Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

Tην Πέμπτη είναι η ΠΗΤ! Αν δεν γεννήσω και τότε.....ε! μα....πότε μετά; Θα πάμε για παράταση; Βολευτηκε φαίνεται η μικρή εκεί μέσα και δεν το παίρνει απόφαση! Μήπως να σταματησω να βλέπω ενημερωτικές εκπομπές; Ακούει όλα όσα συμβαίνουν γύρω μας στην Ελλάδα και μπορεί να απογοητεύεται.......

Βρε κορίτσια, πού είναι η Δόμνα; Εχει να μπει από την 1η Μαίου! Δόμναααα! Είστε καλά; Ο μπέμπης τι κάνει;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Tην Πέμπτη είναι η ΠΗΤ! Αν δεν γεννήσω και τότε.....ε! μα....πότε μετά; Θα πάμε για παράταση; Βολευτηκε φαίνεται η μικρή εκεί μέσα και δεν το παίρνει απόφαση! Μήπως να σταματησω να βλέπω ενημερωτικές εκπομπές; Ακούει όλα όσα συμβαίνουν γύρω μας στην Ελλάδα και μπορεί να απογοητεύεται.......

Βρε κορίτσια, πού είναι η Δόμνα; Εχει να μπει από την 1η Μαίου! Δόμναααα! Είστε καλά; Ο μπέμπης τι κάνει;

Ειδες που το βρηκα χωρις να το ειχα προσεξει!!!!;):cool:

Η Δομνα ειχε πει οτι θα πηγενε στο χωριο της!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κοριτσια ευτυχια και υγεια στα σπιτια μας!!!!

Μαργκι και Μαγδα καλη λευτερια!!!!

Θενα μου να χαιρεσαι τον γιοκα σου!!!

Πολλα ταυρακια μαζευτηκαμε βλεπω.....

Ευχαριστω πολύ Αννα και εσυ οτι επιθυμεις!!!!:):):)


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω καλά ειμαι το ζακχαρο μου λιγο ανεβηκε το Πασχα απο τα πολλα τσουρεκια και τωρα προσέχω!!!!:):)

Η μπεμπα παιζει μπάλα με την κυστη μου και τον τραχηλό μου γι' αυτο εχω τσιμπηματακια στον τραχηλο!!! την Δευτερα που εχω ραντεβου με το γιατρο θα τον ξαναρωτησω για τα τσιμπηματακια!!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και χρονια πολλα σε οσες ειμαστε ηδη μανουλες και ζουμε το θαυμα της μητροτητας,στις μελλουσες μανουλες,που του χρονου τετοια μερα θα γιορταζουν για πρωτη φορα,κρατωντας στην αγκαλια τους τα μωρακια τους.Στις wanna be μανουλες,που θελουν οσο τιποτε αλλο να ζησουν ολα αυτα τα υπεροχα συναισθηματα που νιωθει μια μητερα,με την ευχη να πραγματοποιηθει συντομα το ονειρο τους!

Χρονια μας πολλα λοιπον κοριτσακια μου,ευχομαι ο Θεος να μας δινει δυναμη,πιστη και κουραγιο,να ειμαστε διπλα στα παιδακια μας καθε στιγμη και να ειμαστε γερες κι ευτυχισμενες!!!!!!

Να περασετε ομορφα σημερα!!!

Margi μου λες η κορουλα σου να σου κανει σημερα το καλυτερο δωρο με την αφιξη της;;;;Μακαρι κοριτσακι σου,θα περιμενουμε νεα σου;)

Φιλια πολλα σε ολες!


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες!

Μέχρι στιγμής η μικρούλα μου δεν μου έκανε το δώρο που τόσο περιμένω: να την πάρω αγκαλίτσα! Της αρέσει φαίνεται μέσα στην κοιλίτσα και κοιτάει να το πάει ως το τέλος! Αλλά πού θα πάει.....σύντομα από την κοιλίτσα θα βρεθεί στην αγκαλιά μας!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΑΡΓΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΣΕ ΝΟΙΩΘΩ

αυτεσ οι τελευταιεσ μερεσ ειναι ατελειωτεσ !!!!!!!!!!!!!!!

πωσ περασαν εεεε!!καλε κατι σελιδεσ παρακατω εισουν απογοιτευμενη κ απεσιοφοξη και να που τωρα απο ωρα σε ωρα θα εχεισ την αννουλα σου αγκαλια...αν δεν ειναι αυτο θαυμα τοτε τι?

φιλια κ κοιτα να κανεισ θετικεσ σκεψεισ κ θα ερθει κ αυτη:tongue:


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Μην αγχωνεσε Μαρτζυ μου όλα καλά θα πάνε θα δεις, εκει που δεν το περιμένεις!!!! μπορει να πας σημερα και να σε κρατησουν!!! Περιμένουμε με αγωνια τα νέα σου!!!! Η μικρη σου κάνει νάζια:):):):)

Εχθες αγορασα μια βερμούδα απο τα H&M και ένα πουκαμισάκι!!:-):smile: Και πήρα ενα σκουφακι με φανελάκι και καλτσακια για την μπέμπα που γραφουν BORN 2013(λες και θα το ξεχασω ποτε!!!!) γιατι μεγαλωσε πηγαμε στον γιατρός και είμαστε 710 ολοκληρα γρ.

Τα πρωτα πραγματακια της μπεμπας τα βλεπω και λιώνω!!!:-):smile::-)


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...