Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

καμιά μανούλα από αλεξανδρουπολη?


CoffeeFilter

Recommended Posts

γεια σας κοριτσαι τι κανετε?εγω αρχισα να ανυσηχω,οταν γυρισω στη δουλεια πιστευω οτι δε θα μου αρκουν 24ωρες να τα προλαβω ολα....χαμος ολη μερα κατι κανω.μαρινα δε πηρα τηλ γιατι παει ο δημητρης οδοντιατρο τα απογευματα και δεν εχω πολυ χρονο αυτη την εβδομαδα.θα προσπαθησω να βρεθουμε ομως σιγουρα.τιτινα μηπως κλεψατε τον υπνο μας??????ενω κοιμοταν 3 ωρες το μεσημερι τωρα 1-1.30 και αυτο με κλαματα.και το βραδυ για υπνο παλι με κλαματα..τι επαθε δε ξερω και ελπιζω να περασει.

πιτσα εεεεεε?μη με βαζετε σε πειρασμους προσπαθω να χασω 4-5κιλα που μεινανε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσάκια χάθηκα λίγο..με τα σεμινάρια και την μαμά εδώ δεν μπήκα καθόλου..κι εγώ αυτό λέω..δεν θα προλαβαίνω τπτ..πάντως πήγα κομμωτήριο μια που είνια η μαμά εδώ και ανανεώθηκα...όποτε σε βολεύει μανάρι μην αγχώνεσαι...τιτίνα καλά να περάσεις στην Σαλόνικα...φιλιά στην πατρίδα..εμένα είναι ανήσυχη αρκετά αλλά είναι από δοντάκια..ακόμη δεν βγάλαμε κανένα και παιδευόμαστε,όσο για τον ύπνο τα μωρά αλλάζουν συνέχεια συνήθειες


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλά είμαστε απαράδεκτες!!!!χαθήκαμε όλες όμως..Χριστινάκι πως περνάς στην πατρίδα;πότε θα γυρίσετε;ζώζα τι έγινε;;;τρέχεις μανάρι;εγώ σήμερα έκανα πολλές δουλειές μια που η μαμά είναι ακόμη εδώ..ήρθε και ο μπαμπάς μπυ χτες και έφυγε σήμερα..η μικρή μου ξεσάλωσε εντελώς..κουπεπε,γεια σου γεια σου και παλαμάκια όλο...έπρεπε να βάλω και στους παππούδες πάνα!!!!πήγαμε και καροτσάδα οι 3 μας όμως το πρωί και πήραμε αέρα από τον χαζό καιρό πουμας έκανε χτες


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

οντως χαθηκαμε....τρεχω με τις ετοιμασιες τις βαφτισης την κυριακη 7 του μηνα κανουμε μπλουμ στην κολυμπηθρα....εκτος αυτου εχω βαρεθει να την ξεσκατιζω τη μπου μπου γιατι μας εποιασε διαρροια μαλλον γαστεντεριτιδα και δεν λεει να στρωσει.συγκαηκε και ο ποπος μας απο τη διαρροια και πονουσε η καημενη....εκμεταλευσου τη μαμα οσο μπορεις μαρινα....πρωτο εγγονι ειναι η δικια σου?εμενα πρωτο για ολους τους και εχουν χαζεψει ολοι.....τιτινα πως περνας στο σπιτακι σου?ποτε επιστρεφετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα...άντε με το καλό να την βαφτίσετε...κοντεύουν οι μέρες!!ψώνισες για σένα;πρώτο εγγόνι για όλους και μια από τα ίδια περνάμε κι εμείς..τρελαμένοι και τρελαίνουν και την μικρή...άλλο που δεν θέλει κι αυτή..εντάξει να την εκμεταλλευτώ την παρουσία της αλλά επειδή δεν συνήθισα νιώθω τ'υψεις,αρέστηκε και ο άντρας μου...το μυαλό του έξω είναι...δεν ξέρω πως να τον μαζέψω...


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε και σεις με το καλο οταν φτασει ο καιρος....ψωνισα το φεβρουαριο που ειχαμε παει αθηνα...οχι τιποτα ιδιαιτερο ενα φουξ σατεν φορεμα πηρα.αστον να ξεσκασει τωρα που μπορει γιατι μετα θα χεις γκρινια....

για δευτερο μπεμπε σκεφτεσαι καθολου....η ειναι πολυ νωρισ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ή καλημέρα να πω;;;μαγειρεύω κορίτσια!!!για την μικρή και για μας...η μαμά μου πτώμα από το πρωί..πήγαμε και σε γεννέθλια και είχε πάλι την μικρή...

Γιώτα μου καλό είναι το σατέν και το χρωματάκι σούπερ...καλέ facebook xρησιμοποιείτε;εγώ πολύ!!!η διάρροια σταμάτησε;ο ποπός σας;σήμερα κάναμε εμβόλιο...πολύ καλά και στο βάρος μας...7800...για 2ο είμαι σε δίλημμα..μια θέλω μια όχι..δεν ξέρω..πιο πολύ κλείνω προς το όχι!!!!εσύ το σκέφτεσαι;είναι πολλά που με απασχολούν..δεν έχουμε βρει ισσοροπία με τον καλό μου ακόμη...εγώ δηλαδή...μπέρδεμα..'ασστο καλύτερα!!!


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι νεαεμεις ευτυχως γιναμε καλα και θα παμε τη κυριακη να βαφτιστουμε.αυριο φευσουμε και ειχα ενα σωρο πραγματα να ετοιμασω.τηνδευτρτα επιστρεφουμε και θα σας πω νεα απο τη βουτια μας.

μαρινα εμεις εχουμε παιδιατρο τη τριτη..χρησιμοποιω facebook αλλα οχι πολυ βαριεμαι.οσο για δευτερο μωρο θελω να κανω ενα ακομη,κοριτσακι κατα προτιμηση παλι,αλλα οχι τωρα σε 2-3 χρονια λεω....

Link to comment
Share on other sites

εγώ έβαλα μπρος για 2ο..ο άντρας μου το θέλει πολύ ..τι να κάνω;;;δεν μπορώ να ελέγξω τα σκάγια του και τα έριξε..τολέω όσο πιο όμορφα μπορώ..με το καλό η βάφτιση σας..καλή βουτιά και περιμένω νέα σας


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κ απο τη Θεσσαλονικη!!!!!Γιωτα μου με το καλο η βαφτιση σας.περιμενουμε τα νεα της ζουζουνας σας!!!μαρινακι η πατριδα ειναι υπεροχη.ο καιρος μεχρι τωρα ηταν καλος για βολτιτσες.σημερα τα χαλασε λιγο και εχει κρυο αλλα αν σκεφτεις οτι στο Διδυμοτειχο χιονιζει,μια χαρα ειναι ο αερας μονο!!!!!!

ημικρη κανει καθε μερα κ νεα κολπα κ μας τρελαινει κι αλλο.την τριτη θα παμε για εμβολιακι και ζυγισμα:mrgreen:.

για 2ο δε θα θελαμε ακομα αλλα δεν προσεχουμε κ ιδιαιτερα:rolleyes:.ας βρουμε με το καλο ξανα τις ισορροπιες μας κ μετα


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?εμεις επιστρεψαμε σπιτι μας σημερα και προσπαθουμε να ζεσταθουμε.τι καιρος ειναι αυτος....ευτυχως τη κυριακη που βαφτιζαμε τη μπεμπα ηταν καλος καιρος.εκανε τη βουτια της πλανταξε στο κλαμα....ξεσηκωσε τον τοπο και μολις την πηρα αγκαλιτσα....κυρια ουτε κιχ εβγαλε.στο τραπεζι ειχε πολλα κεφια εφαγε και ξεραθηκε στον υπνο....εσεις πως τα περνατε?τι νεα?

μαρινα χαρα στο κουραγιο σου για το δευτερο αλλα αν δεν μπορεις να ελεξεις το συζυγο,αντισυλλιπτικα ειναι μια λυση.

Link to comment
Share on other sites

να την χαίρεστε την νεοφώτιστη Γιώτα μου..πάντα τυχερή και υγιής εύχομαι!!!!έκλεψε την παράσταση το Κατερινάκι,έτσι;κρυφά μάλλονβασικά σκέφτηκα σπιράλ να βάλω..μεγάλο πακέτο αν έρθει και 2ο..όταν ήταν η μαμά μου εδώ μια χαρά βοήθεια ειχα...όχι σαν μερικές που όλο δεν ξέρουν και θα δώσουμε και όνομα...τεσπα!!!έχουμε μαζευτεί μέσα και δεν βγαίνουμε πουθενα γμτ..τι κρύο είναι αυτο;Χριστινάκι πιο καλά από την πατρίδα πουθενά μανάρι μου αυτό έχω να πω..απόλαυσε το τώρα..πως πήγε η παιδίατρος;στην Θεσσαλονίκη την πήγες;πότε γυρνάτε με το καλό;


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε μαρινα και εσεις οτι επιθυμειτε και με το καλο να βαφτιστειτε και εσεις.ειναι πολυ πολυ νωρις για 2ο.δε μπορω να με φανταστω.....

πολυ χαλι ο καιρος απο πεμπτη καλυτερευει μολις φτιαξει ο καιρος κ επιστρεψουμε απο το χωριο να κανονισουμε καφεδακι.χριστινα πρεπει να περνας τελεια στη θεσ/νικη.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα..ευχαριστούμε κορίτσι...χτες το μεσημέρι πήγαμε βόλτα με την μικρή 1,5 ωρίτσα και το καταευχαριστηθήκαμε,ο καιρός ήταν πολύ καλός..το τηλ. μου το έχεις..μέσα..όποτε μπορέσετε θα βρεθούμε..το Χριστινάκι περνάει τόσο καλά που μας ξέχασε εδώ πάνω!!!!χαχα!!


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...