Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

και εμέις κατά τις 10 και μισή ξυπνάμε.....

άντε πήγαινε γιατί εγώ κοιμάμαι το πρωί....

χάρηκα που σε διάβασα...να μπαίνεις συχνότερα.....

α και κάνε και καμια μαντεψιά....στον Γιάννο είχες πέσει μέσα πότε θα γεννήσω...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

τι εχουμε εδω?μαζευτηκατε?

στελλα ηθελες να μας κοροιδεψεις?ε?και εγω τρομαξα και κοιταξα ποσες μερες ειχες ακομα(στο τικερ).

σοφια πως και απο τα μερη μας?τι ευχαριστη εκπληξη?ρε συ αυτη η σπερματεγχυση ποναει?

και εμενα ο βασιλης ειναι ακομα ξυπνιος αν αυτο σας παρηγορει!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

α ωραία πάλι καλά που λείπει η Λωρέτα που κοιμίζει τον Αργύρη νωρίς..

Ειρήνη αλήθεια δε το ξανακάνω.......


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νουνού μου άρεσε αυτό όπως το κάνεις σπίτι σου!!!!!

χαχαχαχαχα


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Στελλίτσα ευτυχώς δε σε πίστεψα!!!

Γλυκούλα πώς το λες έτσι ρε παιδί μου "εμείς πάλι θάλασσα"? Θες να μας κάνεις να σκάσουμε από τη ζήλεια μας!

Νουνού μου πού χάθηκες εσύ? Πώς είναι τα αγόρια σου?

Λορέττα άκου και την άλλη Θεσσαλονικιά και πάρε τα πάνω σου!

Εμείς καλά, η Μαριαλενίτσα κάθε μέρα όλο και λέει όλο και περισσότερες κουβέντες και πολύ χαίρομαι που συνενοούμαστε καλύτερα! Αν εξαιρέσετε ότι χμμμ χτύπησε το δάσκαλο της κολύμβησης, είναι πολύυυ καλό παιδί! Γκουχ, γκουχ!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το πεταξα αποτομα εεε????ειναι κοντα η θαλασσα για εμας βρε μαρινακι και παμε οποτε εχει καλο καιρο...σημερα ας πουμε βρεχει και δεν πηγα στο εκπτωτικο χωριο που ηθελα!!!κλαψ....


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

Γλυκούλα μου και εδώ βροχερή μέρα,μείναμε μέσα....

αλλά παίξαμε τρελά και περάσαμε υπέροχα...

Τι κάνετε?

πολλά φιλάκια...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου,

Μαρινάκι μου χρονια πολλά αν και καθυστερημένα!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη με τα ζουζουνια σου και τον αντρουλη σου.

Στελλίτσα με τρόμαξες ρεεεεεε!!!!! βλέπω τίκερ, ξαναβλέπω...λέω Θεε μου 7μηνίτικο γεννήθηκε το παιδί....

Σοφάκι μου που είσαι??? θέλω να μου πεις φυσικά για τη σπερματέγχυση. Θα σε πάρω τηλ απο Δευτερα να μιλήσουμε, μ'ενδιαφέρει πολυ.

Ειρηνάκι εμείς πίνουμε σκόνη πρωί βράδυ και θα πίνουμε για λίγο καιρό ακόμη. Το S26gold που του αρέσει πολυ. Μέσα στη μέρα πίνει και πολυ φρέσκο με το ποτήρι ο αργύρης αλλά ο γιατρός το θεωρεί νερό...τι να πω.

Αγγελική δύσκολα οι εργαζόμενες μαμάδες ε; Και ο δικός μου είναι απαιτητικός, μη νομίζεις. Ζωηρούλης.

Είμασταν κορίτσια πολλές μέρες χάλια άρρωστοι ολοι. Τώρα καλύτερα. Εφυγε κα η κοπέλα που είχα για τον μικρό. Εντάξει δε τον κρατούσε πολυ αλλά την είχα συνηθίσει. Βρηκε και πρωινή και απογευματινή δουλειά. Βρήκα ομως άλλη κοπέλα και σήμερα ήρθε πρώτη φορά. Καλή μου φαίνεται, αντε να δουμε.

Ο αργυράκος ηρέμησε κάπως με τις τσιρίδες του και χαίρομαι. Θα πάμε και σε έναν αναπτυξιολόγο να τον δει γενικά και να μας πει τη γνώμη του για την ομιλία. Το έχω πρήξει το αγόρι μου. Πιστεύω οτι θα μιλήσει μονο και μόνο για να μου πει "μαμα ΦΤΑΝΕΙ"

Έλενάκι πως ειναι ο Ευθύμης; καλύτερα;

Χριστινάκι καλά με τον μικρούλη σου; είναι καλό παιδάκι; κοιμάται; αχ αχ θέλω να είναι λίγο ζωηρούλης...μόνο εγώ θα'χω;

Καλά καλέ πώς αντέχετε να τα κοιμίζετε τόσο αργά? Εγώ το 7μιση το έκανα 8 με 8μιση. Αλλά ξυπνάμε νωρίς.

Η άλλη η εγκυούλα μας τι κάνει; Η άννια ντεεεεεεεεεε

κορίτσια πεινάω, δεν είναι αστειο


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

λου λου μου!!μου να ερχομαι εγω να σου κραταω τον αργυρη?περαστικα σας... τι ειχατε παθει ολοι καλε?

εμεις προχτες πηγαμε στον γιατρο και μας αρχισε να μας κανει της ερωτησεις οσον αφορα το τι κανουν σε αυτη την ηλικια.με ρωτησε αν κανει προτσαουλες με δυο λεξεις, και του ειπα οτι λεει μονο "που πα"? που πας δηλαδη και το ιδιο βραδυ του λεω πες ελα μπαμπα μου και το ειπε τρελαθηκα.απο την μια μερα στην αλλη.και αυτο που ειναι ακομα καλυτερο ειναι οτι απο την μια μερα στην αλλη ξεκινησε και κανει τσισα στο γιογιο,μεσα σε μια μερα.αγορασαμε αυτοκολλητα και τα κολλαμε πανω στο γιογιο ,δεν πιστευα οτι θα το εβρισκε σαν παιχνιδι.απο το πρωι αλλαξαμε μονο μια πανα και καναμε τσισα 4 φορες ως τωρα


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...