Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλα ρε.. Ποσων απο εδω ο αντρας τους λεγεται Βασιλης?

Ο δικος μου

Της Αρετης

Της Γιωτουλας (PatPan)

Εχει μια εφεση ο νομος Ηλειας στο συγκεκριμενο ονομα ή μου φαινεται? :lol:

Γιωτουλα (Αμαλιαδα) καλο κουραγιο και καλη δυναμη κοριτσι μου! Περαστικα και στις μικρουλες σου για το εμβολιο. Θα κανουμε κι εμεις την Παρασκευη!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσια!

γιωτα περαστικα του αντρα σου!!!!!!θα ταλαιπωρηθει λιγακι!να προσεχει να μην το βρεχει και να του κανει καθημερινες αλλαγες.τωρα με την ζεστη και τον ιδρωτα χρειαζετε!!!!

εχεις δικιο πρεπει να σκεφτομαι τα θετικα και οχι τα αρνητικα αλλα η μοναξια ειναι ατιμο πραμα....οι γονεις μου εχουν ερθει απο την αθηνα για να με βοηθουν και μενουν στην παραλια γλυφας.αν δεν ειχα και αυτους θα ημουν να φουνταρω εντελως....απλα δεν ξερω τι θα γινει οταν καποια στιγμη θα ειμαι μονη και με τα 2!γιατι καποια στιγμη θα συμβει και αυτο...σημερα ειχε ερθει η μανουλιτσα μου και καπως τα βολεψαμε.αυριο θα παω και την μεγαλη κατω να κανει κανα μπανιο να μπορεσω και εγω να καθαρισω λιγακι το σπιτι και την παρασκευη το πρωι θα την γυρισω πισω.δεν αντεχει περισσοτερο μακρια μου και εκτος αυτου ειναι υπερ του δεοντος ζωηρη.....ποσο να την αντεξει η μανουλα μου;;;ελπιζω να μπορεσει να ερθει και ο γιαννακος μου για σ/κ...που θα παει θα προσαρμοστουμε στις νεες συνθηκες....η αρχη ειναι δυσκολη...

φαιακι μου εγω δεν ειμαι το κλαμπ των βασιληδων!!!:Dσας ξεφυγα!!!:tongue::mrgreen:

αχ κουραγιο με το εμβολιο!!!φανταζομαι κλαιτε και εσεις ε;;;δεν πιστευω να ειμαστε οι μονοι που μας ακουει οοοοολη η αμαλιαδα απο τις φωνες!!!:mrgreen:


an1cE_X0g410010MTA3NzdkfDc1NDQ1NTZkYXxPdXIgcHJpbmNlc3MgaXM.gifan1cJOD0g410000MDAwOGQ0fDQ3MTU1MDRkYXxPdXIgcHJlY2lvdXMgZGF1Z2h0ZXIgaXM.gif

as1cCyC0g410000NTE1MThzfDIzNzY2MXN8R290IG1hcnJpZWQgZm9y.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Γιώτα περαστικά στον άντρα σου! Ωραία συμπαράσταση βρε!χαχαχα

Γιώτα μου(Αμαλιάδα), σε νιώθω απόλυτα, πίστεψέ με γιατί τα μωρά μας έχουν μικρή διαφορά ηλικίας μεταξύ τους (20 μήνες τα δικά μου). Είναι ζόρι, αλλά θα βρείτε τους ρυθμούς σας. Απλώς μερικές μέρες είναι πιο δύσκολες από άλλες και σε κάνουν να σκέφτεσαι αρνητικά και σε παίρνουν από κατω... Πόσες φορές τσακωθήκαμε με τον βασ γιατί πάνω στην απελπισία μου έλεγα βαριές κουβέντες για διαζύγιο κλπ... άσε...

Κι εγώ σκέφτομαι, τι θα γίνει με τις ιώσεις το χειμώνα, ποιος θα τα πηγαίνει στον παιδίατρο, πότε κλπ...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!:D:D:D:Dκοριτσια μου τι κανετε?ευχαριστω παααααρα πολυ για τις ευχες σας.ολα καλα πηγαν δεν εκλαψε πολυ λιγο ταραχτηκε που ημασταν τοσοι απο πανω του να τον γδυσουμε και να τον ντυσουμε.κατα τα αλλα ολα καλα.περασαμε πολυ ωραια.φωτο θα σας στειλω μολις εμφανιστουν οι φωτο και παρω καμοια στα χερια μου.εσεις τι νεα?;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αμα δεν κλαψει και λιγο το μωρο δεν καταλαβαινεις βαφτισια:tongue:.ενα αγχοσ ειχα με τον παπα καθοτι 85 ετων και φοβομουν μη πεσει μαζι με το νικολα.αλλα ευτυχως....;););).εσυ τι νεα αρετη μου ποτε ειπαμε κατεβαινεις?

Link to comment
Share on other sites

εγω αρετη μου εκανα 1 μονο.αλλα αυριο θα παω οπωσδηποτε γιατι πρεπει να βουτηξω τα λαδοπανα στη θαλασσα.μπορει να παω και σημερα.ειδωμεν.εσεις δεν εχετε κανει κανενα?κοιτα μη τυχων ερθεις και δε μου το πεις να βραθουμε να γνωριστουμε...αυτο ισχυει για ολες:tongue::D

Link to comment
Share on other sites

Καλέ εννοείται ότι θα σου πω! Εγώ ήθελα να πω και στη Γιώτα την Πρωτοχρονιά που κατέβηκα, αλλά λόγω της εγκυμοσύνης της δίστασα. Δεν έχω κάνει κανένα, αλλά έχω χρώμα από φυσικού μου...χαχα. τον άντρα μου να δείς που βοηθάει τον πεθερό μου στα χωράφια, μαυροτσούκαλο έχει γίνει με άσπρα μαλλιά! εγώ όμως λιώνω όταν τον βλέπω! Τώρα είμαστε μέσα στα μέλια, μη με παρεξηγήσεις, γιατί συμφιλιωθήκαμε χθες μετά από καβγά....:D


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Χαρούλα να σου ζήσει το νέο όνομα!!! Καλότυχος και πάντα υγειής.

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Ευτυχώς αυτές τις μέρες δεν έχει δουλειά στο γραφείο και έχω χρόνο να μπώ να "σερφάρω".


FEFcp3.png uSlbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και ο δικοσ μου καταμαυρος ειναι.και εχει και ασπρα μαλια.αντε σε περιμενω:Dλοιπον παω να ταισω τα μικρα μου και θα τα ξαναπουμε.φιλια πολλα σε ολες.:D

Link to comment
Share on other sites

Χαρούλα να σου ζήσει το νέο όνομα!!! Καλότυχος και πάντα υγειής.

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Ευτυχώς αυτές τις μέρες δεν έχει δουλειά στο γραφείο και έχω χρόνο να μπώ να "σερφάρω".

ευχαριστω παρα πολυ κοριτσα κι μου.εσυ που μενεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...