Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΒΙΒΛΙΟ-ΦΑΓΕΣ!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Για πείτε κανένα καλό βιβλίο για το καλοκαίρι. Εγώ διάβασα τα τέσσερα βιβλία του Παπαθεοδώρου Οι κόρες της λησμονιάς, Οι μάνες της άδειας αγκαλίας,τα δάκρυα των αγγέλων και οι καιροι της μνήμης και ενθουσιάστηκα. Περιμένω προτάσεις!


d7b414d2af.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 399
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια.

Επιτέλους βρήκα και ένα θέμα με βιβλία:P... βλέπω όμως ότι έχει καιρό να γράψει κάποιος και ελπίζω να μην είμαι μόνη μου...

Τελευταία διάβασα την τριλογία <το κορίτσι με τα τατουάζ< και μου άρεσε αρκετά... και πριν από αυτή το τριανταφυλλάκι... το βρήκα πολύ καλό.:P... πριν 1 βδομάδα τέλειωσα το λουλούδι του θερμοκηπίου, το οποίο δε μπορώ να πω ότι με συνεπήρε:(....και τώρα ξεκίνησα το <πέτρα και μέλι<... προς το παρόν φαίνεται ενδιαφέρον. Αλλά αυτό που με δυσκολεύει είναι να βρίσκω ενδιαφέροντα βιβλία, στο στυλ βέβαια που μου αρέσει.... γι΄αυτό και σας προανάφερα τί έχω διαβάσει τελευταία και μου άρεσε ή όχι..... ελπίζω να έχετε προτάσεις να ανταλλάξουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αχ μπραβο που το επανεφερες το θεμα! σου προτεινω να διαβασεις ολη την τριλογια και απο το κοριτσι με το τατουαζ και απο το τριανταφυλλακι. θα σου αρεσουν σιγουρα. το κοστος βεβαια ειναι ενα θεμα...

τα τελευταια που διαβασα ηταν η τριλογια των 50 αποχρωσεων -μονο το πρωτο μου αρεσε- το κυνηγι, ενα με βρικολακες, παραδοξως καλο, το σκοτεινος τοπος και τωρα πασχιζω να τελειωσω το τοτε που σκοτεινιασε ο ουρανος. δε με τραβαει ομως...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Νινα συγγνώμη, τώρα είδα ότι έχεις διαβάσει τις τριλογίες... αυτό συμβαίνει όταν γραφεις στο παρεντς και παράλληλα προσπαθείς να κοιμίσεις το παιδί...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aχ το τριανταφυλλάκι είναι τέλειο!!! Άλλη καλή τριλογία είναι οι Αγώνες πείνας. Ξύπναγα 6 το πρωί για να διαβάσω

Ναι ναι πολύ καλό, έχεις δίκιο! Να σου προτείνω κι ένα άλλο στο ίδιο πνεύμα;

Το κυνήγι του Άντριου Φουκούντα. Απρόσμενα καλό! το 2ο μέρος θα κυκλοφορήσει τώρα τον Οκτώβριο και ανυπομονώ!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είμαι χαρούμενη: Βρήκα στο βιβλιοπωλείο το Ογδόντα Μέρες Μπλε, τη συνέχεια του Ογδόντα Μέρες Κίτρινο. Το έχει διαβάσει καμία;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα βιβλιοφάγες!

ARNIKOL έχω διαβάσει κι εγώ το Ογδόντα Μέρες Κίτρινο, οπότε θα ήθελα να μάθω την γνώμη σου για το Ογδόντα Μέρες Μπλε.

Αγγελική!! και εσύ εδώ?! πολύ χαίρομαι! θα ανταλλάσουμε και ιδέες περί βιβλίων, όχι μόνο περί μαγειρικής!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Νίνα! Εκτός από συνταγές θα ανταλλάσουμε και κριτικές βιβλίων!

Αρετούλα έχοντας διαβάσει ήδη την τριλογία των 50 Αποχρώσεων του γκρι, την οποία βρήκα πάρα πολύ καλή, το Ογδόντα μέρες κίτρινο το βρήκα λίγο βαρετό. Δεν είχε ιδιαίτερη υπόθεση και ..... ψιλοξενέρωσα! Άσε που το βρήκα πιο πορνό, θα το πω. Εσένα πως σου φάνηκε?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

το καλοκαιρι διαβασα το "η αμαρτια της ομορφιας" της θεοδωριδου!!!υπεροχο κοριτσια μου αρεσε πολυ!!!

και το 'το μυστικο ηταν η ζαχαρη" ,της Μπαιλα!και αυτο πολυ ωραιο!! τα συνιστω!!;)


zPebKet.jpgW5KDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ Αγγελική μου διάβασα πρώτα το Κίτρινο και μετά τις 50 αποχρώσεις. :)Καλό μου είχε φανεί, ίσως επειδή ήταν το πρώτο του είδους που διάβαζα.:wink: Πάντως αν σου φάνηκε το πρώτο πορνό, το δεύτερο θα σου φανεί ακόμα περισσότερο.

Ωραία τα βιβλία βρε κορίτσια, αλλά ακριβά. :(Το 80 μέρες μπλέ το βρήκα σε προσφορά 9,90 κι έτσι το πήρα. Είναι και το κόστος ανασταλτικός παράγοντας...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...