Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλημέρα κ από'μένα... κόβω τιμολογια αυτές τις μέρες κ ειμαι πολυ πιεσμένη στη δουλειά κ έχω νεύρα.. εννοείται... από το άλλο μέτωπο ....ξέρετε εσείς τιποτα ακόμα...

Την Παρασκευή κατεβαίνω χωριό να δω τα παιδάκια μου κ θα ειμαι μέχρι τις 16/7 θα ήθελα κ εγώ να βρεθούμε..

Link to comment
Share on other sites

Καλά ακόμα εκεί είναι;;; Σου έχει κατσικωθεί ε; Καλά συγγνώμη, μπορείς να μου πεις γιατί τη φιλοξενείς τόσο καιρό;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έτσι θ'αντιδρούσα όπως εσύ: με μούτρα. Τουλάχιστον φεύγεις την παρασκευή...

θα φύγω με το σπίτι ένα χάος που αφήνω κ τον άντρα μου τόσες μέρες στο σπίτι κ θα τον φάνε οι αράχνες γιατί πως να κάνω δουλειές με την κατάληψη; και μου την δίνει να πρεπει να χαραμίσω μια μέρα απο τα παιδάκια μου που μου έχουν λειψει για να κατσω να τακτοποιησω τα ατακτοποιητα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α...μπορεί να τύχει...τι να πω βρε Τζες μου, υπομονή μέχρι την Παρασκευή... Καλά και ο άντρας σου ήρωας είναι. Ο δικός μου δεν θα άντεχε...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...