Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

Μαρτιος 2011


mariadi

Recommended Posts

καλως ηρθες κ καλη διαμονη! συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου κ ελπιζω να πανε οοοολα καλα! Αλλη μια δευτερομανουλα στην παρεα μας!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΑΧ είμαι πολύ χαρούμενη.

Μόλις πήρα τις εξετάσεις μου και είναι πολύ καλές.

το μόνο θετικο είναι το C.V.M IgG το οποίο αποτι μίλησα με το γιατρό απλά δείχνει οτι πέρασα κάποια λοίμωξη παλιά οπότε δεν μας ανησυχεί.

Δεν έχω ούτε μυκόπλασμα ούτε ουρεόπλασμα ούτε χλαμύδια, τα οποία πρώτα δυο προσπαθώ να απαλλαγω κανα εξαμηνό και τελικά τα κατάφερα μάλλον τώρα τον απρίλιο που πήρα την τελευταία αντιβίωση και τον Μάιο έμεινα έγκυος ευτυχώς δηλαδή..........

ουφ έφυγε ένα μικρό άγχος τώρα πάμε για αυχενική και βλέπουμε..........

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Σας διαβαζω καιρο και τωρα εφτασε και για μενα η στιγμη να ανακοινωσω τα ευχαριστα νεα! Βεβαια ειναι νωρις, 4 εβδομαδων ειμαι και γενναω κι εγω Μαρτιο! Ευχομαι σε ολες μια υπεροχη εγκυμοσυνη!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο μενα... μολις γραφτηκα στο cafe μιας κ θελω να μοιραζομαι σκεψεις κ ανησυχίες με τις μανουλες Μαρτίου 2011. Μετα απο μια ατυχη εγκυμοσυνη ειμαι κ παλι εγγυος μολις 5 εβδομάδων. Η ΠΗΤ μου ειναι 23 Μαρτιου αν όλα πάνε καλά. Περιττό να πώ πως τρεμω απο φοβο ,αγχος κ ανησυχία


σε περιμένουμε ζουζούνι μου!!!

dev081pr___.png

as1cv7KFg2B0010MTAxMzlsfDAwODEwMGpsfHRvZ2V0aGVy.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες!!!μηπως μπορει να με βοηθησει κάποια να βαλω το τικερακι της εγκυμοσυνης μου?προσπαθω απο χτες κ μουχει σπασει τα νευρα.


σε περιμένουμε ζουζούνι μου!!!

dev081pr___.png

as1cv7KFg2B0010MTAxMzlsfDAwODEwMGpsfHRvZ2V0aGVy.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!! Καταρχας συγχαρητηρια στις καινουριες εγκυουλινες και καλως ηρθατε στο καφε!

Galat ευχαριστω για τις συμβουλες αυτο με τα παραμυθια το εχω προσπαθησει και δεν καθεται. Βασικα η july εχει δικιο ο μικρος ΔΕΝ ειναι καθολου ετοιμος οποτε εγω δεν πα να χτυπιεμαι.....ενα θα σας πω γιατι περασα ενα σκ φοβερης απογοητευσης οχι μονο δεν μπορεσα να κανω καμια προσπαθεια αποθηλασμου (αρχισαν οι ΝΑΥΤΙΕΣ!!!!) αλλα ο Χαρης χθες θηλασε 15 φορες! Δεν με αφηνε να κανω βημα δεν ξεχνιοταν με τιποτα στην αρχη νομιζα οτι ηταν αρρωστος και ηθελε να ειναι συνεχεεια στο στηθος. Αλλα ουτε πυρετο ειχε ουτε φαινοταν να ποναγε νομιζω οτι καταλαβε οτι θελω να αποθηλασω και αντιδραει!

Σημερα που τον αφησα στη μαμα μου σπαραζε τελικα τον αφησα σε μπλε κατασταση!:confused:

τι να πω ευχομαι galat να μου συμβει κατι αναλογο με τις περιπτωσεις που ειπες γιατι κι εγω θελω να κλεισω αυτον τον κυκλο πριν αρχισει ο επομενος.

Σημερα παντως το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι εχω το 1ο ραντεβου με το γιατρο και επιτελους θα δω το φασολακι!!!!!!!!!!!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα mariapap να χαιρεσαι το μικρο σου κ με το καλο να ερθει και το φασολακι σου. Πόσων εβδομάδων εισαί?εγω τεσσαρων κ το μονο που ειδαμε ηταν ενας μικρος σακος. Σπορος πουθενα.εχω αγχοοοοοοοςςςς ποτε θα το δω το νινι ?


σε περιμένουμε ζουζούνι μου!!!

dev081pr___.png

as1cv7KFg2B0010MTAxMzlsfDAwODEwMGpsfHRvZ2V0aGVy.gif

Link to comment
Share on other sites

ωχ τωρα ειδα το τικερακι σου...sorry. αγχος βλεπεις.

χεχεχε κι εγω στο πτωτο που ειχα παει νωρις 4+2 ουτε καν σακο δεν ειχαμε δει. Τωρα μου ειπε ο γιατρος να μην παω παλι νωρις γιατι δεν εχει νοημα! οποτε σημερα λογικα θα ακουσουμε καρδουλα....


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

μαζευομαστε βλεπω...

παλι αρχισαν σιγα σιγα να μου μυριζουν πραγματα και ψιλοανακατευομαι...Ηδη εχτες το βραδυ ηπια μια σοδα διοτι ενιωθα χαλια το στομαχι μου... λετε παλι για 5 μηνες να ειμαι συνεχως στο μπανιο???

ειναι και η μικρη που θελει ακομα την προσοχη μου. θα βαλουμε λιγο γκαμι μπεαρ για να κανω καμια δουλεια μιας που σημερα εμεινα σπιτι.

μου φαινεται θα μεγειρεψω και θα παω στην πεθερα μου να παιξει εκει και να μου φτιαξουν καφε.

μαριαπαπ, το προβλημα μου δεν ειναι οτι θηλαζει (ευτυχως το περιορισαμε σε 3-4 φορες την ημερα) αλλα οτι εδω και μια βδομαδα δεν λεει να κοιμηθει νωρις. πιανουμε 12 το βραδυ και αυτο με κουραζει παρα πολυ.... δεν εχουμε βγαλει δοντια, ειναι και η ζεστη, ολα μαζι !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!

μαζευομαστε βλεπω...

παλι αρχισαν σιγα σιγα να μου μυριζουν πραγματα και ψιλοανακατευομαι...Ηδη εχτες το βραδυ ηπια μια σοδα διοτι ενιωθα χαλια το στομαχι μου... λετε παλι για 5 μηνες να ειμαι συνεχως στο μπανιο???

ειναι και η μικρη που θελει ακομα την προσοχη μου. θα βαλουμε λιγο γκαμι μπεαρ για να κανω καμια δουλεια μιας που σημερα εμεινα σπιτι.

μου φαινεται θα μεγειρεψω και θα παω στην πεθερα μου να παιξει εκει και να μου φτιαξουν καφε.

μαριαπαπ, το προβλημα μου δεν ειναι οτι θηλαζει (ευτυχως το περιορισαμε σε 3-4 φορες την ημερα) αλλα οτι εδω και μια βδομαδα δεν λεει να κοιμηθει νωρις. πιανουμε 12 το βραδυ και αυτο με κουραζει παρα πολυ.... δεν εχουμε βγαλει δοντια, ειναι και η ζεστη, ολα μαζι !!!!

Δεν εχετε βγαλει κανενα δοντι?


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχετε βγαλει κανενα δοντι?

ουτε για δειγμα. θα βγαλουμε καποτε αλλα τωρα κανει πολυ ζεστη και δεν ειναι και οτι καλυτερο......

και τωρα αρχισε ξανα να ξυπναει τις νυχτες... ενω κοιμοταν 10-7 συνεχομενα τωρα κοιμαται 12 και ξυπναει 2 ισως και 5 το πρωι...

Link to comment
Share on other sites

ουτε για δειγμα. θα βγαλουμε καποτε αλλα τωρα κανει πολυ ζεστη και δεν ειναι και οτι καλυτερο......

και τωρα αρχισε ξανα να ξυπναει τις νυχτες... ενω κοιμοταν 10-7 συνεχομενα τωρα κοιμαται 12 και ξυπναει 2 ισως και 5 το πρωι...

ε τοτε μηπως αρχισαν τα δοντια! αμα πριν κοιμοταν και τωρα ξυπναει ειναι πολυ ταλαιπωρια τα δοντια! βεβαια τα παιδια ειναι απροβλεπτα! Εμεις που εχουμε βγαλει 8 και εχει καιρο τωρα γιατι συνεχιζει και ξυπναει συνεχεια?οεο?


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...