Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ, κορίτσια μου!

Να είμαστε όλες καλά! Θένα μου, μανού, δόμνα μου, βασδέλη να είστε καλά με τις οικογένειές σας και να έχετε καλά τα παιδάκια σας!

Μάγδα μου, με το καλό να γεννηθεί η μικρούλα σου! Να είναι γερή και δυνατή! Το ίδιο εύχομαι και για μένα !

Σας φιλώ!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Χριστος ανεστη κοριτσια. Μαγδουλινι και μαργκι μου με το καλο να ερθει η ωρα που θα αγκαλιασετε τα μωρακια σας. Να χαιρρστε ολες οσους αγαπατε. Φιλακια


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ Μαγδούλα μου! Τα πόδια μου έχουν πρηστεί και πονάνε πολύ! Με έπιασαν κάτι κράμπες στη γάμπα χθες το βράδυ που κοντεψα να ουρλιάξω από πόνο μέσα στον ύπνο μου!

Πήγα κι έκανα non stress σήμερα! Καλά πάμε, αλλά δεν με βλέπω να γεννάω! Κουράστηκα! Θέλω να γεννήσω, να πάρω αγκαλιά το μωρό μου!΄Το πιστεύεις πως τώρα τις τελευταίες μέρες αγχώνομαι περισσότερο από κάθε άλλη φορά; Λέω να γεννήσω, να είναι καλά το μωράκι μου και δεν θέλω τίποτα άλλο!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα χρηστοσ ανεστη

με υγεια σε ολα τα μωρακια

εμεισ περασαμε πολυ ωραια,με πολυ φαι βεβαιως βεβαιως :tongue::tongue:

μαργκι που εισαι χαθηκεσ?γεννησες????? θα φαω τα νυχια μου!!!

φιλια σε ολες


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν γέννησα ακόμη! Μην ανησυχείτε! Οταν, με το καλό γεννήσω, θα ειδοποιήσω τη δόμνα και τη Μανου που έχω τα κινητά τους!

Φιλια!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα κι απο μενα.Χαιρομαι που περασατε ολες ομορφα,το ιδιο περασα κι εγω,οικογενειακα.

Αυτες τις μερες τρεξιμο,μιας κι η μικρη εχει συνεχεια ιδιαιτερα,κατα τ'αλλα καλα,ησυχα.

Μαρτζι μου εχεις μπει στην τελικη ευθεια πια,αλλα μη βιαζεσαι,εκανες υπομονη τοσο καιρο,ολα θα γινουν στην ωρα τους.Περιμενω με μεγαλη χαρα το μηνυμα σου,οτι γεννησες!!!

Να περνατε ομορφα κοριτσια!


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρονια πολλα κοριτσια ευτυχια και υγεια στα σπιτια μας!!!!

Μαργκι και Μαγδα καλη λευτερια!!!!

Θενα μου να χαιρεσαι τον γιοκα σου!!!

Πολλα ταυρακια μαζευτηκαμε βλεπω.....

Link to comment
Share on other sites

Θενα μου χρειαζομαι τα φωτα σου......

Πως εκοψες την πανα στα μικρα???? Η Εβελινα την εκοψε μονη της, τα ελεγε και πηγαινε μονη της στο γιογιο απο 1,5 χρονων.... Τωρα η μικρη με βασανηζει προσπαθω να την μαθω της εβγαλα το γιογιο και μαλιστα την εβαλα να διαλεξει, μιας και εχω δυο, αυτο που της αρεσει μπας και της ερθει η εμπνευση... Καθεται στο γιογιο και οταν θελει να τα κανει σηκωνεται και τα κανει διπλα...... Εχουν ανοιξει τα χερια μου απο τις χλωρινες. Αφου την βλεπω θελει να την βγαλει την πανα αλλα εχω απελπηστει. Οταν τα κανει κρυβεται και μετα βγαζει την πανα και την πεταει γιατι δεν την ανεχεται γιατι ομως δεν τα κανει στο γιογιο οεοοοο????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ακομη εδώ είμαι! Δεν γέννησα!

Καλημέρα!!!!!

Ακόμη εδω εισαι εσυ???? ΑΑΑΑΑ.............ΕΕΕ!!! Απο εβδομαδα θα σε στειλουμε να γεννησεις:):):) Εγω λέω μέχρι την Πέμπτη:):):)

Ελα να πεφτουν τα στοιχήματα!!!:):):)


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...