Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μπράβο Ειρηνάκι!!! Καλά τελειώματα με την πάνα! Εμείς τη βγάλαμε και στις βόλτες πια και πάει πολύ καλά η ζουζούνα, πριν πήγαμε παιδότοπο αφού είχε τα γενέθλιά της η φίλη του γιου μου και την είχα άγχος τη μικρή με το βρακάκι, αλλά κάναμε μία φορά τσίσα στην τουαλέτα και μία φεύγοντας στο δρόμο κι όλα καλά! Άντε να βγάλουμε και τη βραδινή τώρα!:tongue:

Λορετάκι να μας πεις τι θα πει ο αναπτυξιολόγος! Νομίζω ότι θα πει ότι απλά τεμεπελιάζει και θα τα πει όλα μαζεμένα! Η Μαριαλένα είναι του τραγουδιού και προσπαθεί να πει το κούνια μπέλα και το φεγγαράκι μου λαμπρό! Ο Γιώργος νομίζω πολύ αργότερα έκανε αντίστοιχες προσπάθειες αλλά και τώρα δεν το έχει με τα τραγούδια! Μακάρι να τα βρείτε με την καινούρια κοπέλα να ηρεμήσεις και με αυτό!

Δε θυμάμαι τι άλλο ήθελα να σχολιάσω, πολλά φιλάκια σε όλες!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λορεττάκι μου περαστικούλια σς....

Σε φόβηξα καλή μου?συγνώμη είπα να σας κοροϊδέψω λόγω της ημέρας!!!

Κοιμάται νωρίς ο Αργυράκος μας εεε?Το μεσημέρι κοιμάται?

πως την βρήκε την καινούργια κοπέλα?Εγώ κορίτσια δεν αγχώνομαι δε μου κάνει προτάσεις με 2 λέξεις αλλά όλη μέρα λέει τα δικά του....τραγουδάει και λέμε μαζί διάφορα ποιηματάκι από τα παραμύθια οπότε σε καλό στάδιο είναι...Να φανταστείτε το αγαπημένο του ποίημα το ξέρει ΟΛΟ και είναι μεγάλο....

Ειρήνη μπράβο για το Μπιλάκο κια τα τσίσα..Εμείς ούτε όταν λερωνόμαστε δε το αναφέρουμε..Εκεί βρήκε να μοιάσει στην μάνα του....... δυσκολεύτηκα πολύ να σταματήσω τα τσίσα μου χιχιχιχιχιχι

Μαρινάκι τι είπες τώρα?Η νυφούλα μου φοράει βρακάκι?αχ Παναγιά μου πότε θα σας δω να σας φάω λιγάκι.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εμείς έχουμε εξοπλιστεί με πολλά γιογιο αλλά σε κανένα δε κάθεται.....

Για έξω έχω πάρει αυτό Ειρηνάκι...

http://www.mariaevita.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=682

Άθικτο εννοείτε!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Την ξεκίνησα επίτηδες εδώ και δύο μήνες με βρακάκι απόγευμα που δε βγαίναμε πολλές βόλτες, τώρα έχει πάρει τον αέρα! Σε αυτές τις βόλτες τις κοντινές δεν παίρνω τπτ τη βάζω και κατουράει όπου βρούμε, στο αυτοκίνητο έχω ένα γιογιό στο πορτ μπαγκάζ, αλλά πρέπει επειγόντως να σας βάλω φώτο που κατουράει στο γιογιό, εντός του πορτ μπαγκάζ!!! Είναι η αγαπημένη της θέση!:D:D:D

Στελλίτσα το παιδί λέει ολόκληρο ποίημα και εσύ λες ότι δεν κάνει προτάσεις? Θα σε μαλώσω!

Στον παιδότοπο είχα ένα άγχος, αλλά χτες την πήγα και σε κάποιο εμπορικό και σιγά σιγά το ξεπερνάω Ειρήνη. Αν είναι να λερωθεί και καμιά φορά ε τι να κάνουμε παιδάκι είναι! Είχα μαζί και 2ο βρακάκι και φόρμα αλλά ευτυχώς δε χρειάστηκε!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

μόνο τραγουδιστά τα λέμε...αφού για να με φωνάξει πάλι τραγουδιστά το κάνει...βάλε φωτο από πορτ μπαγκαζ!!!!!!θα τρελαθώωωωωωωωωωωωωωωωωωω


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

μαρινακι ναιιιιιι βαλε φωτο να γελασουμε θα ειναι πολυ ωραιαααααααααααα!!!!!

ειρηνακο μπραβο εμεις ακομα τιποτα μια φορα εκανε στο γιογιο αλλα δεν θελει με τιποτα και θελει να παει στην λεκανη και φοβαμαι μην πεσει μεσα ολοκληρος που ειναι μικρος.....

στεγια αντε λιγο σου εμεινε εσενα και σε λιγο θα εχεις την πριγκιπισσα σου!!!doppler ποτε θα κανεις?μετα το πασχα ε?


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα στελλιτσα!!! να σε χαιρονται οι αγαπημενοι σου και με το καλο και το 4 μελος της οικογενειας!!!

μπραβο στον γιοκα σου στελλιτσα!!εμενα εχει δυο μερες που ξεκινησε ...απο τον γιατρο και μετα.στον γιατρο μας ακουσαν σε ακτινα ενος χιλιομετρου.κλαμα λες και τον εσφαζαν.τα ειδαμε ολα δεν μπορουσε να τον εξετασει ο γιατρος.το γιογιο που εβαλες στελλιτσα το εχω δει στο mothrcare.αλλα δεν θα με πειραζε να παρω και το κανονικο του.και να ειναι στο αμαξι.ετσι κι αλλιως αντρακι ειναι το πολυ πολυ το πεταει εξω και δεν τον νοιαζει και καθολου,

γλυκουλα μου τι εγινε?σε εχουμε ταραξει στα μηνυματα ε?τα sony ericsson αν πατας συνεχεια το κεντρικο κουμπι ανοιγει τα μηνηματα και στελνει συνεχεια κενα μηνυματα.και παλι συγνωμη.μαρινα και εγω θελω να δω φωτο απο πορτ μπαγκαζ !


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερούδια κορίτσια!!! Τι ωραία μέρα σήμερα εε? Άντε να βολτάρουμε και εμείς λίγο γιατί έχω πήξει στο σπίτι...!

Εμείς γενικά είμαστε πολύ καλά αν εξαιρέσουμε βεβαίως την έλλειψη ύπνου που είναι δεδομένη! Ευτυχώς η Αριάδνη συμπεριφέρεται πολύ καλά με το μωρό σε γενικές γραμμές και δεν έχουμε παρατράγουδα προς το παρόν! Ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι!

Από όμιλία εμένα βρε παιδιά δεν μπορείτε να φανταστείτε τι λέει...έτσι ξαφνικά! Κάνει ολόκληρες προτάσεις κανονικά και μάλιστα και με εκφράσεις 'μεγαλίστικες'...βεβαίως υπάρχουν λέξεις που δεν τις λέει ακόμα καθαρά αλλά σε γενικές γραμμές συνενοούμαστε κανονικότατα πια!

Από πάνα τίποτα... ενώ στη μαμά μου κάνει κανονικά κακά και τσίσα εννίοτε στο γιογιό, εδώ τα κάνει στην πάνα και δεν έχω του κουράγιο ακόμα να το προσπαθήσω συστηματικά...

Βρε κορίτσια στο σπίτι πως διασκεδάζετε τα μικρά σας; Εμένα έχει αρχίσει και βαριέται πλέον...

Καλέ ξέχασα να ευχηθώ!!!

Στελλίτσα μας πολύχρονη!!!!!!! Σήμερα μπαίνεις στην τέταρτη δεκαετία της ζωής σου εεε;;; Πως νοιώθεις;; :wink:


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας!!!

χριστος ανεστη .χρονια πολλα!!!!

λεναλντα μου να χαιρεστε τον αναστασακος σας.να ειναι πολυχρονο το αστερι σας και παντα τυχερο.

φιλια σε ολες τις μανουλιτσες,μου λειπετε!!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αληθώς Ανέστη, υγεία και αγάπη!

Ελένη πολλές ευχές για τον Αναστάση σου!

Κορίτσια ελπίζω οι υπόλοιπες να περνάτε όλες τέλεια και οι εγκυούλες μας ακόμα καλύτερα!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αληθώς Ανέστη!!!!

Χρόνια πολλά!!!

περάσαμε ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

βολτάραμε ασύστολα και μαζί τα φάγαμε!!!!

Είμαστε όλοι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ελένη να χαίρεσαι τον Αναστασάκο..


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...