Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 50 λεπτά , Bluee19 είπε:

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Mariliw μου όντως φοβερό....μας είπαν ότι θέλει γύρω στις 40 μέρες να εγκριθεί έλεος δλδ!! τώρα κάνει τα χαρτια κατά προσέγγιση γιατί ακόμη δεν ξέρουν τι δικαιολογητικά θα ζητήσουν! είναι απλά τραγικοί οι άνθρωποι! ελπίζουμε να εγκριθεί γρηγορότερα...υπολογίζουμε από μάρτιο μέχρι κ 30/10 εμείς γινόμαστε 30 μηνών....

καλά κάνει κ βγαίνεις αφού μπορείς!!

κι εγώ ελπίζω φετος που θα είναι μεγαλύτερα να μπορέσουμε να κάνουμε διακοπές γιατί έχω λαλήσει!! τελευταία φορά πήγαμε το '13 πριν την εξωσωματική!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

My heart μου καλή επιτυχία με την έγκριση της άδειας..Απ'ότι κατάλαβα θα εγκριθεί γιατί το δικαιούστε. Πράγματι μετά θα έχεις περισσότερη βοήθεια, θα ξεκουραστεί και λίγο ο σύζυγος από τη δουλειά και θα μπορείτε να κάνετε και τίποτα παραπάνω (βόλτες κτλ)

Μαρίλιω μου εγώ μέχρι τώρα δεν έχω βγει πολύ βράδυ (εννοώ μετά τις εννιά) αλλά μόλις γυρίσουμε Ελλάδα θα το ξεκινήσω πότε πότε. Εξάλλου όπως λες κι εσύ πάντα κουρασμένες ήμαστε είτε κάτσουμε σπίτι οπότε ας βγούμε καμιά βολτίτσα να αλλάζουμε λίγο παραστάσεις. Θα είναι και καλή περίοδος όταν γυρίσουμε..άνοιξη και θα έχω πιο πολύ όρεξη για έξω.

Όσο για τις εκδρομές και διακοπές εμείς τις συνεχίσαμε μαζί με τα παιδιά. Είναι πολύ κουραστικά αλλά το προτιμώ γιατί ξεφεύγουμε λίγο..Πέρισυ πήγαμε σε δύο νησιά γιατί είχαμε και έναν γάμο. Θυμάμαι την κούραση ακόμα καθώς και ότι μόλις πηγαίναμε να κατσουμε να φάμε και έρχονταν τα φαγητά στο τραπέζι τα μωρά άρχιζαν να κλαίνε.. Παρόλ'αυτά μου άρεσε πολύ, το ένα από τα δύο νησιά ήταν η Κρήτη και θέλω οπωσδήποτε να ξαναπάω κάποια στιγμή.Απλά φέτος θα προσπαθήσω να διαλέξω κάποιο νησί και να βρω δωμάτιο μπροστά στη θάλασσα, είναι βασικό!

Τα υπόλοιπα κορίτσια τί κάνουν? Pepsi, Τζίνα, Μάρτη Αργυρώ, Ουράνιο Νέκταρ, Νίκη Αντωνία, Anchellita κι όσα κοριτσάκια άλλα μας διαβάζουν όλες καλά? Πείτε κανένα νέο..

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια μου σήμερα δεν την παλεύω..

Ο ένας μου είναι δύσκολος στον ύπνο και προσπαθούσα τώρα μία ώρα και ένα τέταρτο να τον κοιμήσω Τί με το καλό τί με το άγριο τίποτα αυτός. Και τελικά κοιμήθηκε μόνος του εξαντλημένος..

Και μόλις κοιμήθηκε ξύπνησε ο άλλος..

Αχ όταν συμβαίνει αυτό δεν μπορώ καθόλου..

Σας τυχαίνει κι εσάς να κοιμούνται χώρια το μεσημέρι?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο εμενα. Vesy εγω προς το παρων αν δεν κοιμηθει το ενα δεν θα κοιμησω κ το αλλο γιατι μετα δεν θα τη παλευω καθολου. Το ενα θα ειναι ντουρασελ κ το αλλο θα σερνεται με τη δολια μανα να τρεχει απο πισω κ απ τα δυο. Οποτε προσπαθω να ακολουθω κοινο προγραμμα κ για τα δυο. Η βοηθεια ειναι πολυ σημαντικη να σου κρατανε εστω κ για μια ωρα τα παιδια να πας να πιεις ενα καφε με τον αντρα σου ή να κανεις μια δουλεια εξωτερικη. Δυστυχως δεν το εχουμε ουτε εμεις. Εχουμε να παμε για καφε ή ταβερνα κ εγω δεν ξερω ποσο καιρο για να μη μιλησω για εκδρομες. Ελπιζω καποια στιγμη που θα μεγαλωσουν να καλυτερευσουν τα πραματα

Link to comment
Share on other sites

Βέσι ειναι μεγάλο πράγμα το προγραμμα και ειδικά στην περίπτωση μας το κοινό προγραμμα. Εγω αν πω οτι για κατι μοχθησα πραγματικά να καταφέρω ειναι αυτο!! Σε ολα αλλα κυριως στον υπνο μου το κοριτσακι μου ηταν και αρκετα ζόρικο εχω κανει τα παντα για κάποιους μήνες. Και για τον μεσημεριανό υπνο και τον βραδινό και για να μην ξυπνούν απο τα άγρια χαράματα. Και δε λέω έπιασε τόπο. Τωρα ευτυχως κοιμούνται μόνα τους και χωρις ενδιάμεσα διαλείμματα. Έφτυσα αίμα το ομολογώ αλλα για μένα ηταν θέμα ζωής και θανάτου. Βέβαια παντα θα υπάρχουν και οι κακές μερες και νύχτες. Μια τετοια ίσως είχατε κι εσεις σημερα.. Θα ξεκουραστεις ελπιζω το βραδυ κι αυριο θα ειστε καλυτερα. Μην απογοητεύεσαι!


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κ απο εμενα. Vesy εγω προς το παρων αν δεν κοιμηθει το ενα δεν θα κοιμησω κ το αλλο γιατι μετα δεν θα τη παλευω καθολου. Το ενα θα ειναι ντουρασελ κ το αλλο θα σερνεται με τη δολια μανα να τρεχει απο πισω κ απ τα δυο. Οποτε προσπαθω να ακολουθω κοινο προγραμμα κ για τα δυο. Η βοηθεια ειναι πολυ σημαντικη να σου κρατανε εστω κ για μια ωρα τα παιδια να πας να πιεις ενα καφε με τον αντρα σου ή να κανεις μια δουλεια εξωτερικη. Δυστυχως δεν το εχουμε ουτε εμεις. Εχουμε να παμε για καφε ή ταβερνα κ εγω δεν ξερω ποσο καιρο για να μη μιλησω για εκδρομες. Ελπιζω καποια στιγμη που θα μεγαλωσουν να καλυτερευσουν τα πραματα

Εμείς πήγαμε ταβέρνα δεν θυμάμαι πότε Νοέμβρη θαρρώ στην κορυφή στο ρετζίκι! Οικογενειακώς και οι πέντε δηλαδή!! Τη συστήνω ανεπιφύλακτα γιατί εκτός του οτι μπορείς να φας με δέκα ευρώ το άτομο και νοστιμότατα και μεγάλες μερίδες το σημαντικότερο για εμένα είναι ότι έχει καρεκλάκια για τα μικρά!! Έχει και παιδότοπο αλλά εμείς δεν ειμαστε φίλοι! Ο μεγάλος δεν ήθελε καθόλου να πάει! Είπαμε θα ξαναπάμε αλλά οι αρρώστιες και οι άλλες οικονομικές υποχρεώσεις ακόμα δε μας το επέτρεψαν!! Πάντως σαλονικιές σας προτείνω να πατε! Τηλεφωνήστε όμως κλείστε τραπέζι γιατί γίνεται της μουρλής και αν μπορείτε "καπαρώστε" καρεκλάκια φαγητού!! Φάγαμε πιο καλά και πιο ήσυχα και από το σπίτι μας και τα μωρά μας και τα τρία ξετρελάθηκαν!! Ξέρω κ άλλες ταβέρνες με παιδότοπους αλλά ακόμα δεν τις δοκιμάσαμε! Η μία στην Πολίχνη και η άλλη Σίνδο! Όποια θέλει δίνω λεπτομέρειες!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Εμείς πήγαμε ταβέρνα δεν θυμάμαι πότε Νοέμβρη θαρρώ στην κορυφή στο ρετζίκι! Οικογενειακώς και οι πέντε δηλαδή!! Τη συστήνω ανεπιφύλακτα γιατί εκτός του οτι μπορείς να φας με δέκα ευρώ το άτομο και νοστιμότατα και μεγάλες μερίδες το σημαντικότερο για εμένα είναι ότι έχει καρεκλάκια για τα μικρά!! Έχει και παιδότοπο αλλά εμείς δεν ειμαστε φίλοι! Ο μεγάλος δεν ήθελε καθόλου να πάει! Είπαμε θα ξαναπάμε αλλά οι αρρώστιες και οι άλλες οικονομικές υποχρεώσεις ακόμα δε μας το επέτρεψαν!! Πάντως σαλονικιές σας προτείνω να πατε! Τηλεφωνήστε όμως κλείστε τραπέζι γιατί γίνεται της μουρλής και αν μπορείτε "καπαρώστε" καρεκλάκια φαγητού!! Φάγαμε πιο καλά και πιο ήσυχα και από το σπίτι μας και τα μωρά μας και τα τρία ξετρελάθηκαν!! Ξέρω κ άλλες ταβέρνες με παιδότοπους αλλά ακόμα δεν τις δοκιμάσαμε! Η μία στην Πολίχνη και η άλλη Σίνδο! Όποια θέλει δίνω λεπτομέρειες!!

Οντως ειναι πολυ καλη! Εχουμε παει σε βαφτισια αλλα πριν πολυυυ καιρο! Τα μωρα δεν ειχαν χρονισει καν!!! Τωρα δν θα το τλμουσα γιατι εμας ζητημα να κατσουν 15' στο καρεκλακι...μετα θελουν να γυρνανε! Οποτε τι να παω! Νηστικη θα φυγω!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια μου σήμερα δεν την παλεύω..

Ο ένας μου είναι δύσκολος στον ύπνο και προσπαθούσα τώρα μία ώρα και ένα τέταρτο να τον κοιμήσω Τί με το καλό τί με το άγριο τίποτα αυτός. Και τελικά κοιμήθηκε μόνος του εξαντλημένος..

Και μόλις κοιμήθηκε ξύπνησε ο άλλος..

Αχ όταν συμβαίνει αυτό δεν μπορώ καθόλου..

Σας τυχαίνει κι εσάς να κοιμούνται χώρια το μεσημέρι?

Μου συνεβαινε συνεχεια παλιοτερα οσο κι αν προσπαθουσα να εχουν κοινο προγραμμα!! Ωσπου εκοψα τον ενδιαμεσο πρωινο υπνακο κ τα κοιμιζω κατευθειαν το μεσημερι κ ειναι καλυτερα ετσι! Βεβαια παλι μπορει να ξυπνησει καποιος πρωτος αλλα συνηθως συγχρονιζονται! Κ το δυσκολο ειναι καμια ωρα πριν τα βαλω που εχουν αρχισει κ κουραζονται κι εχουν γκρινια. Αλλα επειδη κοιμουνται για 1-1.30 ωρα προσπαθω να τους βαζω κατα τις δυομισι να ερθει κι ο αντρας μου στις τρεις κι αν προλαβουμε να χαλαρωσουμε κι εμεις λιγο..


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς πήγαμε ταβέρνα δεν θυμάμαι πότε Νοέμβρη θαρρώ στην κορυφή στο ρετζίκι! Οικογενειακώς και οι πέντε δηλαδή!! Τη συστήνω ανεπιφύλακτα γιατί εκτός του οτι μπορείς να φας με δέκα ευρώ το άτομο και νοστιμότατα και μεγάλες μερίδες το σημαντικότερο για εμένα είναι ότι έχει καρεκλάκια για τα μικρά!! Έχει και παιδότοπο αλλά εμείς δεν ειμαστε φίλοι! Ο μεγάλος δεν ήθελε καθόλου να πάει! Είπαμε θα ξαναπάμε αλλά οι αρρώστιες και οι άλλες οικονομικές υποχρεώσεις ακόμα δε μας το επέτρεψαν!! Πάντως σαλονικιές σας προτείνω να πατε! Τηλεφωνήστε όμως κλείστε τραπέζι γιατί γίνεται της μουρλής και αν μπορείτε "καπαρώστε" καρεκλάκια φαγητού!! Φάγαμε πιο καλά και πιο ήσυχα και από το σπίτι μας και τα μωρά μας και τα τρία ξετρελάθηκαν!! Ξέρω κ άλλες ταβέρνες με παιδότοπους αλλά ακόμα δεν τις δοκιμάσαμε! Η μία στην Πολίχνη και η άλλη Σίνδο! Όποια θέλει δίνω λεπτομέρειες!!

Καρεκλακια εχουμε δικα μας που προσαρμοζονται σε καθε καρεκλα αλλα οπως λεει κ η myheart θα φυγουμε νηστικοι γιατι θα μας διωξουν απ τις φωνες κ την αναστατωση που θα προκαλεσουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

My heart και Pepsi κι εμένα μια φορά κοιμούνται αλλά λίγο νωρίς κατά τις 12-12.30. Και κοιμούνται μέχρι δυόμιση περίπου. Είναι σα να έχουν ρολόι και μόλις πάει 12..τσουπ πέφτουν. Αλλά ο ένας μου είναι πιο δύσκολος και μπορεί να μου κάνει νερά. Θέλω κι εγώ να τους το κάνω λίγο πιο αργά έστω 1-1.30 γιατί θα μας βολεύει και για τα σαββατοκύριακα. Το προηγούμενο Σαββατοκύριακο είχαμε βγει έξω και στις 12 κοιμήθηκαν λίγο στο καρότσι και μετά δεν κοιμόντουσαν όλη μέρα. Εκτός αν τα Σαββατοκύριακα περιμένω να ξυπνήσουν, τους ταίζουμε και βγαίνουμε το απόγευμα μια και καλή για βόλτα. Λοιπόν χτες το μεσημέρι ήμουνα κουρασμένη και κακόκεφη και ο άντρας μου θα είχε δουλειά μέχρι 9.00. Οπότε τους παίρνω, χωρίς πολλά ντυσίματα και ετοιμασίες και βγήκαμε έξω από τις 17.30 έως 18.30. Πήγαμε μόνο με το καρότσι σε μια πιο μακρινή γειτονιά, στάμπαρα και μια καινούρια παιδική χαρά και λίγο μου έφτιαξε η διάθεση. Θα το κάνω πιο συχνά αυτή τη βόλτα με το καρότσι, κάθονται γενικά και τους αρέσει. Ενώ στο παρελθόν είχαμε περάσει και μια φάση που ο ένας δεν το ήθελε καθόλου το καρότσι.

Εσείς τί κάνετε φιλενάδες μου? Εύχομαι καλημέρα σε όλες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα

Vesy θα τα απασχολεις εκεινη ην ωρα κ θα τα βαζεις για υπνο την ωρα που θελεις εσυ το μεσημερι για να ξεκουραζεσαι κ εσυ αλλα κ ο αντρας σου που γυρναει απ τη δουλεια κ αυτο το προγραμμα να τηρησεις κ οταν θα γυρνας κ εσυ απ τη δουλεια στην Ελλαδα. Οσο για τα καροτσια πονεμενη ιστορια. Εμενα στο διδυμικο τσακωνοταν οσο καιρο φορουσαν πιπιλα το ενα επαιρνε την πιπιλα του αλλου κ αναγκαστηκαμε κ πηραμε κ ξεχωριστα καροτσια. Τωρα που δεν εχουν πιπιλες χαιρονται κ παιζουν μαζι στο διδυμικο καροτσι κ απολαμβανουμε την βολτα μας οταν βγαινουν εξω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

My heart και Pepsi κι εμένα μια φορά κοιμούνται αλλά λίγο νωρίς κατά τις 12-12.30. Και κοιμούνται μέχρι δυόμιση περίπου. Είναι σα να έχουν ρολόι και μόλις πάει 12..τσουπ πέφτουν. Αλλά ο ένας μου είναι πιο δύσκολος και μπορεί να μου κάνει νερά. Θέλω κι εγώ να τους το κάνω λίγο πιο αργά έστω 1-1.30 γιατί θα μας βολεύει και για τα σαββατοκύριακα. Το προηγούμενο Σαββατοκύριακο είχαμε βγει έξω και στις 12 κοιμήθηκαν λίγο στο καρότσι και μετά δεν κοιμόντουσαν όλη μέρα. Εκτός αν τα Σαββατοκύριακα περιμένω να ξυπνήσουν, τους ταίζουμε και βγαίνουμε το απόγευμα μια και καλή για βόλτα. Λοιπόν χτες το μεσημέρι ήμουνα κουρασμένη και κακόκεφη και ο άντρας μου θα είχε δουλειά μέχρι 9.00. Οπότε τους παίρνω, χωρίς πολλά ντυσίματα και ετοιμασίες και βγήκαμε έξω από τις 17.30 έως 18.30. Πήγαμε μόνο με το καρότσι σε μια πιο μακρινή γειτονιά, στάμπαρα και μια καινούρια παιδική χαρά και λίγο μου έφτιαξε η διάθεση. Θα το κάνω πιο συχνά αυτή τη βόλτα με το καρότσι, κάθονται γενικά και τους αρέσει. Ενώ στο παρελθόν είχαμε περάσει και μια φάση που ο ένας δεν το ήθελε καθόλου το καρότσι.

Εσείς τί κάνετε φιλενάδες μου? Εύχομαι καλημέρα σε όλες!!!!

Αφου καθονται στο καροτσι μια χαρα!! Εγω εχω δυο θεματα σ αυτο! Πρωτον εχω σκαλες στην εισοδο της πολυκατοικιας οποτε εξαρχης χρειαζοντουσαν δυο ατομα για να το σηκωνουμε κ να το ανεβοκατεβαζουμε!!! Τραγικο!! Κ δευτερον καθονται ελαχιστη ωρα στο καροτσι! Μετα θελουν να κατεβουν κι αρχιζει η γκρινια!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Vesy θα τα απασχολεις εκεινη ην ωρα κ θα τα βαζεις για υπνο την ωρα που θελεις εσυ το μεσημερι για να ξεκουραζεσαι κ εσυ αλλα κ ο αντρας σου που γυρναει απ τη δουλεια κ αυτο το προγραμμα να τηρησεις κ οταν θα γυρνας κ εσυ απ τη δουλεια στην Ελλαδα. Οσο για τα καροτσια πονεμενη ιστορια. Εμενα στο διδυμικο τσακωνοταν οσο καιρο φορουσαν πιπιλα το ενα επαιρνε την πιπιλα του αλλου κ αναγκαστηκαμε κ πηραμε κ ξεχωριστα καροτσια. Τωρα που δεν εχουν πιπιλες χαιρονται κ παιζουν μαζι στο διδυμικο καροτσι κ απολαμβανουμε την βολτα μας οταν βγαινουν εξω

Καλα κ τα μονα καροτσια αλλα θελουν κ δυο ατομα!!! Αχ ολο δυσκολιες βρε παιδι μου!! Κοψατε κιολας πιπιλες? Πως? Εμας εχουν μια εξαρτηση τελευταια!!μια στο στομα κ κρατανε κ 1-2 στα χερια!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

My heart και Pepsi κι εμένα μια φορά κοιμούνται αλλά λίγο νωρίς κατά τις 12-12.30. Και κοιμούνται μέχρι δυόμιση περίπου. Είναι σα να έχουν ρολόι και μόλις πάει 12..τσουπ πέφτουν. Αλλά ο ένας μου είναι πιο δύσκολος και μπορεί να μου κάνει νερά. Θέλω κι εγώ να τους το κάνω λίγο πιο αργά έστω 1-1.30 γιατί θα μας βολεύει και για τα σαββατοκύριακα. Το προηγούμενο Σαββατοκύριακο είχαμε βγει έξω και στις 12 κοιμήθηκαν λίγο στο καρότσι και μετά δεν κοιμόντουσαν όλη μέρα. Εκτός αν τα Σαββατοκύριακα περιμένω να ξυπνήσουν, τους ταίζουμε και βγαίνουμε το απόγευμα μια και καλή για βόλτα. Λοιπόν χτες το μεσημέρι ήμουνα κουρασμένη και κακόκεφη και ο άντρας μου θα είχε δουλειά μέχρι 9.00. Οπότε τους παίρνω, χωρίς πολλά ντυσίματα και ετοιμασίες και βγήκαμε έξω από τις 17.30 έως 18.30. Πήγαμε μόνο με το καρότσι σε μια πιο μακρινή γειτονιά, στάμπαρα και μια καινούρια παιδική χαρά και λίγο μου έφτιαξε η διάθεση. Θα το κάνω πιο συχνά αυτή τη βόλτα με το καρότσι, κάθονται γενικά και τους αρέσει. Ενώ στο παρελθόν είχαμε περάσει και μια φάση που ο ένας δεν το ήθελε καθόλου το καρότσι.

Εσείς τί κάνετε φιλενάδες μου? Εύχομαι καλημέρα σε όλες!!!!

Αφου καθονται στο καροτσι μια χαρα!! Εγω εχω δυο θεματα σ αυτο! Πρωτον εχω σκαλες στην εισοδο της πολυκατοικιας οποτε εξαρχης χρειαζοντουσαν δυο ατομα για να το σηκωνουμε κ να το ανεβοκατεβαζουμε!!! Τραγικο!! Κ δευτερον καθονται ελαχιστη ωρα στο καροτσι! Μετα θελουν να κατεβουν κι αρχιζει η γκρινια!!

Κ άμα είσαι μόνη πως το ανεβοκατεβαζεις το καρότσι; Ή δεν πάτε βόλτα οι 3 σας;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κ άμα είσαι μόνη πως το ανεβοκατεβαζεις το καρότσι; Ή δεν πάτε βόλτα οι 3 σας;

Εκει να δεις ταλαιπωρια!! Οι τρεις μας παμε πιο σπανια...κατεβαινω με το καροτσι μεχτι την εισοδο. Τους βαζω εναν εναν στο αυτοκινητο κ κατεβαζω το καροτσι. Αν ειναι να παμε με καροτσι τους βγαζω απ το αυτοκ. Κ τους βαζω παλι καροτσι αλλιως φορτωνω κτο καριτσι στο αυτοκ. Κ παμε με το αυτοκ. Εκει που ειναι να παμε!!!αλλα ειναι πο!υ κουραστικο ολο αυτο!! Αν δν θελω να παρω καροτσι τους σηκωνω κ τους δυο μαζι για να κατεβουμε τις σκαλες γιατι μ ενα χερι δυσκολευονται να κατεβουν-ειναι κ καμια 10ρια κ μπαινουμε αυτοκι.


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...