Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαααααααα σας προλαβα!!!

Γέννησε η αδερφη μου στο Λητώ κ ποιόν ειδα εκει ποοοολλλλλλεεεεεες φορές κ πολύ κουρασμενο αλλά πάντα χαμογελαστο?????

Ε ναι τον κο Χασιακο!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαααααααα σας προλαβα!!!

Γέννησε η αδερφη μου στο Λητώ κ ποιόν ειδα εκει ποοοολλλλλλεεεεεες φορές κ πολύ κουρασμενο αλλά πάντα χαμογελαστο?????

Ε ναι τον κο Χασιακο!!!

YIOUPI, να σας ζήσει το μπεμπάκι σας! Να είναι γερό και τυχερό!

Link to comment
Share on other sites

Χαααααααα σας προλαβα!!!

Γέννησε η αδερφη μου στο Λητώ κ ποιόν ειδα εκει ποοοολλλλλλεεεεεες φορές κ πολύ κουρασμενο αλλά πάντα χαμογελαστο?????

Ε ναι τον κο Χασιακο!!!

YIOUPI μου, να σας ζήσει το ζουζουνάκι σας !

Να είναι γερό και καλότυχο !

Αγοράκι είναι ή κοριτσάκι ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω κοριτσια!

Ειναι κοριτσακι κ γεννηθηκε ιδια μερα κ σχεδόν ιδια ώρα με τη δική μου με διαφορα 1 χρονου!!!!

14 Ιανουαριου στις 2 τα ξημερώματα τα δυο ξαδελφακια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κορίτσια!

Τι κάνετε?

Σήμερα πήγε η ξαδέλφη μου στον γιατρούλη μας. Άργησε λίγο να μπει και μετά έμαθε ότι ο γιατρός μας χθες ξεγέννησε την

ΜΠΕΤΥ ΜΑΓΓΙΡΑ!!!

και τον κυνηγάνε τα κανάλια για κάνει δηλώσεις κι αυτός δε θέλει!

Η Μπέτυ Μαγγίρα γέννησε - φυσικά! - στο ΛΗΤΩ! (που αλλού?)

Άργησε, γιατί δεν ήξερε το μεσημέρι από που να φύγει από το Αρεταίειο, γιατί του είχαν στήσει καρτέρι οι δημοσιογράφοι.

Έμαθα ότι τους πρότεινε να τους πει δυο κουβέντες τηλεφωνικώς αλλά αυτοί ήθελαν να τον βγάλουν στην τηλεόραση κι αυτός τους απέφευγε κι αυτοί τον κυνηγούσαν.

Μάλιστα, όταν η ξαδέλφη μου έφευγε με τον άντρα της και έβγαινε από το ασανσέρ είδε τους δημοσιογράφους να ανεβαίνουν από τη σκάλα, για να του στήσουν καρτέρι απέξω από το ιατρείο του.

Μου τα έλεγε η ξαδέλφη μου και είχαμε ξεραθεί από τα γέλια!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Πω, πω, κορίτσια, ντρέπομαι!

Άκυρο το ΛΗΤΩ τελικά για την Μπέτυ Μαγγίρα.

Εδώ λέει ότι γέννησε στο Αρεταίειο.

Μάλλον η ξαδέλφη μου δεν κατάλαβε καλά.

Πραγματικά ντρέπομαι για τα σχόλια που έκανα για την κοπέλα.

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=97090&cid=11

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια,

καλορίζικο το νέο μας cafe. Ετσι ήθελα να πω μια καλημέρα. Κατα τ'αλλα τα ίδια. Η περίοδος ήρθε, φτου!, και αρχίζω πλέον νέες προσπάθειες. Yioupi να σου ζήσει το ανηψάκι.

Φιλιά σε όλες.


7SKXp3.png

vY3Pp3.png

6Lh7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες!!!

επιτελους τα καταφερα να σας βρω και ευχαριστω πολυ τον administrator γι αυτο!!!

ελπιζω να ειστε ολες καλα και να μαζευομαστε σιγα σιγα παλι!!!!

πολλα φιλακια!!


2538116qn0paax0p3.gif
Link to comment
Share on other sites

http://www.espressonews.gr/default.asp?pid=79&catID=3&artID=1136567

Ο γιατρος μας ξεγεννησε την Μαγγιρα και εβγαλε και φωτογραφια μαζι της...:D


Γιωργία :arrow: 31/1/2008

Μυρτώ :arrow: 13/11/2009

Σας λατρεύω γλυκά μου κοριτσάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.espressonews.gr/default.asp?pid=79&catID=3&artID=1136567

Ο γιατρος μας ξεγεννησε την Μαγγιρα και εβγαλε και φωτογραφια μαζι της...:D

χαχαχα, επιτέλους ο κ. Χασιάκος ενέδωσε στις πιέσεις και αποφάσισε να βγει φωτο!!!

Μετά από τόσο κυνηγητό που του κάνανε οι ρεπόρτερς δεν μπορούσε ο άνθρωπος να μην ενδώσει.

Χθες το βράδυ, μου είπε η ξαδέλφη μου, στις ειδήσεις του Star Channel που είχε ρεπορτάζ για το εξιτήριο της Μπέτυς Μαγγίρα, έδειξε στο βάθος και τον κ. Χασιάκο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...