Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

καμιά μανούλα από αλεξανδρουπολη?


CoffeeFilter

Recommended Posts

γεια!!!!!κοιμηθηκα 7.30 το πρωι με 12,γιατι ολο το βραδυ κοιμηθηκα μονο 20 λεπτα.το δοντι πονουσε τρομερα.μακαρι να ηταν απονευρωση.εξαγωγη εκανα σε ενα δοντι που ειχε χαλασει απο την εγκυμοσυνη και με τα depon ποσο να περασει ο πονος?το μονο που με ηρεμουσε ηταν το κρυο νερο.ηπια 3 λιτρα το βραδυ και σημερα πονανε τα λαιμα μου:confused:.το πιτσιρικουρικι μου κανει τρελα ναζια και μας παιρνει τα μυαλα.αυριο λεω να της δωσω τραχανα.εχεις δωσει εσυ στην κουκλιτσα σου?(ξεχασα να σου πω,μου αρεσε πολυ ο συνδυασμος των ονοματων)πως να τον κανω?


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ βρε κορίτσι τι να πω...έπρεπε κάτι πιο δυνατό να πάρεις...τραχανά της έδωσα ..πρόσεξε μην έχει αβγό μόνο,εγώ πήρα λαχανικών..τον έβρασα και έτριψα ψωμάκι και μετά λίγο μπλέντερ για να λιώσει το ψωμί..μπορείς όμως να το βάλεις μέσα στο φαγητό αντί για ρύζι ή με κρεατάκι...φαντασία να έχεις....το όνομα Χριστίνα υποτίθεται είναι της πεθεράς από Χρυσή το οποίο δεν με αρέσει το Αγάπη το ήθελα εγώ


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?τιτινα περαστικα και για το δοντι και για το λαιμο.αργησα να επιστεψω αλλα περνουσα καλα και ειπα να μεινω δυο μερουλες παραπανω.πολυ νερο ολα πλυμηρισμενα και συνεχως βροχη.αυριο για πρωτη φορα θα φαμε φαγητο ελπιζω να της αρεσει.τα μικρουλια σας πως πανε?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!ξεκουραστηκες τουλαχιστον?τι φαγακι θα φατε?χορτοσουπα?καλη αρχη και υπομονη.παρολο που τη βλεπω συνεχεια,μου φαινεται οτι μεγαλωνει με ταχυτατους ρυθμους.καθε μερα και νεα κολπα!!!παρηγγειλα τις μπομπονιερες αλλα ακομα δεν αξιωθηκα να παραγγειλω τα προσκλητηρια.ποσο καιρο θελουν για παραδοση?


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

ξεκουραστηκα πολυ δε μπορω να πω...και τις βολτουλες εκανα,ολα τα καφε τα γυρισαμε κανενα δεν εμεινε παραπονεμενο.θα φαμε χοπτοσουπα και σε λιγες μερες και κοτοπουλο η μοσχαρακι.τα προσκλητηρια νομιζω οτι τα παραδιδει σε 2 εβδομαδες.αργει λιγο η εκτυπωση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα και από εμένα...η μέρα είναι τέλεια και περιμένω την μικρή να ξυπνήσει να φάμε και να πάμε για καφέ...ακούς Ζώζα;;;;;ελπίζω να φάει το φαγάκι της η μικρούλα...εγώ αδιαθέτησα επιτέλους και ηρέμησαν τα νεύρα μου ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ..ΤΙΤΙΝΑ πώς πάει το δόντι;


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.πολυ ωραια μερα σημερα οτι πρεπει για καφεδακι.να το κανονισουμε να παμε και μαζι τωρα που εχει καλο καιρο.απεναντι απο τα κτελ ανοιξε ενα καφε που ειναι μη καπνιστων 2-3 φορες που βγηκαμε με το μωρο εκει πηγαμε.κ εγω αδιαθετη ειμαι (οχι για πρωτη φορα μετα την εγκυμοσηνη)και επιτελους δεν ποναω τις δυσκολες μερες του μηνα.της εδωσα χθες 10 κουταλιες φαγακι και εφαγε πολυ καλα σημερα λιγο περισσοτερο και ελπιζω ετσι να συνεχισει...η τιτινα εχει 2 μερες να φανει...ελπιζω να ναι καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

koritsia ξερει καμια την παναγιωτιδου ειναι νεα και ειναι εξω γυναικολογος θελω την γνωμη σας..

Καλημερα.

Συγγνωμη που παρεμβαίνω στην κουβέντα σας!!!Η Παναγιωτιδου με ξεγεννησε στο νοσοσοκομειο της Ξανθης.Απιστευτη.Εχω να πω οτι ενω εκανα απειρα ράμματα, απο την πρωτη στιγμη ηταν σαν να μην εχω ουτε ένα!!!Δεν ειχα την παραμικρη ενοχληση,τον παραμικρο πονο..!!

Την ψαχνω και εγω.Μπουρμπουληθρα ειναι στην Κομοτηνη τωρα;;;;

Πως θα την βρουμε;;;;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.εδω ειμαι κ εγω!καλυτερα ειναι το δοντι,δεν ποναει σχεδον καθολου.κ εδω η μερα ειναι υπεροχη!μαγειρευω τα λαχανικα της κουκλιτσας μου και μετα λεμε κ εμεις να βγουμε μια βολτιτσα.τι θα μαγειρεψετε σημερα?λεω να κανω χταποδακι κοκκινιστο.ή τελικα θα φαμε πατατες κ αβγα αν βγουμε κ η μικρη δε μαζευεται πισω;).τις τελευταιες φορες παντως που βγαινουμε βολτιτσα,εχει ενα σοβαρο υφος και καθεται σφιγμενη.χτες μαλιστα ηθελε κ αγκαλια,οχι στο καροτσι.εξαφανιζομαι για λιγο κ μετα γραφω την ιστορια της ζωης μου.δεν εχετε παραπονο,ε?

αντε να βγειτε οι δυο σας κ εγω εδω να ζηλευω,σνιφ σνιφ.καλα να περασετε!!!!:P


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια...

Γιώτα μου χτες πήγαμε σε αυτό το καφέ αλλά κάτσαμε έξω γιατί καπνίζουμε άλλωστε ο καιρός καλός ήταν!!!αν είμαστε με τα μπεμπέ θα κάτσουμε μέσα αν δεν θες έξω..να το κανονίσουμε γιατί όχι..α...αρκετές κουταλίτσες έφαγε η μικρούλα..μπράβο σας!!!

τιτίνα γιατί ποιος μαζεύετα ιμετά τις βόλτες;;;εγώ μαγείρεψα χτες για την μικρή κρέας με λαχανικά και για μας μπριζόλες σήμερα που θα τις ψήσουμε μετά..είναι και η μαμά εδώ..μια χαρούλα!!!τιτίνα έλα κι εσύ!!!!!


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια πολυ ωραιος καιρος ολο βολτες και επισκεψεις ειμαστε.μαρινα και εγω ειχα τη μαμα μου εδω σημερα φυγανε ελειπε κ ο αντρας μου και σημερα επεστρεψε.κ εγω καπνιζω λιγο αλλα οταν ειμαι με το μωρο το αποφευγω.μονο οταν βγω για καφε μονη και στο σπιτι πολυ σπανια.το φαγητο της το τρωει πολυ καλα δειχνει να της αρεσει αν και μια κουταλια πουδοκιμασα εγω ηταν χαλια.οπτε σε βολευει πες μου να το κανονισουμε για καφε εγω συνηθως τα πρωινα ειμαι μονη με το μωρο κ απογευμα αν δε κανονισουμε κατι με το δημητρη παω γυμναστηριο.τιτινα αν ερθεις αλεξ/πολη βολτιτσα μπορουμε να παμε και μαζι για καφε.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.τι κανουν τα ζουζουνια κ οι μανουλες τους?το σαββατο ηρθαμε στην πολη σας για ναδω τη γιαγια μου κ τους θειους μου.πηγαμε κ στα τζαμπο!!!στην επιστροφη βεβαια το κοριτσακι μου μαρτυρησε,γιατι τη βγαλαμε εντελως εκτος προγραμματος.

Μαρινα γινατε 8 μηνων!!!!!!!να ειστα παντα γερες!!!!!την Πεμπτη φευγουμε για Θεσσαλονικη.ολε!!το περιμενω πως κ πως.

σε λιγο φευγω για οδοντιατρο:mad:φιλια κ καλο βραδυ


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

κοριτσάρα μου ευχαριστώ.....αχ αυτό το δόντι..μια χαρά εμείς..εγώ ξεκίνησα σεμινάρια δημοσίων υπαλλήλων και η μικρή είναι με την μαμά..πολύ καλά τα πήγαν...μια τζαμπο μια κουκου....θα αδειάσετε τα μαγαζιά εσείς...πουλάκι μου πας πατρίδα,ε;;;;τι καλά!!!!μόλις ψήσαμε πιτσούλα και θα ΦΑΩ!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλε που χαθηκατε?μολις εκανα μια ζυμη για πιτσα γιατον αντρουλη μου που θα γυρισει αργα απο τη δουλεια.κατα τ'αλλα κανουμε διαιτα:tongue:.το μωρακι μου εχει αρχισει κ κοιμαται λιγο παραπανω κ επειδη τοσους μηνες συνηθισα να μην κοιμαται πανω απο 1-2 ωρες ολη τη μερα,αγχωθηκα η δολια η μανα!!!ειναι καλα το παιδακι μου ή ειναι κριση κ θα περασει,οεο?;)

τα νεα σας?


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...