Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

Καλησπέρα!!!!

Δομνινα μου ζωηρούλη το παπαγαλάκι:):):) Αλλα αφου κοιμάτε και παιζει μια χαρά!!! Νομιζω μετα τον 4ο ηρεμουν και θα βρεις χρονο για εσένα (λιγάκι)!!!

Μανουνίτα καλή επιτυχία στην μικρη και μετα δικαιούται ενα ξενοιαστω καλοκαίρι!!!:):)

Αννα μου και Θενα μου τι κανετε!!!! Αχ ειρθε το καλοκαιράκι:):):)

Εγω ειμαι καλά φουσκώνω αλλα κιλά δεν βαζω!!!!! λιγουρευομαι καρπούζι και ροδάκινα:):):) τσακισα τα κερασια(ακριβα τα ειχανε φετος)

Πρεπει σιγα σιγα να ξεκινησω το δωματιο της μπέμπας αλλα δεν ξερω τι να πρωτο πάρω!!!! Σαν θεμα μου αρεσουν οι πεταλουδε αλλα δεν βρηκα αυτοκολλητα να μου αρεσουν βρηκα μονο της τινκερμπελ!!!!!! λεω αρχες Ιουνιου να αρχισω να φτιαχνω σιγα σιγα βαψιματα και τετοια!!!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια μου κι ευχαριστώ για τις ευχές σας!

Πρώτα πρώτα να σας πω πως η μπέμπα μου είναι καλά, είμαι πολύ ευτυχισμένη και δοξάζω καθημερινά το θεό που μου την έστειλε!

Είχαμε θέμα με την πίεση, ακόμη έχουμε, πρέπει να δω γιατρό, μου έδωσαν ένα χάπι που από ότι φαίνεται δεν είναι συμβατό με θηλασμό και θέλω να το ψάξω λίγο!

Εγιναν αρκετά! Θα σας τα πω όταν έχω χρόνο! Πάλι καλά που είμαι ζωντανη να λέμε!

Ευχαριστώ και πάλι!

Φιλιά από μένα και την μπέμπα!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

γεια σασ μανουλεσ

εμεισ καλα...σημερα δεν ειχαν σχολειο κ εχω ενα κεφαλι καζανι!

μαργκι μου και παλη να σου ζησει να ναι γερη κ χαρουμενη αλλα πανω απ ολα και εσυ για να μπορεισ να την μεγαλωσεισ και να σε χει παντα δυπλα τησ...

ελπιζω να το ξεπερασει και να φυγει και αυτο το βαροσ!

περιμενουμε νεα σου

φιλια σε ολεσ


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά επανήλθα!

Πήγαμε στον παιδίατρο.. Πήραμε 1.240 σε ένα μήνα και φτάσαμε αισίως τα 5.070 κιλά.. Έχουμε μια ομφαλοκήλη την οποία θα την παρακολουθούμε μέχρι τους 7 μήνες και ελπίζουμε να απορροφηθεί από μόνη της.. Πήραμε και 2 πόντους και φτάσαμε αισίως τους 56. Το φαρμακάκι σε σταγονίτσες το ήπιαμε όλο και χωρίς καμιά διαμαρτυρία και η παιδίατρος μας είπε ότι ήταν το μοναδικό παιδάκι που το ήπιε χωρίς να δυσανασχετήσει.. Κάναμε και τσίμπι - τσίμπι.. η μανούλα ψύχραιμη.. κλάψαμε λιγο αλλά το ξεπεράσαμε εύκολα.. Πήραμε την άδεια από τη γιατρό από 4 μηνών να ξεκινήσουμε τα μπανάκια στη θάλασσα και μας συμβούλεψε να φύγουμε το συντομότερο από την Αθήνα για να γλυτώσουμε τον καύσωνα και την ταλαιπωρία.. και σκοπεύω να ακολουθήσω τη συμβουλη της το συντομότερο..

Επόμενο ραντεβού τέλος Ιουνίου για τα επόμενα εμβόλια..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koριτσια γεια σας στα γρήγορα! Τι κάνετε; Μάγδα μου πώς πάει η εγκυμόσύνη! Δόμνα, μεγαλωσε ο μικρός και μάλιστα μόνο με μητρικό γάλα! Μου δίνεις κουράγιο μιας που κι εμείς αρχίσαμε αποκλειστικό θηλασμό με ελάχιστο συμπλήρωμα όταν χρειάζεται να λείψω!

Δόμνα, εχει αρχίσει να πιπιλίζει στο στήθος μου! Εσύ το αντιμετώπισες αυτό κι αν ναι, τι έκανες για να τον σταματήσεις; Πιπίλα μας είπε η παιδίατρος να μην της βάλουμε!

Εστειλα στην Δόμνα και Μανου φώτο μικρής! Αν θέλετε κι οι υπόλοιπες στείλτε μου μειλ κι όποτε ευκαιρέσω θα στείλω σε όλες!

Πολλά πολλά φιλάκια!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Μάρτζι μου στα γρήγορα.. Το πιπίλισμα είναι απαραίτητο για να ρυθμίσει την παραγωγή σου το μωρό και να κάνει να κατέβει περισσότερο γάλα. Κι εμένα το έκανε ο μικρός πολύ και συνεχίζει και το κάνει ακόμη και τώρα. Το έχει και για παρηγοριά μιας και εμένα δεν παίρνει πιπίλα. Πιπίλα μην της δώσεις τουλάχιστον για τις πρώτες 40 μέρες για να μην πάθει σύγχιση θηλών και ξεχάσει πως να θηλάζει το στήθος. Χαίρομαι πολύ που κατάφερες τελικά να θηλάσεις.. Ότι θες πάρε τηλέφωνο..

Φεύγω γιατί κλαίει το ψευτρόνι μου!

Φιλιά πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινα μου μια χαρα ο μπεμπουκος!!!!!

Μαρτζι μου οντως ειναι λογικο να πιπιλαει η μικρη το στηθος και θα το κανει συχνα.... Εμεις την αποφυγαμε την πιπιλα οσο ηταν μικρη αλλα οταν ξεκινησε δοντια ηταν το μονο που την παρηγορουσε τι να εκανα???? Τωρα προσπαθουμε να την κοψουμε και ειμαστε σε καλο δρομο δεν την παιρνει καθολου ολη μερα την θελει μονο για κοιμηθει και μολις την παρει ο υπνος την πεταει....

Μανου μου πως ειναι το κοριτσακι σου? Ελπιζω τωρα να ξεκουραζετε και το μονο που θα την απασχολει θα ειναι η καλοκαιρινη της καρνταρομπα για τις διακοπες.....χαχαχαχα Αχ μωρε μεγαλωσε και αυτη.... Ξεχασα να σου πω οτι υπαρχει περιπτωση να ανεβω στην πολη σου το καλοκαιρι για λιγες μερες.... Θα σε ενημερωσω σχετικα.

Μαγδα μου πως παει το μπεμπακι?

Θενα τα θηρια σου αλωνιζουν?

Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσες μου αγαπήμενες καλημέρα.

Δομνίνα μου μια χαρά μεγαλώνει ο πρίγκηπας σου,και νομίζω οτι θα κάνεις την καλύτερη δουλειά,αν ακολουθήσεις την πρόταση της γιατρού για φυγή απο την Αθήνα.Κι αφού έχεις τη δυνατότητα να το κάνεις μην το σκέφτεσαι καθόλου.

Μάγδα μου εσύ τι κάνεις,πώς πάει η εγκυμοσύνη;Άντε και σε λίγο καιρό θα μιλάμε και για το δικό σου το μπεμπέ!!!

Μαργαρίτα μου,χαίρομαι που θηλάζεις τη μικρή σου νεραιδούλα,δε ξέρεις πόσο χάρηκα όταν πήρα το μέιλ σου,η μπέμπα είναι γλύκα και στα πρόσωπα,του άντρα σου και το δικό σου,φαίνεται η απόλυτη ευτυχία που ζείτε.

Άννα,αν θυμάμαι καλά πρέπει να έχεις το κινητό μου,αλλιώς στείλε μέιλ,θα περιμένω νέα!!!

Θένα μου τι κάνουν τα ζουζούνια σου,εσύ πώς τα πας;Τώρα που καλοκαιριάζει θα φτιάξει κι η διάθεση μας,κι όλα καλά κορίτσια,μόνο γερές να είμαστε.

Εμείς είμαστε μια χαρά,περιμένουμε την Τρίτη τα αποτελέσματα της μικρής,εννοείται οτι θα σας ενημερώσω.Τώρα έχει μόνο λίγο διάβασμα αγγλικά,γιατί θα δώσει για το PET.Kατα τ'αλλα ξεκούραση και βόλτες.

Πολλά φιλιά,καλό Σ/Κ!!!!!!


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρτζυ μου μπραβο που τον χαιρεσε τον θηλασμο μακαρι να μπορεσω και εγω!!!!

Δομνινα μου φιλάκια στον ψευτρονάκο σου:):):)

Αννουλα παιζει μπαλα!!!! Πολύ κλωτσια, ζωηρουλα ειναι το ζουζουνι μου:):)

Μανού μου καλα αποτελέσματα!!!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κουκλιτσες μου καλησπερα,τα καταφεραμε!!!!!!!!!!

Το κοριτσι μου τα πηγε περιφημα,πηρε την 15η πεμπτη θεση στους 58!

Σημερα πηραμε μεγαλη χαρα!!!!

Να ειστε ολες καλα,φιλια πολλα:P


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κουκλιτσες μου καλησπερα,τα καταφεραμε!!!!!!!!!!

Το κοριτσι μου τα πηγε περιφημα,πηρε την 15η πεμπτη θεση στους 58!

Σημερα πηραμε μεγαλη χαρα!!!!

Να ειστε ολες καλα,φιλια πολλα:P

Εγώ ήμουν σίγουρη πως θα πετύχαινε και μάλιστα με πολύ καλή σειρά! Συγχαρητήρια! Πάντα τέτοιες επιτυχίες να έχει το κορίτσι κι εσείς να φουσκώνετε κάθε φορά από υπερηφάνεια που είναι παιδί σας!

Εμείς είμαστε καλά! Τρώμα το φαγάκι μας, κοιμόμαστε, καμία φορά είμαστε λιγο γκρινιαρούλες ( και μάνα και κόρη :tongue:) αλλά σε γενικές γραμμές καλά τα παμε!

Σας φιλώ κοριτσάρες μου!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Κουκλιτσες μου καλησπερα,τα καταφεραμε!!!!!!!!!!

Το κοριτσι μου τα πηγε περιφημα,πηρε την 15η πεμπτη θεση στους 58!

Σημερα πηραμε μεγαλη χαρα!!!!

Να ειστε ολες καλα,φιλια πολλα:P

Ήμουν σίγουρη από την αρχή για την επιτυχία της κοριτσάρας σου. Θερμά συγχαρητήρια και καλή σταδιοδρομία. Ένας νέος κόσμος ανοίγεται μπροστά της και είμαι σίγουρη ότι θα εκμεταλλευτεί αυτή την ευκαιρία που της δίνεται στο έπακρο. Και πάλι συγχαρητήρια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου..

Είμαστε πολύ καλά, τρώμε όλο μας το φαγητό και μας περάσανε τα πονάκια αφού συνεχίζουμε το φυτικό φαρμακάκι μας. Σήμερα πήγαμε και στη δουλειά μου για να κανονίσω τι θα γίνει με την άδεια και τρελλάθηκαν όλοι.. Έκαψε καρδιές μιλάμε.. Τελικά μάλλον θα μου δώσουν το μειωμένο όλο μαζί και πολύ χαίρομαι γι' αυτό αλλά οριστική απάντηση θα έχω την ερχόμενη βδομάδα.

Μάρτζι μου ο πρώτος καιρός είναι τελείως αναγνωριστικός.. Πρέπει να βρείτε τους ρυθμούς σας, τους κώδικες επικοινωνίας σας και να καταλάβετε η μια την άλλη. Για αυτό είναι πολύ σημαντικό να περνάς τις περισσότερες ώρες με την κόρη σου και εκτός από τον πατέρα της να μην μπερδεύεται κανένας άλλος..

Ότι άλλο θες στη διάθεση σου.. Μη ντραπείς να με πάρεις τηλέφωνο!

Φιλιά πολλά σε όλες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...