Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

καμιά μανούλα από αλεξανδρουπολη?


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλο μεσημερι!!!!!τωρα βρηκα χρονο να γραψω!!!!σημερα εφαγε ζυμαρικα με μοσχαρακι αλλα δεν ξετρελαθηκε.μαλλον το ειχα κανει πολυ πηχτο το φαγητακι της.

σταχιοφορινα,συννενιησου με τον αντρα σου για το γαμο και κλειστε τα ολα εσεις.μην αφηνετε να ανακατευτουν γιατι μονο μπελαδες δημιουργουνται.αλλωστε,γιατι να μην κανεις το κεφι σου για ταμουτρα καποιων?

αληθεια τα ονοα\ματα σας ποια ειναι?εμενα οπως φαινεται κιολας,Χριστινα.χαρηκα για τη γνωριμια!!!!;)

το τριημερο το μωρο μου εχει υπηρεσια,οποτε δε θα παμε καπου.ετσι κι αλλιως εχω τη μαμα μου εδω κ δε με νοιαζει.πριν απο2 βδομαδες γυρισαμε απο Θεσσαλονικη οπου καθισαμε 3 βδομαδουλες.θα ξανακατεβουμε καπου στο Μαρτιο για να ψωνισω κ για τη βαφτιση.αν χασω κ κανενα γραμμαριο,ακομα καλυτερα


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια χαθηκα λιγο ε????πηγαμε καβαλα για να παρουμε τις μπομπονιερες και τα σχετικα και λειπαμε απο το πρωι.σταχιοφορινα μην ακους κανενα συννενοησου με τον αντρα σου και ασε τους αλλους να λενε...εμεισ καναμε και πολιτικο και θρησκευτικο το μαιο ημουν 5 μηνων εγκυος αλλα το διασκεδασα.τιτινα μη μιλας για κιλα μου εχουν μεινει 5 κι προσπαθω να τα χασω αλλα δεν....ακομα και γυμναστηριο ξεκινησα.που θα παει ομως στο χερι μου ειναι....τριημερο θα ανεβουμε στο χωριο στη μαμα μου να κατησει και λιγο τη μικρη να βγουμε και λιγο εξω.

Link to comment
Share on other sites

Μαρίνα το δικό μου...το ποτάμι δεν γυρίζει πίσω...άλλωστε και ο καλός μου δεν καίγεται οπότε το έκλεισα αυτό το κεφάλαιο...εγώ έχασα όλα τα κιλά 18 σύνολο!!!

ευχαριστώ Γιώτα μου...ελπίζω να βρεθούμε βρε κορίτσια να γνωριστούμε από κοντά κάποια στιγμή..είχα παρέα στο σπίτι και η μικρή είναι λίγο ανήσυχη

κορίτσια το Χρυσή Χριστίνα είναι το ίδιο;για πες εσ΄που το΄χεις κιόλλας,


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου Μαρινα.οχι απο οσο ξερω δεν ειναι το ιδιο.ξερω βεβαια Χρυσουλες που το καναν χριστινα.παντως εμενα Χριστινα με βαφτισαν.ελπιζω καποια στιγμη να βολεψει να γνωριστουμε.για σενα και τη γιωτα ειναι λιγο πιο ευκολο,μια που ειστε στην ιδια πολη.παω για υπνο.καλη ξεκουραση.τα λεμε αυριο


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια..πολύ βροχή..μουλιάσαμε.ρωτάω γιατί κάποιοι επιμένουν είναι το ίδιο..λέω τότε Μαρία-Μαρίνα είναι το ίδιο..τέσπα

σήμερα ξεκουράστηκα,η μικρή κοιμήθηκε νωρίς αλλά ξυπνούσε συχνά και την πήρα να κοιμηθούμε μαζί δεν άντεχα άλλο ξενύχτι και σήμερα..η μικρή γύρισε μπρούμυτα να κοιμηθεί και την βρήκα πάλι γυμνή..αυτό το παιδί πολύ πλάκα έχει!!!αν φτιάξει λίγο ο καιρός μπορούμε να το κανονίσουμε..θα δούμε..


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?σταχιοφορινα δεν ειναι το ιδιο ονομα.οταν φτιαξει λιγο ο καιρος μπορουμε να το κανονισουμε για καφεδακι.τιτινα δεν κατεβαινετε καθολου αλεξ/πολη?καναμε εμβολιο και ειχαμε λιγο γκρινια το βραδυ.αυτα για τωρα γιατι ηρθε η ωρα για το μεσημεριανο υπνο..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερουδια!!τι κανετε?ολη μερα ετρεχα με δουλιτσες και μετα εβγαλε για λιγο ηλιο,οποτε πηγαμε τη μικρη μια βολτιτσα με το αυτοκινητο.Γιωτα απο ποιο χωριο εισαι,αν επιτρεπεται>ο Ερυθροποταμος ειναι οριακος για πλημμυρα και στο τυχερο πλημμυρισε ηδη.ποιες μπομπο και προσκλητηρια πηρες?εγω παρηγγειλα τις μπομπονιερες απο τον Παριση(καδρακια) και τα προσκλητηρια απο τον Αστερια(το τελευταιο).

Μαρινα γιατι δεν της βαζεις υπνοσακο?εγω μονο ετσι ηρεμησα καπως και δεν αγχωνομαι μηπως κρυωσει.ποτε φευγετε για πατριδα?κοιτα να κανεις καμια βολτιτσα και να χαλαρωσεις.που θα βαφτισετε τη μικρη σας?


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα..αύριο φεύγουμε παιδιά!!!!σήμερα πήγα για πεντικιούρ και η μικρή με τον μπαμπά της πήραν και στολή...ροζ γατούλα..πολύ καλή..σκέτη γλύκα..1 ωρίτσα αλλά χαλάρωσα παιδιά όσο δεν φαντάζεστε..δεν ξεσκεπάζεται κλωτσάει και βγάζει το από κάτω της μπιζαμας..δεν ξέρω πως τα καταφέρνει το άτιμο..εδώ θα γίνει κορίτσι μου που αλλού;;εδώ γιαγάμο και βάφτιση δεν θέλανε κάτω και θα ήταν οκ για μόνο την βάφτιση;Χριστίνα-Αγάπη θα την πούμε...΄θα είστε συνον'οματες


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια.ολες τρεχουμε απο οτι βλεπω....μπομπονιερες πηρα κατι παπουτσακια απο τον καταλογο μακεδονια νομιζω και προσκλητηριο απο βλαδημιρο ειναι τσαντακι.ομορφα ειναι.το τριημερο δε θα χω ιντερνετ εκτος κ αν παω στην αδερφη μου.μαρινα πως τα καταφερνει και βγαζει τη πυτζαμα της?????εμενα καμια φορα βγαζει τις καλτσες της.

καλα να περασετε τριημερο και θα τα πουμε απο τριτη ξανα.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα....Γιώτα μου δεν ξέρω πως τα καταφέρνει,αυτό αναρωτιέμαι,τις κάλτσες μονίμως τις ψάχνω,την βάζω στην περπατούτα και αυτές μένουν πίσω..ετοιμάζω τα τελευταία της μικρής...πολλή προίκα μιλάμε και παιχνίδια ουφ...ευτυχώς έχει ωραία μέρα αλλά η μικρή πήρε τον 2ο υπνάκοτης και δεν ξέρω αν προλάβω να πάμε βόλτα..καλό3μερο κορίτσια


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια βλέπω δεν μπήκατε καθόλου...εμείς γυρίσαμε..περάσαμε καλούτσικα γιατί η βροχή μας έκλεισε μέσα για ένα καφεδάκι πήγαμε στο Assos και καρναβαλάκι ντυθήκαμε σπίτι μας...η μικρή χτες πολύ γκρίνια μέσα στον ύπνοτης..με τέντωσε όμως έπαιξε πολύ με τους γονείς μου..αυτά,πάμε για μπανάκι τώρα!!!!εσείς πως τα περάσατε;


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.καλη Σαρακοστη.εμεις περασαμε ησυχα με μικρες βολτουλες.μολις γυρισα απο τον οδοντιατρο.ποναει το δοντακι μου.ουα!!!!!μαρινα σε ποιο παιδιατρο πας?μου ελεγε μια φιλη στην Αλεξπολη οτι παει στο Σταθοπουλο και θελει να παει κ στον Μηχανικο και να διαλεξει.θελει καποιον που να ειναι αναλυτικος.εδω κοντευουμε να κολυμπησουμε απο το μπαλκονι μας.κατευθειαν στα νερα του Εβρου!!!καληνυχτα και καλη ξεκουραση


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερούδια...Χριστινάκι ελπίζω να μην πλημμυρίσατε!!περαστικά για το δοντάκι,απονεύρωση έκανες;εγώ πάω στην Σχοινά,σε μένα δεν είναι αναλυτική ...ρωτάει αν κάνει κάποια πράγματα αλλά δεν είναι υπερβολική αυτό ήθελα να σου πω αλλά και ούτε αδιάφορη είναι όπως πρέπει...στους άλλους 2 έχουν πολύ κόσμο και περιμένεις με τις ώρες με έχουν πει..εξαρτάται τι θέλει ο κάθε γονιός..μια φίλη που πάει στην ίδια της έχει δώσει χαρτί αναλυτικά τι να κάνει..εγώ είμαι πιο δυναμική σε αυτά..


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...