Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts

http://www.espressonews.gr/default.asp?pid=79&catID=3&artID=1136567

Ο γιατρος μας ξεγεννησε την Μαγγιρα και εβγαλε και φωτογραφια μαζι της...:D

κΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!!!

Πάλι καλά που είχα χρόνο να ασχοληθώ με το όλο θέμα της μετακόμισής μσς, γιατί είχα αρχίσει να πανικοβάλλομαι στην σκέψη, ότι θα σας έχανα!

SPIROULINA, πολύ σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

Για να μπαίνουμε σε ρυθμούς και πάλι! Άντε, γιατί πολύ μας παραμέλησα!

Μια ερώτηση για τις πιο ενημερωμένες : εδώ στο cafe έχω 1 νέο μνμ., αλλά όταν κάνω κλικ στο your notifications, δεν βγάζει το εισερχόμενο και αντίθετα μου γράφει ότι έχω 0 εισερχ'ομενα μνμ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!!!

Πάλι καλά που είχα χρόνο να ασχοληθώ με το όλο θέμα της μετακόμισής μσς, γιατί είχα αρχίσει να πανικοβάλλομαι στην σκέψη, ότι θα σας έχανα!

SPIROULINA, πολύ σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

Για να μπαίνουμε σε ρυθμούς και πάλι! Άντε, γιατί πολύ μας παραμέλησα!

Μια ερώτηση για τις πιο ενημερωμένες : εδώ στο cafe έχω 1 νέο μνμ., αλλά όταν κάνω κλικ στο your notifications, δεν βγάζει το εισερχόμενο και αντίθετα μου γράφει ότι έχω 0 εισερχ'ομενα μνμ

Και εγώ ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω, εννοώ με το μηνυμα στα εισερχόμενα που όταν τα ανοίγω ...δεν υπάρχει!

Το 'χω πάρει απόφαση ότι κάποιο λάθος έχει γίνει...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα.

Τι κάνετε?

Αυτή η μετακόμιση του φαν κλαμπ μας έχει αποσυντονίσει εντελώς.

Έχω θυμώσει πολύ γιατί στο άλλο φόρουμ έχουμε τόσες σελίδες σ' αυτό το θέμα και φοβάμαι ότι θα χάσουμε πολύτιμες πληροφορίες αλλά δεν ξέρω με ποιον τρόπο μπορούμε να αποθηκεύσουμε τόσες σελιδες.

Τέλος πάντων.

Μόλις έπεσε τηλ. από το ιατρείο του κ. Χασιάκου.

Μου είπε η Άννα-Μαρία ότι τελικά την υστεροσκόπηση θα την κάνω τη Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου στο Λητώ.

Θα πάω πρωί πρωί στις 7,00 για να μου κάνουν προεγχειρητικό έλεγχο και μετά στις 9.30 θα γίνει το χειρουργείο με ολική νάρκωση.

Αυτά τα νέα μου.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!!!!

εδω θα τα λεμε απο δω και περα?

στο αλλο δεν γραφουμε δηλ?

φιλια σε ολες!!!!

bp-IOLH καλη επιτυχια!!!!

MITSI2, καλημέρα και σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου.

Ναι, εδώ θα γράφουμε πλέον, γιατί το άλλο το κλείδωσαν, δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, καλησπέρα.

Τι κάνετε?

Αυτή η μετακόμιση του φαν κλαμπ μας έχει αποσυντονίσει εντελώς.

Έχω θυμώσει πολύ γιατί στο άλλο φόρουμ έχουμε τόσες σελίδες σ' αυτό το θέμα και φοβάμαι ότι θα χάσουμε πολύτιμες πληροφορίες αλλά δεν ξέρω με ποιον τρόπο μπορούμε να αποθηκεύσουμε τόσες σελιδες.

Τέλος πάντων.

Μόλις έπεσε τηλ. από το ιατρείο του κ. Χασιάκου.

Μου είπε η Άννα-Μαρία ότι τελικά την υστεροσκόπηση θα την κάνω τη Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου στο Λητώ.

Θα πάω πρωί πρωί στις 7,00 για να μου κάνουν προεγχειρητικό έλεγχο και μετά στις 9.30 θα γίνει το χειρουργείο με ολική νάρκωση.

Αυτά τα νέα μου.

Άντε βρε ΙΟΛΗ, καλή επιτυχία και όλα καλά να είναι!

ATHINA15, μάλλον έχεις δίκιο!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥς!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα.

Τι κάνετε?

Αυτή η μετακόμιση του φαν κλαμπ μας έχει αποσυντονίσει εντελώς.

Έχω θυμώσει πολύ γιατί στο άλλο φόρουμ έχουμε τόσες σελίδες σ' αυτό το θέμα και φοβάμαι ότι θα χάσουμε πολύτιμες πληροφορίες αλλά δεν ξέρω με ποιον τρόπο μπορούμε να αποθηκεύσουμε τόσες σελιδες.

Τέλος πάντων.

Μόλις έπεσε τηλ. από το ιατρείο του κ. Χασιάκου.

Μου είπε η Άννα-Μαρία ότι τελικά την υστεροσκόπηση θα την κάνω τη Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου στο Λητώ.

Θα πάω πρωί πρωί στις 7,00 για να μου κάνουν προεγχειρητικό έλεγχο και μετά στις 9.30 θα γίνει το χειρουργείο με ολική νάρκωση.

Αυτά τα νέα μου.

Ιόλη μου καλή επιτυχία !

Θα σε σκέφτομαι εκείνη την ημέρα, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα έχεις γρήγορη και τέλεια ανάρρωση σαν την Αndro2..... και φυσικά τ' αποτελέσματα θα είναι θαυμάσια !:D

Άντε να τελείωνεις με την υστεροσκόπηση που σε έχει αγχώσει τόσο καιρό, για να παίρνεις κι εσύ σειρά ! ;):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα.

Τι κάνετε?

Αυτή η μετακόμιση του φαν κλαμπ μας έχει αποσυντονίσει εντελώς.

Έχω θυμώσει πολύ γιατί στο άλλο φόρουμ έχουμε τόσες σελίδες σ' αυτό το θέμα και φοβάμαι ότι θα χάσουμε πολύτιμες πληροφορίες αλλά δεν ξέρω με ποιον τρόπο μπορούμε να αποθηκεύσουμε τόσες σελιδες.

Τέλος πάντων.

Μόλις έπεσε τηλ. από το ιατρείο του κ. Χασιάκου.

Μου είπε η Άννα-Μαρία ότι τελικά την υστεροσκόπηση θα την κάνω τη Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου στο Λητώ.

Θα πάω πρωί πρωί στις 7,00 για να μου κάνουν προεγχειρητικό έλεγχο και μετά στις 9.30 θα γίνει το χειρουργείο με ολική νάρκωση.

Αυτά τα νέα μου.

Καλημέρα κορίτσια!

Καλή επιτυχια να έχεις Ιόλη μου!

Λογικά ότι υπάρχει μέσα στο parents δεν θα πρέπει να το σβήσουν αφού περιέχει χρήσιμες πληροφορίες. Ας ελπίσουμε δηλαδή...


vrowp3.png

cwGLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα.

Διαβαζω εδω και καιρο το θεμα αυτο, αν και δεν εχω, ουτε προβλεπεται να εχω γιατρό το κ. Χασιάκο (τον εχουν ομως δυο φιλες μου, η μια μαλιστα προκειται να γεννήσει εντος των ημερων). Εν πασει περιπτωσει, εχω διαβασει εδω για το τρεχαλητο του, για τις 4 κορες του, εχω μαθει τελος παντων διαφορα γι αυτον τον ανθρωπο. Γιατι σας τα λεω ολα αυτα?

Προχτες, συναντήθηκα με μια κοπελα (γνωστή των γονιών μου) που συζητήσαμε για να μου κρατήσει τη μικρή μου, τωρα που θα γυρισω στη δουλειά. Ηξερα απο τον μπαμπα μου, οτι κραταγε τα παιδια ενος γιατρού και μολις σταματησε απο αυτον κανανε κρα ολοι του οι γνωστοί για να την παρουν αλλα αυτή ήταν εγκυος οποτε δεν...

Και μου λεει λοιπον η κοπελα, εγω μεγαλωσα τα 4 κοριτσια του γιατρού μου. Ωπα λεω... ποιον της λεω το Χασιάκο? Ναι, μου λεει αυτή. Μου ειπε λοιπον, οτι και στο σπιτι του (οποτε τον εβλεπε δηλαδή) ειναι φοβερος ανθρωπος. Και της λεω, η γυναικα του πως αντεχει που λειπει τοσες ωρες? Μου λεει κι αυτή τα ιδια κανει. Ειναι μικροβιολογος και λειπει σχεδον ολη την ημερα. Ετσι εξηγείτε...

Κουτσομπολιο μεν, απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας. Ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Ηλιαχτίδα, τι κάνει το μπισκοτοζουζουνάκι σου?

andro2, χάθηκες. Πού είσαι?

pik, όλα καλά κοριτσάκι? Έχεις πάρει κιλά? Β' επιπέδου έκανες?

Smouts, σ' ευχαριστούμε για τα κουτσομπολιά. Μας αρέσουν πολύ τα κουτσομπολιά (τα καλοπροαίρετα) που αφορούν το γιατρό μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια, καλησπέρα.

Τι κάνετε?

Αυτή η μετακόμιση του φαν κλαμπ μας έχει αποσυντονίσει εντελώς.

Έχω θυμώσει πολύ γιατί στο άλλο φόρουμ έχουμε τόσες σελίδες σ' αυτό το θέμα και φοβάμαι ότι θα χάσουμε πολύτιμες πληροφορίες αλλά δεν ξέρω με ποιον τρόπο μπορούμε να αποθηκεύσουμε τόσες σελιδες.

Τέλος πάντων.

Μόλις έπεσε τηλ. από το ιατρείο του κ. Χασιάκου.

Μου είπε η Άννα-Μαρία ότι τελικά την υστεροσκόπηση θα την κάνω τη Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου στο Λητώ.

Θα πάω πρωί πρωί στις 7,00 για να μου κάνουν προεγχειρητικό έλεγχο και μετά στις 9.30 θα γίνει το χειρουργείο με ολική νάρκωση.

Αυτά τα νέα μου.

Ωραία Ιόλη, άντε να "ξεμπερδεύεις" και μ' αυτό να μην το έχεις έγνοια. Όλα καλά θα πάνε!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,κοριτσάρες!!!!Επανήλθα μετά από καιρό...Είχα γράψει και στο παρελθόν!!!Τι να πω για τον κ. Χασιάκο είναι λίγο...Είμαι έγκυος μετά από εξωσωματική με 1 μόνο ωάριο, που έκανα με τον συνεργάτη του.Προσφάτως συνάντησα στην αυχενική εξέταση και τον άλλο συνεργάτη του τον κ. Ελευθεριάδη.Εξαιρετικός!!!!

Έχει καμία άλλη εμπειρία από τον Ελευθεριάδη?????Είναι πράγματι τόσο καλός όσο λένε ε??

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,κοριτσάρες!!!!Επανήλθα μετά από καιρό...Είχα γράψει και στο παρελθόν!!!Τι να πω για τον κ. Χασιάκο είναι λίγο...Είμαι έγκυος μετά από εξωσωματική με 1 μόνο ωάριο, που έκανα με τον συνεργάτη του.Προσφάτως συνάντησα στην αυχενική εξέταση και τον άλλο συνεργάτη του τον κ. Ελευθεριάδη.Εξαιρετικός!!!!

Έχει καμία άλλη εμπειρία από τον Ελευθεριάδη?????Είναι πράγματι τόσο καλός όσο λένε ε??

Εύη, χωρίς να το ξέρεις σε παρακολουθώ στα περισσότερα θέματα που γράφεις. Γνωρίζω το τι έχεις περάσει κι, όταν έμαθα για την εγκυμοσύνη σου, πέταξα στα ουράνια από τη χαρά μου. Τα θερμά μου συγχαρητήρια και πάλι, κοριτσάκι μου!

Με ποιον συνεργάτη του κ. Χασιάκου έκανες εξωσωματική? Σε φυσικό κύκλο την έκανες?

Ο Ελευθεριάδης λένε όλες ότι είναι εξαιρετικός. Προσωπικά εγώ δεν τον γνωρίζω, μόνο φατσικά τον ξέρω, απ' οταν πήγαμε με την ξαδέλφη μου να κάνει αυχενική αλλά η ξαδέλφη μου, η οποία είναι φοβερά ιδιότροπη, έχει πάντα να πει τα καλύτερα για τον κ. Ελευθεριάδη. Έκανε μαζί του αυχενική, αμνιοπαρακέντηση, β' επιπέδου και ντόπλερ και κάθε φορά ερχόταν κατενθουσιασμένη από την εξέταση.

Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης να έχεις, κουκλίτσα μου.

Τώρα στην εγκυμοσύνη σε παρακολουθεί ο Χασιάκος? Έκανε καμιά εκτίμηση φύλου?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας. Ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Ηλιαχτίδα, τι κάνει το μπισκοτοζουζουνάκι σου?

andro2, χάθηκες. Πού είσαι?

pik, όλα καλά κοριτσάκι? Έχεις πάρει κιλά? Β' επιπέδου έκανες?

Smouts, σ' ευχαριστούμε για τα κουτσομπολιά. Μας αρέσουν πολύ τα κουτσομπολιά (τα καλοπροαίρετα) που αφορούν το γιατρό μας.

Ιόλη μου, το μπισκοτοζουζουνάκι καλά είναι, σήμερα φάνηκε και το πρώτο του δοντάκι ! :)

Εγώ είμαι λίγο πεσμένη ψυχολογικά......

Προ ημερών σου έστειλα πμ αλλά κάτι γίνεται με αυτό το καινουργιο forum, δεν ξέρω ......

Η Άννα-Μαρία τι σου είπε, θα διανυκτερεύσεις για ένα βράδυ στο Λητώ ;

Άντε να ξεμπερδεύεις και συ με την υστεεροσκόπηση, για να παίρνεις και σειρά !:wink:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,κοριτσάρες!!!!Επανήλθα μετά από καιρό...Είχα γράψει και στο παρελθόν!!!Τι να πω για τον κ. Χασιάκο είναι λίγο...Είμαι έγκυος μετά από εξωσωματική με 1 μόνο ωάριο, που έκανα με τον συνεργάτη του.Προσφάτως συνάντησα στην αυχενική εξέταση και τον άλλο συνεργάτη του τον κ. Ελευθεριάδη.Εξαιρετικός!!!!

Έχει καμία άλλη εμπειρία από τον Ελευθεριάδη?????Είναι πράγματι τόσο καλός όσο λένε ε??

\

Εvi26, σου εύχομαι μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη !!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...