Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Και επειδή μου την έχει δώσει άγρια και δεν μπορώ να κοιμηθώ, πάω να φτιάξω γεμιστά να ασχοληθώ ως τις 2-3 τη νύχτα να τελειώνουμε... :mad:

Πάρος ο άντρας γύρισε;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΑΧ βρε πασχαλιτσα μου, μην απελπιζεσαι... Γιατι δεν τους λέει οτι έχει σοβαρό λογο και πρέπει να βγει;; Αν ειναι δυνατόν, να υπάρχουν 3 ατομα και τελευταία στιγμη να τον κρεμανε.. Αλλα και εγω πλέον την εχω συνηθίσει την κατασταση(και καλα) γιατι πάντα οταν τρώω την ητα 2 μέρες μετα είμαι σε κατασταση τρέλας.. Πάντως με το σπίτι, μην το αφήνεις άλλο και τρεχεις τελευταία στιγμη..! Να προλαβει λίγο και η μικρη σου να συνηθίσει την αλλαγή περιβάλλοντος, μην της έρθουν μαζεμένα γιατι θα ξεκινήσει και σχολείο!!

Να σας πω και τα δικά μου;;; Ο Θ έρχεται την Παρασκευή!!!!!!!! Εμείς είμαστε το λιμανι και περιμένουμε το βαπορι!!! Παμε να ετοιμαστουμε για να τον υποδεχθούμε!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα..

Εμείς είμαστε έτσι κι έτσι...Ε, 15αύγουστος χώρια δεν είναι ό,τι καλύτερο. Χτες πήγα τη μικρή στην εκκλησία το πρωί να κοινωνήσει και τι έκανε λέτε; Μόλις μετάλαβε κοίταξε τον παπά και είπε "κι άλλο"!!!! Πάμε καλά; :shock: Και μετά τη λειτουργία χειροκρότησε τον παπά και ειπε "μπάβο, μπάβοοοο ωραίο τραγούζι"....Αφού είχαν γυρίσει όλοι και μας κοιτάζανε.

Τεσπα χτες είχαμε πάει σε τραπέζι φίλων το μεσημέρι και ήταν καλά αλλά το απόγευμα πήγα στα πεθερικά μου (εθυμοτυπική επισκεψη) για να δουν τη μικρή και γύρισα με ένα κεφάλι καζάνι, τα νεύρα τσατάλια και μια κούραση λες και είχα φάει ξύλο. Συμπέρασμα: τα πεθερικά κάνουν κακό στην υγεία.

Τελικά όπως βλέπετε δεν πήγα στο χωριό μου νότια Κρήτη...Φοβήθηκα την διαδρομή 3 και ώρες χωρίς συνοδηγό με τη μικρή πίσω να διαμαρτύρεται σε ένα άθλιο εθνικό δίκτυο δεν είναι οτι καλύτερο. Συν τοις άλλοις ακόμα το κρατάω μανιάτικο στη μάνα μου για την περυσινή ..αλλαγή των σχεδίων μου (η πασχαλίτσα ξερει....). Τέλος πάντων καλά είναι και στο Ρέθυμνο αν είναι κανείς σε άδεια. Χαλαρώνουμε και οι 2 μας παρέα, κάνουμε βόλτες και παίζουμε πάρα πολύ όλη μέρα.

Paros καλώς να τον δεχτείς τυχερούλα!!!!!! Εμείς αργούμε ακόμα γμτ....Για πες πως προετοιμάζεσαι για την υποδοχή;

Pashalitsa μη στενοχωριέσαι. Μπορεί αύριο να σου πει ότι βρέθηκε τελικά άλλος αντικαταστάτης. Αφού τα ξέρεις αυτά..από το κρύο στη ζέστη είναι διαρκώς. Δε θα ξεχάσω όμως και μένα περυσι που δήλωσε παραίτηση αρχές Οκτώβρη και τελικά ξεμπάρκαρε 23 Δεκέμβρη!!!!!!!!! Και ενώ μέχρι και τον Οκτώβρη καλά το πήγαινα και άντεχα όταν ξεκίνησε η καθυστέρηση επειδή ήμουν διαρκώς στην τσίτα και τον περίμενα, τα είχα παίξει εντελώς, ήμουν μέσα στα νεύρα, εκλαιγα με το παραμικρό και τα γνωστά που λίγο πολύ ξέρετε όλες σας....

Τι κάνετε κοριτσάκια;;;

Διαβάζω τα νέα σας και σας χαίρομαι ειδικά όσες έχετε τα παιδάκια σας!Λαχταράω κι εγώ ένα παιδάκι όπως ξέρετε.Τεσπα.Μπήκα να σας ανακοινώσω ενα σουπερ ουαο νέο!!!!!!ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ και όπως καταλαβαίνετε ανυπομονώ!Μ εχει πεθάνει τόση μοναξιά συν ότι έχω περάσει όλη την αποτυχία της εξωσωματικής μόνη μου!

Τίνα, καλά να περάσεις στην Ιταλία και να χαλαρώσεις όσο μπορείς. Να δεις που μπορεί να γυρίσετε περισσότεροι....χεχχεχε....

Φαντάζομαι η tzini θα ζορίζεται αυτή την περίοδο. Αραγε βρήκε νταντά για τα μικρά;;; Δε θυμάμαι αν μας είπε.

Κορίτσια ...σας αφήνω τώρα...

ΥΓ: Σου πετύχαν τα γεμιστά ωρέ;;;:rolleyes:


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ βρε πασχαλιτσα μου, μην απελπιζεσαι... Γιατι δεν τους λέει οτι έχει σοβαρό λογο και πρέπει να βγει;; Αν ειναι δυνατόν, να υπάρχουν 3 ατομα και τελευταία στιγμη να τον κρεμανε.. Αλλα και εγω πλέον την εχω συνηθίσει την κατασταση(και καλα) γιατι πάντα οταν τρώω την ητα 2 μέρες μετα είμαι σε κατασταση τρέλας.. Πάντως με το σπίτι, μην το αφήνεις άλλο και τρεχεις τελευταία στιγμη..! Να προλαβει λίγο και η μικρη σου να συνηθίσει την αλλαγή περιβάλλοντος, μην της έρθουν μαζεμένα γιατι θα ξεκινήσει και σχολείο!!

Να σας πω και τα δικά μου;;; Ο Θ έρχεται την Παρασκευή!!!!!!!! Εμείς είμαστε το λιμανι και περιμένουμε το βαπορι!!! Παμε να ετοιμαστουμε για να τον υποδεχθούμε!!!

Άντε, με το καλο να τον δεχτείς!!!

Γιατί δεν τον άφησες να πάρει πτήση για Σαντορίνη;;; Μια χαρά είστε εκεί, που πάτε καλέεεεεεεεεεε!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έφτιαξα γεμιστά (με κιμά αυτή τη φορά μήπως και τα φάει καλύτερα η κόρη μου) και βγήκαν τέλεια!!! Μου έφυγε η ένταση με τη μαγειρική και ησύχασα! Αλλά κοιμήθηκα στις 4!!! Τί να γίνει...

Τέλειωσα τη μια κρεβατοκάμαρα γενική και πάω να ξεκινήσω την άλλη (φυσικά δεν τελειώνει σήμερα η άλλη, δεν ξέρω αν τελειώσω και αύριο γιατί είμαι και αργοκίνητο καράβι...) Πήρα κάτι θήκες φύλαξης ρούχων από τα jumbo και τα νοικοκυρεύω όλα στις ντουλάπες γιατί έχω και ρούχα από 15 διαφορετικά νούμερα εγώ... Δεν ξέρω που να τα βάλω πια... Έτσι μου έρχεται να πάω σε κανένα ίδρυμα και να τα δώσω όλα... Έχει γεμίσει ο κόσμος με ρούχα δικά μου και της μικρής που τα φυλάω όλα, ρούχα, παπούτσια (εκτός από τίποτα πολύ φθαρμένα), όλα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλενάδες!

Επέστρεψα κι εγώ με δυό κιλά παραπάνω και άπειρη διάθεση..να ξαναφύγω διακοπές! :D

Είμαι γραφείο και σέρνομαι..περάσαμε πολύ καλά και η αλήθεια είναι ότι πήγαμε σε τόσα μέρη στο νησί και είδαμε τόσο κόσμο που θα έλεγε κανείς ότι πήγαμε για κανένα μήνα!

Πασχαλίτσα τα ρούχα τα πάω στην κιβωτό του κόσμου, αν ενδιαφέρεσαι να μου πεις να σου δώσω πληροφορίες επικοινωνίας.

Πάρος με το καλό κορίτσι μου να τον δεχτείτε! Τα καλύτερα και για τους τέσσερις σας εύχομαι και χρόνια πολλά στην μικρή σας!

Αυλα γέλασα με την μικρή που της άρεσε το τραγούδι! Νομίζω ότι το παιδί αξιολόγησε την λειτουργία και από ότι φαίνεται το καταευχαριστήθηκε!:D

Τζίνι που είσαι? Τι γίνεται βρε μανούλα?

Έκλεισε μπάρκο ο δικός μου για την πρώτη εβδομάδα του Οκτώβρη..πρώτη φορά τον ενημερώνουν τόσο νωρίς, μας εντυπωσίασαν..ζήτησε να φύγει όμως ο άλλος πρώτος που αντικαθιστά τώρα τον δικό μου από τις αρχές αυγούστου οπότε νομίζω ότι καλά τα οργάνωσαν, λήγει και το διαβατήριο και έχουμε δουλειές..και ακόμα σπίτι ψάχνουμε, και τρεχάματα έχουμε και αρραβώνες δεν βλέπω να κάνουμε άμα συνεχίσουμε με τέτοιες ταχύτητες..τίποτα σίγουρο ακόμα..

Ελπίζω να είστε όλες καλά και να περνάτε όμορφα! Τελειώνει το καλοκαιράκι δυστυχώς!:-(

Link to comment
Share on other sites

Αχ, αχ! Καλησπέρα!

Λοιπόν τα νέα μου είναι ότι κατά πάσα πιθανότητα δε θα έρθει ο άντρας μου... Βέβαια τώρα έσκασε ότι θα μείνουν αγκυροβόλιο στο Χιούστον, οπότε ίσως να προλάβει να γίνει κάτι για αντικαταστάτη αν και δεν το πιστεύω...

Από δευτέρα αρχίζω πάλι το σαφάρι για σπίτι... Τώρα ετοιμάζω όλο το σπίτι ώστε να είναι έτοιμο μόλις βρεθεί το άλλο σπίτι για μετακόμιση...

Merjana ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες που μου έστειλες κι εγώ κάπως έτσι τα φανταζόμουν τα πράγματα... Ο άντρας μου έχει πάρα πολλή υπηρεσία, σε λίγο καιρό συμπληρώνει τη βάση της σύνταξης να σκεφτείς και δεν είναι ούτε 38... Ε, ας χάσει και κάνα 3-4μηνο το χρόνο δεν πειράζει...

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα η Μαριάννα έχει ιντερνετ και στο σπίτι γιατί δεν σας βρίσκει την μέρα εδώ και έχει την υποψία ότι μπαίνετε μόνο την νύχτα!

Από σήμερα λοιπόν και μεταμεσονύκτια!:D

Έχω τρελαθεί από την χαρά μου! 500 χρόνια τους πήρε να με συνδέσουν αλλά άξιζε τον κόπο!

Που είστε φιλεναδίτσες?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!! Όλα καλά εδώ, εκτός από το ότι ο άντρας μου κοντεύει να σκάσει!!! Κατά τα άλλα δουλειές και πάλι δουλειές!!! Βαρέθηκα, δε βγάζω και κανένα μεροκάματο τουλάχιστον! Τσάμπα δουλεύω! :D:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΕΙΜΑΙ 28 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 21 ΜΕ ΝΑΥΤΙΚΟ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ...ΣΥΖΟΥΜΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ.ΔΗΛΑΔΗ ΖΩ ΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΘΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΠΟΝΤΟΠΟΡΑ ΟΠΟΤΕ ΛΕΙΠΕΙ ΑΠΟ 7 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!!!ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΕΠΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ...

ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΠΑΛΕΥΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ...ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙΡΟ.ΑΠΛΑ ΓΥΡΝΑΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ. ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΟΥΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΘΕΣΗ.ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ.ΤΟ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΡΟΛΟΙ ΕΧΕΙ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝ ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ Η ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΕΝΝΟΙΑ ΣΟΥ ΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ, ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΠΑΡΕΑ...ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΥΤΟ;;;ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΑ ΕΤΣΙ;;!ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΜΟΥ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουυυυυδια!!!

Ο συζυγουλης έφτασε την Παρασκευή και ήδη είμαστε στο δρόμο για Συβοτα!!!! Ωραία φάση να οδηγεί άλλος!!!!!!!! Χαχαχα!

Η ματθιλδη και ο μικρός ειναι τρελαμενοι με τον μπαμπά!!!!

Pashalitsa κανε κουραγιοοοο σε καταλαβαίνουμε ολες!!!!

Patra καλως ήρθες στην παρεα!!!

Μολις κανείς παιδακι πραγματικα θα αλλαξει η ζωη σου!! Θα περνάει η μερα, ο μήνας και το 6μηνο χωρίς να το καταλάβεις! Εγω εχω 2 παιδάκια ρε κορίτσια το 6μηνο με τοσες υποχρεώσεις και τόσο τρέξιμο περνάει για πλάκα! Θυμαμαι οταν ημουν μονη μου έπαιρνα μεγάλο ημερολόγιο τοιχου και εσβηνα τις μέρες μια μια!!!! Τώρα που να προλάβω;;; Χαχαχα! Μην ξεχνάς ομως οτι το παιδι εκτός απο παρεα ειναι και υποχρεώσεις!!! Στο καράβι εχεις παει;;


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον δέχτηκες τον αντρούλη σου Paros, να περάσετε όμορφα κ ξέγνοιαστα, μετά από τόσους μήνες σίγουρα του χρειάζεται κ φυσικά κ εσένα που θα τον βλέπεις κ δεν θα το πιστεύεις!

Patra1983 μακάρι να κάνετε σύντομα παιδάκι, ο καλός σου τι λέει όταν του το αναφέρεις; Γιατί άμα είναι κ αυτός ζεστός μην το καθυστερείτε, δεδομένου ότι είσαστε έτοιμοι φυσικά, οικονομικά κ ψυχικά.

Εμείς πάντως όταν θα έρθει ο καλός μου -πρώτα ο θεός- θα κάνουμε αμέσως, δεν μπορώ άλλο μόνη σε ένα άδειο σπίτι.

Εφτασε Ευρώπη, Ολλανδία κ Βέλγιο χτες. Είναι τόσο κοντά σε σύγκριση με πριν αλλά κ τόσο μακρυά! Είχα αφήσει κ στην εταιρία ένα δέμα να του στείλουν όταν φτάσει κ τελικά δεν του το πήγαν, κανενός δεν έστειλαν προσωπικά, μόνο της εταιρίας πράγματα..... κ το περίμενε με λαχτάρα το δεματάκι......

Βρε κορίτσια ενώ μιλούσαμε όλες αυτές τις μέρες κανονικά στο κιν αφού πιάνει λόγω Ευρώπης,σήμερα δεν βγάζουμε γραμμή -με πετάει έξω χωρίς να χτυπήσει καν- κ ούτε αυτός μπορεί να με πάρει, ενώ μηνύματα στέλνουμε κ λαβαίνουμε κανονικά. Σας έχει συμβεί ποτέ αυτό;


Εάν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας, θα πας εκεί που κοιτάς....;)

Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι οταν ημουν μονη μου έπαιρνα μεγάλο ημερολόγιο τοιχου και εσβηνα τις μέρες μια μια!!!!

Καλημέρα!!! Χαχαχαχα! Σαν τους φαντάρους Πάρος ε;;; Εγώ δεν το έκανα ποτέ αυτό, όταν δεν είχα παιδί, τα περισσότερα χρόνια δούλευα σαν ΤΡΕΛΗ και μια χαρά περνούσε ο καιρός αλλά όπως έχω ξαναπεί είχα πρόβλημα μεγάλο όταν γύριζα γιατί δε μπορούσα να κόψω τους ρυθμούς της δουλειάς παρά μόνο αν ήταν καλοκαίρι που είχα ελάχιστα μαθήματα...

Εμένα χθες ο άντρας μου ήταν χάλια, πονοκέφαλος σε σημείο να κάνει εξαγωγές... Πιστεύω ότι αγχώθηκε πολύ... Μπορεί να μη λέει κουβέντα αυτός ο άνθρωπος και να στενοχωριέται από μέσα του... Εσύ να νομίζεις ότι είναι αναίσθητος και αυτός εσωτερικά να έχει σκάσει!!!:-(

Αμάν αμάν!!! Πάρος σου είπα χρόνια πολλά για τη μικρή;;; Όχι μάλλον δε σου είπα! Να τα εκατοστήσει λοιπόν η μικρή σου!!! Ελπίζω να προλάβατε να φυσήξετε την τούρτα με τον μπαμπά!!! Από τη στενοχώρια μου αυτές τις μέρες τα ξέχασα όλα... Αφού χθες ο άντρας μου φώναζε να παραγγείλω τούρτα της μικρής...

Κατά τα άλλα έχω κλειστεί μέσα... Γι΄αυτό σήμερα που είναι παραμονή της Παναγίας της Φανερωμένης θα πάω κατά ΄κει...

Link to comment
Share on other sites

Εγω pashalitsa οταν ειχα το ημερολόγιο πήγαινα σχολείο!!! Μετα οταν σπουδαζα δούλευα παράλληλα! Ε, μετα παντρευτηκαμε στο καπάκι και ήρθε κατευθειαν η μικρη μας!!! Τώρα τι του ειπαν;;; Εμένα πάντως οταν θέλει να φύγει, τους λέει αν δεν με βγάλετε φεύγω μόνος μου! Να τους πιέσει "εχω λογο προσωπικό, πρέπει να φύγω" τι θα κάνουν θα τον κρατήσουν με το ζόρι;;


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...