Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Myheart κι εγω εχω θεματα με την κοιλιά μου. Πανω κάτω οπως τα λες κι εσύ. Εχω παρατηρήσει βέβαια οτι οταν φτάνω συγκεκριμένα κιλά υπαρχει εμφανής διαφορα. 2 κιλά πανω όμως κάνουν τη διαφορα να φαίνεται χαλια. Τωρα εχω ξεκινήσει και γυμναστήριο (που επισης δεν πολυ συμπαθώ αλλα το να κάνουμε) κι ελπιζω να βοηθήσει. Εχω βάλει στόχο το καλοκαίρι να φορέσω ξανα μπικινι στη θάλασσα δεν αντέχω το ολοσωμο! Ας ελπίσουμε!!!


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Myheart κι εγω εχω θεματα με την κοιλιά μου. Πανω κάτω οπως τα λες κι εσύ. Εχω παρατηρήσει βέβαια οτι οταν φτάνω συγκεκριμένα κιλά υπαρχει εμφανής διαφορα. 2 κιλά πανω όμως κάνουν τη διαφορα να φαίνεται χαλια. Τωρα εχω ξεκινήσει και γυμναστήριο (που επισης δεν πολυ συμπαθώ αλλα το να κάνουμε) κι ελπιζω να βοηθήσει. Εχω βάλει στόχο το καλοκαίρι να φορέσω ξανα μπικινι στη θάλασσα δεν αντέχω το ολοσωμο! Ας ελπίσουμε!!!

κατάλαβα! γενικό το "κακό"!!! όντως και με πολύ λίγο παραπάνω βάρος φαίνεται αίσχος! κι εγώ σιχαίνομαι το ολόσωμο!! αχ θέλω το σώμα μου πίσω!! και το θέμα είναι πως εμένα τουλάχιστον είναι και σφιχτή και όχι αυτό το πλαδαρό που κρέμεται! γι'αυτό λέω πως είμαι σαν έγκυος!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.Ειμαι κι εγω μελλουσα διδυμομανουλα να μπω στην παρεα σας;Να με φωτισετε κιολας γιατι ειμαι και λιγο ασχετη...

Καλώς ήρθες και με το καλό τα μωράκια σου!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

My heart κι εμένα μου έμεινε κοιλίτσα κι εγώ σα να είμαι 3-4 μηνών έγκυος..και είναι σχετικά σφιχτή. Το πρωί που ξυπνάω είναι πιο καλά τα πράγματα και φαίνεται λεπτή η μέση μου, όσο περνάνε οι ώρες και τρώω τόσο φουσκώνει. Ψιλοντρέπομαι για την κοιλιά, παρόλ'αυτά φοράω στενά μπλουζάκια. Το καλοκαίρι που τα μωρά ήταν εφτά μηνών σε μία μέρα με είχαν ρωτήσει δύο αν είμαι έγκυος!! Πάντως το πρώτο διάστημα ήταν πολύ χειρότερα τα πράγματα. Νομίζω ότι έχουν χαλαρώσει γενικά οι κοιλιακοί μύες μας και μόλις φάμε κάτι φουσκώνει. Ψάξτο το και στο ίντερνετ, υπάρχει κάτι που λέγεται διάσταση κοιλιακών μυών και γράφει ότι το παθαίνουν συχνά οι έγκυες με δίδυμα.

Η τούρτα φαίνεται πολύ ωραία..

Linouko καλωσήρθες και με το καλό τα μωράκια σου! Πόσο εβδομάδων είσαι?

Link to comment
Share on other sites

My heart κι εμένα μου έμεινε κοιλίτσα κι εγώ σα να είμαι 3-4 μηνών έγκυος..και είναι σχετικά σφιχτή. Το πρωί που ξυπνάω είναι πιο καλά τα πράγματα και φαίνεται λεπτή η μέση μου, όσο περνάνε οι ώρες και τρώω τόσο φουσκώνει. Ψιλοντρέπομαι για την κοιλιά, παρόλ'αυτά φοράω στενά μπλουζάκια. Το καλοκαίρι που τα μωρά ήταν εφτά μηνών σε μία μέρα με είχαν ρωτήσει δύο αν είμαι έγκυος!! Πάντως το πρώτο διάστημα ήταν πολύ χειρότερα τα πράγματα. Νομίζω ότι έχουν χαλαρώσει γενικά οι κοιλιακοί μύες μας και μόλις φάμε κάτι φουσκώνει. Ψάξτο το και στο ίντερνετ, υπάρχει κάτι που λέγεται διάσταση κοιλιακών μυών και γράφει ότι το παθαίνουν συχνά οι έγκυες με δίδυμα.

Η τούρτα φαίνεται πολύ ωραία..

Linouko καλωσήρθες και με το καλό τα μωράκια σου! Πόσο εβδομάδων είσαι?

Ναι το ειχα διαβασει κι εγω αυτο!! Το θεμα ειναι αν διορθωνεται η κατασταση κ πως??!!! Γιατι δν νιωθω καλα με αυτο το θεμα κ με ρίχνει!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα με ρίχνει λίγο..αλλά μετά σκέφτομαι:δύο παιδιά έφερα στον κόσμο ταυτόχρονα..ε δεν πειράζει!

Anyway μπορεί αν χάσουμε δυο κιλάκια να βελτιωθεί λίγο η κατάσταση..έλα όμως που σε αυτή τη φάση δεν έχω διάθεση για δίαιτα..

Κοριτσάκια μου σας φιλώ! Καλό βράδυ!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα δεν μου αρέσει. Ολο αυτο το όμορφο που ζούμε με τα μωρα δεν αλλάζεται όμως θα πρέπει κάποια στιγμη να κάνουμε και κάποια πράγματα για μας. Που θα μας "ξαναβάλουν στο παιχνίδι"! Πχ δουλειά εμφάνιση προσωπική ζωη οπως βέβαια μπορούν να προσαρμοστούν με τα παιδάκια μας. Νομιζω εξ ορισμού αυτο γίνεται εκει κοντα στα 3 που λίγο παίρνουμε μερικές ανασούλες ελπιζω.. Εγω το παλεύω παρα πολυ απο τωρα οσο με παίρνει δηλαδή (οχι οτι μπορω να κάνω και πολλα) γιατι μερικές φορές δεν την παλεύω!


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ακριβως ετσι! Σαν να με διαβαζω!!

Βεσυ ουτε κι εγω εχω διαθεση για διαιτα ουτε κ κουραγιο βεβαια!

Μαριλιω οντως ωρες ωρες συνειδητοποιω πως δν κανω απολυτως τπτ για μενα!! Και να σκεφτειτε οτι παλια δδν υπηρχε περιπτωση να παω καπου αβαφη με το μαλλι οπως να ναι κ φορωντας οτι βρω μπροστα μου! Ημουν πολυ της περιποιησης κ σως γι αυτο μου την εχει δωσει τωρα!! Βλεπω κατι μαμαδες ρε κοριτσια που ειναι στην τριχα κ αναρωτιεμαι πως το κανουν? Σημερα ειδα στις κουνιες μια μαμα διδυμων κοριτσιων δυομιση ετων μες στην περιποιηση! Εγω εκτος του οτι δν προλαβαινω μεχρι να τους ετοιμασω κλπ δν μ αφηνουν κιολας! Κρεμασμενοι απο πανω μου! Φοραω οτιβρω μπροστα μου κβγαινω σαν την κακομοιρα!! Τρατζικκκ


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Myheart νομιζω αυτούς τους μήνες μεχρι το καλοκαίρι περιπου θα δεις κάποια διαφορα. Εμενα που ειναι λίγο μεγαλύτερα απο τα δικα σου βλέπω τους τελευταίους 2-3 μήνες μια μικρη θετική εξέλιξη. Εκει ειναι που πρέπει να αρπάξουμε την ευκαιρία απο τα μαλλιά και να μην αφήσουμε το τραινο να φύγει. Εγω εχω πει στον εαυτό μου οτι οσο και να ζορίζομαι τα ΣΚ που βγαίνουμε με τον άντρα μου και τα μωρα θα βγαίνω περιποιημένη. Κάποιες φορές με τα 1000 ζόρια αλλα δεν παει άλλο..! Και η αληθεια ειναι οτι τελικά με ανεβάζει. Ειναι αστείο αλλα εχω κανει 5 συνδυασμούς ρούχων (για κουνιες, ταβέρνα, Μολ κτλ) για να μην χάνω χρόνο και πρόχειρα καλλυντικά σε μικρο τσαντάκι. Σε 10' έτοιμη!


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ακριβως ετσι! Σαν να με διαβαζω!!

Βεσυ ουτε κι εγω εχω διαθεση για διαιτα ουτε κ κουραγιο βεβαια!

Μαριλιω οντως ωρες ωρες συνειδητοποιω πως δν κανω απολυτως τπτ για μενα!! Και να σκεφτειτε οτι παλια δδν υπηρχε περιπτωση να παω καπου αβαφη με το μαλλι οπως να ναι κ φορωντας οτι βρω μπροστα μου! Ημουν πολυ της περιποιησης κ σως γι αυτο μου την εχει δωσει τωρα!! Βλεπω κατι μαμαδες ρε κοριτσια που ειναι στην τριχα κ αναρωτιεμαι πως το κανουν? Σημερα ειδα στις κουνιες μια μαμα διδυμων κοριτσιων δυομιση ετων μες στην περιποιηση! Εγω εκτος του οτι δν προλαβαινω μεχρι να τους ετοιμασω κλπ δν μ αφηνουν κιολας! Κρεμασμενοι απο πανω μου! Φοραω οτιβρω μπροστα μου κβγαινω σαν την κακομοιρα!! Τρατζικκκ

Προσθεσε αλλη μια κακομοίρα, ασε πολυ τρατζικ!


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΑΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΤΡΩΓΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΑ ΟΠΟΤΕ ΠΗΓΑ ΣΕ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΕΛΕΓΧΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΟ ΕΡΑΨΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ 2ΜΗΝΟ (ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ) ΖΟΥΜΠΑ ΕΚΕΙ ΕΧΑΣΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 4-5 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΛΟΓΩ ΜΕΣΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ Ο ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟΣ ΑΠΛΑ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑ ΤΡΟΠΟ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ.ΑΠΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΚΟΙΛΙΑ,ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΟΙΛΙΑ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα!!!

Σήμερα που άλλαξε κι ο μήνας κι εγώ ξαναγράφομαι στη zumba! Έχω βρει εδώ στην Κύπρο μια μικρή σχολή χορού που κάνω zumba, ειναι απέναντι από το σπίτι μας και δεν χάνω χρόνο στο πήγαινε έλα. Η zumba είναι πιο ευχάριστη από το γυναστήριο και σου δίνει και πολύ ενέργεια. Βέβαια εγώ δεν χάνω κιλά μόνο με zumba ίσως επειδή τρώω και γλυκά αλλά σίγουρα διατηρούμαι και δεν παχαίνω.

Εγώ είμαι 58 κιλά και σύμφωνα με το ύψος μου θα ήταν καλύτερο να είναι 55 αλλά η αλήθεια είναι ότι το φαγητό και ειδικά τα γλυκά τα έχω λίγο σαν διαφυγή. Έκοψα και το τσιγάρο με την εγκυμοσύνη και δεν το ξαναξεκίνησα και τώρα όταν θέλω να χαλαρώσω τρώω μια σοκολατίτσα....!!!!!

Κι εγώ θέλω όταν ξαναγυρίσουμε στην Αθήνα να κάνω πράγματα για μένα και τον άντρα μου, θέλω να αφήνουμε τα παιδιά και να βγαίνουμε μια βόλτα ή να πάμε κανένα σινεμά ή θέατρο που έχουμε να πάμε πάνω από δύο χρόνια. Αλλά βρε κορίτσια δεν ξέρω...όταν έρχεται η μαμά μου (και ειδικά κι όταν έρχεται κι ο μπαμπάς μου) αισθάνομαι λίγο υποχρεωμένη.. Το παθαίνετε κι εσείς? Λέω όταν μεγαλώσουν τα παιδιά και πάνε δύο-δυόμιση να βρούμε κάποια κυρία να τους κρατάει. Έχουμε και μια γειτόνισσα εκεί γύρω στα 55-60, τα παιδιά της είναι φοιτητές και ίσως να μπορούσε να τους κρατάει κανένα Σαββατόβραδο για ένα μικρό εισόδημα. Θα το ξεκινήσω σιγά σιγά κι αυτό γιατί δεν μπορείς να εξαρτιέσαι μόνο από τους γονείς.

Επίσης πολύ ανανεωτικό για μένα είναι να πηγαίνω για ένα καφέ με μία φίλη ελεύθερη που έχω και συζητάμε για τα φλερτ της, ρούχα και τέτοια. Ξεφεύγω εντελώς.Οπότε σκέφτομαι να κάνω το εξής: Μια Παρασκευή βράδυ κάθε μήνα να βάζουμε τα παιδιά για ύπνο, να κάθεται ο άντρας μου μαζί τους και εγώ να βγαίνω μαζί της για κανένα δίωρο. Για να δούμε..

Πάντως εδώ στην Κύπρο δεν είμαστε για πολλά πολλά γιατί είμαστε τελείως μόνοι μας οπότε πάμε παντού και οι τέσσερις πακέτο..

Μου αρέσει πολύ αυτή η συζήτηση που κάνουμε.. Σας φιλώ γλυκά όλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο μαρτακι!!!! Παει κι αυτο το σκαλοπατάκι.

Να ξεκουραζεσαι!!!!

νικουλα μου....... σ'ευχαριστω πολυ!!!!!!

ναι δεν πρεπει να παρεκτραπω σε δουλιτσες...... θελει προσοχη.... μου το ειπε και ο γιατρος ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!!!!

στεναχωρηθηκα γιατι εχτες μια μανουλα μαιου 2016..... απο την αρεαμε μονη κυηση.... το εχασε μολις συμπληρωσε τον 4ο μηνα!!!!!!

ναι νικη μου υποσχομαι πως θα ξεκουραζομαι!!!!!!

Μπράβο Μάρτη μου!!! Κάνεις και πολύ όμορφες περιγραφές των μωρών...Κάτσε να απολαύσεις τώρα το cd...Καλό βράδυ!

βεσι μου σ'ευχαριστω!!!!! στο cd ειναι 138 στασεις.... χορταινεις!!!! μου το εβαλε και ο αντραςμου στην μεγαλη οθονη στην tv με στικακι!!!! τελεια!!!!!!

Καλημέρα χαρα θεου σήμερα

Ποια κορη έχει fa......ok να μου στείλει πμ να την προσθέσουμε σε μια κλειστή ομάδα διδυμομανουλων

Παλιοτερα δηλωνα αλλεργικη στο F......ok!:oops:

δυστυχως κοριτσι μου δεν εχω!!!!!!

Μαρτη μου μπραβο! Τελεια τα νεα σας! Αντε υπομονη εφτασες στα μισα κ παραπανω!!!

Ουρανιο δν εχω αλλα σκεφτομαι να κανω αν κ εγω κατα δηλωνα κ δηλωνω! Αν φτιαξω θα σου στειλω!!

Τι ωραια μερα σημερα!! Για βολτες!!

σ'ευχαριστω καρδουλα μου!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!

και τωρα στο θεμα κοιλια μετα απο τοκετο!!!!!! κι εγω πριν την γεννα της κορης φλατ κοιλια... μετα ειχα διακυμανσεις δλδ: οταν εκανα διατροφη με κοιλιακους εβλεπα αποτελεσματα...... μολις του ςαφηνα να την η κοιλια παλι..... οταν η κορη εγινε τεσσαρων χρονων πηγα λιγες επσκεψεις στο γυμναστηριο γανακανω παθητικη γυμναστικη το λεγοενο power plate.... το οποιο ειναι απο 10-15 λεπτα εως μετα απο καιρο εφτασε μιση ωρα!!!!! για καλυτερα αποτελεσματα 10λεπτα διαδρομο για ζεσταμα μονο!!!!! λοιπον αυτο το πραγμα οχι απλα επιασε...... ειναι επιτευγμα με ενα δυο μηνες δυο φορες την βδομαδα στα 34-35 χρονια εγινα τοσο γυμνασμενη που ελεγες οτι η εκανα χρονια γυμναστηριο (εγω γυμναστηριο ποτε) η ελεγες οτι ελιωνα στο γυμναστηριο!!!! ειχα το πιο καλυγραμμο γραμμωμενο ομορφο σωμα και οαν σταματησα κρατησε εως τα 41 μου χωρις πτωση η πλαδαροτητα...... εγω με τα χρονια αλλαξα συνηθειες!!!!!!!

οταν θα μπορεσετε ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ!!!!!!!!!!!!

θα μπαινετε στο γυμναστηριο 4η ωρα και τεσσεραμισι θα φευγεται!!!!!!

και τα αποτελεσματα απλα θεαματικα...δεν πιανεστε ποτε!!!! δεν πονατε και μετα το 3-4 ραντεβου αρχιζετε και πετατε.......

αληθεια σας λεω!!!!

αυτο θα κανω και αργοτερα...... οταν βρω χρονο απο τα διδυμα!!!!!

οποτε και να το κανω πιανει!!!!!!

Κορίτσια ειμαι κι εγω σε αυτη την ομάδα με τις διδυμομαμαδες. Στείλτε τα στοιχεία σας τα λέμε ωραια κι απο κει. Μονο που επειδή εγω δεν κατέχω καλυτερα στην ouranionectar.

Μαρτη συγχαρητήρια για σενα και τα αγόρια σου! Άντε μέσα στην άνοιξη να έχετε την καλυτερη άνοιξη της ζωής σας! Μετράς αντίστροφα πλέον, έμεινε λιγότερο απο οσο περασε! Με το καλό!!!

σ'ευχαριστω πολυ μαριλιω μου!!!!!!!! ειναι ετσι οπως το λες!!!!!! η ανοιξη μας μεσα στην ανοιξη!!!!!!

Καλημερα κοριτσια.Ειμαι κι εγω μελλουσα διδυμομανουλα να μπω στην παρεα σας;Να με φωτισετε κιολας γιατι ειμαι και λιγο ασχετη...

λινα μου...... καλως ορισες!!!!

Κι εμενα δεν μου αρέσει. Ολο αυτο το όμορφο που ζούμε με τα μωρα δεν αλλάζεται όμως θα πρέπει κάποια στιγμη να κάνουμε και κάποια πράγματα για μας. Που θα μας "ξαναβάλουν στο παιχνίδι"! Πχ δουλειά εμφάνιση προσωπική ζωη οπως βέβαια μπορούν να προσαρμοστούν με τα παιδάκια μας. Νομιζω εξ ορισμού αυτο γίνεται εκει κοντα στα 3 που λίγο παίρνουμε μερικές ανασούλες ελπιζω.. Εγω το παλεύω παρα πολυ απο τωρα οσο με παίρνει δηλαδή (οχι οτι μπορω να κάνω και πολλα) γιατι μερικές φορές δεν την παλεύω!

σωστη αντιμετωπιση!!!! συμφωνω χωρις αγχος το ποτε θα γινει ακριβως!!!!!!!!

Κοριτσια ακριβως ετσι! Σαν να με διαβαζω!!

Βεσυ ουτε κι εγω εχω διαθεση για διαιτα ουτε κ κουραγιο βεβαια!

Μαριλιω οντως ωρες ωρες συνειδητοποιω πως δν κανω απολυτως τπτ για μενα!! Και να σκεφτειτε οτι παλια δδν υπηρχε περιπτωση να παω καπου αβαφη με το μαλλι οπως να ναι κ φορωντας οτι βρω μπροστα μου! Ημουν πολυ της περιποιησης κ σως γι αυτο μου την εχει δωσει τωρα!! Βλεπω κατι μαμαδες ρε κοριτσια που ειναι στην τριχα κ αναρωτιεμαι πως το κανουν? Σημερα ειδα στις κουνιες μια μαμα διδυμων κοριτσιων δυομιση ετων μες στην περιποιηση! Εγω εκτος του οτι δν προλαβαινω μεχρι να τους ετοιμασω κλπ δν μ αφηνουν κιολας! Κρεμασμενοι απο πανω μου! Φοραω οτιβρω μπροστα μου κβγαινω σαν την κακομοιρα!! Τρατζικκκ

εχει ο καιρος γυρισματα!!!!! κανε λιγη υπομονη ακομη!!!! σε λιγο θα τα ταιριαζεις τα ρουχα!!!! θα βαφεσαι!!!!! θα εισαι κουκλα παλι!!!!!

οταν θα πανε και παιδικο σταθμο..... ε θα εχεις λιγο παραπανω χρονο για σενα!!!!!!

Myheart νομιζω αυτούς τους μήνες μεχρι το καλοκαίρι περιπου θα δεις κάποια διαφορα. Εμενα που ειναι λίγο μεγαλύτερα απο τα δικα σου βλέπω τους τελευταίους 2-3 μήνες μια μικρη θετική εξέλιξη. Εκει ειναι που πρέπει να αρπάξουμε την ευκαιρία απο τα μαλλιά και να μην αφήσουμε το τραινο να φύγει. Εγω εχω πει στον εαυτό μου οτι οσο και να ζορίζομαι τα ΣΚ που βγαίνουμε με τον άντρα μου και τα μωρα θα βγαίνω περιποιημένη. Κάποιες φορές με τα 1000 ζόρια αλλα δεν παει άλλο..! Και η αληθεια ειναι οτι τελικά με ανεβάζει. Ειναι αστείο αλλα εχω κανει 5 συνδυασμούς ρούχων (για κουνιες, ταβέρνα, Μολ κτλ) για να μην χάνω χρόνο και πρόχειρα καλλυντικά σε μικρο τσαντάκι. Σε 10' έτοιμη!

μπραβο μαριλιω μου...... θα ακολουθησουν και οι αλλες το παραδειγμα σου ειμαι σιγουρη!!!!!

ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΑΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΤΡΩΓΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΑ ΟΠΟΤΕ ΠΗΓΑ ΣΕ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΕΛΕΓΧΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΟ ΕΡΑΨΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ 2ΜΗΝΟ (ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ) ΖΟΥΜΠΑ ΕΚΕΙ ΕΧΑΣΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 4-5 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΛΟΓΩ ΜΕΣΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ Ο ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟΣ ΑΠΛΑ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑ ΤΡΟΠΟ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ.ΑΠΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΚΟΙΛΙΑ,ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΟΙΛΙΑ...

οποτε θες και μπορεις δοκιμασε το power plate..... αξιζει τα λεφτα του!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...