Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 17 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet εμένα όταν σταματαω χαπια θελει 3-4 μερες για να μου ερθει περιοδος. 

      @Aangelika8 το οτι πηρατε 8 βλαστοκυστες σε ενα κύκλο είναι πάρα πολύ καλό! Καταλαβαίνω την απογοήτευση σου αλλά 1 καλή θέλεις. Θα την πετύχεις την επόμενη φορά!!!

      Κορίτσια να ρωτήσω οποία γνωρίζει. Ξέχασα να ρωτήσω στο κέντρο τι τιμή χοριακης θέλουμε την Τετάρτη. Συνεχίζει συνεχώς και σχεδόν διπλασιάζεται ή από καποα τιμή και μετά πάει πιο αργά?

      Κανονικά διπλασιασμό θέλεις. Η χοριακη σταματάει να διπλασιάζεται μετά τις 10.000

pre-natal yoga


Recommended Posts


Διαφημίσεις

δεν νομίζω να υπάρχει απο μιά αναζήτηση που έκανα στο google,θα σου έλεγα να πάρεις ένα DVD αλλά μιας και είσαι έγκυος καλήτερα μην κάνεις τίποτα χωρείς επίβλεψη,τι να σου πω οτι νομίζεις...


line_line_typew5_beg_d_typew3_time_1219377600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

baf8b500a3.png

μωράκι μου σε περιμένουμε πως και πως!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

τα dvd εγκυμοσύνης που θα βρεις στο αμαζον πχ ειναι πολύ εύκολα και ασφαλή. Σου το λέω απο προσωπική εμπειρία και σαν μαμα και σαν εκπαιδεύτρια γιόγκα. Ειδικά αυτό με τη shiva rea. Αρκεί φυσικά να ακολουθεις πιστα τα οσα λέγονται και τα αγγλικά σου να ειναι επαρκή.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα εγώ έκανα στην Αθήνα καθ΄όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης και με βοήθησε τρομερά! Η δασκάλα μου είναι πολύ γνωστή και πολύ καλή στο χώρο γενικά της yoga και από τις λίγες με ειδίκευση και πιστοποίηση στην προγεννητική yoga. αν θέλεις έχει κάνει κάποια βιντεάκια που κυκλοφορούν στο asana tv οπότε μπορείς να δεις εκεί για να είσαι σίγουρη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...