Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Bluee19 είπε:

       

       

      Σας ευχαριστώ πολύ μακαρι να είναι όλα καλά !!! Θα πάω τ πρωί στον γιατρό …φοβάμαι να σηκωθώ να πάω στο μπάνιο ….δεν ξέρω πως θα περάσει η νύχτα …

      Δυστυχώς σηκώθηκα για να πάω στο μπάνιο και ξανά έβγαλα !! Βέβαια νομίζω με καθυσιχαζει λίγο πως δεν είναι πηγματα αλλά αραιωμένο αλλά ελπίζω ακόμη….

       

      Μην σε τρομοκρατεί.  Εγώ 11και 12η εβδομαδα είχα αιμορραγία και δεν έκατσα και ξαπλωμένη γιατι παντρεψα ενα ζευγάρι. Κ πήγαν όλα καλά. Ο γιατρός μου είχε πει το αίμα δεν μας πειράζει αρκεί να μην είναι μαζί με πόνο! Όλα καλά θα πάνε θα δεις.  Ξεκουρασου κ αύριο θα ηρεμήσεις. 

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καταρχας 2 πραγματα εχω να πω 1 εχει δικιο η φαιη εισαι κουκλα.2 και τα παιδια σου επισης.

Ευχαριστώ πολύ :D αχ αυτή η Φαίη... μου έβγαλε βρόμα ότι ειμαι όμορφη.. :D

Ο Θοδωρής κ η Ανδρεϊνα.. θα τα πάρω κ τα μωρά μου μαζί οταν βρεθούμε

Link to comment
Share on other sites

θα σου στειλω λιγο αργοτερα γιατι ηρθε ο αντρασ μου τωρα να τον ταισω και θα τα πουμε.

θα τα πούμε ξανά το βραδάκι.. θα φύγω κατά τις 4 καλή όρεξη!!! ..

Φιλιάαα

υ.γ μαζευτείτε κ οι υπόλοιπες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σήμερα που δεν μπορούσα να μπω καθόλου σας έπιασε όλες και γράφατε. Διάβαζα και διάβαζα...:D:D:D

Κορίτσια αν θέλετε να βρεθούμε καθημερινές, υπολογίστε να είναι απόγευμα.

Εκτός απο παιδότοπο μπορούμε να πάμε στο επαρχείο που έχει και παιδική χαρά.


FEFcp3.png uSlbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χαρα σου εστειλα κι εγω αιτημα φιλιας!

PatPan στειλε μου κι εμενα αν θελεις! Παω να σου δωσω στοιχεια με πμ! ;)


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαρα σου εστειλα και εγω αιτημα φιλιας!

τζεσικα σε βρηκα αλλα δεν μου βγαζει αιτημα φιλιας

θα στειλω με πμ και εγω τα στοιχεια μου σε τζεσικα patpan και φαιη για να με βρειτε!

αρετη εσυ εχεις fb;


an1cE_X0g410010MTA3NzdkfDc1NDQ1NTZkYXxPdXIgcHJpbmNlc3MgaXM.gifan1cJOD0g410000MDAwOGQ0fDQ3MTU1MDRkYXxPdXIgcHJlY2lvdXMgZGF1Z2h0ZXIgaXM.gif

as1cCyC0g410000NTE1MThzfDIzNzY2MXN8R290IG1hcnJpZWQgZm9y.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι νέα από τα μικρά σας; Τα δικά μου πολύ αγριεμένα βρε παιδιά...να φταίει η ζέστη; Σήμερα θα πάμε σε ένα παιδ. πάρτυ.Βαριέμαι, αλλά τι να κάνω...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια τί κάνετε, ευχαριστώ για την αποδοχή στο fb!! Λοιπόν έχω νέα!! Αλλά μια που έχουμε fb θα σας τα στείλω εκεί σε μνμ.

Ειμαι χαρούμενη, αύριο κατεβαίνω στα μέρη μας κ πάω να δ τα παιδάκια μας

Link to comment
Share on other sites

Τι νέα από τα μικρά σας; Τα δικά μου πολύ αγριεμένα βρε παιδιά...να φταίει η ζέστη; Σήμερα θα πάμε σε ένα παιδ. πάρτυ.Βαριέμαι, αλλά τι να κάνω...

Με τη ζέστη όλοι δαιμονιζόμαστε, δεν το συζητώ.. Εμένα καλά ειναι .... ανυπομονώ να φύγω..δεν την παλευω άλλο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...