Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η τιμή είναι για τα εισιτήρια μόνο! Τα είχα κλείσει με Easyjet! Κατα τα αλλα ειχα κλείσει απο το booking.com διαμέρισμα στο Camden με 700£ για 7 μερεσ αλλα ήταν τέλειο και μας βόλεψε απιστευτα με τα δυο παιδιά! Είχε κουζίνα, πλυντήριο, micro, wifi, τα Πάντα! Και ήταν όλο ικεα! Όλα τα έπιπλα δλδ! Αν θέλεις πληροφορίες πες μου! Σήμερα θα παμε περίβολο και θα σας ενημέρωσω για τον κόσμο!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Τί λένε τα παιδάκια σου με το νησί;;;

10 ευρώ οι ξαπλώστρες;;; Ε, να, τί έλεγα για εκμετάλλευση;;; Σε ποια παραλία;;;

Ε ναι και θα μείνω 20 μέρες αν δλδ θέλω 200? μόνο για τις ξαπλώστρες... Τραγικοοο! Σε μια άσχετη παραλία ανάμεσα στο καμάρι και στο μονολιθο..

Τα μικρα έχουν ξετρελαθει αλλα η ματ με ρώτησε ποτε θα παμε στο σπίτι στην Πεντέλη! Με ρωταει αν θα παει σχολείο το χειμώνα κλπ (σου λέει μην μείνουμε εδω για Πάντα!) χαχαχα!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή είναι για τα εισιτήρια μόνο! Τα είχα κλείσει με Easyjet! Κατα τα αλλα ειχα κλείσει απο το booking.com διαμέρισμα στο Camden με 700£ για 7 μερεσ αλλα ήταν τέλειο και μας βόλεψε απιστευτα με τα δυο παιδιά! Είχε κουζίνα, πλυντήριο, micro, wifi, τα Πάντα! Και ήταν όλο ικεα! Όλα τα έπιπλα δλδ! Αν θέλεις πληροφορίες πες μου! Σήμερα θα παμε περίβολο και θα σας ενημέρωσω για τον κόσμο!!

Αχ, όχι, εγώ νόμιζα ότι ήταν γκρουπαρισμένη τιμή... Άμα πάω πρώτη φορά προτιμώ να πάω με γκρουπ και να δούμε τα αξιοθέατα κλπ στοχευμένα...

Ευχαριστώ πάντως!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες :P !! μαρια καλωσ ηρθεσ και εσυ... αχ τι τυχερουλεσ ειστε ολεσ που πατε διακοπεσ??? εγω πουθενα φετοσ.. εδω θα την βγαλω.. οι φιλεσ δεν ακολουθουν για διακοπεσ αλλεσ παντρεμενεσ και οι λευτερεσ δεν εχουν λεφτα.. οποτε εδω στο πηλιο γυρω γυρω παλι φετοσ..

μαρια μου δυσκολα αλλα ολεσ αυτο λεμε με την οικονομικη κριση που υπαρχει αυτη την στιγμη μην παραπονιομαστε γιατι εξω καθε μερα ειναι και χειροτερα και οσοι εχουμε ακομα δουλειεσ δεν ξερουμε για ποσο ακομα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστω όλες κορίτσια!

Πεταλούδα εργάζομαι σε ναυτιλιακή και δυστυχώς αυτή την εποχή έχουμε αρκετή δουλεια με αποτέλεσμα να μην συζητάμε για άδειες από νωρίς..ελπίζω αύριο να ανόίξω το στόμα μου και να ζητήσω την μια μέρα που σας έλεγα!

Μαρία, το θέμα της ασφάλισης να το συζητήσετε με την θεία σου ωστέ να μην βγει χαμένος ο σύζυγος. Το λέω αυτό γιατί τα ένσημα του ΝΑΤ δυστυχώς νομίζω δεν συμψηφίζονται στο τέλος με κανένα άλλο ταμείο με αποτέλεσμα αν ένας άνδρας έχει π.χ. 15 χρόνια ασφάλεια ΙΚΑ ή ΤΕΒΕ και ακόμα 10 ΝΑΤ να μην μπορεί να βγάλει μια σύνταξη ολοκληρωμένη δηλαδή δεν μπορεί να συμφηφίσει 15 χρόνια ΙΚΑ + 10 ΝΑΤ ωστε να βγάλει σύνταξη 25ετίας. Γαι την κατώτατη σύνταξη ΝΑΤ χρειάζονται 13μιση χρόνια τουλάχιστον μπαρκαρισμένος αυτό το ρώτησα πρόσφατα και είμαι σίγουρη. Ειναι όμως κρίμα αν ήδη έχει αρκετά ένσημα από άλλο ταμείο να πάνε χαμένα. Οπωσδήποτε να το συζητήσετε μαζί της είναι η γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Παρος σούπερ νέα! Μπράβο κοριτσάκι καλά να περάσετε με τα κουκλιά σου και το τσιουάουα! Φανταστική η Σαντορίνη!

Αυλα και σε σένα τις ευχές μου για όμορφες διακοπές με το κοριτσάκι σου! Να ξεκουραστείτε και να γυρίσετε με γεμάτες μπαταρίες!

Πασχαλίτσα πότε φεύγεις εσύ με το καλό?

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλά με εξόργισε το γεγονός ότι ένας 75χρονος βιαζε εδώ και 5 χρόνια τις εγγονές της αδερφής του που σήμερα είναι 10 και 11 ετών αντιστοιχα!!!

Αυτός ο άνθρωπος θα μπει στην φυλακή για 3 μόλις χρόνια και στα 78 θα βγει στο ανώτατο όριο ηλικίας φυλάκισης!!! Δηλάδή αυτό είναι δικαιοσύνη τώρα?:mad:

Ποιος νόμος προφυλάσσει αυτά τα παιδιά? Ποιός νόμος προφυλάσσει την συγγενή που αντιλήφθηκε τι συνέβαινε και το κατήγγειλε? Καλά δεν θα μιλήσω για τους γονείς των κοριτσιών που επί 5 χρόνια δεν είχαν καταλάβει τίποτα..ειναι δυνατόν βρε κορίτσια εσείς που είστε μανάδες πείτε μου..

Συγνώμη που παραθέτω κάτι τόσο δυσάρεστο στην όμορφη παρέα μας, αλλά ειλικρινά έχω βγει από τα ρούχα μου!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το έβαλα στο google, δεν βλέπω ειδήσεις. Πραγματικά αδιανόητο! Τι μυαλό αρρωστημένο κάνει κάτι τέτοιο, πως οδηγείται εκεί ένας θεός ξέρει! Και η αδιαφορία των γονιών ή η αφέλεια τους τον άφησαν να συνεχίζει; Είναι ατελείωτη συζήτηση, τα τέρατα φτάνουν μέχρι και σε βρέφη! Θέλουν την σκληρότερη τιμωρία ασυζητητί!

Πιστεύω από ό,τι έχω ακούσει ότι και στην φυλακή οι παιδεραστές είναι τα μιάσματα και ότι αργά ή γρήγορα πληρώνουν με την ζωή τους (από τους υπόλοιπους εσώκλειστους κ ας μην το λένε).

Τι να το κάνεις όμως, τα παιδιά σακατεύονται εφ όρου ζωής...

Εγώ αν καταλάβαινα κάτι τέτοιο σε δικό μου παιδί; Δεν επιτρέπω στον εαυτό μου να πει, πάντως δεν θα προλάβαινε να έρθει η αστυνομία,τουλάχιστον όχι για να συλλάβει αυτόν.


Εάν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας, θα πας εκεί που κοιτάς....;)

Link to comment
Share on other sites

Άκυρες οι διακοπές με την φίλη, οικονομικές δυσχέρειες δεν της το επιτρέπουν. Φυσικό είναι, το περίμενα. Οπότε ίσως λίγες μέρες Πάτρα να δω τους δικούς μου, αλλά χωρίς μεταφορικό είναι κ εκεί δύσκολα καλοκαιριάτικα, γιατί φυσικά δεν πάω μόνη με το αυτοκίνητο νέα οδηγός. Ή μήπως να πάω; Σιγά σιγά θα μπορούσα, τι στο καλό!

Ουφ! Δύσκολη απόφαση. Τι λέτε κορίτσια;


Εάν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας, θα πας εκεί που κοιτάς....;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ασχετο αλλά με εξόργισε το γεγονός ότι ένας 75χρονος βιαζε εδώ και 5 χρόνια τις εγγονές της αδερφής του που σήμερα είναι 10 και 11 ετών αντιστοιχα!!!

Αυτός ο άνθρωπος θα μπει στην φυλακή για 3 μόλις χρόνια και στα 78 θα βγει στο ανώτατο όριο ηλικίας φυλάκισης!!! Δηλάδή αυτό είναι δικαιοσύνη τώρα?:mad:

Ποιος νόμος προφυλάσσει αυτά τα παιδιά? Ποιός νόμος προφυλάσσει την συγγενή που αντιλήφθηκε τι συνέβαινε και το κατήγγειλε? Καλά δεν θα μιλήσω για τους γονείς των κοριτσιών που επί 5 χρόνια δεν είχαν καταλάβει τίποτα..ειναι δυνατόν βρε κορίτσια εσείς που είστε μανάδες πείτε μου..

Συγνώμη που παραθέτω κάτι τόσο δυσάρεστο στην όμορφη παρέα μας, αλλά ειλικρινά έχω βγει από τα ρούχα μου!

ουτε καν να γουγλαρω δεν γουσταρω τετοιες ειδησεις!

φρικη!!!!!!!

να χεσω την οποια μορφη εξουσιας σε τετοιες περιπτωσεις! κ την νομοθετικη κ την δικαστικη κ την εκτελεστικη!

Άκυρες οι διακοπές με την φίλη, οικονομικές δυσχέρειες δεν της το επιτρέπουν. Φυσικό είναι, το περίμενα. Οπότε ίσως λίγες μέρες Πάτρα να δω τους δικούς μου, αλλά χωρίς μεταφορικό είναι κ εκεί δύσκολα καλοκαιριάτικα, γιατί φυσικά δεν πάω μόνη με το αυτοκίνητο νέα οδηγός. Ή μήπως να πάω; Σιγά σιγά θα μπορούσα, τι στο καλό!

Ουφ! Δύσκολη απόφαση. Τι λέτε κορίτσια;

να πας αν μπορεις, αλλα να εχεις υποψη σου οτι η αθηνων-πατρων ειναι ακομα μερντ οπως μου ειπε ο γαμπρος μου, που εφυγε προσφατα για το χωριο.

α! μην φυγεις τεταρτη βραδυ πλιιιιζ! θα φυγω κ εγω για το χωριο μου!:tongue:

κλαψ κλαψ! αλλες παραλια κ αλλες αφασια!

βρε μαριαννα θα τους πεις τιποτις για την αδεια ή παλι αυριο?!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

α! μην φυγεις τεταρτη βραδυ πλιιιιζ! θα φυγω κ εγω για το χωριο μου!:tongue:

:lol::lol::lol::lol::lol: βρε tzini! Σε καλό να μου βγουν τα γέλια πρωί πρωί!!!!

Οκ! Κατάλαβα, έγινεεεεεεεεεε! Όχι Τετάρτη βράδυ! :lol::lol::lol::lol::lol:


Εάν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας, θα πας εκεί που κοιτάς....;)

Link to comment
Share on other sites

αιντε ωρε μαγαζατορ? θα πιουμε κανενα καφε?

τετοια ωρα δηλ. κανενα ποτακι, κανενα κοκτειλ καλο θα ηταν.

ο ν πεταει δευτερα μεσημερι.

πεταλουδα φυγε πεμπτη πρωι, να μην εχει κ πολυ κινηση ο δρομος κ δυσκολευτεις!:tongue:

σοβαρα τωρα, ειναι κ αυτα τα εργα που κανουν ακοοοομα στην αθηνων-πατρων! οποτε δεν θα δυσκολευτεις κ εσυ. αν φυγεις μαζι με το ρευμα εξοδου, λογικα μπορει να τα βρεις σκουρα.

αυλα πως παει εις τας διακοπας? οκ η κορη? το ταξιδι ενταξει ή την κουρασε?


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ή καλημέρα! Μετά από έναν ψιλοτσακωμό με τον άντρα μου το απόγευμα, εδέησε να βάλει το δόκιμο να του κάνει σύνδεση με MSN KAI SKYPE και μιλούσαμε ίσα με δυο ώρες, τώρα το κλείσαμε... Αφού του είπα ότι αδιαφορεί και μπλα μπλα μπλα και ότι όύτε το παιδί δεν τον νοιάζει να δει και αφού τον έψαλα όταν μου είπε ότι δεν πήρε αμερικάνικες κάρτες για να μιλήσουμε από το κινητό γιατί ΞΕΧΑΣΕ να το πει στον πράκτορα (εκεί έγινα Τούρκος γιατί μου είπε "Έχουμε και δουλειές εδώ Β.!!!!" :mad::-x:-xκαι τα πήρα και του λέω ΟΚ, ο καθένας με τις προτεραιότητές του)...

Τέλος πάντων τον είδα, τον είδε και η μικρή μισοκοιμισμένη, την ώρα που την κουβάλαγα μπροστά από τον υπολογιστή μου λέει "καλέ αυτή έχει γίνει τεράστια!!!":) Έχει ψηλώσει η μικρή τελευταία!

Θα πιάσει και δεύτερο λιμάνι στην Αμερική για εκφόρτωση, οπότε ευελπιστώ να μιλήσουμε κι εκεί και να του μιλήσει και η μικρή που σήμερα δεν μπορούσε να ανοίξει τα μάτια της καλά καλά... Τον είδε, του χαμογέλασε, "γεια σου μπαμπά μου", μόνο αυτό μπέρεσε να πει, τον κοιτούσε που της μιλούσε, χαμογέλαγε αλλά ήταν σαν μαστουρωμένη από τη νύστα η καημένη....

Link to comment
Share on other sites

Αχ, ναι βρε Τζίνι, κανένα ποτάκι ωραίο θα ήταν τώρα... Να αφήσω τους σκύλους να προσέχουν τη μικρή και να φύγω;;;:D:D:D:tongue::tongue::tongue:

Όχι, ε;;;

Κααααααλά πάω για ύπνο... Αύριο πρωί πρωί έχω εγερτήριο, δουλειές εξωτερικές πρωινές...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...