Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Solaris πολύ μου άρεσε το....κρητικοειδές σου!

Τι εννοείς για Σφακιά κλπ? Έχεις έρθει Κρήτη; Εγώ ήρθα για σπουδές..και αχαααχα ξέμεινα εδώ. Αφου ξεπέρασα το πολιτιστικό σοκ του να ζεις στο Ρέθυμνο δεν φοβάμαι χάρο σου λέω!

Κατα τα άλλα τι κάνουν οι υπόλοιπες Πηνελόπες μας;;;


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

εχω μείνει σου λέω εκεί και τόσο.εμενα απέναντι απ΄τη σπιναλόγκα ένα διάστημα.τι μου θυμησες τα νιάτα μου.που με το νονο των σφακιων τα πιγαιναμε ισια κι ισια.καημένη!δεν επρόσεχες; ηντάκαμες και σε ετύλιξαν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια εμείς είμαστε χιώτες..και ο τοξότης μου κι εγώ..βέβαια στην αθήνα γνωριστήκαμε..υπάρχει και καμιά άλλη? το λέω γιατί συχνά πυκνά μέσα στην ναυτιλία όπου και αν ξετρυπώσεις..εναν χιώτη θα τον βρεις..

Link to comment
Share on other sites

εχω μείνει σου λέω εκεί και τόσο.εμενα απέναντι απ΄τη σπιναλόγκα ένα διάστημα.τι μου θυμησες τα νιάτα μου.που με το νονο των σφακιων τα πιγαιναμε ισια κι ισια.καημένη!δεν επρόσεχες; ηντάκαμες και σε ετύλιξαν;

Έλα ντε? Ήντα'καμα; Ιδού η απορία... Καλά τι "νονό" σφακίων μου λες; Για πε για πε...έχει ενδιαφέρον. Δηλαδή εσύ έμενες στον Άγιο Νικόλαο; Καλά, φοβερό κλίμα έχει αυτή η περιοχή. Μελέτες έχουν δείξει ότι η περιοχή έχει το καλύτερο μεσογειακό κλίμα....

Εδώ στο Ρέθυμνο πάλι είναι άλλη ιστορία...τα ακούτε φαντάζομαι και στα δελτία ειδήσεων. Διάσημοι έχουμε γίνει...(κατά τ'άλλα είναι λεει το Ρέθυμνο "η πόλη των Τεχνών και των Γραμμάτων"....πςςςςςςςςς οι πυροβολισμοί -και οι πυροβολημένοι λέω εγώ-πάνε σύννεφο!!)

Θα επανέλθω κάποια στιγμή με ανατριχιαστικές λεπτομέρειες...

To be continued...:rolleyes:


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

ναι κουκλίτσα μου αλήθεια είναι!

καλά τα δυό μας μου φαίνεται έχουμε μείνει εδω..κι εγώ είμαι γραφείο..ακόμα..:(

Ax ακόμα στο γραφείο; Πίκρα ε; Τα έχω κάνει (και εξακολουθώ) να τα κάνω κ εγώ πολλές φορές....Τουλάχιστον στο αναγνωρίζει κανείς ρε κοπελιά;


age.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι αμε...την αλλη εβδομαδα παρασημοφορουμαι!!! χαχχαχαχαχχ

κατσε να μπει το στεφανι και θα δεις ποσο θα μου το αναγνωρισουν..απλά είμαι η μικρή που μπορεί και δουλεύει ατελείωτες ώρες..χωρίς υποχρεώσεις..

Link to comment
Share on other sites

χαλοχα χαλοχα χαλοχα.

αργησα παλι γμτ το κερας τσι ψειρας!

με γεια το τουτου αλυα κ καλοταξιδο. εχω την εντυπωση οτι αυτο ζαχαρωνε ο συζυξ κ για εμενα. αν θυμαμαι καλα αυτο μου ελεγε, κ η πικρη κ μαυρη αληθεια ειναι πως πρεπει να αλλαξω κ εγω τουτου. που θα χωραν αργοτερα τα 3 τα παιδια μου τα λεβεντικα?! γιατι εγω με τη μαουνα το τζιπ δεν παω βολτα εδω τριγυρω με την καμια. να ακουω κ τον αλλο για τις γρατσουνιες?! πριτς. δεν θα παρω.

το λοιπον στις 6 μαϊου καταφτανει το κρεββατι μας.... ειδομεν τι μελλει γενεσθαι.

βρε κοπιλιες εχετε φατσοβιβλιο? φτου! δεν παιζω. μαλλον σκιαζομαι!

για δωστε καμια οδηγια μπας και....


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα Tzini

καλημέρα κορίτσια!!!!

είπαμε εγώ φατσοβιβλίο έχω Divan Japonais

και προσωπική σελίδα "Fevgeis AGAPH moy?sto kalo ki ama vreis alli na s'anteksei, na mou grapseis".

σήμερα σέρνομαι.(κυριολεκτικά!)

έχω κι ένα καλό νέο.Μάλλον βρήκα δουλειά στο Κατάκολο σε ένα χοτέλ πάω αύριο για τα τυπικά.καλό Οκτώβρη θα΄ρθω.κλάμα που έριξα χτες. γιατί ο στριμένος κάποια στιγμή μέσα τέλος αυγούστου θα ερχόταν.τώρα θα φύγω κι εγώ.ωραία μας τα φερε η μοίρα.

έναν καφέ θα πέσω.

Link to comment
Share on other sites

kaaaaaalημερουδια!

μια χαρα σολαρις. να πας να ξεφυγεις κ λιγο απ την μαυριλα, εχε κ το μυαλο σου εκτος απ την δουλεια κ σε καμια γνωριμια να ξεφυγεις ρε κοριτσαρα, μπας κ ξεχαστεις. (ποιο θα ειναι το αντικειμενο της δουλειας?)

εγω εχω την τανια σημερα κ γινετε της τρελης το πανυγηρι με την γυρη απ τα πεφκα εδω κ 2-3 βδομαδες. τα νευρα μου λεμε! οσο κ να καθαρισει η κοπελα η' εγω στο ενδιαμεσο τα ιδια σκ@τα ειναι. αντε να ριξει καμια σταλα να πλυθουν τα πεφκα!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...