Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Εγω ειχα παρει εναν αλλα δε θυμαμαι ποιας εταιρειας ητανε.Παντως δεν ηταν της κικο.

Βεβαια οταν δεν ειχε μυξουλες και ηταν απλα βουλωμενη η μυτη δεν μπορουσα να κανω κατι.Να ριξεις πρωτα φυσιολογικο ορρο για να μαλακωσουν,να βγουν πιο ευκολα κ να μην τραυματιστει η μυτουλα!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα! εχω τον αναροφητηρα της otrisalin και ειναι μια χαρα. οπως τα ειπε η giota ειναι πρωτα βαζεις φυσιολογικο ορο και μετα "ρουφας¨" τις μυξουλες.. Υπομονη εμεις στις σαραντα μερες απο το aircondition ειμαστε ετσι κανενα μηνα σχεδον..:)


CYMFp2.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω twins2010, evni, babas, πίτερ παν, jasmini για τις απαντήσεις!!!!

εσύ βρε θηρίο maroulita29....τρίδυμα....ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα θεαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εμενα μου ειχαν δειξει εναν τροπο με τον ορο που φευγουν ολες οι μυξουλες.Γεμιζεις μια συριγγα με φυσιολογικο ορό(εννοειται χωρις την βελόνα),γυρνας στο πλαι το κεφαλακι και το ριχνεις με πιεση.Αυτο βγαινει απο το αλλο ρουθουνι.Αμεσως το γυρνας και το κρατας μπρουμητα και φευγει οτι υπαρχει

Νομιζω οτι οι ετοιμες αμπουλες δεν κανουν τιποτα

chryssaki μου και γω εξωσωματική

Στελλίτσα εγω αρχισα να το συνηθιζω το ωραριο!Μπορω να κανω και αλλιώς?Ποσο εχουν φτασει τα μωρούλια σου?Πωπω πως περασε ο καιρος.Τα λεγαμε ολο το καλοκαίρι και τωρα εχουμε τα μωρα μας!


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όλγα τη Δευτέρα θα ερθει η Παιδίατρος στο σπίτι και θα μας στα ζυγίσει!! Ναι όντως πως περασαν όλοι αυτοί οι μήνες!! Τα βλέπω μέσα στο κρεβατάκι τους και τα 2 μαζί και δεν το πιστεύω πως είναι και τα 2 δικά μου!! Βρε Όλγα δεν σου κατουράνε συνέχεια οι γιοί σου??? Εμένα πάρα πολύ!! Ο ένας μέχρι και στον γυναικολόγο την ώρα που γεννούσα τον κατούρησε!!:)))

Link to comment
Share on other sites

Chrysaki εγώ από σπερματέγχυση..:)

διδυμα από σπερματεγχυση!!!!!!!!! υπέροχοοοο!

αυριο κάνω σπερματεγχυση...την πρώτη μου...σε φυσικό κύκλο...με ελαχιστες πιθανότητες συλληψης λόγω τερατοζοωσπερμίας και εχει περισσότερο διαγνωστικό χαρακτήρα! στην ουσία δεν ελπίζω αλλά είπαμε με το γιατρό να δοκιμάσουμε μια σε φυσικό και μια με φάρμακα πριν την εξωσωματική!

μου δινεις κουραγιο!

Link to comment
Share on other sites

Στελλίτσα ασε απο κατούρημα αλλο τίποτα χαχαχα.Δεν προλαβαινω να τους αλλαζω ρουχα.Ασε που κατουρανε και μενα σε όλα τα σημεια!

chryssaki μου καλή επιτυχία!!!Ευχομαι σε λιγο καιρό να είσαι μια ευτυχισμένη διδυμομανούλα!!!


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


διδυμα από σπερματεγχυση!!!!!!!!! υπέροχοοοο!

αυριο κάνω σπερματεγχυση...την πρώτη μου...σε φυσικό κύκλο...με ελαχιστες πιθανότητες συλληψης λόγω τερατοζοωσπερμίας και εχει περισσότερο διαγνωστικό χαρακτήρα! στην ουσία δεν ελπίζω αλλά είπαμε με το γιατρό να δοκιμάσουμε μια σε φυσικό και μια με φάρμακα πριν την εξωσωματική!

μου δινεις κουραγιο!

Ναι πράγματι!! Κι εγώ δεν το περίμενα. Πάντως κληρονομικότητα δεν παίζει καθόλου. Είναι καθαρά θέμα σπερματέγχυσης. Ωρίμασαν 2 ωάρια και γονιμοποιηθήκαν και τα δύο!!:-D:-D:-D:-D


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια σας βρήκα !!!!!. Λοιπόν εμένα κοιμούνται στην ίδια κούνια και δεν ξυπνούν μαζί ,σπάνια αλλά αν γίνει αυτό τα θηλάζω ταυτόχρονα και τελειώνει το θέμα και συνήθως ξυπνούν 1 φορά το βράδυ γύρω στις 3-4 και ξανά το πρωί στης 9. Ο γιος μου κοιμάται 10 μέχρι 7,30-8 αλλά το πρόβλημά είναι ότι έχει κολλήσει επάνω μου τον τελευταίο καιρό . Όσο για αίμα συνεχίζω ακόμη !!!!!

Μαρία θυμάσαι που σου τα έλεγα με τον Αλέξανδρο. Αυτό είναι το πιο κουραστικό από όλα, να έχεις έναν δίχρονο κολλημένο επάνω σου συν όλα τα υπόλοιπα των διδύμων.

Πώς τα θηλάζεις ταυτόχρονα. Εγώ ούτε καν έχω προσπαθήσει. Ένα ένα.

Σκέφτομαι σιγά σιγά να αποθηλάσω. Σε μισό μήνα θα αρχίσουμε τις κρέμες. Τουλάχιστον θα τρώνε λιγότερο γάλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...