Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Κορίτσια καλό ταξίδι σε εσάς που φεύγετε και καλά να περάσετε να χαλαρώσετε και να περάσετε όμορφες οικογενειακές στιγμές!

Μαρια καλωσήρθες στην παρέα μας! Είναι δύσκολο όταν ζεις με τον άνθρωπό σου που είναι στεριανός ξαφνικά να πρέπει να αλλάξεις τις συνήθειες και την καθημερινότητα σου. Θα είναι δύσκολο στην αρχή και ειδικά για τα παιδιά που είχαν συνηθίσει τον μπαμπά σπίτι. Εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε μην απογοητεύεσαι..

Τζίνι ο φ. έρχεται την επόμενη τρίτη θα μείνει 3 μέρες μαζί μου και μετά πάει στο νησί να δει την μαμά του. Εγώ πάλι μιας και μπήκαμε στον Αυγουστο και λόγος δεν έχει γίνει για άδειες θα ζητήσω άδεια άυριο μεθαύριο για την 16η αυγούστου ώστε να το κάνω 4ημερο από Παρασκευή, να κόψω και αντιδράσεις ώστε να δω αν με παίρνει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σας!

Pashalitsa πραγματικά σʼ αυτήν κατέληξα μετά από καμιά δεκαριά εταιρίες και έρευνα. Έχει την καλύτερη αναλογία ανάμεσα σε ποιότητα, τιμή αλλά και σε θέμα αισθητικής και ευκολίας στην συντήρηση που και αυτά είναι σημαντικά.

Κρίμα να μην σου βάζουν, είναι πολύ σημαντικό να αισθάνεσαι ασφάλεια, αλλά αφού μου λες και για τον ηλιακό δεν είναι άνθρωποι να συνεννοηθείς.

Τελικά οι κάρτες από το δορυφορικό και στον καλό μου στοιχίζουν το ίδιο, 20 δολάρια -περίπου 16 ευρώ- και κρατάει 25 λεπτά. Αυτές που μου μιλάει τώρα που είναι σε λιμάνι έχουν 5 δολάρια και είναι σύνδεση κανονική Αμερικής, γιʼ αυτό τους έχουν πάει και κινητά. Όταν όμως φύγουν, μάλλον αύριο πρωί, θα με παίρνει στο whats up και θα δούμε την διαφορά.

Tzini ωπ! Αυτό που μου είπες με τον αέρα είναι πολύ χρήσιμο, ευχαριστώ. Καλάαααααα, πρωί πρωί γέλαγα μόνη μου που τον αφόπλιζα, ευτυχώς λέω που τον θυμήθηκα χωρίς καφέ!

Merjana τυχερή να περάσετε όμορφα με τον καλό σου, και 3 μέρες τέλειες είναι! Μακάρι να πάρεις και άδεια, πως και δεν έχετε κανονίσει ακόμα;

Μariaefi καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Σίγουρα θα σου είναι δύσκολο στην αρχή, αλλά εμείς οι γυναίκες είπαμε και συμφωνήσαμε πως είμαστε πολύ δυνατές και αντέχουμε τις σκληρές καταστάσεις, ειδικά αν είναι για το καλό το δικό μας και της οικογένειάς μας. Μην φοβάσαι, όλα θα πάνε καλά , αρκεί να είστε αγαπημένοι….


Εάν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας, θα πας εκεί που κοιτάς....;)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα!!

μωρε ειμαστε μαζι απο το 1999 κ δεν εχουμε ξαναμεινει χωρια κ θα μου φανει πολυ .....

πασχαλιτσα σαν δοκιμος μηχανικος θα μπει μεχρι να παρει του γ μηχανικου...

για πειτε μου αληθεια καθε ποτε θα μπορω να μιλαω μαζι του? υπαρχει ιντερνετ ας πουμε να τον δω μεσω skype?

κ τα χρηματα πως τα στελνουν? ουφ εχω τοσο πολλα στο μυαλο μου...το ΝΑΤ σαν ταμειο πως ειναι?

δουλευει κ η θεια του αλλα στα γραφεια φανταζομαι θα μας πει κ αυτη αλλα ηθελα μια αποψη απο εσας...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα!!

μωρε ειμαστε μαζι απο το 1999 κ δεν εχουμε ξαναμεινει χωρια κ θα μου φανει πολυ .....

πασχαλιτσα σαν δοκιμος μηχανικος θα μπει μεχρι να παρει του γ μηχανικου...

για πειτε μου αληθεια καθε ποτε θα μπορω να μιλαω μαζι του? υπαρχει ιντερνετ ας πουμε να τον δω μεσω skype?

κ τα χρηματα πως τα στελνουν? ουφ εχω τοσο πολλα στο μυαλο μου...το ΝΑΤ σαν ταμειο πως ειναι?

δουλευει κ η θεια του αλλα στα γραφεια φανταζομαι θα μας πει κ αυτη αλλα ηθελα μια αποψη απο εσας...

δουλευει η θεια στο νατ??????

διαβασα καλα?????

να σε πιασουμε πορτα για το χειμωνα καλε!!!!!:tongue:

και καλως μας ηρθες!

δυσκολη η περιπτωση που περνατε, αλλα ουδεν ''κακον'' αμιγες καλου.;)

το καφε αυτο που εφταξε η πασκουαλε, ειναι ενα καλο μερος για να μοιραζεσαι το αγχος σου, τις ανησυχιες σου κ τις χαρες σου!

ιντερνετ καποιες ναυτιλιακες εχουν, καποιες αλλες οχι.

σκαιπ. αναλογως. εμεις ακομα οχι.

τα χρηματα μεσω τραπεζας καθε μηνα συνηθως.

για το νατ σαν ταμειο. δεν το εχω παραχρησημοποιησει, παρα μονο για συνταγογραφηση στα παιδια. το κακο απο οσο ξερω γαι εδω στην αττικη, ειναι οτι εχει μονο 2 υποκαταστηματα. ενα κεντρο αθηνα κ ενα κεντρο πειραια. σωστα δεν τα λεω βρε κοριτσια?


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πεταλουδα αν κανεις συνδεση με ετερια σεκιουριτι, (αντε να δω ποτε θα μαθω να μην μπερδευω τα της ετεριας ετερειας κτλ!!!) ποτε μα ποτε να μην ξεχασεις τον κωδικο που θα σου δωσουν, αλλιως σε στελνουν αστυμουνια (που λεει κ η κορη μου).

εμεις μια φορα την ειχαμε πατησει με ενα μπαλονι ηλιου της συλιας! φυγαμε βολτα κ το επιασε το ρανταρ κινησης! φυσικα καταλαβαμε, αφου δεν ειδανε απο την ετερια (ή την ετερεια?) παραβιαση καποιας εισοδου ενω λειπαμε κ στειλαμε τη σιστερ ρουλα κ αφοπλισε!:cool:


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα!!

μωρε ειμαστε μαζι απο το 1999 κ δεν εχουμε ξαναμεινει χωρια κ θα μου φανει πολυ .....

πασχαλιτσα σαν δοκιμος μηχανικος θα μπει μεχρι να παρει του γ μηχανικου...

για πειτε μου αληθεια καθε ποτε θα μπορω να μιλαω μαζι του? υπαρχει ιντερνετ ας πουμε να τον δω μεσω skype?

κ τα χρηματα πως τα στελνουν? ουφ εχω τοσο πολλα στο μυαλο μου...το ΝΑΤ σαν ταμειο πως ειναι?

δουλευει κ η θεια του αλλα στα γραφεια φανταζομαι θα μας πει κ αυτη αλλα ηθελα μια αποψη απο εσας...

Για αρχή να σου πω ότι ευτυχώς που τον παίρνουν, γιατί έχει πήξει ο κόσμος από Φιλιππινέζους σε αυτές τις θέσεις. Σε αυτό το πλοίο που είναι τώρα ο άντρας μου (Α μηχ.) έχει ακόμα και δεύτερο Φιλιππινέζο και δεν αισθάνεται καθόλου "ασφαλής".

Το συζητάμε τις τελευταίες μέρες (θα το δεις αν ανατρέξεις σε παλιότερα ποστ) για το θέμα της επικοινωνίας. Οι εταιρίες όλες λοιπόν θα υποχρεωθούν να βάλουν ίντερνετ στα πλοία (νομίζω ως το 2013) αλλά προς το παρόν προχωράει πολύ αργά όλο αυτό. Ελάχιστες εταιρίες σε ελάχιστα πλοία έχουν ίντερνετ. Ο κυριότερος τρόπος επικοινωνίας μας είναι το δορυφορικό τηλέφωνο και το κινητό όταν υπάρχουν λιμάνια που να πιάνει.

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ: Μη χρησιμοποιείτε το κινητό ανεξέλεγκτα, θα έχετε υπέρογκους λογαριασμούς! Εμείς είμαστε στη Vodafone και έχουμε το πρόγραμμα passport που είναι ειδικό για τέτοιες περιπτώσεις. Οι χρεώσεις έχουν ως εξής: Θα τον παίρνεις ΕΣΥ τηλέφωνο και εσύ θα χρεώνεσαι ΕΘΝΙΚΗ ΚΛΗΣΗ. Αν έχεις πρόγραμμα με απεριόριστα προς Vod. (νομίζω σχεδον όλα τα προγράμματα τώρα είναι έτσι) δε θα χρεώνεσαι ΤΙΠΟΤΑ. Εκείνος θα χρεώνεται γύρω στο 0,80 ευρώ εντός Ευρώπης και έως 2,00 ή 2,50 ευρώ Αμερική για κάθε κλήση ΕΩΣ 59 ΛΕΠΤΑ ΤΗΣ ΩΡΑΣ. Προσοχή γιατι αν πατήσετε τη 1 ώρα θα χρεωθείτε ΟΛΗ την κλήση ως κλήση εξωτερικού και αλίμονο!!!

Συμβουλές που έλαβα τελευταία: Όταν φύγει ο άντρας σου να ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ τον τηλεφωνητή γιατί γίνονται χρεώσεις χωρίς λόγο σε αυτόν ακόμα και αν τον πάρεις και δεν το σηκώσει ας πούμε. Θα κλείσει και την ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ μηνυμάτων γιατί και αυτή χρεώνεται και την έχω πατήσει ΠΟΛΥ άσχημα με το θέμα όταν ήταν Αφρική. Επίσης, θα πρέπει να γυρίσει το τηλέφωνο στην χειροκίνητητη επιλογή δικτύου και θα επιλέγει το δίκτυο που θα σου λέει κάθε φορά η Vodafone εσένα ότι είναι συνεργαζόμενο στην εκάστοτε χώρα που θα βρίσκεται ο άντρας σου. Συνήθως έχει πάνω από ένα συνεργαζόμενα δίκτυα για κάθε χώρα...

ΠΡΟΣΟΧΗ γιατί ο άντρας μου δεν το είχε ρυθμίσει στο χειροκίνητο, μιλάγαμε από συνεργαζόμενο δίκτυο, την ώρα της ομιλίας ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ χωρίς να το καταλάβει και όταν ηρθε ο λογαριασμός ΕΠΑΘΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ!!! Άρα χειροκίνητα ή καρτοκινητό (και εκεί ισχύει το passport) όπως έκανα εγώ και έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Αν γίνει βλακεία, θα τελειώσει η κάρτα των 10 ευρώ, θα κλείσει η γραμμή και θα το καταλάβουμε...

Έχω χαλάσει τρελά λεφτά μέχρι να μάθω αυτά που σου λέω να κάνεις με το κινητό...:-(

Τώρα στα λιμάνια αφού είναι δόκιμος δεν θα έχει πολλές αρμοδιότητες άρα λογικά όταν υπάρχει η δυνατότητα και είναι πολιτισμένο το κράτος θα μπορεί να βγαίνει, να βρίσκει κανένα ίντερνετ καφέ και να μιλάτε μέσω skype. Ο δικός μου με τόσες αρμοδιότητες που έχει, το έχει ξεχάσει αυτό σχεδόν...

Οι κοπέλες με ενημέρωσαν πριν λίγες μέρες ότι αν το συμφωνούν μέσα στο πλοίο μπορούν να ζητάνε από τον πράκτορα να νοικιάζει router και να έχουν ίντερνετ στο πλοίο όσο είναι στο λιμάνι, εμένα δεν το έχει κάνει αυτό, δεν το ήξερε ως τώρα, θα το ψάξει μου είπε...

Για τα χρήματα τώρα... Η εταιρία λογικά θα ζητήσει το ΙΒΑΝ από ένα λογαριασμό τραπέζης και εκεί θα βάζει με έμβασμα κάθε μήνα τα χρήματα. Ο δικός μου τα στέλνει στην Alpha και έχει μια χρέωση 3 ευρώ για κάθε έμβασμα που στέλνει, δεν ξέρω τί χρεώνουν οι άλλες τρέπεζες...

Το ΝΑΤ σαν ταμείο δεν το έχω πολυχρησιμοποιήσει αλλά όποτε το χρειάστηκα δεν είχα κανένα ιδιαίτερο πρόβλημα...

Ότι πιο συγκεκριμένο θες ρώτα μας... Θα σε ενημερώσουμε για όλα, μην ανησυχείς καθόλου για αυτά... Μόνο κοίταξε να προετοιμάσεις ψυχολογικά τα παιδιά, αυτά θα τραβήξουν το μεγαλύτερο ζόρι και πρέπει να τους μιλήσετε πολύ πριν φύγει... Εννοώ πρέπει να καταλάβουν ότι δεν είναι επιλογή του να φύγει αλλά επιβεβλημένη ανάγκη, για επιβίωση... (Χαχα,:D καλά, όχι με αυτά τα λόγια, ξέρεις εσύ...)

Link to comment
Share on other sites

Pashalitsa ήσουν κατατοπιστικότατη, αν θυμηθώ κι εγώ κάτι άλλο αύριο θα το γράψω, όπως όλες εννοείται, κάθε βοήθεια χρειάζεται.

Και πράγματι στην Αττική έχει δύο υποκαταστήματα αλλά πολλούς συμβεβλημένους γιατρούς σε όλες τις περιοχές, σου δίνουν κατάσταση ονομάτων και ειδικοτήτων.

tzini λαχτάρα που πάθατε. Να σου πω σίγουρα κάποια στιγμή θα συνδεθούμε με κάποια εταιρία, αλλά ακόμα δεν έχουμε σταθερό τηλέφωνο και δεν γίνεται. Δύο κινητά ο καθένας και δεν τους κάνουν. Προς το παρόν απολαμβάνω την πρώτη βραδιά που έχω ανοιχτά τα τζάμια άφοβα, χτες να φανταστείς δεν τόλμησα.


Εάν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας, θα πας εκεί που κοιτάς....;)

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς Mariaefi έχετε αρκετό καιρό μέχρι τον Οκτώμβρη να προετοιμάσετε τα παιδιά αλλά και εσάς τους ίδιους, ώστε να στηρίξει ο ένας τον άλλον, είναι πολύ σημαντικό.

Εμείς από την στιγμή που το συζητήσαμε με τον καλό μου ως την στιγμή που έφυγε είχαμε μόνο 2 εβδομάδες....


Εάν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας, θα πας εκεί που κοιτάς....;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εφυγα αυλα!

περασε η ωρα!

υγ: ελπιζω να σταματησε η μικρη κ να μην σου κανει τετοια στις διακοπες, αλλιως παρε κ ενα ζευγαρι ωτασπηδες δωρο για καθε φιλη σου:mrgreen:!

Οχι ήταν έκτακτο και δεν κράτησε πολύ. Φέτος κοιμάται σχετικά καλά το πουλάκι μου.Περυσι ήταν που μου είχε βγάλει το λάδι ανάποδα (Αληθεια πως βγαίνει ανάποδα δηλαδή το λάδι; :tongue: )

Άλλη μία νύχτα που έσβησα τα φώτα με τα μάτια να κλείνουν απʼτη νύστα κ όταν ξάπλωσα το μυαλό άρχισε να δουλεύει πάλι με 10000 στροφές την ώρα. Παρόλο που πάλι όλη μέρα έκανα δουλειές, η στενοχώρια κάποιων καταστάσεων και το άγχος τους μέλλοντος υπερνικούν την κούραση. Εμ, 2 εναντίον 1, τι θα έκαναν! Ε, σηκώθηκα.

Αχ, ξέρεις πόσες φορές το έχω πάθε αυτό; ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ!!!

Ayla καλό ταξίδι και καλά να περάσεις!!!

Ευχαριστώ Pashalitsa mou. ελπίζω όντως να περάσω καλά...(μεγάλο το ταξίδι γμτ..δυο βαπορια σερί)

Κορίτσια καλό ταξίδι σε εσάς που φεύγετε και καλά να περάσετε να χαλαρώσετε και να περάσετε όμορφες οικογενειακές στιγμές!

Εγώ πάλι μιας και μπήκαμε στον Αυγουστο και λόγος δεν έχει γίνει για άδειες θα ζητήσω άδεια άυριο μεθαύριο για την 16η αυγούστου ώστε να το κάνω 4ημερο από Παρασκευή, να κόψω και αντιδράσεις ώστε να δω αν με παίρνει..

Να σαι καλά Μαριάννα...Με το καλό να τον δεχτείς στο σπίτι σας! Ελπιζω να πάρεις την άδεια που επιθυμείς...Εγώ θα έχω όλο τον Αύγουστο εκτός τις 3 τελευταίες μέρες και μετά την πρώτη βδομάδα του Σεπτ. γιατί θα αρχίσουμε παιδικό σταθμό...κ έχουμε την προσαρμογή της μικρής...

Να καλοσωρίσω και την mariaefi και να της ευχηθώ καλή δύναμη. Δεν ειναι τπτ συνηθίζεις σιγά σιγά...στην αρχή θα σου έρθει κάπως νταμπλάς αφού έχετε συνηθίσει τόσα χρόνια να είστε διαρκώς μαζί....αλλά οκ θα δεις ότι δεν είναι κ τόσο τρομερο. Με την κρίση που υπάρχει να λες και δοξα τω Θεώ που υπάρχει και αυτή η λύση. Εδώ άλλοι πεινάνε κυριολεκτικά κ τους πετάνε έξω από τα σπίτια τους γιατί χρωστάνε ενοίκια..άλλοι δεν έχουν να ψωνίσουν καν τα απαραίτητα τρόφιμα στο σπίτι τους, και τόσα πολλά...Μη λες τπτ λοιπόν και θα περάσει ο καιρός σιγά σιγά...Εμείς εδώ είμαστε να τα λέμε όποτε θες και να δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη!!

Κορίτσια εγώ ειμαι σχεδόν έτοιμη...αλλά πτώμα. Πάω να την πέσω διοτι και αύριο όλη μέρα έχει διάφορες εκκρεμότητες..

Α, τζίνι εταίρια είναι ρε! :tongue::tongue:


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ναι, δυο παραρτήματα έχει το ΝΑΤ στεριανά στην Αττική και ένα νησιωτικό στη Σαλαμίνα (μικρό):tongue:.

Parooooooooooooooooooooooooooos!!!!! Hellooooooooooooooo!!! Σαντορίνη με λαμβάνεις;;; Το ηφαίστειο καπνίζει ή είναι ήρεμο;;;:tongue:

Θέλω μπάνιο στον Περίβολοοοοοοοοο!!!!!!!!:cry::cry::cry:

Αχ, Πάρος, δώσε μια ανταπόκριση από το αγαπημένο μου νησί, να πάρω μια τζούρα να συνέλθω!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου καλημέρα απο την μαγευτική σαντορίνη!!! Φτάσαμε εχθές, το ταξίδι ήταν μια χαρα, το highspeed έκανε 4,5 ώρες και πέρασε και απο ιό! Ταχυτατο! Με τις ξαπλώστρες δεν ξέρω τι θα κανω, 10? τις έχουν συν τον καφέ.. Αλλα απο την άλλη που να κουβαλαω και ομπρέλες.. Α δεν σας είπα έχω παρει και τον σκύλο μαζί μου!! Ένα τσιουαουα!!! Είναι κουταβι και δεν μπορούσα να το αφήσω γιατί είναι στην φάση εκπαίδευση τουαλέτας οπότε έπρεπε να τον έχω μαζί!

Εγω κορίτσια απο το 2005 που μένω με τον Θ έχω συναγερμό! Αφού όταν μετακομισαμε Πεντέλη και μεχρι να τον βάλουμε το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ.. Στο συγκρότημα απο τις 6 μεζονέτες μόνο μια έχει πουληθεί και αυτή που μένουμε εμείς! Ερημιά δλδ και ο φοβος μου δεν ειναι το να μπουν οταν λειπουμε, τρεμω στην ιδέα να μπει κάποιος το βράδυ.. Με τα μικρα μέσα.. βέβαια τώρα έχω συνδεθεί και σε κέντρο σημάτων ότι γίνει παίρνουν τηλ εμένα και την μαμα μου και αν λειπουμε παει η αστυνομία!

Mariaefi καλώς ήρθες!! Δύσκολα όντως τα πράγματα αλλα κανε υπομονή! Και συν εταιρία που είναι ο Θ 2ο και ανθυποπλοιαρχους έχουν φιλλιπινεζους..

Μαριάννα καλώς να τον δεχθεις!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το νατ σαν ταμείο μια χαρα είναι!! Έχει πολλούς συμβεβλημενους σε όλη την Ελλάδα και κανείς την δουλειά σου! Πχ εγω που έχω παιδιατρο στα μικρα εκτός νατ μου κόβει απόδειξη και πάω στο νατ και τα εισπράττω!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

pashalitsa εχθές το βράδυ τα πήγα για παγωτακι στα φηρα, πολυ ήσυχα τα πράγματα! Καμια σχέση με άλλες χρονιές, αφού ένας κύριος μου έλεγε ότι είναι παρόμοιες οι εποχές με 1985-1990... Βρίσκεις ξενοδοχείο στο καμάρι με 25?...!!! Απίστευτο!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Τί λες;;;;;;; Στα Φηρά τέτοια εποχή έπρεπε να σπρώχνεις για να περάσεις από τον κόσμο... Μιλάμε ότι είχε κοσμοσυρροή... Ήσυχη η Σαντορίνη;;; Έζησα να το ακούσω κι αυτό... Από μια μεριά καλά να πάθουν οι Σαντορινιοί γιατί είχαν ρίξει τρελή εκμετάλλευση στις τιμές... Δωμάτιο 25 ευρώ στο Καμάρι;;;; Μη μου βάζεις ιδέες και έρθω σούμπιτη!!!! Ο λόγος που δεν πλησιάζω είναι το κόστος!!!

Α, να σου πω, μου στέλνεις το όνομα του πρακτορείου που με αυτή την καταπληκτική τιμόύλα που έγραψες σας έστειλε Λονδίνο, για να το έχω στα υπόψιν;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...