Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Ναι ναι, θα του τα πω όλα όσα έκανα (να πάρω τα εύσημα καλέ!), αλλά σκέφτηκα την τελευταία μικρή αυτή λεπτομέρεια να τον αφήσω να την διαπιστώσει μόνος του όταν θα έρθει με το καλό Φεβρουάρη μήνα , καθήσει στον καναπέ μας, του σερβίρω κ ένα ποτάκι να χαλαρώσει και με παρακαλέσει να κλείσω την έρμη την τζαμαρία επιτέλους γιατί ξύλιασε!!!!!!! Εεεεεμμμμμμμμ, ναι ναι, τότε πιστεύω είναι η καλύτερή στιγμή, ναι, τότε! …….

Paros τέλειο το ταξιδάκι, φτου φτου….. και το μπουφάν, δεν το συζητώ, πρακτικά πράγματα είναι τα ιδανικά. Πράγματι, είναι δύσκολα τα αντρικά δώρα, εγώ τον ρωτάω τι θέλει και το ίδιο κάνει κι αυτός πλέον για να τα ευχαριστιόμαστε , πέρσι του πήρα ρολόι kinetic που ήθελε, ξέρεις αυτό που κουρδίζει με τις κινήσεις του χεριού και τρελάθηκε. Επίσης τα gajets αρέσουν πολύ, αλλά ειδικά την πολυθρόνα pashalitsa θα την χαρείς κι εσύ μαζί του (εννοώ όταν δεν θα είναι στο σπίτι, σκέφτηκες κάτι άλλο βρε; ), οπότε τέλεια η ιδέα σου.

Όσο το πάρτι; Στον παιδότοπο αδερφές μου, στον παιδότοπο!!!!!


Εάν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας, θα πας εκεί που κοιτάς....;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το ξέρει για το ταξίδι!!! Είπαμε στην αρχη να πάμε Σκιάθο! Αλλα το ίδιο θα μας έρθει πάνω κατω.. Pashalitsa επειδή την έχω πατήσει πολλεεες φορές δεν το λέω!!!! Το ταξίδι μας βγαίνει αεροπορικά και ξενοδοχείο 2000?!!! Καλα μην νομίζεις ούτε και εγω παίρνω ακριβά ρούχα, μόνο αν κάτι μου αρέσει πολυ! Αλλα ρολόγια έχει άπειρα, ρούχα το ίδιο, γιαυτο κάθε φορα σπαω το κεφάλι μου να βρω τι να του πάρω!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Ε, ρε κατάντια! Το ίδιο βγαίνει να πας στη Σκιάθο με το να πας στην Ταυλάνδη;;; Αν ας πούμε στη Σκιάθο μείνεις σε κάτι αντίστοιχο, τα ίδια έρχονται;;; Τί να πω, έχω κουφαθεί!!! Οι δυο σας θα πάτε είπες ε;;; Άντε βρε και με το τρίτο παιδάκι!!!:tongue::tongue::tongue:

Η τιμή του ταξιδιού δεν είναι all inclusive έτσι;;;

Εγώ σκεφτόμουν για κανένα τριήμερο στη Μάλτα που είναι κοντά, οικονομικά και ρομαντικά ή αλλιώς Ιταλία που τη λατρεύω... Για πάνω από τριήμερο δε με παίρνει να τον απομακρύνω από το παιδί, θα κάτσει πολύ λίγο αυτή τη φορά, σκαστός βγαίνει...

Link to comment
Share on other sites

Όχι έχει μόνο πρωινό αλλα το φαγητο και γενικά ολα είναι πανφθηνα! Το μασάζ πχ έχει 6? την ώρα, όταν εδω ζητάνε 120-150! Στην Σκιάθο που εψαξα τα καταλύματα κοστίζουν περίπου 200+? , αν βάλεις μεταφορικά φαγητο κλπ άνετα το δίνεις το 2000αρο! Σαντορίνη, περιβολλος ξαπλώστρες, ένας φρεντο και ενα μεγάλο νερό 15?!!! Μόλις μου Λέει 15? έμεινα! Μόνοι μας διωχνουμε τον κόσμο και τον τουρισμό, δυστηχως... Το πρωι στα φηρα βρήκαμε ενα ζευγάρι που πήγε για γλυκο σε ενα μαγαζί στην καλντερα και πήρε ενα γλυκο και 2 καφέδες 30?... Τα λόγια είναι περιττά...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Αν η Αμοργός είχε αεροδρόμιο δεν θα το σκεφτόμουν, θα πήγαινα εκεί ένα τριήμερο αλλά τώρα τόσο ταξίδι για 2 μέρες δε λέει νομίζω...

30 Ευρώ;;;; Μα τί λες;;; Ξένοι ή Έλληνες; Και τα πλήρωσαν;;; Γιατί δε φώναξαν την αστυνομία; Είδαν την τιμή στον κατάλογο; Είναι δυνατόν;

Δεν είδα ποτέ τέτοιες τιμές στη Σαντορίνη... Τελευταία φορά είχα πάει πριν από μερικά χρόνια είχε 5 ή 6 ευρώ η ξαπλώστρα... Μήπως είχες πάρει δυο ξαπλώστρες και ήταν 3 ο φρέντο και 2 το νερό; Γιατί και εδώ στη Σαλαμίνα πήρα προχθές ένα μπουκάλι νερό, ένα φρέντο και ένα χυμό Αμίτα μπανάνα και έδωσα 8,5 ευρώ σε καφετέρια...

Πολύ παλιά (δεκαετία 80) είχαν τρελές τιμές στη Σαντορίνη, πούλαγαν ένα ποτήρι φρέσκο χυμό πορτοκάλι στην παραλία περίπου 1000δρχ. Μας είχε σηκωθεί η τρίχα όρθια! Ε, μετά κόπηκε το τουρισμός στο νησί και άρχισε να αναπτύσσεται πάλι γύρω στο 1995... Τώρα σήκωσαν πάλι ψηλά τον αμανέ μου φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι 2 ξαπλώστρες με ομπρέλα 10? ο freedo 5? και το νερό 2?!!!! Το ζευγαρι ήταν έλληνες απο την Θεσσαλονίκη είδαν τα γλυκά πολυ λαχταριστα, μπήκαν έφαγαν την πίκρα και έφυγαν..

Η Αμοργός πολυ μακριά βρε Πασχαλίτσα για τόσο λίγο..


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι 2 ξαπλώστρες με ομπρέλα 10? ο freedo 5? και το νερό 2?!!!! Το ζευγαρι ήταν έλληνες απο την Θεσσαλονίκη είδαν τα γλυκά πολυ λαχταριστα, μπήκαν έφαγαν την πίκρα και έφυγαν..

QUOTE]

Η αλήθεια είναι ότι τον Αύγουστο κοπανάνε σε όλα τα νησιά... Μα τί έφαγαν αυτοί;;; Από μια τούρτα μήπως;;;:rolleyes:

5 ο φρεντο;;; Α, καλά, έχουμε ξεφύγει τελείως... Μήπως διπλός ή κάτι τέτοιο; Καλά, μη νομίζεις, και τα Flo cafe τις ίδιες τιμές πάνω κάτω έχουν... Γι΄ αυτό κι εγώ πήρα τη Dolce Gusto και ησύχασα... Σήμερα έδωσα μια ωραιότατη παραγγελία στο σάιτ και έκανα καβάτζα καφέδες τώρα που έρχεται ο άντρας... Μα 10 ευρώ κάθε φορά στο Flo δεν πήγαινε άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Xaxaxa καλε ένα γλυκο πήραν οι άνθρωποι και 2 καφέδες!!!

Καλα εγω αν έπαιρνα και 2πλο θα μου τον χρεωναν 10?!!!! Και εμείς έχουμε μηχανή Νespresso(την διαφημίζει ο clooney) 4 ευρώ η δεκάδα έχει και την έχουμε καταβρει!!!

Τώρα που ο ΦΠΑ παει στο 23% θα χτυπηθουν πολυ άσχημα...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Με το πρακτορείο που θα πας ταξίδι, έχεις ξαναπάει; Το εμπιστεύεσαι; Αν ναι μου στέλνεις ένα πμ με το όνομα έτσι να υπάρχει στα υπόψιν;

Ναι αυτό με το ΦΠΑ ήθελα να το γράψω κι εγώ πριν και το ξέχασα...

Ο άντρας μου αύριο φτανει Κολομβία... Ο υπεύθυνος πληρωμάτων λείπει σε άδεια αλλά του είπε ο αρχιμηχανικός σήμερα ότι έχουν εμφανιστεί 2-3 πρώτοι που ενδιαφέρονται να μπαρκάρουν μετά τον 15Αυγουστο, γιατί ξέρεις, εξαφανίζονται το καλοκαίρι... Αν περάσει γιατρούς δηλαδή ο αντικαταστάτης του αυτή τη βδομάδα θα φύγει τελικά από Αμερική γύρω στις 22-23. Για να δούμε τί θα δούμε... Τίποτα σίγουρο ακόμη μια βδομάδα πριν... Τα γνωστά δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι όλα τελευταία μα τελευταία στιγμή τα μαθαίνουμε.. Άντε μακάρι να προλάβει να ειναι πίσω στα γενέθλια της μικρής και στην επέτειο σας!!! Αυτή η αναμονή ειναι δράμα.. Να μετράμε τις μέρες μια μια.. Γγγρρρρρρ....α! Δεν σας είπα! Ο Θ θα παρει τώρα το πρώτο κύκλο του κεσεν για καπετάνιος, του μένουν 3 μήνες υπηρεσίας και μετα άλλος ένας κύκλος!!! :) τελειοοο;;

Σου στέλνω πμ pashalitsa!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι κάνετε κοριτσάκια;;;

Διαβάζω τα νέα σας και σας χαίρομαι ειδικά όσες έχετε τα παιδάκια σας!Λαχταράω κι εγώ ένα παιδάκι όπως ξέρετε.Τεσπα.Μπήκα να σας ανακοινώσω ενα σουπερ ουαο νέο!!!!!!ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ και όπως καταλαβαίνετε ανυπομονώ!Μ εχει πεθάνει τόση μοναξιά συν ότι έχω περάσει όλη την αποτυχία της εξωσωματικής μόνη μου!

Να ευχηθώ η Παναγια που γιορτάζει να φυλάει τις οικογένειες μας και να χαρίζει καλές θάλασσες στους άντρες μας!

Και να θυμάστε πως όλες εισαστε μεγάλα παληκάρια!Να περνατε όμορφα και να χαμογελάτε!!!!!!!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Tina εύχομαι να περάσεις ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ στο ταξίδι!!! Να χαλαρωσεις και να το απολαύσεις!!! Τώρα για το μωρουλινι εύχομαι ολόψυχα να έρθει πολυ πολυ πολυ σύντομα!!!!! Φορτισε τις μπαταρίες σου στο ταξίδι και ολα θα έρθουν όπως τα θες!!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσάκια;;;

Διαβάζω τα νέα σας και σας χαίρομαι ειδικά όσες έχετε τα παιδάκια σας!Λαχταράω κι εγώ ένα παιδάκι όπως ξέρετε.Τεσπα.Μπήκα να σας ανακοινώσω ενα σουπερ ουαο νέο!!!!!!ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ και όπως καταλαβαίνετε ανυπομονώ!Μ εχει πεθάνει τόση μοναξιά συν ότι έχω περάσει όλη την αποτυχία της εξωσωματικής μόνη μου!

Να ευχηθώ η Παναγια που γιορτάζει να φυλάει τις οικογένειες μας και να χαρίζει καλές θάλασσες στους άντρες μας!

Και να θυμάστε πως όλες εισαστε μεγάλα παληκάρια!Να περνατε όμορφα και να χαμογελάτε!!!!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι να περάσεις υπέροχα στο ταξίδι σου με τον αντρούλη σου!

Link to comment
Share on other sites

Χθες ήταν μια πολύ σημαντική γιορτή για την οικογένειά μου... Εύχομαι η χάρη Της να φυλάει όλα τα παιδάκια του κόσμου όπως φύλαξε και το δικό μου...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είμαι να σκάσω... Μου είπε ο άντρας μου ότι ο ένας υποψήφιος αντικαταστάτης δεν έχει βίζα, ο άλλος δεν είναι έτοιμος κλπ κλπ... Εντάξει, έγινα έξαλλη αλλά δεν έβγαλα κουβέντα... Δηλαδή 3 αντικαταστάτες την προηγούμενη βδομάδα και τώρα κανείς;;; Μας δουλεύουν;;; Αύριο θα ξαναπάρει την εταιρία λέει... Δηλαδή πρέπει να πάει 31 Αυγούστου για να μπαρκάρουν;;; Το Σεπτέμβιο θα πέσουν όλοι σαν τα κοράκια να ψάχνουν να μπαρκάρουν!!! Τους λες να μπαρκάρουν στις 22 Αυγούστου και δε θέλουν!!! Έλεος δηλαδή!!! Και μετά κλαίγονται ότι δε βρίσκουν δουλειά! Λοιπόν, αν δεν έρθει ως το τέλος του μήνα, θα τα κάνω όλα μόνη μου, δε θέλω ΤΙΠΟΤΑ, ας κάτσει στο καράβι και ας γυρίσει το Νοέμβρη-Δεκέμβρη που είναι ο καιρός του... Τώρα με τί βίζα δεν ξέρω, αφού λήγει σε λίγο καιρό, ας ξεμπαρκάρει μετά από ό,τι απολίτιστο κράτος βρεθεί... Μ΄αρέσει που του είχαν υποσχεθεί ότι θα είναι έξω τέλος Αυγούστου και το είχαν κανονίσει... Ωχ, πια, μια ζωή τα ίδια!!! Τί κάθομαι και περιμένω;;; Από αύριο ξεκινάω πάλι να βρω σπίτι και να κάνω μετακόμιση μόνη μου... Κακώς τα ανέβαλα και περίμενα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...