Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

Πω πω ειχα πολυ καιρο να μπω αλλα πλεον δεν προλαβαινω τιποτα!!!!Ειμαστε καλα ολοι δοξα τον θεο τα μικρα μου εχουν γινει διαολια με τα ολα τους ολη μερα δεν βαζουν κ@λ@ κατω..Τωρα μαθαινω και στον μικρο να κανει τσισακια στο γιο-γιο και μου εχει κατουρησει ολα τα βρακια/παντελονια του...Εχω χωσει και τον συζυγο να φτιαξουμε ντουλαπες παταρι και να ξεκααρισουμε τα ρουχαλακια των παιδιων και γενικα επικρατει ενας μεγαλος χαμος στο σπιτικο μας!!:rolleyes::oops:Κατα τα αλλα ολα καλα εχουμε κοριτσακι και σε 3μερες εχω την β'επιπεδου..Η κοιλια μου μεγαλωσε αρκετα και εχω παρει σχεδον 3κιλα;):D:D:D:Dαπλα αρχιζω να κουραζομαι με το παραμικρο και να πρηζονται τα ποδια μου καθε βραδυ:cry:...Η Χαρα μας και αυτη καλα μιλησαμε πριν λιγες μερες και περιμενουν αγορακι:D...Τα φιλια μου σε ολες!!!!!!!!!!!


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

annia μου σε προλαβα?????γραψε να μας πεις τα νεα της β'επιπεδου,οκ?οσο για τα ρουχα αστα να πανε,πρεπει και εγω να κανω ξεκαθαρισματα γιατι μαζευω και απο τις κουμπαρες μου που εχουν μεγαλυτερες κορες και δεν εχω που να τα φυλαξω.οσο για την χαρα χαρηκα πολυ!!!!αγορομανα μας βγηκες κυρια μου τελικα ε???θα εχεις 3 αντρες μες στο σπιτι και θα σε εχουν κυρα και αρχοντισα:P:p:p


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

γειαααααα σαςςςςςςςς τι μου κανετε???

τζεσικα μου ειδες τελικα θα εχουν τη μανουλα σπιτακι της να ξεκουραζετε και θα τα εχω ολα στα ποδια μου μαζι και τους αντρες μου αν και ο ενας ερχετε και μου δινει κατι φιλια στο στομα και λεει ο μπαμπας ελα ελα αηδιες χαχααχ ζηλευει που δε τα κανει σ αυτον


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

χαρα μου.......ελπιζω να σε προλαβα.τι να πω τον καταλαβαινω τον αντρα σου.και εγω παιρνω φιλακια απο την θυγατερα μου αλλα τον αντρα μου τον εχει ξεζουμισει και τον λεει αντα της(αντρα της)κατα τα αλλα πες καμια λεπτομερεια,πως εισαι,ο παυλιτος,η κοιλιτσα,βαλε καμια φωτο να ζουλεψουμε(ουφ τα ειπα ολα μαζεμενα)


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Tι κάνετε κοριτσάκια;;

Χαρουλίτα πως πάει η εγκυμοσύνη;;; Tζες μου εσύ που χάθηκες τελείως;; Ελπίζω όλα καλά εε; (καλά όλες χαθήκαμε αλλά λέμε τώρα...

Βρε κορίτσια εσείς που δεν δουλεύετε θα στείλετε φέτος τα μικρά σας στον παιδικό σταθμό; Για πείτε....!!


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

η κοιλιτσα καλα ει ναι φουσκωνει και ζεσταινετε παρα πολυ αλλα μην ειμαι αχαιστη αυτο ηθελα να καλοκαιριασει απο χτες και εγω εχω ξεκινησει ντουλαπες και ζω ενα δραμα παντου ρουχα και δε μπορω να τα βλεπω

χριστινακι μου καλα ειμαστε εγω ελεγα να στειλω παιδικο αλα το σκεφτομαι ακομα απο τι μια μου φαινετε μικρος ακομα αλλα απο την αλλη ......... δεξερω ειμαι μπερδεμενη με το θεμα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Tι κάνετε κοριτσάκια;;

Χαρουλίτα πως πάει η εγκυμοσύνη;;; Tζες μου εσύ που χάθηκες τελείως;; Ελπίζω όλα καλά εε; (καλά όλες χαθήκαμε αλλά λέμε τώρα...

Βρε κορίτσια εσείς που δεν δουλεύετε θα στείλετε φέτος τα μικρά σας στον παιδικό σταθμό; Για πείτε....!!

γεια σου βρε χριστινακι,τι κανεις?τα ζουζουνια σου?θελω λεπτομερειες!!!οσο για την μικρη δεν βρισκω λογω να την στειλω ακομα γιατι μιλησα με την ξαδερφη του αντρα μου που ειναι παιδοψυχολογος και μου ειπε αφου ειναι κοινωνικο παιδι και εχει με κατι να ασχολειται μπορει να παει κανονικα μετα τα 4.τωρα αν κανω 2ο και δεν τα καταφερνω να ασχολουμε οσο θα ηθελα μαζι της μπορει και να την εστελνα


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

η κοιλιτσα καλα ει ναι φουσκωνει και ζεσταινετε παρα πολυ αλλα μην ειμαι αχαιστη αυτο ηθελα να καλοκαιριασει απο χτες και εγω εχω ξεκινησει ντουλαπες και ζω ενα δραμα παντου ρουχα και δε μπορω να τα βλεπω

χριστινακι μου καλα ειμαστε εγω ελεγα να στειλω παιδικο αλα το σκεφτομαι ακομα απο τι μια μου φαινετε μικρος ακομα αλλα απο την αλλη ......... δεξερω ειμαι μπερδεμενη με το θεμα

θελω φωτο με την κοιλιτσα:P:p:pμε την δουλεια τι θα κανεις,θα συνεχισεις??


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

λεω αν ολα ειναι καλα μεχρι τοτε θα κασω μεχρι το σεπτεμβρη(γενναω μετα τις 20 οκτωμβρη-καισαρικη) τωρα μετα σιγουρα θα κατσω μεχρι να παει 4-5 μηνων μετα δε ξερω λεω να παρω γυναικα στο σπιτι να κραταει και τα δυο για να ερχομαι στο μαγαζι καποιες ωρες τωρα θα δειξει πραγματικα δε ξερω τιποτα ακομα

εντωμεταξυ σκεφτομαι επειδη ειναι και αυτο αγορακι να τους βαλω και τους δυο στο ιδιο δωματιο τι λετε?


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λεω αν ολα ειναι καλα μεχρι τοτε θα κασω μεχρι το σεπτεμβρη(γενναω μετα τις 20 οκτωμβρη-καισαρικη) τωρα μετα σιγουρα θα κατσω μεχρι να παει 4-5 μηνων μετα δε ξερω λεω να παρω γυναικα στο σπιτι να κραταει και τα δυο για να ερχομαι στο μαγαζι καποιες ωρες τωρα θα δειξει πραγματικα δε ξερω τιποτα ακομα

εντωμεταξυ σκεφτομαι επειδη ειναι και αυτο αγορακι να τους βαλω και τους δυο στο ιδιο δωματιο τι λετε?

ναι γιατι οχι,αφου θα ειναι και τα δυο αγορακια.βασικα οταν ειναι μικρα και διαφορετικα να ειναι δεν νομιζω υπαρχει προβλημα.τελικα ειναι σιγουρο 100% που ειναι αγορακι γιατι και εγω αγορακι ειχα μεχρι την β επιπεδου που εμαθα πως ειχα κορη:Pπως αισθανθηκες οταν το εμαθες????


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

μα καλα πως γινετε αυτο??? εβλεπαν οτι εξεχει η περιουσια και ξαφνικα δεν ειχε περιουσια??? την ωρα που μου ειπε αγορι σταματησα να αναπνευω αλλα μετα χαρηκα πολυ λες στη β επιπεδου να μαθω αλλα?


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

μα καλα πως γινετε αυτο??? εβλεπαν οτι εξεχει η περιουσια και ξαφνικα δεν ειχε περιουσια??? την ωρα που μου ειπε αγορι σταματησα να αναπνευω αλλα μετα χαρηκα πολυ λες στη β επιπεδου να μαθω αλλα?

εχω ακομα τον υπερηχο που φαινεται να εξεχει κατι σαν πουλακι αλλα και παλι μου ειχε πει οτι μεχρι την 10η νομιζω εβδομαδα τα γεννητικα οργανα φαινονται ιδια γιατι ειναι πρησμενα και του κοριτσιου.αφου σου λεω επαθα σοκ και δεν το πιστευα και το ειχα σιγουρο για γιο αλλα......τεσπα γερα να ειναι τα ζουζουνια μου.ασε εισαι και τυχερη που τα εχεις και ολα ετοιμα απο τον παυλιτο;)


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

καλα ναι δε το συζητω αλλα μου κανει εντυπωση να σου πει κοριτσι και να ειναι αγορι μου φαινετε ποιο καλυτερα αλλα να σου πει αγορι και να ειναι κοριτσι μου κανει εντυπωση ακομα εγω στη 11+9 πηγα για αυχενικη και μου το ειπε στο γιατρο θα παω σε 10 μερες θα τον ξαναρωτησω ομως να δω παλι το ιδιο θα φαινετε??


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...