Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Kαλησπέρα σε όλες. Τι κάνετε? Τι κάνουν τα μπεμπάκια σας? Εμείς βγήκαμε την πρώτη μας βολτίτσα σήμερα. Τον έντυσα σαν να πηγαίναμε στα χιόνια, με το καθισματακι του, μια χαρα. Ουτε που καταλαβε τίποτα. Πήγαμε για καφε στη Γλυφάδα. 247389vdgmht8fbg.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

στελλιτσα μπραβο καλα εκανες και βγηκες!!!πως περασατε??ζηλευω!!!!!!!εγω σημερα ελεγα να παω καμια βολτα αλλα ειχα καλεσμενους και μειναμε μεσα!!

λια!!οσο αφορα τη αναγκη μου μια απο τα ιδια!!!!!!αφου λεω με μυριζετε ο ατιμος??3 μερες εκανα να παω τουαλετα!!!:shock: και σημερα τα καταφερα!!!!!!!!!!!!!!αλλα η αιμοραιδα μου υπεφερε:oops:!!!αχ χαιρομαι που βρηκα μια να με καταλαβαινει και σαυτο!!οσοι ειναι εξω απο το χορο με λενε υπερβολικη αλλα εγω ξερω!!

μαρακι ζαντε!!!και εγω χαλια ειμαι ψυχολογικα!!ασε!!αλλα που θα παει!!!!θα περασουν ολα και θα ερθουν οι καλες μερες!!!πανω απο ολα να ειναι καλα το παιδι μου και ολα θα πανε καλα!!!!:rolleyes:

απο βδομαδα θα παμε και παιδιατρο και θα παρουμε και την μιση ευχη και μετα βολτες!!

φιλακια μανουλες και μωρακια!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα καταφερα!!!!!!!!!!!!!σε ευχαριστω για τα καλα συ λογια!!αλλα και ο δικος ειναι ειναι μια σταλιτσα!!κουτσουνακι μου!!!θελω να το αγκαλιασω και το δικο σου!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

γιατιι χανει το τικερακι σου!!!??????????ολη μερα ξεσαλωσε ο δικος μου και τωρα δεν ξυπναει με τπτ!!!!απο την μια ο μπεμπης και απο την αλλη ο μπαμπας μας κοιμουνται!!και εγω πληκτρολογω σιγα σιγα!!!

μακαρι να ειμασταν ολες κοντα!!και να ησουν και εσυ εδω θα σας πηγαινα οπου γουσταρατε.......(σαν να μιλαω σε γκομενα νιωθω)


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια. Σαραντήσαμε κι εμείς και όταν βγήκαμε έξω εχθές κλέψαμε τις εντυπωσεις. Μας κάνανε γούστο με τα δίδυμα και μας τα ματιάσανε. Έρχονται όλοι λες και δεν έχουν ξαναδεί μωρό.

Χριστίνα και στις δύο λοχείες μου έβγαλα αιμορροϊδες. Σε καταλαβαίνω απόλυτα, σου χαλάνε όλη τη διάθεση κι όταν θηλάζεις αυτό μόνο σκέφτεσαι, πότε θα τελειώσεις να σηκωθείς όρθια. Εγώ πλενόμουν συνέχεια με ζεστό νερό και πράσινο σαπούνι, αυτό το παλιό το αρκάδι, έβαζα κρέμα και αν είχα πολύ αίμα μπεταντίν. Κάντο και σε δύο μέρες θα είσαι οκ. Α και πολλές φυτικές ίνες, νερό και φρούτα.

Link to comment
Share on other sites

φρωσο την αιμοραιδα την ειχα απο χρονια πριν γεννησω αλλωστε γεννησα καισαρικη και δεν επειρεαστηκα τοσο!!ομως την εχω την ατιμη και αν βγει εξω υποφερω!!ο γιατρος λεει κρυο νερο και ολα τα αλλα που προαναφερες!!!

ωστε τα διδυμα κλεψανε τις εντυπωσεις εεε??ματακια να τους φορας εγω πιστευω πολυ στο ματι!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...