Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιουλίου 2013


crochetmania

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαχαχαχα γεια σου βρε νικάκι άντε με το καλό!

christine1012 εγώ με τα στοιχήματα δεν το έχω αλλά μάλλον η twin θα κάνει την αρχή.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα να έχουμε.

ειχα καιρό να μπώ, σταματησα απο τη δουλεια και τα ετοιμασα ολα...το δωμάτιο της μικρής, το σπίτι γενική, εκανα και τα ψωνια για τη βαλίτσα και τωρα μενει μονο να την ετοιμασω.

ολα καλά διαβάζω και χαιρομαι, αρχίσαμε να μπαινουμε και στο μηνα μας...

εμεις πηγαμε γιατρο το σάββατο, ολα μια χαρά αλλά δεν πήρε θεση ακόμη η μπέμπα, οποτε αυτες τις δυο εβδομάδες πρεπει να περπατησω πολύ


eNortjKzUjK0NDc1NVeyBlwwFcYC3w,,12.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Γεια σου Τινα! Ελπιζω σύντομα η μπέμπα σου να πάρει και θέση, μιας και όλα είναι έτοιμα!

Παίζεται το στοίχημα! Η twin νομίζω και μένα είναι η πρώτη μου επιλογή αλλά και το nikaki kai titinaki ειναι κοντά!

Κορίτσια πάντως οι περισσότερες θα γεννήσετε πριν από μένα! Ελπίζω να μπείτε λίγο στο forum μετά τη γέννα να μάθετε και τα δικά μας νέα! :)

Φιλάκια χχχ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα! Εχθες παρολίγο να σας βγάλω αληθινές. Είχα συχνές συσπάσεις 10 λεπτου, αλλά με πόνο, δεν μπορουσα ούτε ξάπλα ουτε καθιστή, ουτε όρθια. Ένιωθα την μήτρα να τεντώνει τόσο που μου έδινε την εντύπωση οτι θα σκιστει. Ευτυχώς σήμερα καλύτερα. Περιμένω και την κοπελα για φουλ αποτρίχωση και λέω έχει γούστο να μην προλαβω να αποτριχωθω. Και αύριο έχω νύχια, μην γίνει τίποτα μέχρι αύριο να προλαβω....

Φοβηθηκαμε πολύ εχθες, αλλά η αλήθεια είναι οτι Κουράστηκα, το πρωί για καφέ και το απόγευμα για καφέ. Με κούρασε πολύ το καθισιο στις καρέκλες. Τώρα δεν ξανά πάω πουθενά μέχρι το ΣΚ....

Ζηλεύω που μπηκατε στον μήνα σας... Με το καλό κορίτσια μου... Εγώ θα προλαβω να μπω άραγε???


0SB8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ ποντάρο στην Twinomama αν και κατι μου λεει οτι η επομενη θα ειναι η νατασα που είναι το τέταρτο μωρακι της και το σώμα θυμάται!!!!

Twinomama εγώ πάντως σε συγκαταλεγω μαζι μας στα κορίτσια που μπήκαμε στο μηνα μας!!!Αφού έχεις δίδυμα οι εβδομάδες δεν είναι ίδιες με εμάς!!!!:D:D:D

τίνα μου πάρε ένα καινούριο ζευγάρι σπορτεξ και ξεκίνα να κόβεις δρόμο τα απογευματα τωρα που δεν έχεις δουλειά!!

χριστίνα μου ότι προετοιμαζεται ο οργανισμος διαβάζω και με πιάνει άγχος εκεί που έλεγα ότι δεν το σκέφτομαι κάν..:D


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ο μήνας εμένα δε μου μπήκε καθόλου καλά!Ο μικρός τελικά είχε ίωση γαστρεντερίτιδας κ με κόλλησε!Αυτός φυσικά την πέρασε ελαφριά γιατί έχει κάνει κ το εμβόλιο γαστρεντερίτιδας,εγώ που δεν έχω κάνει δεινοπάθησα το σ/κ κ ακόμα δεν έχω συνέλθει εννοείται.Μέσα σε 2μέρες έχασα 2 κιλά!Περισσότερο υγρά αλλά δεν έχει να λέει!!!!

Σήμερα είμαι κάπως καλύτερα αν κ ζαλίζομαι από την αδυναμία κ την ταλαιπωρία.Κ σαν να μη μου έφτανε ο πόνος μου το μωρό μέσα έχει δώσει ρεσιτάλ σε κλωτσιές!Αφού κάποια στιγμή μ'είχε πιάσει κ δυσφορία επειδή πίεζε το διάφραγμα!Ούτε στον χειρότερο εχθρό μου αυτό το μαρτύριο!

Ευτυχώς πυρετό δεν έκανα λίγα δέκατα μόνο αλλά νομίζω ότι ήταν από την ταλαιπωρία αυτό.Κορίτσια να προσέχετε μην κολλήσετε τίποτα γιατί έμαθα κ από άλλους ότι την περνάνε τώρα αυτή την ίωση.


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία που είναι τα baby shower!!! Κρίμα που δεν συνηθίζονται στην Ελλάδα... Christine καλορίζικα τα πραγματάκια κ με το καλό να τα χαρούν τα μωράκια σου!!!

Εγώ πάντως λέω να κάνω για να τους δω όλους πριν την γέννα γιατί μετά δε νομίζω να τους καταφέρω όλους.Κ κάποιοι θα λείπουν κ σε διακοπές!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kalimera se oles!

tin paraskeui mou ekanan oi files mou surprise baby shower kai mou eferan kai polla apo ta dora! eimai poli xaroumeni! arxise na mirizei to spiti ton erxomo tous... vevaia akomi exoume douleies na kanoume mexri na taktopoiithoume kai pragmatika koritsia tis teleutaies meres oi antoxes mou meiothikan para poli, ase pou oi ormones mou tha metrellanoun ores ores thelo na klaio xoris logo.... :oops: elpizo pos tha mou perasei sintoma...

tespa :eek:

xarika gia ta neakia sas twinmama, poli kalo to varos!

titinaki eutuxos i mpempa sou arxise tis klotsies na min agxonesai!

lydia kai go auto to maksilaraki thilasmou exo,mou to eferan sto party. fainetai supeR! Min anisixeis gia tis sispaseis einai b-h kai go exo poli sixna. xthes piga sinema k mexri na teleiosei to ergo eixa 4 -5.... alla einai anodines sxetika opotan den anisixo.

Natasa nikaki crochetmania swanocean alexia maraki polla fillia kai se sas, sorry den mpika toses meres k mporei na mou diefige kati na sxoliaso!

Kalo mina kalo kalokairi Kai Kalos na dextoume ta protaras mpempe!

Xxxxx

Καλορίζικα τα πραγματάκια σας!!!Όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο πολύ θα βαραίνουμε κ δε θ'αντέχουμε.Όσο για το κλάμα κλάψε να ξεσπάσεις.Καλύτερα έτσι παρά να το κρατάς μέσα σου!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

wish38 ΠΗΤ 25/6/2013 αγορακι

eleni1979!! ΠΗΤ 2/7/2113 αγορακι

nikaki19 ΠΗΤ 2/7/2013 κοριτσακι

t1t1n4k1 ΠΗΤ 3/7/2013 Γενικο νοσοκομειο Ξανθης κοριτσακι

magikalia ΠΗΤ 04/07/2013 Π.Γ.Ν.Π. Ρίο-Πάτρα κοριτσακι

maraki2108 ΠΗΤ 5/7/2013 Ρεα αγορακι

natassa2002 ΠΗΤ 5/7/2013 Βιοκλινικη κοριτσακι

Lydia73 ΠΗΤ 8/7/2013 Γαια αγορακι κοριτσακι

ephie ΠΗΤ 10/7/2013 Ρεα Κοριτσακι

tina32 ΠΗΤ 13/7/2013 κοριτσακι

twinomama ΠΗΤ 11/7/2013 Γαια αγορακι - κοριτσακι

swanocean ΠΗΤ 16/7/2013 Αλεξανδρα αγορακι

sungirl ΠΗΤ 18/7/2013 κοριτσακι

alexia ΠΗΤ 24/7/2013 λητω αγορακι

Christine1012 ΠΗΤ 25/7/2013 αγορακια

angie! ΠΗΤ 26/7/2013 Γαια αγορακι

Μανουλα28/7 ΠΗΤ 28/7/2013 κλινικη ευαγγελισμος Βεροια αγορακι

crochetmania ΠΗΤ 06/8/2013 λητω αγορακι

Άντε κορίτσια με το καλό τα μωράκια μας!!!Να δούμε ποια θα κάνει την αρχή!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalhspera kalhspera!!! twinomama phres polles psifous vlepw... ante na doume twra ... tha vgoune ta koritsia mas alhthina??? swanocean perastika vre koritsi... polla polla ugra, na mhn sou afhdatothei to nini s... einai polu duskolo ...katalavenw... eimai kai egw polu epirephs sthn gastrenteritida (otan spoudaza kozani, apo to nero tous , pathena toulaxiston mia fora ton mhna...) eutuxos twra sto xwrio den exw tetia provlhmata... Molis ekana ena mpanaki kai feugw gia giatro exw rantevou 6 h wra kai anhpomonw na dw thn mpempa (eipa na ksuristw kiolas... mhpos thelei na me dei apo katw... alla me tetia koiloumpa den xerw ti katafera na kanw.... prospathisa pantws :P...) logika tha mas pei kai peripou poses meres vlepei na exw... gia na doume... Egw thelw na pei ... <<pane spiti...pare valitsa kai pane nosokomeio....>> :cry: alla dustixos den tha to akousw :P :p :P


XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ κορίτσια μάλλον θα μεινω τελευταία εδώ μόνη μου...με πητ 28/7...εσείς θα έχετε τα παιδάκια σας αγκαλίτσα κι εγώ θα αναμετριέμαι με τη ζέστη....σα να παραμεγάλωσε και ο μπέμπης μου φαίνεται βάρυνε η κοιλιά πολύ....εκτός αν μας κάνει καμια έκπληξη νωρίτερα μια που είναι δεύτερο παιδάκι...σήμερα έχουμε κι εμείς γιατρό, αλλά εμείς θέλουμε 25 μέρες για να μπούμε στο μήνα μας...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Τιτινακι και μανουλα28/7 περιμένουμε νέα απο τους γιατρούς σας. Τιτινακι αφού δεν εχεις προβλήματα, κάτσε με τη Μπέμπα μέσα στην κοιλιτσα να πάρει βαρος σωστό να μην φλερταρεις με θερμοκοιτιδες. Μην βιαζεσαι καλέ...

Μανούλα μην αγχωνεσαι, εδώ θα είμαστε κι εμείς και θα τα λέμε.. Το μονο που σε λυπάμαι είναι η ζέστη, εγώ ηδη δεν την παλευω.. Ακόμα και αυτές τις μέρες που υποτίθεται έχει δροσιά...


0SB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

molis girisa ... h mpempa m einai mia xara phge 2600,o giatros leei tha einai mikroula alla auto einai kalo gia na mhn me zorisei... Apo edw kai pera leei opote erthei tha einai mia xara kai den tha exoume kanena fovo... paramenei me to kefalaki katw alla den exei empedothei akomh... to mono as poume pou einai ligo kako einai oti kathete sto plai kai oti uparxei mia mikrh pithanotita ean kolush thn wra tou toketou na pame gia kaisarikh... Alla apla na to exoume sto mualo mas, gt einai noris kai mporei na gurisei to kefalaki ths ana pasa stigmh... h akomh kai na empedothei me to kefalaki sto plai ...alla me thn voitheia ton giatron na gurisei ekeinh thn stigmh....

twinomama exeis dikaio ... alla thelw thn mpempa mou twraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :oops:


XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Twin κι εγώ σε σένα ποντάρω αν και έλεγα πως θα ΄μαι εγώ η πρώτη. Με ΠΗΤ τελικά 1/7 και μωρό γυρισμένο προς τα κάτω εδώ κ μήνες, και με έντονες συσπάσεις κ να νιώθω τόσο χαμηλά το κεφάλι, φοβόμουν για πρόωρο. Ευτυχώς το ξεπεράσαμε αυτό αφού αισίως μπήκα στον μήνα μου χθες. Τώρα λοιπόν λέω πώς θα γεννήσω μετά τις 20. Επειδή η οικογένειά μου είναι γεμάτη καρκίνους, θεωρώ σίγουρο ότι θα γεννηθεί καρκινάκι. Καλό ή κακό αυτό δεν ξέρω αλλά μου δίνει ένα 20 ήμερο μπροστά ακόμα πιστεύω. Για να δούμε, θα το πετύχω;

Καλά αποτελέσματα με τους γιατρούς. Περιμένουμε νέα!

Κι εμένα μου ΄πε ότι την επόμενη φορά θα μ΄εξετάσει από κάτω. Θα πάω σε μιάμιση βδομάδα. Περιμένω πώς κ πώς.

Από χθες ξεκίνησα κ δουλίτσες στο σπίτι. Ενώ στην δουλειά άντεχα 10ωρο, στο σπίτι στην μία ώρα είμαι κομμάτια! Χάλια. Ευτυχώς που δεν κάνει και ζέστη!


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...