Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

γεια σας!!!!τι κανετε?

τζεσικα που εισαι?παλι καλα που θα εμπαινες απο την τριτη και μετα.

στελλα περνανε οι μερες .... τι καλα?και εμεις μαζι τα τρωμε καθε μερα χαχα

μαρινακι τι κανετε εσεις?που καλα πηγατε?γιατι δεν πιστευω οτι μεινατε αθηνα

φιλια σε ολες που ελπιζω να μπειτε καποια στιγμη πριν καλοκαιριασει για τα καλα και εξαφανιστειτε εντελως.

εμεις ειμαστε καλα.ο μικρος κανει τσισα μονο στο γιογιο και ειμαστε πολυ χαρουμενοι ξυπναει και στεγνος.βεβαια φοραμε μια πανα ολη μερα την οποια μονο θα χεσει (μετα συγχωρησεως) αυτα τα κανει επανω του.με το που ανοιγει τα ματια του λεει βοτα (βολτα).χαχα


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ειρήνηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη σε πρόλαβα?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητήρια ΣΤΟΝ Μπίλι ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΌΡΘΩΜΑ ΤΗς ΤΟΥΑΛΈΤΑς...ΕΜΈΝΑ ΟΎΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΎΣΕΙ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε!!! ξαφνικα το πηρε πολυ ζεστα.την μια μερα ειχαμε παει στον γιατρο και μας ρωταγε αν εχουμε ξεκινησει εκπαιδευση τουαλετας μου εστειλε και καποια μαιλ που εγραφαν για αυτο και την αλλη μερα εκανε 8 φορες τσισα.πλακα εχειπηγα και πηρα ενα καρο αυτοκολλητα αρχισαμε και τα κολλαγαμε στο γιογιο και μετα τα ξεκολλησε και δεν ξαναασχοληθηκε .

πωπω ελπιζω να μην μου χτυπησει κανεις το κουδουνι τετοια ωρα......τηγανισα σουτζουκακια και τωρα τα εβαλα στην σαλτσα να γινονται.αφου καθομαι ως τα ξημερωματα ας κανω και κατι χρησιμο.πωπω θα με δειχνουν με το δαχτυλο αν καταλαβουν οτι ειναι απο μενα οι μυρωδιες


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τσαααα! Τι μου κάνετε?

ΕΓώ φεύγω σε λίγο με τα πιτσιρικάκια να παίξουν με τους φιλους τους! Πάσχα εδώ μείναμε Ειρηνάκι, δεν κάναμε τπτ σπουδαίο! Εντάξει καλά ήταν. δεν έχω παράπονο ήρεμα και οικογενειακά!

Στελλίτσα η εγκυμοσύνη σου πάντως δε βλέπω να σε έχει κουράσει καθόλου! Μπράβο κοριτσάρα μου!

Συγχαρητήρια και στο Μπιλάκο που δε λερώνει την πάνα του! Σήμερα ήταν και για μας σπουδαία μέρα, αφού μετά από 10 μέρες χωρίς σχολείο αλλά και χωρίς πάνα στις βόλτες, στον παιδότοπο κλπ, πήγαμε σχολείο και τα καταφέραμε, δεν είχαμε κανένα ατύχημα! Μετά ο μπαμπάς ξεχάστηκε και την έβαλε έτσι για ύπνο στο κρεβάτι μας και ευτυχώς δεν κατουρήθηκε και πάλι γιατί αλλιώς θα τον έστελνα για καινούριο στρώμα!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

γειά σας κοριτσάκια μου γλυκά!!!

τι κάνετε?

Μαρινάκι μου να χαίρεστε το αντράκι σας το όμορφο!Να είναι πάντα ευτυχισμένο και τυχερό στην ζωούλα του!!!!

Μανιταράκι μου και εσείς να χαίρεστε τον Γιωργάκη σας!!Να είναι καλότυχο και ευτυχισμένο!

Χριστινάκι και Λωράκι να χαίρεστε τουυς άντρες σας!Να είναι πάντα καλά να σας στηρίζουν!

Δεν θυμάμαι κάποιον άλλο αυτή την στιγμή


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααααααααααααααααα

Μπράβο βρε Ειρήνη πάλι καλά που έχουμε και σένα και μας θυμίζεις γιορτές και σχόλες....

Πάλι τους μισούς θυμόμουν!!!!

ΜΑρινάκι,Μανιταράκι να χαίρεστε τα παιδάκια σας....

Λορετάκι και Χριστινάκι τις κολώνες του σπιτιού σας....

Εμείς είμαστε όλοι Τέλεια....

Σας στέλνουμε πολλά,πολλά φιλάκια και μπείτε να μας πείτε πως περνάτε....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα σας!!!!τι κανετε?οσοι ειχαν καποιον να γιορταζει να τον χαιρονται ευτυχως εχουμε την ειρηνη που τα θυμαται οοοοολα και ημαστε μια χαρα!!!χιχιχι

τι κανετε?εμεις καλα παμε βολτες αγορασαμε καινουργια παπουτσια και παντοφλες γιατι μεγαλωσε το ποδαρακι μας και απο βδομαδα εχουμε παιδιατρο...

εσεις τι κανετε?


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!!

Γλυκούλα μεγαλώνετε μπράβο σας φτού σκόρδα...

Χαθήκαμε ή είναι η ιδέα μου?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου,

ευχαριστώ για τις ευχές σας για τον άντρα μου. Εύχομαι και γω καθυστερημένα στην Μαρίνα για τον γιόκα της και στη Χριστίνα για τον αντρούλη της.

Κοριτσάκια μου χάθηκα αλλά ακόμη δεν είμαι στα μεγάλα μου κέφια. Δε ξέρω τι μου συμβαίνει να πω την αλήθεια. Ελπίζω να βρω το κέφι μου σύντομα.

σας φιλώ και σας σκέφτομαι


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!ρηνιω μου δεν τα καταφερα να γραψω την προηγουμενη εβδομαδα αλλα καλλιω αργα παρα ποτε:tongue::tongue::tongue:χριστινακη να χαιρεσαι τον παιδαρο!!!βαλε καμια φωτο να τα δουμε και τα δυο τα ζουζουνια πλιζζζζζζζζ.σου εχω και μια ερωτηση σχετικα με την τομη,ποναει περισσοτερο απο την πρωτη φορα????στελλιτσα η κορη θα σου παρει τα μυαλα!!!θα εχεις μονιμως την φιλεναδιτσα μαζι σου και θα κανετε και tea party(ψευτικο εννοειται;)),θα πηγαινετε για ψωνια και κομμωτηριο και θα βλεπεις και κοριτσιστικα καρτουν(φραουλιτα,ντορα κλπ).αννια μου και με το καλο και η δικη η τσουπρα,ειδα το τικερακι και χαρηκα πολυ.χαρα μου εσυ τι κανεις?????μαθατε το φυλο 'η ακομα.αντε πες και μην μας κρατας σε αγωνια:P:p:pπειτε καμια λεπτομερεια απο τις εγκυμοσυνες να ξαναθυμοστε τα δικα μας???λορετα μου ευχομαι να ξαναβρεις γρηγορα την διαθεση σου αλλα και εγω παθουσα.δεν ειμαστε στα πολυ καλα οικογενειακως,λεπτομερειες προσεχως οταν θα εχω και εγω νεοτερα.η αρτεμις ειναι μια χαρα αλλα πολυ γλωσσου.εχουμε κανει μια μινι φαρμα και εχει 2 κατσικουλες και τις ταιζει με το χερι της(την φωφω και την λουιζα)και ποτιζει τον κηπο μα τα ζαρζαβατικα που εχουμε βαλει.τελειως αγροτισα λεμε:Pκαναμε επισης εμβολιο και ηταν η πρωτη φορα που δεν εκλαψε και χαρηκα πολυ.αλλαξαμε παιδιατρο λογω συνταξιοδοτησης του παλιου μας και την καινουρια την λατρευει,εκπεμπει θετικη αυρα σε ολα τα παιδακια.επισης τρυπησαμε τα αυτακια μας και παλι δεν εκλαψε.ενω αν ηταν να μην της εκανε καποιο χατηρη θα εκλαιγε για ωρες.τεσπα αυτα προς το παρον.δεν ξεχναω καμια σας απλως σημερα την τιμητικη τους ειχαν οι εγκυουλες,σας φιλω ολες και τα ζουζουνια σας


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...