Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 15/5/2024 at 10:53 ΠΜ, Angot είπε:

      κορίτσια ούτε σήμερα βγαίνω! με το που μ έβγαλαν τον όρο δοκιμαστικά στα 10 λεπτά προλάβα καο εκανα και 100αρα σύσπαση μαζί με τις άλλες! χωριά ότι πονάω χαμηλά και στη μέση πλέον !! τώρα μ έβαλαν πάλι ότο μ το αύξησαν , θα με κάνουν και μπάνιο και μάλλον δεν θα το αποφύγουμε ! 32+4 σήμερα , ίσως το τραβήξει ως σάββατο να μπω 33 αλλά νομίζω το σωμα μ αρχίζει και προετοιμάζεται. 

      Μπήκα μετά από τόσο καιρό! Angot με το καλό ευχομαι!! Πάλεψα και γώ με πρόωρες συσπάσεις αλλά όλα πήγαν καλά τελικά. Ευχομαι ένα γερό και δυνατό μωρό!

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

Τσα!!!Τι μου κάνετε?

Εγώ τη Μαριαλένα την ξεκίνησα φρέσκο από πέρυσι τον Ιούλιο, είχε κόψει το καλαμάκι από 1 έτους, οπότε βαριόμουν να χρησιμοποιώ μπιμπερό μόνο για να ανακατεύω τη σκόνη, αν και η παιδίατρός μου προτιμάει να δίνουμε σκόνη μέχρι τα δύο. Εγώ δίνω το Όλυμπος, για το delta advance πάντως κι εγώ δεν έχω ακούσει τα καλύτερα, εκτός του ότι έχει πάρα πολύ ζάχαρη και γεύση βανίλιας οπότε δύσκολα ένα παιδί που συνήθισε αυτό θα πιει άλλο γάλα. Το Καλοκαίρι στις διακοπές (επειδή δεν έβρισκα άλλο γάλα) έδινα για μια εβδομάδα από αυτό και στα δύο και χωρίς υπερβολή 5-10' αφού το έπιναν τα έπιανε και τα δύο διάρροια!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Xάλοουυυυ!!! Λορεττάκι τέλεια τα νέα! Άντε σου έφυγε και αυτό το άγχος...!!

Ειρήνη και εγώ ακριβώς τα ίδια με την Μαρίνα παραπάνω... από το καλοκαίρι ξεκίνησα φρέσκο παρόλο που η γιατρός μου είχε πει και σκόνη μέχρι τα 2 αλλά και εγώ βαριόμουνα το ανακάτεμα/μπιμπερό κλπ + ότι έκρινα ότι δεν μπορεί σε όλο τον κόσμο να συστήνουν φρέσκο μετά το έτος και μόνο στο ελλάντα να κρίνουν ότι η σκόνη είναι σαφώς καλύτερη!! Φρέσκο δίνω ότι βρίσκω με προτίμηση στο Όλυμπος..


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας χαριτομενες μου!! εγω και φρεσκο να μου ελεγε ο γιατρος ακομα αυτα τα βρεφικα θα του εδινα.οπως και του δινω.βασικα βγηκαν τα ετοιμα γαλατα τις milupa και ξεμπερδευω.1 λιτρο το διημερο και το τσακιζει.advance του ειχα δωσει καποια στιγμη που ειχαμε ενα θεμα και μου ειπε ο γιατρος να του δωσω γαλα με λιγοτερη λακτοζη.πηγα στο φαρμακειο μου ειπαν μια τρελη τιμη και πηγα και πηρα το αδωανψε με 80 % λιγοτερη.ετσι και αλλιως δεν θελαμε για πανω απο δυο μερες.αν ειχαμε καμια κατσικουλα προχειρη δεν θα ειχα κανενα προβλημα να του δινω φρεσκο.φρεσκο ομως οχι μαλακογαλατα.αυτα που λενε φρεσκα μονο φρεσκα δεν ειναι.ασε που τα βλεπω και εξω απο τα καταστηματα που τα αφηνουν και μεχρι να τα τακτοποιησουν.......και τωρα ενταξει... το καλοκαιρι δεν θα αλλιωνονται?τελος παντων τι σας λεω τωρα.δελτα και φαγε παντως μεσα στο σπιτι δεν μπαινει με τιποτα


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου τι κάνετε?

Είμαστε 4 πλέον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

............................................................................................................................................................................................................................................

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πήγαμε τώρα τρώμε και περιμένω τον άντρα να σηκωθεί(ήταν νύχτα να βγούμε πάλι...)

Έπρεπε να πω και εγώ ένα ψεματάκι λόγω της ημέρας.....

Τι κάνετε για πες....Τι κάνει ο όμορφος?

Η Αριάδνη?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου γλυκα τι κανετε?

ευχομαι καλο μηνα σε ολες και να περασουν ολα τα ασχημα που μας στεναχωρουν...λορρετακι κι εγω τον δημητρη με σπερματεγχυση τον εκανα...οτι πληροφορια θελεις στη διαθεση σου...η χριστινιω μας γεννησε?????


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλησπέραααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Τελικά είπα να πω ένα ψέμα αλλά μάλλον ήταν κρύο εεεε?

ΝΟΥΝΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ σε πρόλαβα?

Γλυκούλα ζηλεύω είναι νύχτα ο μπαμπάς και μόνο εδώ κοντά πηγαίνουμε(έχω φουσκώσει και ολίγον να σπρώχνω το ποδήλατο με κουράζει)

Αύριο με το καλό θα πάμε και μείς...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά κάνεις....μας έχεις λέιψει καλέ.....πάλι καλά που βάζεις και καμιά φωτο στο φατσομπουκ...

έχει 10 λεπτά που κοιμήθηκε ο Γιάννος αφού ξυπνάμε στις 8!!!......

Η Σταχτοπούτα κλωτσάει ανυπομονώ...........


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

όταν το έγραφα λέω ωχ είμαι η μόνη που τον κοιμίζει τόσο αργά!!!!!!!!!!

Πάλι καλά για να μην ανησυχώ..............


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

τι να ανησυχεις(κοιμηθηκαν επιτελους)το πρωι θα κοιμουνται μεχρι τις 10...αλι σε μας που εχουμε πρωινο ξυπνημα..κι αποψε το παρατραβηξα στο κομπιουτερ ειχα πολυ καιρο να το κανω


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...