Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

καμιά μανούλα από αλεξανδρουπολη?


CoffeeFilter

Recommended Posts

Just now, Giota1983 είπε:

Καλησπέρα. Είμαι από Κομοτηνή αλλα θα ερθω Αλεξανδρούπολη για να γεννήσω. Μου έχουν πει καλα λογια για την Κουτλάκη την γνωριζετε ? Αν υπάρχει σοβαρο και χρόνιο πρόβλημα υγείας στη μητέρα δέχεται φυσιολογικό τοκετο . Σκεφτομουν να παω στον Καραμανιδη που ξεγεννησε τα 2 παιδιά της αδελφής μου αλλα αν εχετε ακουσει καλα λογια για κάποιον αλλο πειτε μου . 

Καλησπερα!η κουτλακη ασχολείται με τις εξωσωματικές έχω ακούσει καλά λόγια όπως επίσης ότι λογω φόρτου εργασίας δεν αναλαμβάνει. Χωρίς όμως να είμαι σίγουρη 100%.οπως επίσης ότι είναι της καισαρικής.εγω με καραμανιδη αρκετά ευχαριστημένη επίσης ο Νικολάου ακούγετε πολύ! Σίγουρα όχι Γεωργοπουλο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μάλιστα , κατάλαβα. Θα το ψάξω σίγουρα  σε ποιον θα παω . Είναι ακόμα νωρίς για να το σκεφτώ.  ειμαι στον 3ο μήνα τωρα και λεω να παω απο τον 7ο και μετα οπως πανε ολοι. Για τον Νικολάου εχω ακούσει καλα λογια και από μια φίλη μου. Προς το παρόν πηγαινω σε ιδιωτικό γιατρό που την γνωρίζω χρόνια. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...