Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Paros στο τσακ είμαι να μην του στείλω ουτε καν εσεμες.θα τον τσούξει λιγάκι.γιατί σου λέει το σιγουράκι που κάνει σαν τρελή για μένα θα περιμένει πως και πως να μου στειλει λιγούρικες ευχές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχασες που δεν πηγες στο δουκα ειναι φανταστικο σχολειο και προτυπο ολα γινονται τα μαθηματα ηλεκτρονικα η δε εγκαταστασης δεν παιζονται οπως και η τιμες εκεινο

που εχω να σου πω ειναι οτι πρεπει να σκεφτεις οτι καποια στιγμη θα χρειαστεις και φροντηστιρια βεβαια οχι στο δημοτικο και μπορεις ισως ουτε στο γυμνασιο και μην ακους αυτα που σου ταζουν και επειδη ζουμε στην ελλαδα καποια πραγματα δεν αλλαζουν και επειδη δεν ξερω αν εχεις και 2 παιδι το οικονομικο ειναι τεραστο βαρος

εδω εγω με το μαλλιαρα που τα διδακτρα δεν εχο υν καμια σχεση με αυτα τα σχολεια και σκεφτομαι πολυ τη θα κανω αργοτερα γιατι ειμαι της φιλοσοφιας οτι αφου αρχησα με

ιδιωτικο θα τελειωσω κιολας sorry που πηρα το θαρος ισως να το εχεις σκεφτει και να ειναι

ολα ok καλημερα και ελπιζω να διαλεξεις το καλητερο σχολειο για την ζουζουνα σου

Link to comment
Share on other sites

Solaris

Καταρχάς σε ευχαριστώ πολύ για την συνταγή. Να δω τώρα πότε θα βρω χρόνο να την κάνω.

Εκείνο που θέλω όμως να σου πω είναι ότι δεν αξίζει να χαλάς την διάθεσή σου και γενικά τη ζωή σου για τύπους σαν αυτόν που μας περιγράφεις...Είναι άδικο για σένα δηλαδή. Διαβάζω αυτά που γράφεις και στενοχωριέμαι πραγματικά.....

Θα σου πω ένα πράγμα.....

ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΣΟΥ, ΔΕ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΣ.

Φιλιά πολλά


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Solaris

Καταρχάς σε ευχαριστώ πολύ για την συνταγή. Να δω τώρα πότε θα βρω χρόνο να την κάνω.

Εκείνο που θέλω όμως να σου πω είναι ότι δεν αξίζει να χαλάς την διάθεσή σου και γενικά τη ζωή σου για τύπους σαν αυτόν που μας περιγράφεις...Είναι άδικο για σένα δηλαδή. Διαβάζω αυτά που γράφεις και στενοχωριέμαι πραγματικά.....

Θα σου πω ένα πράγμα.....

ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΣΟΥ, ΔΕ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΣ.

Φιλιά πολλά

Πες τα βρε Ayla! Ετσι ακριβώς!

Link to comment
Share on other sites

κορόμηλο το δάκρυ!σούπερ αποτοξίνωση! τι κάνετε κορίτσια μου απόψε;

έβαλα ένα ποτηράκι μερλό και άναψα κι ένα σιγαρέτο και τέλος γι΄απόψε.

Θα τα πούμε αύριο! Καλό Σαββατοκύριακο!!

Μαριάν, όλα καλά με το Αντεν;

Πότε θα με παντρέψετε;

Εγώ θα πάρω καπετάνιο

Θα παντρευτώ ταξιδευτή

Πριν τον χορτάσω να τον χάνω

Να φεύγει πριν με βαρεθεί

Να τον προσμένω στο μουράγιο

Κι όταν ο άνεμος σφυρά

Να τρέχω τάματα στον Άγιο

Να γαληνέψει τα νερά

Κι όταν του καραβιού η ρώτα

Τον φέρνει ώρα του καλή

Να τονε θέλω όπως πρώτα

Κι από πρώτα πιο πολύ

Εγώ θα πάρω ταξιδιάρη

Θα πάρω άνδρα ναυτικό

Πριν με χορτάσει να σαλπάρει

Να φεύγει πριν τον βαρεθώ

Κι εγώ να τρέχω στα ξωκλήσια

Όταν χτυπούν εσπερινό

Τα κύματα να έχουν ίσια

Και να τον φέρουν ζωντανό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου ρε σολαρις με τα ωραια σου!

τωρα αν σου πω οτι οταν ημουν νιανιαρο, αυτο τραγουδαγα κ μου το θυμιζουν οι γονεις μου...?!

μωρε ξεκοοοολλα!

σας χαιρετιζω ολες τις θαλασσοδαρμενες. εγω σημερα τρεχω κ δεν φτανω. εχω μπλεξει κ με τα οικονομικα, εξελακια κτλ. ειχα κ ραντεβου πριν καμια ωρα με την ασφαλιστρια μας για να φτιαξουμε κ τα των διδυμων, κ ακομα η καρκαλα μου βαζει μια ταξη στα εσοδων εξοδων.

αν μπορεσω θα μπω κ μετα!

φιλουτοθ δια του παροντος.

αντερε αντερε.... θπιντι γκονδαλεθ εγινα λεμε!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε Σολάρις σε ευχαριστώ που με σκέφτηκες! δεν έχει ολοκληρώσει το καράβι όλη την διαδρομή..αλλά προς το παρόν όλα καλά..έχουν και σεκιουριτι πάνω για παν ενδεχόμενο..

και επειδή μεράκλωσα με το τραγούδι σου Σολάρις μου, να σαι καλά..είπα κι εγώ να του το τραγουδήσω τηλεφωνικά (μιας και το μουρμούριζα συνεχώς από την ώρα που μου το θύμησες!) και κάποια στιγμή εκεί που είχα πάρει και ένα πολύ τσαχπίνικο ύφος και τραγουδούσα με στόμφο..ακούω στην άλλη άκρη της γραμμής χειροκροτήματα και σφυρίγματα!! ρεζίλι έγινα..ο δικός μου είχε λυθεί στα γέλια..με άκουγαν όλοι!!! :shock::shock::shock:

ευτυχώς δεν δουλεύουμε στην ίδια εταιρία!!!:oops:

Link to comment
Share on other sites

Μαριάν, να ήμουν παρούσα και πενηντάευρα θα σου πέταγα (τα λουλούδια είναι λίγα!!!)

πολύ χαίρομαι που διασκεδάζατε.

λοιπόν.θα ακολουθήσει συνταγή μαντζουνοβότανο πως να κρατήσετε τον καλό σας μόνο δικό σας και να μην έχει μάτια για καμία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλά δεν ξέρεις πόσο ντράπηκα..αλλά όντως είχε πλάκα! :D

τι μαντζουνοβότανα βρε κούκλα μου!! να θυμάσαι ότι το αντίστοιχο σημείο G στους άντρες (όπως και στις γυναίκες) είναι στα αυτιά!! μην ψάξεις παρακάτω..άδικος κόπος..γλυκόλογα και κολακείες θέλουν και αυτοί ώστε να νιώθουν μοναδικοί..εγώ εκεί κατέληξα..

Link to comment
Share on other sites

χα,χα,χα!!!!τέλειο ήταν!!!

"Αν ενδιαφερόμαστε για κάποιον, δε μπορούμε να αγνοούμε ή να παραβλέπουμε τις επιθυμίες του.Ειδικά σε μια σχέση πρέπει να θεωρούμε τις ανάγκες ως ασθένεια και να μπορούμε να τις προλαμβάνουμε προνοώντας χωρίς να μας το ζητήσει ο ασθενής, αλλά για το καλό της υγείας της σχέσης"

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει σημείο G. Τα είχα κάποτε που ήμουν νια και έβγαινα παγανιά με γυναικολόγο και μπορώ να σου πω οτι οριζοντίως και καθέτως υποστήριζε οτι τέτοιο πράγμα δεν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

εξαρτάται και στο ζωδιο.οι άντρες σκορπιοί να μην πω που είναι το ευαίσθητο σημείο τους χαχαχαααααααα δε μπορώ χααααααα σήμερα έχει γέλιο.

το αυτί ευχαρίστως ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΩ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΧΡΗΣΤΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...