Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

ΒΙΒΛΙΟ-ΦΑΓΕΣ!!!


Recommended Posts

Το βαλς μου άρεσε περισσότερο από το σπίτι διπλα στο ποτάμι..Από Μαντά διάβασε "Θεανώ η λύκαινα της πόλης" και "Η άλλη πλευρά του νομίσματος"

Τα γράφει τόσο φυσικά που νομίζεις ότι συμμετέχεις στην ιστορία και γνωρίζεις τους ήρωες

Σε ευχαριστω θα τα παρω.Οντως το βαλς πολυ ωραιο.Και για την λυκαινα εχω ακουσει θα σας πω μολις τα διαβασω.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 399
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα! Για όσες είχαν διαβάσει τους Αγώνες Πείνας, και είχαν ενθουσιαστεί, 23 Μαρτίου βγαίνει σε ταινία στο σινεμά με τον Lenny Kravitz στο ρόλο του cinna! Επίσης διάβασα Το Νήμα και μου άρεσε πάρα πολύ.


d7b414d2af.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

δωδεκα μικρά κέικ

Ενθουσιάστηκα. Πολύ απλή γραφή, πολύ περιγραφική ειδικά στην πολιτική κατάσταση της κομμουνιστικής Τσεχίας της δεκαετίας του 80.

Η μόνη μου ένσταση αφορά το ίδιο το βιβλιοπωλείο καθώς εγώ το αγόρασα το βιβλίο από εκεί 2ε μόνο. Πότε εκτοξεύτηκε η τιμή του?

Χάνω την εμπιστοσύνη μου στις τιμές τους και στις υποτιθέμενες εκπτώσεις τους.

Link to comment
Share on other sites

http://www.protoporia.gr/prepei-na-milisoyme-gia-ton-kevin-p-330508.html

Αχ....

τούτο το βιβλίο πάει ασσορτί με την Μεγάλη Εβδομάδα... το ξεκίνησα χθες και σφίγγεται η καρδιά μου κάθε σελίδα που περνάει...

θα σας γράψω όταν το τελειώσω με το καλό !

Σημ.: ΔΕΝ έχω δει την ταινία, μόνο το στόρυ γενικά ξέρω, καθώς είμαι οπαδός του βιβλίου περισσότερο... συνήθως στο "πανί" κάτι χάνεται...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

διάβασα αυτό από τις προσφορές του σκλαβενίτη με τα 5 ευρώ και το συστήνω ανεπιφύλακτα περιμένω την τρίτη να πάω να δω αν έχει και τα άλλα 2 μέρη του να το ολοκληρώσω.

Αγγελική η μαρκησία των αγγέλων


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κορίτσια. :)

Δε θυμάμαι αν έχω ξαναγράψει σε αυτό το θέμα. Αν όχι, κακώς, γιατί κι εγώ συγκαταλέγομαι στην κατηγορία, 100%. :D

Το ΠΣΚ άρχισα (και τελείωσα) την τετραλογία του Twilight Saga. Χάλιααααα...αν και οι ταινίες είναι πολύ χειρότερες. :rolleyes: Άρλεκιν (και κακά, μάλιστα) με βρυκόλακες. :roll:

Το καλύτερο βιβλίο που διάβασα πρόσφατα είναι το "Χαρταετοί πάνω από την πόλη", του Καλεντ Χοσεϊνί, από τις εκδόσεις Ψυχογιός. Εξαιρετικό, αλλά σου σπαράζει την καρδιά.


6l8Wp3.png1Ikfp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια καλησπέρα..σε όποια αρέσει η ψυχολογία,και ειδικά η ψυχολογία που αφορά το παιδί κ την οικογένεια,μόλις τελείωσα το "ο δεσμός της αγάπης" τηε Ελένης Παππαδάκη-Μιχαηλίδη κι έμεινα πάρα πολύ ενθουσιασμένη,καταπληκτικό βιβλίο!!


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις


Πρόσφατα, διάβασα αυτό το βιβλίο

http://www.greekbooks.gr/books/logotehnia/elliniki-logotehnia/elliniki-pezografia/anemolia.product

και το βρήκα ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!!!

Kαι γω!!!Το συστηνο ανεπυφιλακτα!!

Αγαπημενος επισης ο Θεμελης(μπορει και να το χω ξαναγραψει πιο πισω,δεν θυμαμαι :rolleyes:) Τα εχω διαβασει ολα.Ξεχωριζω το ''Οι αληθειες των αλλων' αλλα οποιο και να παρετε ,ειναι υπεροχο.

Τωρα διαβαζω "Η αιθουσα του θρονου''

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Ποτε δεν μου αρεσε ..Ειχα ενα βιβλιο της ,το οποιο μου το ειχαν κανει δωρο και δεν μου αρεσε ..οκ γουστα ειναι αυτα...αλλα για την ποιοτητα αυτου του ανθρωπου που θελει να λεγεται και συγγραφεας ,τι να πω;;;

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=545852165440855&set=a.545852115440860.149021.258409884185086&type=1&theater

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν μου αρεσε ..Ειχα ενα βιβλιο της ,το οποιο μου το ειχαν κανει δωρο και δεν μου αρεσε ..οκ γουστα ειναι αυτα...αλλα για την ποιοτητα αυτου του ανθρωπου που θελει να λεγεται και συγγραφεας ,τι να πω;;;

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=545852165440855&set=a.545852115440860.149021.258409884185086&type=1&theater

Απαράδεκτο!!!!


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...