Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Α νόμιζα ουι η δικιά σου είναι μεγαλύτερη!!! Ναι 17 και επέτειο στις 26!!!! Πω πω γιορτές που έρχονται!!!

Όχι καλέ εμείς είμαστε τόοοοοσο μικρότερες!:tongue:

Χα, κι εσύ δώρο για την επέτειο του την έκανες την κόρη;;;:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το κακό είναι ότι δε μπορώ να κανονίσω ταξίδι στην επέτειο, δε μπορούμε να λείπουμε στα γενέθλια του παιδιού! Δεν τα κανόνισα καλά γμτ, έπρεπε να την έκανα μια βδομάδα αργότερα!!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εγω σπίτι θα της το κάνω μιας και έχουμε κήπο! Όταν ήταν 2 και ήμουν έγκυος στον μικρο της τα είχα κάνει σε tennis club όπου είχε παιδική χαρα, οι γονείς καθόταν περιμετρικά και είχε γκαζόν!! Είχαμε περάσει παρα πολυ ωραια και την επόμενη μέρα ολοι με πήραν να μου πουν πόσο τους άρεσε! Πέρσι λόγο μετακόμισης δεν κάναμε.. Ε φέτος θα είναι και ο μπαμπάς της εδω! Ποιος στην χάρη της!!!

Εσυ αφου έχεις κήπο γιατί θες παιδοτοπο;;


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Δε μου λες, αν επιτρέπεται, τί σκέφτεσαι για δώρο; Θέλω να κάνω κάτι ιδιαίτερο αλλά δεν ξέρω τι! Σκεφτόμουν να κλείσω καμιά μικρή σουίτα σε κανένα καλό ξενδοχείο για ένα βράδυ, προς Σούνιο μεριά και να το οργανώσω κάπως... Δεν ξέρω πάλι... Να πάρω κάτι πρακτικό αλλά ακριβό; Κάτι έχω στο μυαλό μου όπως μια πολυθρόνα για μασάζ που είναι και η αδυναμία του άντρα μου... Μήπως λέω βλακείες;;; Πείτε καμιά ιδέα ρε κορίτσια, έχει αρχίσει το Αλτσχάιμερ φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω στο σπίτι, δεν έχω κουράγια (με τη ζέστη με έχει πεθάνει η φλεβική ανεπάρκεια, δεν αντέχω ΚΑΘΟΛΟΥ την ορθοστασία)... Θέλω να βγω έξω και να περάσουμε καλά γιατί πέρσυ κάναμε κάτι πολύ απλό στο σπίτι (έλειπε και ο μπαμπάς). Φέτος που θα είναι εδώ θέλω υπερπαραγωγή!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Όχι καλέ εμείς είμαστε τόοοοοσο μικρότερες!:tongue:

Χα, κι εσύ δώρο για την επέτειο του την έκανες την κόρη;;;:D

Χαχαχα! Ναι πρώτη επέτειο γαμου με την μπουμπου μας κάναμε!!! Σας περνάμε μια ολόκληρη εβδομάδα!!! Χαχαχα! Τι καλοκαίρι και αυτο! Καύσωνας και εμείς τούμπανο!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλε τι σας έπιασε πάλι;;;; Αλλαξτε θέμα!

Χαχαχαχαχα! Έχεις δίκιο Paros!:D:D:D:D

Να σας πω κάτι για το σπίτι να γελάσετε. Όταν συζητάγαμε με τον καλό μου για την θέση της tv δεν μου άρεσε εκεί που είχαν επιλέξει να τη έχουν όταν έφτιαξαν το σπίτι, (εννοώ εκεί που είχε κεραία κεντρική, πρίζες κτλ) και της αλλάξαμε θέση, πήραμε κεραία πρόσθετη πολύ διακριτική, αποκωδικοποιητή να είναι ψηφιακό το σήμα για περισσότερη καθαρότητα, όλα τα πρόσθετα τέλος πάντων. Μετά έφυγε ο καλός μου, έφτιαξε μάστορας σύνθεση τοίχου με γυψοσανίδα, τη έβαψα, φοβερή έγινε. (Του έστειλα και φωτογραφίες μαζί με ένα δεματάκι με μικροπράγματα τώρα που θα έρθει Ευρώπη να χαρεί ο καλός μου, σνιφ).

Τέλος πάντων έβαλα πάνω σήμερα την tv (ουφ, ασήκωτη ήταν), την σύνδεσα (μια ώρα με τα καλώδια αυτό εδώ-εκείνο εκεί:confused:), τέλεια εικόνα, όλα καλά. Τώρα πριν λίγο κλείνω την τζαμαρία να μην μπαίνει ζεστός αέρας και τσουπ!:shock: Χάθηκε το σήμα της τηλεόρασης! Χαχαχχαχαχα, φαντάζεστε για να είναι ανοιχτή η tv να πρέπει να είναι πάντα ανοιχτή και η τζαμαρία σετ;;;; :D:D Και καλά τώρα το καλοκαίρι εντάξει, τον χειμώνα θα φοράμε μπουφάν στο σαλόνι για να δούμε κανένα εργάκι; Χαχαχαχαχαχα, πως του το λέμε τώρα; :tongue:


Εάν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας, θα πας εκεί που κοιτάς....;)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να σας ζήσουνε τα παιδάκια σας κι εσείς να χιλιάσετε τις επετείους σας!

Υγεία και αγάπη σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!


Εάν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας, θα πας εκεί που κοιτάς....;)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ Καλα θα κανείς!!! Θα το ευχαριστηθεις και ΕΣΥ καλύτερα και δεν θα τρεχεις πανικοβλητη να τους ευχαριστησεις όλους!!!!

Για δώρο μάλλον το ταξίδι!! Koh samui thailand!!!! :)))) 7 νύχτες!!! Σε ξενοδοχείο με δική μας πισίνα!!! (μόνο σε εσάς το λέω, δεν θέλω να μου το ματιασουν πάλι) !!!

Λες να του πάρω και δώρο;;; Πολυ μπελάς βρε κορίτσια τα δώρα στους άντρες.. Στις 14/2 του είχα πάρει ενα ΤΕΛΕΙΟ μπουφάν Barbour 400? είχε αρχική! Τώρα τι να του πάρω;; Εμάς μας περνούν ενα μονόπετρο και είναι ολοι χαρούμενοι!!! :))))))


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα! Έχεις δίκιο Paros!:D:D:D:D

Να σας πω κάτι για το σπίτι να γελάσετε. Όταν συζητάγαμε με τον καλό μου για την θέση της tv δεν μου άρεσε εκεί που είχαν επιλέξει να τη έχουν όταν έφτιαξαν το σπίτι, (εννοώ εκεί που είχε κεραία κεντρική, πρίζες κτλ) και της αλλάξαμε θέση, πήραμε κεραία πρόσθετη πολύ διακριτική, αποκωδικοποιητή να είναι ψηφιακό το σήμα για περισσότερη καθαρότητα, όλα τα πρόσθετα τέλος πάντων. Μετά έφυγε ο καλός μου, έφτιαξε μάστορας σύνθεση τοίχου με γυψοσανίδα, τη έβαψα, φοβερή έγινε. (Του έστειλα και φωτογραφίες μαζί με ένα δεματάκι με μικροπράγματα τώρα που θα έρθει Ευρώπη να χαρεί ο καλός μου, σνιφ).

Τέλος πάντων έβαλα πάνω σήμερα την tv (ουφ, ασήκωτη ήταν), την σύνδεσα (μια ώρα με τα καλώδια αυτό εδώ-εκείνο εκεί:confused:), τέλεια εικόνα, όλα καλά. Τώρα πριν λίγο κλείνω την τζαμαρία να μην μπαίνει ζεστός αέρας και τσουπ!:shock: Χάθηκε το σήμα της τηλεόρασης! Χαχαχχαχαχα, φαντάζεστε για να είναι ανοιχτή η tv να πρέπει να είναι πάντα ανοιχτή και η τζαμαρία σετ;;;; :D:D Και καλά τώρα το καλοκαίρι εντάξει, τον χειμώνα θα φοράμε μπουφάν στο σαλόνι για να δούμε κανένα εργάκι; Χαχαχαχαχαχα, πως του το λέμε τώρα; :tongue:

Να ΄σαι καλά με έκανες και γέλασα!!! Ξέρεις, οπτικοποίησα την περιγραφή σου για το χειμώνα!!! Του το λες με πολύ χιούμορ να γελάσει κι αυτός! Πες του είμαι τέλειος μάστορας, έκανα αυτό, εκείνο, το άλλο ΑΛΛΑ υπάρχει μια μικρή τόση δα λεπτομέρεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ Καλα θα κανείς!!! Θα το ευχαριστηθεις και ΕΣΥ καλύτερα και δεν θα τρεχεις πανικοβλητη να τους ευχαριστησεις όλους!!!!

Για δώρο μάλλον το ταξίδι!! Koh samui thailand!!!! :)))) 7 νύχτες!!! Σε ξενοδοχείο με δική μας πισίνα!!! (μόνο σε εσάς το λέω, δεν θέλω να μου το ματιασουν πάλι) !!!

Λες να του πάρω και δώρο;;; Πολυ μπελάς βρε κορίτσια τα δώρα στους άντρες.. Στις 14/2 του είχα πάρει ενα ΤΕΛΕΙΟ μπουφάν Barbour 400? είχε αρχική! Τώρα τι να του πάρω;; Εμάς μας περνούν ενα μονόπετρο και είναι ολοι χαρούμενοι!!! :))))))

Μπράβο βρε Πάρος, καλά έκανες!!! Το ξέρει για το ταξίδι ή το φυλάς για έκπληξη; Και μην το πεις σε συγγενείς να χαρείς!!!

Εγώ λεφτά για ακριβά ρούχα και φίρμες δεν τα δίνω με τίποτα, είναι θέμα νοοτροπίας (άσε που δεν περισσεύουν κιόλας)! Δεν πληρώνω εγώ την υπογραφή του καθενός με τίποτα! Εδώ τα δικά μου που τα χρυσοπληρώνω λόγω βάρους (ψωνίζω από την Ulla Popkeen γιατί τα βολεύομαι πολύ) και τα κλαίω τα λεφτά μου... Προτιμώ να να δώσω κάπου αλλού αφού δεν πρόκειται να αντλήσω καμια ευχαρίστηση από αυτό... Μόνο τα αθλητικά παπούτσια κοιτάζω να είναι καλά για όλους και τίποτε άλλο...

Πραγματικά στα πρώτα της γενέθλια δεν το χάρηκα, έτρεχα πανικόβλητη... Όχι, θέλω να ξεσκάσω... Εξάλλου, τα ίδια λεφτά μου έρχονται πάνω κάτω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...