Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια! Λοιπόν να σας πω να με λυπηθείτε! Είμαι Υδροχόος με ωροσκόπο

Δίδυμο και μάνα, πατέρας και αδελφός είναι Σκορπιοί! Πόσες δαγκωνιές φαντάζεστε ότι μπορεί να έχω;:rolleyes::-P

Ο άντρας μου είναι Ιχθείς, τρία πουλάκια κάθονταν δηλαδή!

Tzini, συγνώμη κιόλας αλλά την κόρη σου τη μεγάλη τη λυπάμαι, μα το Θεό!!!

Solaris ακόμα γελάω με το διασκευασμένο τραγούδι-ύμνο σου! Το διάβασε ο άντρας μου και γέλαγε ένα τέταρτο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχασες που δεν πηγες στο δουκα ειναι φανταστικο σχολειο και προτυπο ολα γινονται τα μαθηματα ηλεκτρονικα η δε εγκαταστασης δεν παιζονται οπως και η τιμες εκεινο

που εχω να σου πω ειναι οτι πρεπει να σκεφτεις οτι καποια στιγμη θα χρειαστεις και φροντηστιρια βεβαια οχι στο δημοτικο και μπορεις ισως ουτε στο γυμνασιο και μην ακους αυτα που σου ταζουν και επειδη ζουμε στην ελλαδα καποια πραγματα δεν αλλαζουν και επειδη δεν ξερω αν εχεις και 2 παιδι το οικονομικο ειναι τεραστο βαρος

εδω εγω με το μαλλιαρα που τα διδακτρα δεν εχο υν καμια σχεση με αυτα τα σχολεια και σκεφτομαι πολυ τη θα κανω αργοτερα γιατι ειμαι της φιλοσοφιας οτι αφου αρχησα με

ιδιωτικο θα τελειωσω κιολας sorry που πηρα το θαρος ισως να το εχεις σκεφτει και να ειναι

ολα ok καλημερα και ελπιζω να διαλεξεις το καλητερο σχολειο για την ζουζουνα σου

Έχω περάσει νύχτες ξάγρυπνη σκεπτόμενη όλα αυτά που μου λες, πίστεψέ με! Ξέρω ότι ως την τρίτη γυμνασίου μπορώ εγώ να την καλύψω φροντιστηριακά σε όλα τα μαθήματα εκτός της β ξένης γλώσσας (ή της α α αν αυτή θα είναι τα γερμανικά από τα οποία δεν ξέρω λέξη). Αλλιώς δεν θα κοιτούσα ΚΑΘΟΛΟΥ σχολεία άνω των 6000 ευρώ. Από εκεί και πέρα ξέρω θα πληρώσω τα μαλλιοκέφαλά μου στο λύκειο, έχω κάνει χρόνια φροντιστήρια σε παιδιά και ξέρω ότι και στα πιο ακριβοπληρωμένα σχολεία τα περισσότερα παιδιά κάνουν και φροντιστήριο. Είμαι εντελώς εντός πραγματικότητας. Το σκέφτηκα ως εξής: Άλλο παιδί δεν έχω και δεν ξέρω αν θα έρθει άλλο. Μα και αν έρθει θα έχουν αρκετά χρόνια διαφορά. Μέχρι να πάει το ένα σχολείο το άλλο θα τελειώνει το δημοτικό. Οπότε τότε βλέποντας και κάνοντας. Κανείς δεν μπορεί να κάνει πλάνο για 15 χρόνια νομίζω. Εδώ φοβάμαι μην πάθει κάτι ο μπαμπάς μας και δεν μπορούμε να πληρώσουμε τίποτα ή εγώ και πάλι η κατάσταση θα εκτραπεί! (δεν έχουμε άλλες πλάτες)

Τα είπα στον άντρα μου και μου είπε ότι θα κάνουμε το καλύτερο που μπορούμε ανά περίσταση. Τώρα μπορούμε να πληρώσουμε ένα α ποσό. Αν δε μπορούμε σε δυο χρόνια (π.χ. κάνουν καμια μείωση σε μισθούς -έξω από εδώ και μακριά-) θα δούμε πως θα το χειριστούμε. Αλλιώς μου λέει "να ανοίξουμε ένα λάκκο από τώρα να μπούμε μέσα άμα σκεφτόμαστε συνέχεια το χειρότερο!":tongue:

Θα πάω στου Δούκα, μου έχουν πει πολλοί άνθρωποι (τεχνοκράτες όλοι) καλά λόγια αλλά ο λόγος που δεν πήγα ως τώρα είναι ότι το βρίσκω πολύ ακριβό. Επιμένει ο άντρας μου να πάμε και θα πάμε. Όλη αυτή η εβδομάδα είναι αφιερωμένη στα σχολεία... Κάθε μέρα ως την Πέμπτη και ραντεβού... Κάποια κοπέλα στο πάρεντς μου πρότεινε και την Εκπαιδευτική Αναγέννηση (Αφίδνες) που δεν την ήξερα καθόλου αλλά μου άρεσε η φιλοσοφία που είδα στο σάιτ, είναι και εξοχικά και έκλεισα ραντεβού την Τετάρτη εκεί. Ίδωμεν!!!:-)

Η Εράσμειος άρεσε πολύ στον άντρα μου κι εμένα με έπεισε για το υψηλό μορφωτικό της επίπεδο και φαίνεται σχολείο με πείρα, οργάνωση και φοβερή μέθοδο κλπ αλλά μου παραφάνηκε βαρύ και κλασσικό σα φιλοσοφία... Είναι όμως μέσα στην ως τώρα πρώτη 3άδα των επιλογών μας. Του άντρα μου του φάνηκε "το πιο σοβαρό σχολείο που είδαμε ως τώρα". Επίσης με προβληματίζει ότι δεν μπορούμε να δούμε τις νέες εγκαταστάσεις παρά μόνο σε μακέτα... Η Ελληνογερμανική Αγωγή μου φάνηκε πιο "σύγχρονο" σχολείο αλλά ταυτόχρονα και πιο "εμπορικό" και κάπως πιο ακριβό. Θα δούμε, έχουμε επίσκεψη σε αυτό την Τρίτη, γιατί με ειδοποίησαν ότι ίσως τελικά να κάνουν ένα τμήμα προνηπίων για φέτος (ενώ όταν τους επισκέφτηκα πρώτη φορά μου είπαν ότι έκλεισαν όλα τα τμήματα με νήπια και δε θα υπάρξει προνήπιο φέτος!).

Σόρρυ που σας ζάλισα το κεφάλι με τα σχολεία, απλά η glyfada έχει πολύ δίκιο σε όσα με προειδοποιεί και είπα τον πόνο μου...

Link to comment
Share on other sites

στην Εράσμειο είπαμε πάει και η ανηψιά!!!!ΒΟΥΡ!!πολύ καλό σχολείο σας λεώ

μετά τα 30 υπερισχύει ο οροσκόπος οπότε ...

δεν υπάρχουν καλύτερα παιδιά απ΄τα ψαράκια!στον κόσμο μας βέβαια που είναι πιο ωραίος από τον πραγματικό...

θα σας γράψω κι άλλα κουπλέ να γελάσουμε.

Μαριάν, να το τραγουδήσεις στον άντρα σου κι εσύ να γελάσει!! (σε ανοιχτή ακρόαση!!)χα χα χα χα χα!!!!

ΚΑΙ δώρο ένα κομμάτι απ΄τη νουβέλα ή μάλλον δύο, όχι συνεχόμενα, αλλά θα καταλάβετε το νόημα.(μη παρεξηγηθεί καμιά!είπαμε! είναι η εκδίκηση στο σκορπιό!)

Προσπάθησε να την αγκαλιάσει με σκοπό να τη φιλήσει ώστε να κλέψει λίγη απ΄ την αύρα της. Η γοργόνα ένιωσε άσχημα σαν να την είχαν πιάσει αιχμάλωτη σε δίχτυα. «Δεν είσαι μόνο ψεύτης, αλλά κι ανόητος», του είπε παλεύοντας να ξεφύγει. «Τι περιμένεις από μια γυναίκα σαν κι εμένα;».

«O,τι έχεις ευχαρίστηση».

«ώστε ο έρωτας είν΄ελεημοσύνη».

«ο έρωτας μπορεί να ΄ναι πολλά πράγματα», της εξήγησε, «είναι το πιο θαυμάσιο τίποτα που έχεις νιώσει ποτέ».

«μπερδεμένο φαίνεται», του είπε χαμογελώντας. «Είναι ν΄απορεί κανείς πως βρίσκει κανείς το δρόμο του σ΄ένα τόσο δύσκολο μονοπάτι».

«ο έρωτας είναι πυξίδα», της είπε χαϊδεύοντας της τα μαλλιά. «Δε θα σ΄αφήσει να χαθείς ποτέ».

«και όταν τελειώσει τι γίνεται;» τον ρώτησε δύσπιστα.

«τότε είσαι ένας πραγματικός πεθαμένος», τη διαβεβαίωσε. «Κανείς και τίποτα δε μπορεί να σε σώσει».

«δε θα΄χεις καλά ξεμπερδέματα» του είπε η γοργόνα. «κοίτα να ξεμπλέξεις»

«ο έρωτας είναι δώρο», της είπε μ΄ένα χαμόγελο. «είναι γρουσουζιά να του κλείνεις την πόρτα κατάμουτρα».

«είναι για πάντα δικός σου;», ρώτησε η γοργόνα.

«ναι», της απάντησε, «αλλά όχι μόνο δεν είναι τζάμπα, αλλά μπορεί να σου πάρει τη ζωή χωρίς να το πάρεις χαμπάρι»

«νόμιζα ότι ο έρωτας είναι όμορφος».

«ο έρωτας είναι θυσία»

«που τα έμαθες όλα αυτά;» τον ρώτησε.

«τα λένε τα βιβλία»

«σώθηκες», του είπε εκείνη. «οι συγγραφείς είναι άνθρωποι που το μόνο που ξέρουν να κάνουν καλά είναι να γράφουν ψέματα για να κάνουν τους άλλους να κλαίνε".

«μη μιλάς έτσι. έχεις καρδιά από χρυσάφι»

«οι άνθρωποι που’χουν χρυσή καρδιά δεν έχουν τίποτ΄άλλο».

«πες μου πως μ΄αγαπάς».

«σε τι θα σου χρησίμευε;»

«το ν΄αγαπάς μπορεί να είναι τόσο άχρηστο όσο ένα ζευγάρι γυαλιά σ΄έναν τυφλό», της είπε, «αλλά ακόμα κι αυτός έχει δικαίωμα να ονειρεύεται τον ήλιο».

Η γοργόνα τον κοίταξε με τα κουρασμένα μάτια της. έπειτα χαμογέλασε σαν να΄ταν η τελευταία της φορά. «είσαι καλός στα λόγια», του απάντησε. «κοίτα μόνο να μαζευτείς λιγάκι, γιατί ο έρωτας σε έχει τυφλώσει και δεν ξέρεις τι σου γίνεται».

«φίλησέ με»

«δε μπορώ», του είπε δισταχτικά η Σελένη. «δε με έχει φιλήσει ποτέ κανείς». Τότε ο ναύτης άγγιξε τα χείλη του στα δικά της.

«Δε νιώθω τίποτα», του εξομολογήθηκε.

«είναι που πρέπει να κλείσεις τα μάτια σου».

Εκείνη τα έκλεισε σφιχτά κι αυτή τη φορά ο ναύτης άγγιξε τα χείλη της με τα δάχτυλά του. η γοργόνα τινάχτηκε σα να την είχε χτυπήσει ηλεκτρικό ρεύμα. Άνοιξε έντρομη τα μάτια της. «είναι σα να σε χτυπάει ψαροντούφεκο».

«Κλείσε πάλι τα μάτια σου», της είπε. «λένε ότι την τρίτη φορά το φιλί κρατάει για πάντα».

Εκείνη έκανε ό,τι της είπε. Όταν τελείωσε, τα μάτια της ήταν υγρά. «έχει γεύση από αλάτι». Ο Αχιλλέας χαμογέλασε. «είναι τα δάκρυά σου», της εξήγησε. «γιατί δε δοκιμάζεις να με φιλήσεις εσύ;». «Εντάξει», συμφώνησε η γοργόνα, «αρκεί να μου υποσχεθείς ότι θα κλείσεις τα μάτια σου».

«γιατί;» τη ρώτησε ο Αχιλλέας χαμογελώντας ακόμα.

«ντρέπομαι λιγάκι».

«όταν με φιλάς θέλω να με κοιτάς στα μάτια».

«δε μπορώ», του είπε λιγάκι ταραγμένη. «νομίζω ότι θα δω την καρδιά σου».

«μη τη φοβάσαι», της είπε. «είναι θλιμμένη, αλλά είναι αληθινή».

«έτσι δεν είναι όλες;» τον ρώτησε αβέβαια. «όχι», της απάντησε με τη σιγουριά ενός έμπειρου άντρα. «υπάρχουν καρδιές από διαμάντι που δεν αξίζουν τίποτα».

«γιατί;»

«μια σκληρή καρδιά δε μπορεί να αγαπήσει», της εξήγησε. «δεν υπάρχει έρωτας που να μπορεί να τη ζεστάνει».

«και πως ξέρεις ποιος έχει ζεστή καρδιά;» τον ρώτησε.

«δεν έχεις παρά να κοιτάξεις τα μάτια του», της απάντησε. «αν δε μπορείς να δεις μέσα τους, φύγε μακριά».

Μη ξέροντας πώς να τον αγαπήσει πιο πολύ, προσπάθησε να συντονιστεί με την αύρα της. Εκείνος ένιωσε λίγο απ το άγχος της.

«Μη φοβάσαι», της είπε για να την καθησυχάσει.

«δεν είν΄αυτό», είπε η Σεχραζάτ λέγοντας το τρίτο ψέμα μέσα σε λίγα λεπτά. «Λένε ότι ναυτικοί είν’ οι χειρότεροι εραστές του κόσμου».

Ο καπετάνιος χαμογέλασε. «είν’ αλήθεια»

«κανείς δεν είναι τέλειος», αναστέναξε η Σεχραζάτ.

«κι αυτό αλήθεια είναι».

«Φίλησέ με».

«κι αν δε σ’ αρέσει;» τη ρώτησε πειραχτικά. «τι θα κάνεις τότε;»

Το κορίτσι τυλίχτηκε γύρω απ΄τη μέση του κι αναστέναξε βαθιά. «υπάρχει λύση», του είπε κολλώντας βιαστικά τα χείλη της στα δικά του. «Θα σου αλλάξω για λίγο επάγγελμα».

Link to comment
Share on other sites

Ααααααα εσεις εδω μιλατε για ζωδια και σας βλεπω διαβασμενες για πειτε και τα δικα μου :tongue:

Εγω ταυρος 19/5 με ωροσκοπο ταυρο

ο συζυξ μου Λεων 6/8 ωροσκοπο δεν ξερω :P

η μικρη μου παρθενακι 10/9 ωροσκοπο επισης δεν ξερω :(

Και το αστειο οι γονεις μου και οι δυο ιχθυεις xixixi αδερφος αιγοκερος 2 ψαρακια με 2 κερατουκληδες τοσα χρονια εγω ημουν η μονη ηρεμη :tongue:


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Ααααααα εσεις εδω μιλατε για ζωδια και σας βλεπω διαβασμενες για πειτε και τα δικα μου :tongue:

Εγω ταυρος 19/5 με ωροσκοπο ταυρο

ο συζυξ μου Λεων 6/8 ωροσκοπο δεν ξερω :P

η μικρη μου παρθενακι 10/9 ωροσκοπο επισης δεν ξερω :(

Και το αστειο οι γονεις μου και οι δυο ιχθυεις xixixi αδερφος αιγοκερος 2 ψαρακια με 2 κερατουκληδες τοσα χρονια εγω ημουν η μονη ηρεμη :tongue:

Ταύρος με Λέων= πολύ καλή σχέση.Παρθένος με Λέων=πολύ δυνατή αγάπη, Παρθένος με Ταύρο= πολύ καλή σχέση, όλοι μαζί αποθέωση καλοσύνης με τον Αιγόκερω. και έρχονται δυο ψάρια και γίνεται πάρτυ ανάμεσα στα ψαράκια και τον ταύρο με τον αιγόκερω.ΠΟιός λαχταρούσε ποιόν;;;;αντί να σας εκπαιδεύουν τους εκπαιδεύατε, τους μεγάλους;;;

πάντως λέων ταύρος, σούπερ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κααααλημερα σε ολες τις κοριτσαρες!

σολαρις... σολαρεις παλι κ γραφεις. τι φαντασια ειναι αυτη παιδι μου? πιο πολυ σου παει το χιουμορ να ξερεις κοπελουδα μου!;)

εγω σημερα θα παω για την παραγγελια στην νεοσετ εντελει, για πολλους κ διαφορους λογους. (στανταρ θα χρειαστει να παρω κ ενα μικροτερο 2ο κρεββατι, καλου κακου, γιατι δεν ξερω πως θα συμπεριφερετε το μικρο ταρζανοπουλο. κ 2ον πως θα με βολεψουν τα προστατειτικα καγκελα (εννοω ανεβα κατεβα κ βαζε βγαζε). ας επλισω οτι ολα θα πανε καλα. α κ απο οτι μου ειπε ο γαμπρος μου κατα τις 10 μαιου θα την εχω. για ν αδω μπας κ επειδη γινει η παραγγ. στο ονομα του, το επισπευσουν:?

πασχαλιτσα ευχομαι να βρεις το καλυτερο για την κορη σου. να δω τι θα κανω εγω οταν ερθει η ωρα για σχολεια. προσωπικα κ το σκ@το μου παξιμαδι ειμαι διατεθημενη να κανω για να πανε ιδιωτικο. ο αντρας μου δεν ξερω. ειπαμε ευελπιστω η' να εχουμε φυγει απο ν.ηρακλειο σιτυ η' να κερδισουμε κανενα τζοκερακι.

φιλουτοθ πολλοθ πολλοθ σε ολες.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

χα,χα,χα,χα,χα!!!Πασχαλίτσα,Τζίνι,Αυλα,Πάρος, με λαμβάνετε;

Το είδα το είδα...

Ξέρεις πόσες παραφράσεις μπορείς να κάνεις στο εν λόγω άσμα?? ΟΥΟΥΟΟΟΥ πάρα πολλές. Η πρωτότυπη πάντως είναι λίγο μοιρολατρική και με εκνευρίζει....άκου θα κάνει τάματα στον άγιο και ιστορίες με φίδια...

Μαριάννα και εγώ Δίδυμος!!!!! 30/05!!!!! Καρμική σχέση πάντως Τοξότης με Δίδυμο!!!!!

Καλά δεν το πιστεύω..Και μείς Δίδυμος με Τοξότη μόνο που στην περίπτωση μας είμαι εγώ ο Τοξότης (με Τοξότη) και εκείνος ο Δίδυμος.

Τι να σας πω....είμαστε παιδική χαρά κυριολεκτικά.

Κατά τα άλλα σήμερα Τσαγκαροδευτέρα εδώ ..όλα έχουν πάει στραβά σε μια σειρά από οργανωτικά θέματα στο γραφείο αλλά εγώ απτόητη..συνεχίζω διότι ο/η επιμένων νικά!

Επίσης είμαι πολύ χαρούμενη διότι μόλις με ειδοποίησαν οτι ήρθε το νέο μου αυτοκίνητο...Για την ακρίβεια είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που θα έχω εγώ ολοκαίνουργιο αυτοκίνητο ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ δικό μου και καταλαβαίνετε κάνω σα μικρό παιδάκι...Για να είμαι ειλικρινής εγώ αμάξι δε ζήτησα ποτέ ουτε καν το είχα σκεφτεί γιατί βολευόμασταν με το ένα που έχουμε το οποίο αν κ ήταν δεκαετίας μια χαρά το διατηρούσαμε. Αλλά..ήταν έκπληξη του άντρα μου αυτό..ε κ τι να πω..να τον προσβάλω;; ΔΕΝ ΠΑΕΙ Ε?????:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Αύριο λοιπόν θα έρθω στη δουλειά μου με το νέο αυτοκίνητο!! ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς Αyla παιδική χαρά!!!!!!

Είμαστε τρεις λαλούν και δυο χορεύουν και περνάμε τέλεια!!!!!

Καλορίζικοοοοοοοο και Καλοτάξιδοοοοο το καινούριο τουτου!!!!!

Αλήθεια πιο πήρες????

Και εμείς θέλουμε να αλλάξουμε, έχουμε ένα τζιπ Terios αλλά θέλουμε ένα λίγο μεγαλύτερο!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς Αyla παιδική χαρά!!!!!!

Είμαστε τρεις λαλούν και δυο χορεύουν και περνάμε τέλεια!!!!!

Καλορίζικοοοοοοοο και Καλοτάξιδοοοοο το καινούριο τουτου!!!!!

Αλήθεια πιο πήρες????

Και εμείς θέλουμε να αλλάξουμε, έχουμε ένα τζιπ Terios αλλά θέλουμε ένα λίγο μεγαλύτερο!!!

Ξέρω πως είναι...το 3 λαλούν κ 2 χορεύουν και το βρίσκω (προς το παρόν) τέλειο.

Λοιπόν το αμάξι είναι το Τoyota Auris Plus, αλλά το 1600. Είναι τέλειο στο test drive που το δοκίμασα...μου άφησε μια απίστευτη αίσθηση. Επίσης έχει τεράστιους αποθηκευτικούς χώρους, είναι πολυμορφικό και τα συναφή. Η συγκεκριμένη έκδοση έχει πολλά έξτρα. Μια γεύση μπορείτε να δείτε εδώ (αν και το συγκεκριμένο που βλέπετε είναι λιγότερα κυβικά και άλογα)....

http://www.toyota.gr/cars/new_cars/auris/auris_plus.aspx

Το παλιό μας είναι το Ford Focus ..καλό κι αυτό αλλά....όπως λενε "Ο νέος είναι ωραίος"....αχ ανυπομονώ ..:D:D


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο και σιδερένιο το καινούργιο αυτοκίνητο!

Παρος εγώ πήρα περσι το Nissan Qashqai και μιας και μιλάς για τζιπάκια..αν δεν θέλετε κάτι πολύ μεγάλο..είμαι πολύ ευχαριστημένη..ιδανικό αυτοκίνητο για μένα.

Βρε κορίτσια μου βάζετε ιδέες να κάνω οικογένεια αφού λέτε ότι ο Δίδυμος με τον Τοξότη ταιριάζουν τόσο πολύ! ;)

Αχ σε μια εβδομάδα το μωρό μου θα είναι εδώ...επιτέλους!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πως το ζαχαρώνω αυτό το Κασκαϊ δε λέγεται!ΠΟΛΥ!εγώ ένα seicento έχω και στριμμένος ένα σιρόκο φουλ σπορ εξτρα.μια χαρά΄

κοπελιές ήντα λογάτε; ήντα κάμει η Ayla; τέσσερα χρόνια στην ελούντα και έναν στα σφακιά Ayla.

τι αποκάματε με τα σχολεία;;;;:))

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...