Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

Καφέ-πότε θα γίνω επιτέλους μανούλα?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Αννα25

    4896

  • geni

    3291

  • adnihor

    3238

  • παπακι4501

    3137

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στο χαρωπο..... γτ σημερα και χτες μου δοθηκε η ευκαιρια για ενα σημαντικο μαθημα προς την κορακλα μου την ζωη μου ολη και αφορα τους κακοβουλους χρηστες και τους ανωμαλους ανθρωπους ειναι διπλα μου αυτη την στιγμη και περνει ενα σημαντικο μαθημα ζωης ευχαριστω τασια ή οπως αλλιως σε λενε σε αγαπω!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

ωραία,τώρα μάλλιστα,αφού το ζητάτε ξεκάθαρα θα φύγω,απλά με ενοχλεί να μην βρίσκω το δίκιο μου,

δεν μου αρέσουν οι διαμάχες απλώς με ενόχλησε η όλη σας στάση,μη με παρεξηγήτε δεν είμαι και μισάνθρωπος απλά δεν μου αρέσει όταν προσβάλουν τα ζώα γιατί τα αγαπώ πολύ,και γενικότερα δεν μου αρέσει να τσακώνομαι με τους άλλους απλά με ενοχλεί όταν με προσβάλουν εμένα και τον τρόπο που βλέπω τη ζωή,μην φύγω και ξέρω οτι έχω δημιουργήσει πρόβλημα στο φόρουμ,οι αντμίν αν θέλουν ας σβήσουν τα μηνύματά μου και δεν σας ξαναενοχλώ τώρα που καταλάβατε τι ήθελα να πω και δεν με αφήνατε:)γειά σας και συγνώμη αν ενόχλησα όσα είπα τα εννοούσα αλλά όχι πιά σε τόσο μεγάλο βαθμό απλά με είχατε νευριάσει λίγο,με συγχωρείτε:rolleyes:;)γειά σαααααααας:-(

η διπολικοτητα που σου λεγα κοιταξε το σε παρακαλω μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια παω για υπνο.

θα τα πουμε αυριο..δεν ξερω τι ωρα

φιλακια


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα που εισαι ρε κουφετάκι???

Κορες είπα καλησπέρα? Καλησπέρα λοιπόν!!!

Ρε κοριτσια πως στελνω φωτος μεσω πμ??? Τα νευρα μου!!!!!!!

δε ξερω να σου πω,αλλα αν μαθεις στειλε μου τα κουκλακια σου να τα καμαρωσω!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στο χαρωπο..... γτ σημερα και χτες μου δοθηκε η ευκαιρια για ενα σημαντικο μαθημα προς την κορακλα μου την ζωη μου ολη και αφορα τους κακοβουλους χρηστες και τους ανωμαλους ανθρωπους ειναι διπλα μου αυτη την στιγμη και περνει ενα σημαντικο μαθημα ζωης ευχαριστος τασια ή οπως αλλιως σε λενε σε αγαπω!

αχ κουφετακι αυτο δεν το σκεφτηκα... Πρωτα ο Θεος σε καμμια δεκαρια χρονια θέλεις να κανεις εσυ τον κακοβουλο χρηστη για να κάνω το ίδιο μάθημα στην Μυρτώ? Που να βρισκω χαρωπα τα δυο μου χερια τα χτυπω τότε...

Ρε σεις, ξερει καμμια πως στελνουν φωτος μεσω πμ??? (τον χαβά μου εγώ)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ κουφετακι αυτο δεν το σκεφτηκα... Πρωτα ο Θεος σε καμμια δεκαρια χρονια θέλεις να κανεις εσυ τον κακοβουλο χρηστη για να κάνω το ίδιο μάθημα στην Μυρτώ? Που να βρισκω χαρωπα τα δυο μου χερια τα χτυπω τότε...

Ρε σεις, ξερει καμμια πως στελνουν φωτος μεσω πμ??? (τον χαβά μου εγώ)

και βεβαια λεναρα μου εγω κακοβουλος εσυ μικρη κοκκινοσκουφιτσα ...κατσε μαρι να το ψαξω μηπως βγαλω ακρη γι τις φωτο


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω να σου πω,αλλα αν μαθεις στειλε μου τα κουκλακια σου να τα καμαρωσω!

αυτα θελω να στειλω, πηγαμε κουνιες και πηρα φωτογραφικη μαζι μου... Καλα άδειες οι μπαταριες αλλά έβγαλα λίγες επιτελους... Στειλτε με πμ τα e-mail σας για να σας στειλω...

Link to comment
Share on other sites

Οχι ανετ μην φευγεις, ουτε εσυ ξερεις πως να στελνεις φωτος???

οχι κοριτσακι, ισως αν κανεις αντιγραφη και επικολληση?

αν τα καταφερεις θα ηθελα να καμαρωσω τα παιδακια σου!

σας καληνυχτω, φιλακια


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

και βεβαια λεναρα μου εγω κακοβουλος εσυ μικρη κοκκινοσκουφιτσα ...κατσε μαρι να το ψαξω μηπως βγαλω ακρη γι τις φωτο

χαχαχαχαχα αι λοβ κουφετακι!!!! Δεν μου αρεσει η κοκκινοσκουφιτσα ήταν χαζοβιολα, χμ κάτι σε πριγκίπισσα θα προτιμουσα... Ειναι κι αυτο το κομπλεξ κατωτεροτητας που έχω, καταλαβαίνεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...