Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Διαφορα! Ψηφιακη Κορνιζα, Βιβλια, Κερια, κ.τ.λ.


Recommended Posts

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Καινουρια, Αχρησιμοποιητη Κορνιζα Ψηφιακή Τelefunken, 7 ιντσων,πρασινη, υποστηριζει ρολόι, ρύθμιση αυτόματης ενεργοποίησης και απενεργοποίησης, ξυπνητήρι, ημερολόγιο και, επιπλέον, προβαλει video και μουσική. Διαθέτει επίσης αναγνώστη καρτών, θύρα usb και remote control. Τιμη 30 ευρώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πωλούνται τα εξής βιβλία Aγγλικών:

1. Getting to Know The New ECPE Speaking Test: An Essential Guide, Hellenic American Union, 2009, με DVD και απαντήσεις! Αχρησιμοποίητο 10 ευρω

2.Build Up Your Proficiency Writing Skills, Ηellenic American Union, 2005, Αχρησιμοποίητο 10 ευρω

3. Words you need, Michigan Proficiency,by Sylvia Kar,

Χρησιμοποιημένο ελάχιστα στις πρώτες σελίδες με μολύβι! 15 ευρω

Link to comment
Share on other sites

4.Towards Mastering Use of English for Pre-Fce, Burlington Books, 10 ευρω

Το βιβλίο ειναι χρησιμοποιημένο, όλα γραμμένα με μολύβι.

5.Grammar and Practice for ECCE,By Sylvia Kar, 10 ευρω

Το βιβλίο ειναι χρησιμοποιημένο με στυλό και μολύβι

6.7 Practice examinations for the Michigan ECCE,by Sylvia Kar 10ευρω

Το βιβλίο ειναι χρησιμοποιημένο με στυλό και μολύβι

7.ECCE Accelerator, Intensive Coursebook + 12complete practice tests. Super Course 10 ευρω

Χρησιμοποιημένο με μολύβι

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζουμε...

8 .Ένα παιδί μετράει τα αστρα, Μενέλαος Λουντέμης,Ελληνικά Γράμματα 7 ευρώ

9. Η πρώτη μου βίβλος, Παλαιά Διαθήκη, Μοντέρνοι καιροί, 7 ευρώ

10.Jane Eyre, Charlotte Bronte, Express Publishing, 7 ευρώ Στα αγγλικά για παιδιά επιπέδου lower και πάνω

11.Jumanji, Penguin readers, 5 ευρω Στα αγγλικά για παιδιά επιπέδου πριν το lower

12.Μatilda, Roald Dahl, Penguin readers, 5 ευρω Στα αγγλικά για παιδιά επιπέδου πριν το lower

13.Παροιμίες για παιδιά και για νέους, Αναστασιάδη, 7 ευρώ

14.Eλληνικά τραγούδια για μαθητές Δημοτικου,Γυμνασίου, 7 ευρώ

15.Ο τρελαντώνης, Πηνελόπη Δέλτα 9 ευρώ

16. Ε.Π., Ζωρζ Σαρή, Πατάκης, 9 ευρώ

17.Τα χέγια, Ζωρζ Σαρή, Πατάκης 9 ευρώ

18.Μικρές Κυρίες, Λουίζα Αλκου, Αγκυρα 9 ευρώ

19. Η Πολυάννα Μεγαλώνει, Ελεανορ Πορτερ, Αγκυρα, 9 ευρώ

20.Χωρίς Οικογένεια, Εκτωρ Μαλό, Κλασικη βιβλιοθηκη, 10 ευρώ

21.Μια παροιμία, μια ευχή, Φωτόραμα (περιέχει όλες τις παροιμίες για παιδιά) 6 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Πωλούνται τα εξής βιβλία:

1. Getting to Know The New ECPE Speaking Test: An Essential Guide, Hellenic American Union, 2009, με DVD και απαντήσεις! Αχρησιμοποίητο 10 ευρω

2.Build Up Your Proficiency Writing Skills, Ηellenic American Union, 2005, Αχρησιμοποίητο 10 ευρω

3. Words you need, Michigan Proficiency,by Sylvia Kar,

Χρησιμοποιημένο ελάχιστα στις πρώτες σελίδες με μολύβι! 15 ευρω

4.Towards Mastering Use of English for Pre-Fce, Burlington Books, 10 ευρω

Το βιβλίο ειναι χρησιμοποιημένο, όλα γραμμένα με μολύβι.

5.Grammar and Practice for ECCE,By Sylvia Kar, 10 ευρω

Το βιβλίο ειναι χρησιμοποιημένο με στυλό και μολύβι

6.7 Practice examinations for the Michigan ECCE,by Sylvia Kar 10ευρω

Το βιβλίο ειναι χρησιμοποιημένο με στυλό και μολύβι

7.ECCE Accelerator, Intensive Coursebook + 12complete practice tests. Super Course 10 ευρω

Χρησιμοποιημένο με μολύβι

8 .Ένα παιδί μετράει τα αστρα, Μενέλαος Λουντέμης,Ελληνικά Γράμματα 7 ευρώ

9. Η πρώτη μου βίβλος, Παλαιά Διαθήκη, Μοντέρνοι καιροί, 7 ευρώ

10.Jane Eyre, Charlotte Bronte, Express Publishing, 7 ευρώ Στα αγγλικά για παιδιά επιπέδου lower και πάνω

11.Jumanji, Penguin readers, 5 ευρω Στα αγγλικά για παιδιά επιπέδου πριν το lower

12.Μatilda, Roald Dahl, Penguin readers, 5 ευρω Στα αγγλικά για παιδιά επιπέδου πριν το lower

13.Παροιμίες για παιδιά και για νέους, Αναστασιάδη, 7 ευρώ

14.Eλληνικά τραγούδια για μαθητές Δημοτικου,Γυμνασίου, 7 ευρώ

15.Ο τρελαντώνης, Πηνελόπη Δέλτα 9 ευρώ

16. Ε.Π., Ζωρζ Σαρή, Πατάκης, 9 ευρώ

17.Τα χέγια, Ζωρζ Σαρή, Πατάκης 9 ευρώ

18.Μικρές Κυρίες, Λουίζα Αλκου, Αγκυρα 9 ευρώ

20.Χωρίς Οικογένεια, Εκτωρ Μαλό, Κλασικη βιβλιοθηκη, 10 ευρώ

21.Μια παροιμία, μια ευχή, Φωτόραμα (περιέχει όλες τις παροιμίες για παιδιά) 6 ευρώ

22.Η φόνισσα, Παπαδιαμάντης,Κλαδική Βιβλιοθήκη νέου ελληνισμού, 5 ευρω

23.Η δίκη, Φραντς Καφκα, 5ευρω

24.Ο δρόμος με τις φάμπρικες, Τζων Σταινμπεκ, 5 ευρω

25.Τα 49 Σκαλοπατια, Τζων Μπιουκαν, 5 ευρω

26. Ο παίχτης, Ντοστογιεφσκι, 6 ευρω

27.Το υπόγειο, Ντοστογιεφσκι, 6 ευρω

28.Το πορτρέτο του Ντοριαν Γκρέη, Οσκαρ Γουάιλντ, 6 ευρω

29.Οι Δουβλινέζοι, Τζεημς Τζους, 5 ευρω

30.Λορδος Τζιμ, Τζοζεφ Κονραντ, 5 ευρω

31.Το συμπλεγμα του Καιν, Αγκαθα Κριστι 3 ευρω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Πωλειται σαρωτης!!!! HP Scanjet G2710.. Ελαχιστες φορες χρησιμοποιημενος.. Ειναι σαν καινουριος δεν εχει κανενα προβλημα.. 30 ευρω

Ο σαρωτης ειναι ετσι:

https://www.google.gr/search?q=scanner+hp+g2710&espv=210&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=wgaJUqTKOsLRhAfxhoGYAw&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1366&bih=666#facrc=_&imgdii=_&imgrc=3prdvCABoFKCdM%3A%3BHAHv9ezFakN0cM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.kazinga.net%252FImages%252FHP%252520G2710%252520Scanner.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.kazinga.net%252FScanersPage.html%3B400%3B400

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Η τιμη της κορνιζας εχει πεσει στα 20 ευρω!!!! ΠΩΛΕΙΤΑΙ Καινουρια, Αχρησιμοποιητη Κορνιζα Ψηφιακή Τelefunken, 7 ιντσων,πρασινη, υποστηριζει ρολόι, ρύθμιση αυτόματης ενεργοποίησης και απενεργοποίησης, ξυπνητήρι, ημερολόγιο και, επιπλέον, προβαλει video και μουσική. Διαθέτει επίσης αναγνώστη καρτών, θύρα usb και remote control.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 4 months later...

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Καινουρια, Αχρησιμοποιητη Κορνιζα Ψηφιακή Τelefunken, 7 ιντσων,πρασινη, υποστηριζει ρολόι, ρύθμιση αυτόματης ενεργοποίησης και απενεργοποίησης, ξυπνητήρι, ημερολόγιο και, επιπλέον, προβαλει video και μουσική. Διαθέτει επίσης αναγνώστη καρτών, θύρα usb και remote control. Τιμη 30 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...