Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

καμιά μανούλα από αλεξανδρουπολη?


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα σταχιοφορινα ησυχη ειναι η δικια μου δεν εχω παραπονο.καλα να περασεις στην πρωτη εξοδο τη μικρη θα την αφισεις στο μπαμπα της?την αδεια του2009 την πηρα ολη μαζεμενη στην αρχη τησ εγκυμοσυνης.βγαινουμε σε αδεια κυησεως στον τεταρτο μηνα (και καθομαστε 14 μηνες)εγω βγηκα στης 16 μαρτη και μεχρι τοτε ειχα παρει την κανονικη αδεια του 2009 γιατι ειχα κατι προβληματακια στο 1 τριμηνο και δεν ηθελα να παρω αναρωτικη.ημουν και καινουρια στη δουλεια και γενικα οι πολλες αναρωτικες σε εμας μπορει να μετρησουν αρνητικα.αν δεν την ειχα παρει θα την εχανα.το μαιο που γυρναω δικαιουμαι να παρω την αδεια του2010 κανονικα.σε εσας ποσους μηνες ειναι η αδεια κυησεως?σε ποιαν παιδιατρο πατε?εμεις εχουμε ξανα ραντεβου στισ 9 του μηνα για εμβολιο και εξεταση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ευχαριστώ...ελπίζω να περάσω καλά!θα την αφήσω στον μπαμπά που αλλού;άντε να δούμε!!εγώ δεν πήρα άδεια είχα αναρρωτική το 2009 και δεν ξέρω αν δικαιούμαι που δεν δούλευα..εμείς μόλις κλείσουμε τον 7ο παίρνουμε άδεια κυήσεως μέχρι να γεννήσουμε,μετά 3 μήνες λοχείας καιμετά διαλέγουμε αν θέλουμε μειωμένο αν όχι καθόμαστε άλλους 9 μήνες...στην Σχοινά πάμε..είναι νέα,καλή και καθόλου υπερβολική


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σταχιοφορινα πως περασες στην εξοδο σου?η μικρη με το μπαμπα πως τα πηγανε?αν δεν εχεις δουλεψει καθολου το 2009 δε νομιζω οτι δικαιουσε την αδεια.οταν επιστρεψεις στη δουλεια τη μικρη σου τι θα την κανεις?ποιος θα την προσεχει?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερούδια..καλά ήταν!!!!!η μικρούλα μια χαρά!!!!αν και λίγο γκρίνιαζε..αλλά όλο το βράδυ με ψόφισε,κάθε τέταρτο ξυπνούσε...το πρωί ήπιε ξένο,την έκοψε η πείνα αλλά πολύ γκρίνια από τα δοντάκια της έδωσα ντεπόν και άλλο παιδί..σε παιδικό θα την πάω και θα προσπαθήσω να προσαρμόσω το πρόγραμμα μου..ένα 6μηνο είναι το δύσκολο μετά θα την έχω στο νοσοκομείο στο βρεφονηπιακό που είναι ως τις 11 το βράδυ..εσείς ποιον γιατρό έχετε;εσύ έχεις άτομο;


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...εγω την πηγαινω στο μηχανικο καλος ειναι και δουλευει με ραντεβου και ετσι δε περιμενω πολυ εκτος και αν ειναι κατι εκτακτο.η δικια μου ειναι λιγο μπουκωμενη και δεν εχει πολυ ορεξη και εγω την εδωσα ντεπον και κοιμηθηκε ησυχα το βραδυ.τι να κανουμε θα υπαρχουν αυτα υπομονη χρειαζεται.εγω εχω τη μαμα μου κοντα και θα την κραταει και αν δεν τα καταφερω παιδικο μετα.ξερεις ποσους παιδικους εχει η πολη?πολυ καλη λυση ο παιδικος του νοσοκομειο.πρεπει να ναι καινουριος γιατι οταν δουλευα εγω δεν ειχε.πρεπει να σαι προσωπικο του νοσοκομειο για να το δεχτουνε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσι...εμείς μια από τα ίδια αλλά σε καλύτερη φάση...τώρα κοιμάται με πιπίλα αν και δεν ήθελα να την μάθει συνήθισε να πιπιλάει οπότε ούτε κούνημα τπτ..ησυχάσαμε από αυτό..κι εγώ που την πάω πάντα πρωί στο γιατρό δεν περιμένω πολλές φορές δεν είναι κανείς!οι παικικοί μετά τα 2 ή 2,5 δέχονται και να μην έχουν πάνες..συνήθως αλλά έχει αρκετούς ιδιωτικούς όσο για δημόσιους θα σε γελάσω..στο νοσοκομείο δεν ξέρω..μπορείς να πάρεις τηλ στο 2551074000 και να ζητήσεις το τηλ..είναι κινητό εγώ είχα πάρει αλλά το τηλ ούτε ξέρω που το έγραψα για να στο πω αλλά μάλλον μόνο για τους εργαζόμενους γιατί όταν θα είμαι απόγευμα θα το δηλώνω νωρίτερα να ξέρουν..τώρα που είναι μικρά καλά είναι να έχεις κάποιον αλλά εγώ είμαι της άποψης σε παιδικό...δεν θέλω να είναι με γιαγιάδες γιατί άλλα λέμεκαι άλλα κάνουν και σπάζομαι..


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο μενα!εγω ειμαι απο Θεσσαλονικη(ολε!!)αλλα λογω δουλειας βρισκομαστ πλεον στο Διδυμοτειχο.γεννησα στις 4/7.τωρα που εχω τη μανουλα μου κοντα και μπορω να μπαινω στο φορουμ,ελπιζω να τα λεμε συχνα,αν θελετε κι εσεις εννοειται


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.τιτινα καλως ηρθες στην παρεα μας και να σου ζησει το μωρακι σου.αγορακι η κοριτσακι εχεις?κι εγω διδυμοτειχο μεγαλωσα αλλα εφυγα μολισ τελειωσα το σχολειο για δουλεια.αντε να μαζεθομαστε σιγα σιγα να τα λαμε.με τις κρεμες και τα φρουτα πως τα πανε τα μικρα σας?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο μενα!εγω ειμαι απο Θεσσαλονικη(ολε!!)αλλα λογω δουλειας βρισκομαστ πλεον στο Διδυμοτειχο.γεννησα στις 4/7.τωρα που εχω τη μανουλα μου κοντα και μπορω να μπαινω στο φορουμ,ελπιζω να τα λεμε συχνα,αν θελετε κι εσεις εννοειται

καλώς την πατριώτισσα!!!!!κι εγώ εδώ λόγω δουλειάς δικής μου και συζύγου ντόπιου!!!να σε ζήσει το μωράκι σου.να τα λέμε εννοείται!!!με τις κρέμες καλά λίγο με τα φρούτα αλλα σε γενικέςγραμμές οκ!!!

χτες κάναμε πυρετό το πρωί και το απόγευμα αλλά κοιμηθήκαμε πολύ καλά...μαζί εννοείται,τώρα δεν έκανε καθόλου από χτες αλλά δεν έχει και όρεξη να παίξει κάτι λίγα και με τις ώρες της

το ξένο το πίνουμε επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν μπορείτε να φανταστείτε τιανακούφιση και χαλάρωση!!!


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο σταχιοφορινα καλη συνεχεια.ποιο γαλα της δινεις?εμεις ευτυχως μεχρι τωρα δεν εχουμε κανει πυρετο.διπλα σου την εχεις να κοιμαται?εγω την εχω διπλα μου στο κρεββατακι της αλλα σκεφτομαι πως ηρθε η ωρα να παει στο δωματιο της σιγα σιγα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το sanilac πίνουμε!!!στο δωμάτιο της κοιμόμασταν μαζί σε ένα ημίδιπλο, τώρα τελευταία κάθεται στην κούνια αλλά χτες στο κρεββάτι μου..σήμερα πάλι μόνη της στο κρεββάτι της αφού 24 ώρες είναι απύρετη και είναι κεφάτη..άσε το χέρι της όλο να με πιάνει προς το στήθος ανάμεσα...πρέπει να πάει αλλά είναι πολύ ωραίανα βλέπεις την φατσούλα της όταν ξυπνάς


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

εμεις ειμαστε λογω δουλειας εδω και ελπιζω να καταφερουμε να φυγουμε σε 1,5 χρονο στο σπιτακι μας,στη Θεσνικη.η κουκλιτσα η δικια μου τρωει καλουτσικα αλλα μπουκαλι με τιποτα!!!!!κι οχι μονο ξενο.ουτε το δικο μου.ελπιζω να συνεχισω να εχω γαλα,μιας κ ακομα κ οταν τελειωσει η αδεια μου θα μπορω να την ταιζω πρωι-βραδυ.σταχιοφορινα απο που εισαι?οι γονεις μου μενουν στον ευοσμο.ζωζα εσενα ποσο ειναι το μωρακι σου?


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ ωραιο να βλεπω τη φατσουλα της αλλα πρεπει να μαθει και μονη της γιατι οταν επιστεψω στη δουλεια και θα ξυπναω στις 6.30 θα την αναστατωνω μεχρι να ετοιμαστω και δε θελω.και ειναι και υπναρου κοιμαται μεχρι της 8.30-9.00.η μπεμπα μου ειναι 6 μηνων.γεννησα στις 07-08.

τι συμπτωση να μενετε τοσο κοντα στη θεσ\νικη στο τελος θα βγειτε και συγγενεις...(πλακα κανω).τελικα ο κοσμος ειναι πολυ μικρος..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...