Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts

Γεια σας και πάλι!!!!!!!!!!!!!!Σας ευχαριστώ πολύ!!!!!!

Ιόλη μου,με συγκινείς πολύ!!!Ξέρεις κάτι...κι εγώ κοιτούσα τα νέα σου με αγωνία!!!Έχεις περάσει κι εσύ ταλαιπωρίες!!Τον κ. Χασιάκο τον γνώρισα μετά από την εξωμήτριο κύησή μου.Μου έδωσε πολλή δύναμη και κουράγιο.Ο λόγος που προχώρησα στην εξωσωματική ήταν προστατευτικός και μικροβιακός και όχι επειδή δε θα μπορούσα με μία σάλπιγγα.Δεν ήθελα όμως να ξαναπάθω εξωμήτριο.Γι αυτό συνεργάστηκα με τον κ. Μουστακαρία.Προχωρήσαμε σε φυσικό κύκλο,χωρίς ούτε ένα φάρμακο,και ενώ είχαμε λίγες πιθανότητες τα καταφέραμε!!!Είναι εξαιρετικό όλο το επιτελείο.Λόγω της εξωσωματικής με είδε για καρδιακούς παλμούς αρχικά ο Μουστακαρίας,μετά για αυχενική ο Ελευθεριάδης και σε 2 βδομαδούλες θα με δει ο Χασιάκος μας!!Το φύλο δε φαινόταν ακόμα μας είπε ο Ελευθεριάδης!!

Η ξαδέλφη σου αλήθεια γιατί έκανε αμνιοπαρακέντηση??Είναι κάτι που με αγχώνει ξέρεις η υγεία του παιδιού γι αυτό ρωτώ για τον Ελευθεριάδη.Εννοείται ότι όπου σε στέλνει ο Χασιάκος εμπιστεύομαι απολύτως,αλλά όταν μένεις έγκυος όλα σου φαίνονται...

Τα αποτελέσματα της αυχενικής μου έβγαλαν 1/15.156 για σύνδρομο ντάουν και είμαι 28,5.Ξέρω ότι οι εξετάσεις αυτές είναι στατιστικές και όχι διαγνωστικές...Πήρα και τον Χασιάκο για να μου πει αν πρέπει να κάνω το Α τεστ και μου είπε ότι πήρα καλά αποτελέσματα από την αυχενική άρα δεν την κάνω...Για αμνιοπαρακέντηση ούτε λόγος!!!!!!Ο Θεός βοηθός,κορίτσια μου!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ιόλη μου, το μπισκοτοζουζουνάκι καλά είναι, σήμερα φάνηκε και το πρώτο του δοντάκι ! :)

Εγώ είμαι λίγο πεσμένη ψυχολογικά......

Προ ημερών σου έστειλα πμ αλλά κάτι γίνεται με αυτό το καινουργιο forum, δεν ξέρω ......

Η Άννα-Μαρία τι σου είπε, θα διανυκτερεύσεις για ένα βράδυ στο Λητώ ;

Άντε να ξεμπερδεύεις και συ με την υστεεροσκόπηση, για να παίρνεις και σειρά !:wink:

Γιατί είσαι πεσμένη πουλάκι μου?

Δεν το έλαβα το π.μ. σου, όντως κάτι γίνεται εδώ με τα π.μ., αλλά μπορείς να μου στείλεις π.μ. στο άλλο και θα το λάβω, εγώ μπαίνω και στο άλλο φόρουμ όπου παρακολουθώ ορισμένα θέματα.

Η Άννα Μαρία μου είπε ότι δεν θα διανυκτερεύσω καθόλου, βγαίνω την ίδια μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι!!!!!!!!!!!!!!Σας ευχαριστώ πολύ!!!!!!

Ιόλη μου,με συγκινείς πολύ!!!Ξέρεις κάτι...κι εγώ κοιτούσα τα νέα σου με αγωνία!!!Έχεις περάσει κι εσύ ταλαιπωρίες!!Τον κ. Χασιάκο τον γνώρισα μετά από την εξωμήτριο κύησή μου.Μου έδωσε πολλή δύναμη και κουράγιο.Ο λόγος που προχώρησα στην εξωσωματική ήταν προστατευτικός και μικροβιακός και όχι επειδή δε θα μπορούσα με μία σάλπιγγα.Δεν ήθελα όμως να ξαναπάθω εξωμήτριο.Γι αυτό συνεργάστηκα με τον κ. Μουστακαρία.Προχωρήσαμε σε φυσικό κύκλο,χωρίς ούτε ένα φάρμακο,και ενώ είχαμε λίγες πιθανότητες τα καταφέραμε!!!Είναι εξαιρετικό όλο το επιτελείο.Λόγω της εξωσωματικής με είδε για καρδιακούς παλμούς αρχικά ο Μουστακαρίας,μετά για αυχενική ο Ελευθεριάδης και σε 2 βδομαδούλες θα με δει ο Χασιάκος μας!!Το φύλο δε φαινόταν ακόμα μας είπε ο Ελευθεριάδης!!

Η ξαδέλφη σου αλήθεια γιατί έκανε αμνιοπαρακέντηση??Είναι κάτι που με αγχώνει ξέρεις η υγεία του παιδιού γι αυτό ρωτώ για τον Ελευθεριάδη.Εννοείται ότι όπου σε στέλνει ο Χασιάκος εμπιστεύομαι απολύτως,αλλά όταν μένεις έγκυος όλα σου φαίνονται...

Τα αποτελέσματα της αυχενικής μου έβγαλαν 1/15.156 για σύνδρομο ντάουν και είμαι 28,5.Ξέρω ότι οι εξετάσεις αυτές είναι στατιστικές και όχι διαγνωστικές...Πήρα και τον Χασιάκο για να μου πει αν πρέπει να κάνω το Α τεστ και μου είπε ότι πήρα καλά αποτελέσματα από την αυχενική άρα δεν την κάνω...Για αμνιοπαρακέντηση ούτε λόγος!!!!!!Ο Θεός βοηθός,κορίτσια μου!!!!!!!

Εύη μου (παρεμπιπτόντως και την ξαδέλφη μου τη λένε Εύη), θα κάνεις ό,τι σου είπε ο κ. Χασιάκος. Έκανες papp-a? Αν έκανες, δεν υπάρχει λόγος να κάνεις το Α τεστ, αυτό το κάνανε παλιά και δεν είναι τόσο αξιόπιστο όσο η αυχενική σε συνδυασμό με το papp-a.

Η ξαδέλφη μου έκανε αμνιοπαρακέντηση, γιατί είχε μια προηγούμενη κύηση κατά την οποία την ημέρα που πήγε να κάνει αυχενική διαφάνεια (τότε είχε άλλο γιατρό) ανακάλυψαν ότι το έμβρυο δεν είχε καρδιακή λειτουργία, οπότε έγινε απόξεση και η ιστολογική του εμβρύου έδειξε ότι το έμβρυο έπασχε από σύνδρομο down. Για το λόγο αυτό ο κ. Χασιάκος πρότεινε αμνιοπαρακέντηση.

Εν τω μεταξύ, όταν η ξαδέλφη μου πήγε στον κ. Ελευθεριάδη για την αυχενική και το papp-a, οι πιθανότητες για down ήταν 1/20.000, ενώ μόλις έβαλε και την παράμετρο της προηγούμενης κύησης με σύνδρομο down, το ποσοστό έπεσε κι έγινε 1/2.000.

Ο κ. Ελευθεριάδης της είπε ότι ακόμη και με αυτό το ποσοστό δεν υπάρχει πρόβλημα και να μην κάνει αμνιοπαρακέντηση (σημειωτέον ότι την ίδια μέρα έκανε και β' επιπέδου, γιατί ο κ. Χασιάκος της είπε να τα κάνει και τα δύο την ίδια μέρα, επειδή η ξαδέλφη μου μένει στην επαρχία), γιατί ο κίνδυνος αποβολής από την αμνιο ήταν μεγαλύτερος από τον κίνδυνο για σύνδρομο down, μάλιστα επί λέξει της είπε "έχω κάνει πάνω από 1.000 αμνιοπαρακεντήσεις και δεν υπήρξε ποτέ κανένα πρόβλημα, όμως είμαι άνθρωπος και μπορεί να τύχει σε σένα να κάνω το λάθος, παρόλα αυτά και πάλι θα θεωρούμαι επιτυχημένος, εφόσον θα έχω διενεργήσει 1.001 αμνιοπαρακεντήσεις εκ των οποίων 1.000 επιτυχείς και 1 ανεπιτυχής".

Όμως η ξαδέλφη μου φοβόταν πάρα πολύ και αποφάσισε ότι θα την κάνει οπωσδήποτε, ειδικά αφού το είχε πει και ο κ. Χασιάκος. Την έκανε λοιπόν και όλα καλά.

Όταν πας στον κ. Χασιάκο, σίγουρα θα δει και το φύλο. Της ξαδέλφης μου της το είπε ο Χασιάκος, όταν πήγε να τη δει μετά την αυχενική.

Έχει αγοράκι και περιμένουμε σε λίγες μέρες να γεννήσει.

Link to comment
Share on other sites

Ήσουν κατατοπιστικότατη!!!!!Με το καλό η ξαδελφούλα σου και εύχομαι κι εσύ σύντομα να γίνεις μανούλα χωρίς άλλα προβλήματα πια!!!!

Πιστεύω κι εγώ ότι ο Ελευθεριάδης δεν πέφτει έξω.Μου έκανε εντύπωση ότι όταν μας ρώτησε στο τέλος του υπερήχου αν έχουμε κάτι να τον ρωτήσουμε.Εμείς ρωτήσαμε πάλι για την υγεία του παιδιού και μας είπε όλα καλά και αρνητικό για τα σύνδρομα.Άρα αφού το είπε αυτός πρέπει να είμαι ήσυχη ε??Με 1/15.000;

Αχ τι άγχος είναι αυτό.Θα το δεις κι εσύ Ιόλη μου,ότι ακόμα κι όταν μείνεις έγκυος και πάνε όλα καλά μετά θα ανησυχείς για χίλια δυο άλλα!!!!

Άντε να μου πει το φύλο ο Χασιάκος να δω αν έχω πέσει μέσα που έχω διαίσθηση ότι είναι κοριτσάκι...

Link to comment
Share on other sites

Ήσουν κατατοπιστικότατη!!!!!Με το καλό η ξαδελφούλα σου και εύχομαι κι εσύ σύντομα να γίνεις μανούλα χωρίς άλλα προβλήματα πια!!!!

Πιστεύω κι εγώ ότι ο Ελευθεριάδης δεν πέφτει έξω.Μου έκανε εντύπωση ότι όταν μας ρώτησε στο τέλος του υπερήχου αν έχουμε κάτι να τον ρωτήσουμε.Εμείς ρωτήσαμε πάλι για την υγεία του παιδιού και μας είπε όλα καλά και αρνητικό για τα σύνδρομα.Άρα αφού το είπε αυτός πρέπει να είμαι ήσυχη ε??Με 1/15.000;

Αχ τι άγχος είναι αυτό.Θα το δεις κι εσύ Ιόλη μου,ότι ακόμα κι όταν μείνεις έγκυος και πάνε όλα καλά μετά θα ανησυχείς για χίλια δυο άλλα!!!!

Άντε να μου πει το φύλο ο Χασιάκος να δω αν έχω πέσει μέσα που έχω διαίσθηση ότι είναι κοριτσάκι...

Ό,τι σου πει ο Ελευθεριάδης αυτό είναι, ματάκια μου. Δεν πέφτει έξω. Μην ανησυχείς καθόλου, αν και είναι δύσκολο, το ξέρω. Σε όλη την εγκυμοσύνη πάντα υπάρχει κάτι που μας κάνει να ανησυχούμε.

Μπα, αγοράκι θα κάνεις. Φέτος όλες αγοράκια κάνουνε.:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια. Βλέπω μεταφερθήκε και αυτό το topic στο parents cafe. Λίγο δύσκολα το συνηθίζεις. Ειχα κι εγώ ραντεβου με τον γιατρό μας την περασμένη εβδομάδα αλλά επειδη ήταν νωρις 3.30 η 'ωρα δεν περίμενα πάνω 30 λεπτά. Εν τω μεταξύ όταν βγήκα από το ιατρείο είχε αρχίσει να μαζεύεται κόσμος (ως συνήθως) και μερικες κοπέλες λυπάμαι που το λέω, κάνανε φασαρια λόγω της καθυστερησης που υπήρχε. Είναι κρίμα να υπάρχει ένταση έξω από το ιατρείο. Ο άνθρωπος αυτός κάνει πραγματικά ό,τι μπορεί για να εξετάσει όλες τις γυναίκες. Εχει γύρω στα 50-60 ραντεβου, τρεχει από το ένα νοσοκομείο στο άλλο...Οταν κλεινεις ραντεβου με τον συγκεκριμένο γιατρό πρέπει να είσαι πρετοιμασμένη ότι θα έχει καθυστέρηση στα ραντεβου. Δεν καταλαβαινω γιατι μερικές κοπέλες φωνάζουν και δημιουργούν άσχημο κλίμα...Στο κατω κάτω αν δεν αντέχουν να περιμένουν, ας μην πάνε ή ας πάνε σε κάποιον με λιγοτερη κίνηση


dMxip3.png eNortjKzUjI0NjM2sFCyBlwwFXsC0g,,10.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Βλέπω μεταφερθήκε και αυτό το topic στο parents cafe. Λίγο δύσκολα το συνηθίζεις. Ειχα κι εγώ ραντεβου με τον γιατρό μας την περασμένη εβδομάδα αλλά επειδη ήταν νωρις 3.30 η 'ωρα δεν περίμενα πάνω 30 λεπτά. Εν τω μεταξύ όταν βγήκα από το ιατρείο είχε αρχίσει να μαζεύεται κόσμος (ως συνήθως) και μερικες κοπέλες λυπάμαι που το λέω, κάνανε φασαρια λόγω της καθυστερησης που υπήρχε. Είναι κρίμα να υπάρχει ένταση έξω από το ιατρείο. Ο άνθρωπος αυτός κάνει πραγματικά ό,τι μπορεί για να εξετάσει όλες τις γυναίκες. Εχει γύρω στα 50-60 ραντεβου, τρεχει από το ένα νοσοκομείο στο άλλο...Οταν κλεινεις ραντεβου με τον συγκεκριμένο γιατρό πρέπει να είσαι πρετοιμασμένη ότι θα έχει καθυστέρηση στα ραντεβου. Δεν καταλαβαινω γιατι μερικές κοπέλες φωνάζουν και δημιουργούν άσχημο κλίμα...Στο κατω κάτω αν δεν αντέχουν να περιμένουν, ας μην πάνε ή ας πάνε σε κάποιον με λιγοτερη κίνηση

Έχεις δίκιο, Αγγέλα, κι εγώ την ίδια γνώμη έχω. Ο κ. Χασιάκος υπερβάλλει εαυτόν, για να αντεπεξέλθει και να βοηθήσει όλες τις γυναίκες που παρακολουθεί. Όποιος θέλει τον κ. Χασιάκο πρέπει να είναι προετοιμασμένος ότι θα περιμένει, αλλιώς ας επιλέξει άλλον γυναικολόγο με λιγότερη ή καθόλου αναμονή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μπορώ να τον περιμένω και μία μέρα ολόκληρη!!!!!!!!:)

Όποιος επιλέγει τον Χασιάκο πρέπει να γνωρίζει ότι πρέπει να κάνει υπομονή,γιατί πώς να μας προλάβει όλες ο άνθρωπος!!!!!!!!!:):):)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας. Ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Ηλιαχτίδα, τι κάνει το μπισκοτοζουζουνάκι σου?

andro2, χάθηκες. Πού είσαι?

pik, όλα καλά κοριτσάκι? Έχεις πάρει κιλά? Β' επιπέδου έκανες?

Smouts, σ' ευχαριστούμε για τα κουτσομπολιά. Μας αρέσουν πολύ τα κουτσομπολιά (τα καλοπροαίρετα) που αφορούν το γιατρό μας.

Καλημέρα κορίτσια!

Εχω πάρει κιλά μα βέβαια!Ειμαι στα +11 αλλά μια χαρά τα είδε ο γιατρός μας στο προηγουμενο ραντεβού. Άλλωστε δεν τρώω ούτε άσχημα ούτε πολύ, οπότε γρήγορα θα φύγουν. Εκτιμω πως θα φτάσω τα +16 με +17. Πήρα και κορσέ για μετά τη γεννα :D Β επιπέδου έχω κάνει εδώ και 3σχεδόν μηνες,σε μια εβδομάδα πάω για doppler. Με τον Ελευθεριάδη. Ο οποίος μου φαίνεται πολύ καλός σε ότι κάνει (για να απαντήσω κι εγώ στην Evi - πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!!-), είναι πάντα αναλυτικός και κυρίως είναι συνεργάτης του κ. Χασιάκου, οπότε τι άλλο εκτός από εμπιστοσυνη να του έχουμε!

Καλημέρα κορίτσια. Βλέπω μεταφερθήκε και αυτό το topic στο parents cafe. Λίγο δύσκολα το συνηθίζεις. Ειχα κι εγώ ραντεβου με τον γιατρό μας την περασμένη εβδομάδα αλλά επειδη ήταν νωρις 3.30 η 'ωρα δεν περίμενα πάνω 30 λεπτά. Εν τω μεταξύ όταν βγήκα από το ιατρείο είχε αρχίσει να μαζεύεται κόσμος (ως συνήθως) και μερικες κοπέλες λυπάμαι που το λέω, κάνανε φασαρια λόγω της καθυστερησης που υπήρχε. Είναι κρίμα να υπάρχει ένταση έξω από το ιατρείο. Ο άνθρωπος αυτός κάνει πραγματικά ό,τι μπορεί για να εξετάσει όλες τις γυναίκες. Εχει γύρω στα 50-60 ραντεβου, τρεχει από το ένα νοσοκομείο στο άλλο...Οταν κλεινεις ραντεβου με τον συγκεκριμένο γιατρό πρέπει να είσαι πρετοιμασμένη ότι θα έχει καθυστέρηση στα ραντεβου. Δεν καταλαβαινω γιατι μερικές κοπέλες φωνάζουν και δημιουργούν άσχημο κλίμα...Στο κατω κάτω αν δεν αντέχουν να περιμένουν, ας μην πάνε ή ας πάνε σε κάποιον με λιγοτερη κίνηση

Εχεις απολυτο δίκιο αγγέλα μου. Ευτυχώς (για εκείνες) που τις φορές που έχω πάει στο ιατρείο δεν υπάρχει καποια που να κανει φασαρία γιατί διαφορετικά θα την προσέβαλα! Τι να πουν και οι συζυγοι που περιμένουν υπομονετικά! Στο ραντεβού που είχα μετά την αυχενική περιμέναμε 2 ώρες, γιατί είχε πολύ κόσμο. Αν ο καθένας αρχίζει και δυσανασχετεί αναρωτιέμαι εάν μειώνονται... :tongue:

Φιλάκια πολλά κορίτσια!!


vrowp3.png

cwGLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα!

Eύη μου, θα ξεκινήσω από σένα και θα σου ευχηθώ μια εγκυμοσύνη γεμάτη όμορφες στιγμές και αναμνήσεις!!!!!

Μην αφήσεις κοριτσάκι μου τις ανασφάλειες και τους φόβους σου, να σου στερήσουν την πιο όμορφη περίοδο της ζωής σου!

Κλείσε τα μάτια, πάρε μια βαθιά ανάσα και πίστεψε στο μωρό σου, στον εαυτό σου και στον κ. Χασιάκο!

Ο μόνος του στόχος είναι να κάνεις ένα υγιές μωρό και να είσαι και εσύ γερή.

Εκμεταλλεύσου λοιπόν, το ότι υπάρχει κάποιος άλλος να αγχώνεται για σένα και ζήσε την εγκυμοσύνη σου!

ΙΟΛΗ μου, καλή επιτυχία κοπέλα μου και μην αγχώνεσαι! Όλα θα πάνε καλά, απλά τα καλύτερα δεν έχουν έρθει ακόμα!

Χαρείτε βρε τη ζωή σας και την οικογένειά σς, γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι σου γίνεται!

Και μην ξεχνάτε να χαμογελάτε.................. κάνετε τους άλλους να ανυσηχούν!!!!!!!!!!!!!!!

Σας το λέω εγώ, όχι γιατί είμαι η αναίσθητη της παρέας, αλλά γιατί στα 32 μου χρόνια αισθάνομαι 100΄και άνω χρονών!

Καλό Σαββατόβραδο σε όλες σας!!!!!!

Σας σκέφτομαι πάντΑ, όλες σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιολάκι μου καλή επιτυχία αύριο !!!!! :)

Μην αγχώνεσαι, όλα θα πάνε καλά, θα δεις .....

Θα σε σκέπτομαι ......

Όποτε ηρεμήσεις, γράψε μας τα νέα σου.

Ανδρο2 τι γίνεται ; Που εξαφανίστηκες ; Γράψε κανένα νέο .....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα.

Έκανα το πρωί την υστεροσκόπηση. Γενικά η μήτρα μου είναι σε καλή κατάσταση, μόνο που βρήκαν ένα μικρό διάφραγμα και το αφαίρεσαν. Ας ελπίσουμε ότι ήταν αυτός ο λόγος των παλλίνδρομων.

Όταν με ξύπνησαν μετά το χειρουργείο, δεν μπορούσα να ξυπνήσω. Με τα χίλια ζόρια κρατούσα τα μάτια μου ανοιχτά. Κάποια στιγμή μου είπαν να σηκωθω να καθίσω σε μια καρέκλα, μήπως συνέλθω, αλλά με τα χίλια ζόρια σηκώθηκα, ήμουν έτοιμη να κοιμηθώ όρθια. Μετά με πολύ κόπο ντύθηκα, πήγα στο αυτοκίνητο, κοιμήθηκα λιγάκια, μετά φτάσαμε σπίτι και κοιμήθηκα κατευθείαν, μετά σηκώθηκα για λίγο κι έφαγα, γιατί ήμουν νηστική από χθες το μεσημέρι, μετά ξανά ύπνο, ξανασηκώθηκα για λίγο και μετά ξανά ύπνο.

Τώρα είμαι καλά, έχω συνέλθει εντελώς.

Τον κ. Χασιάκο τον είδα πολύ λίγο, δευτερόλεπτα πριν με κοιμίσουν. Μου είπε ότι θα ξεκινήσουμε με διαγνωστική υστεροσκόπηση κι, αν βρεθεί κάτι, θα το διορθώσουν, οπότε μάλλον βρήκαν το διάφραγμα και το διόρθωσαν κι αυτό.

Πριν μίλησα με την Άννα Μαρία, γιατί ο χαζός ο άντρας μου μίλησε με το γιατρό και του είπε ότι όλα είναι καλά και ότι διόρθωσαν κάτι, αλλά ο δικός μου δεν ρώτησε τι διόρθωσαν. Έτσι πήρα τηλ. στο ιατρείο και μου είπε η Άννα Μαρία τις λεπτομέρειες. Τώρα θα περιμένω την επόμενη περίοδο και την 10η μέρα θα πάω να με δει ο κ. Χασιάκος.

Αυτά τα νέα μου κορίτσια.

Φιλάκια και καλό βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο,βρε Ιολάκι!!!!!!!!Να ξέρεις ότι το διάφραγμα πράγματι φέρνει αποβολές.Ειδικά αν πάει το εμβρυάκι και εμφυτευτεί πάνω στο διάφραγμα δεν μπορεί να αναπτυχθεί...Είμαι σίγουρη ότι σύντομα θα μείνεις έγκυος και όοοοοοοοοοολα θα πάνε καλά!!!!Αχ,ο γιατρούλης μας όλα τα βρίσκει το αστέρι μας!!!!!!!Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...