθώ αλλά τα σκασμένα κάνανε πολύ φασαρία και μου σπάσαν τα νεύρα, το απόγευμα πήγα να τους κατεβάσω για να παίξουν και ξέχασα τα κλειδιά από μέσα ο άντρας μου ειχε δουλειά και δεν μπορούσε να έρθει άμεσα η διάθεσή μου σ@#$α τελικά ένας γείτονας κατάφερε και την άνοιξε.

Περιμένω πως και πως να πάνε για ύπνο να πέσω ξερή στο κρεβάτι.

Χαρά στο κουράγιο σου!Που μυαλόνα θυμηθείς τα κλειδιά!Υπομονή κ αύριο θα είσαι φρέσκια!Καλά ακόμα πας για δουλειά?Πότε θα σταματήσεις?


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαρά στο κουράγιο σου!Που μυαλόνα θυμηθείς τα κλειδιά!Υπομονή κ αύριο θα είσαι φρέσκια!Καλά ακόμα πας για δουλειά?Πότε θα σταματήσεις?

Να σου πω την αλήθεια μου κάνει καλό η δουλειά, στον μικρό δούλευα μέχρι 39+6 φυσικά ο άντρας μου γκρινιάζει αλλά ξέροντας πως εκεί κάθομαι ενώ στο σπίτι δύσκολα να χαλαρώσω.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Τον καταλαβατε τον σεισμό οι Αθηναίες? Στις 4:56! 2 ώρες έκανα να συνελθω και να ξανάκοιμηθώ...

Πρωι πρωι πήγαινα στο ραντεβού μου για νύχια, και έπεσα με το αμάξι επανω στην γκαραζοπορτα. Και επειδή άργησα να βρω κάποιον απο την πολυκατοικία να την βάλει στην θεση της, έχασα το ραντεβού μου.... Τα νεύρα μου! Τώρα θα πάω 1 η ωρα και προβλέπεται μεγάλη καθυστέρηση... Τα νεύρα μου... Ο σεισμός φταίει που με έχει ταράξει.

Τιτινακι, ξεκινά και είμαστε μαζί σου...


0SB8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα. Τον καταλαβατε τον σεισμό οι Αθηναίες? Στις 4:56! 2 ώρες έκανα να συνελθω και να ξανάκοιμηθώ...

Πρωι πρωι πήγαινα στο ραντεβού μου για νύχια, και έπεσα με το αμάξι επανω στην γκαραζοπορτα. Και επειδή άργησα να βρω κάποιον απο την πολυκατοικία να την βάλει στην θεση της, έχασα το ραντεβού μου.... Τα νεύρα μου! Τώρα θα πάω 1 η ωρα και προβλέπεται μεγάλη καθυστέρηση... Τα νεύρα μου... Ο σεισμός φταίει που με έχει ταράξει.

Τιτινακι, ξεκινά και είμαστε μαζί σου...

μονο τον καταλαβα? το αστειο ηταν ο,τι από ενστικτο βουτηξα διπλα στο κρεβατι, ξεχασα και την κοιλια και ολα. Μπηκα ομως στο internet και ειδα ο,τι ηταν πικερμι και ο,χι απο παρνηθα και ξανακοιμηθηκα (μενω περιστερι και την παρνηθα την εχω παρει με κακο ματι).

Βρε θηριο μπορεις και οδηγεις με την κοιλια? εγω πριν 2 μηνες επιχειρησα και δεν μπορουσα να παρκαρω. ευτυχως που δεν χτυπησες.


JQdCp2.png
Link to comment
Share on other sites

μονο τον καταλαβα? το αστειο ηταν ο,τι από ενστικτο βουτηξα διπλα στο κρεβατι, ξεχασα και την κοιλια και ολα. Μπηκα ομως στο internet και ειδα ο,τι ηταν πικερμι και ο,χι απο παρνηθα και ξανακοιμηθηκα (μενω περιστερι και την παρνηθα την εχω παρει με κακο ματι).

Βρε θηριο μπορεις και οδηγεις με την κοιλια? εγω πριν 2 μηνες επιχειρησα και δεν μπορουσα να παρκαρω. ευτυχως που δεν χτυπησες.

Μην φανταστείς οτι οδηγώ χιλιομετρα. Τεσσερα τετράγωνα απο το σπίτι μου είναι το νυχαδικο. Με τα πόδια δεν μπορω να πάω, αρα πάω με το αμάξι...

Γενικά πολύ αφηρημαδα... Ενω Πατούσα το φρένο περιμένοντας να ανοίξει η πόρτα, γύρισα πίσω να πιάσω την τσάντα μου και προφανώς άφησα το φρένο, δεν κατάλαβα καν τι έγινε... Tragic!!!!!


0SB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!!

τιτινακι ωραία ιδέα!!!Και εννοείτε πως θα σε στηρίξουμε!!!!!!:D Επίσης μέχρι την γέννα όλα μπορουν να αλλαξουν,και εγώ νομιζω ότι η δική μου ειναι λίγο λοξά αυτη την φορά..και τα κιλακια εντάξει μου φαινεται οτι ειναι..εχω γιατρό σημερα κατά τις 7.πρωτού παω ομως θα ψωνισω τα νυχτικα μου και κανένα σπορτεξ ή καμιά παντοφλιτσα θα δω ανάλογα τα λεφτα που θα μου μείνουν!!

λυδία μου βουτιά έκανες βρε από το κρεβάτι???Ευτυχώς που δεν χτύπησες!!

Twinomama η καλή μέρα από το πρωι φαίνεται..Είμαι προληπτική με τους σεισμούς και ότι κακό και να μου τύχη εκείνη την μέρα το συνδεω!Εμείς έχουμε πολλούς από ζάκυνθο ή κεφαλονιά.

νατασα μου τι τραβηξες και εσυ χθες..Η μια αναποδια πάνω στην αλλη..θα πω το κλασσικό "υπομονή":/


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Διάβασα τα νεάκια σας.

Swanocean, περαστικούλια σου! Nα κάνεις baby shower έχει πολύ πλάκα, και όντως μετά δε θαχεις χρόνο να βρεθεις μέ όλες τις φιλες σου.

t1t1n4k1, μια χαρά είναι η μικρούλα, και στη γέννα μπορεί να πάρει ακόμη καλύτερη θέση! Μέσα για το blog για μαμαδες, αν βρεις χρόνο βέβαια! :D

Μανούλα28/7, μάλλον όντως θα είσαι τέλος του Ιούλη, εσύ θα κάνεις λιονταράκι! Κανονικά και γω τότε κλείνω 40 (25/7) αλλά με τα δίδυμα θα γεννήσω πιο νωρίς.

natasa2002 και twinmama, ταλαιπωήθήκατε και οι 2 με όλες αυτές τις αναποδιές! Μάτι! Πάντως βρε νατασα, μπράβο σου που αντέχεις και πας δουλεια. Πρέπει να σου αρέσει πολύ η δουλειά σου... Και γω θέλω να είμαι τυπική, αλλά πραγματικά τους βαρέθηκα, δεν εκτιμούν τπτ...

natasa2002, καρικινάκι θα κάνεις και συ! dont worry!

Lydia73, τι νεάκια εσύ?

Ελπίζω να μην έχει άλλους σεισμούς!

φιλια

χχχ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Lydia73 παρηγγειλα το san diego και μου ήρθε σήμερα. Πολύ μου αρέσει απο κοντά, καμία σχέση με το μαξιλάρι που μου έδωσε η κουμπάρα μου και είναι για ενα μωρό. Άντε να δουμε πως θα βγει. Θα ανταλλασουμε απόψεις. 63 ευρώ με τα μεταφορικά απο το αγγλικό αμαζον.

Christine1012 εσύ το my best friend εχεις πάρει?

Μακάρι Παναγία μου να τα χρησιμοποιήσουμε και να καταφέρουμε αποκλειστικό θηλασμό...


0SB8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...